Zamki i Zamczyska RP

Zamki i Zamczyska RP

  1. Szczecin
  2. Tuczno
  3. Bytów
  4. Gniew
  5. Malbork
  6. Kwidzyn
  7. Golub-Dobrzyń
  8. Radzyń Chełmiński
  9. Kruszwica
  10. Lidzbark Warmiński
  11. Olsztyn
  12. Nidzica
  13. Łagów
  14. Rydzyna
  15. Kórnik
  16. Gołuchów
  17. Ciechanów
  18. Pułtusk
  19. Warszawa
  20. Czersk
  21. Oporów
  22. Łęczyca
  23. Iłża
  24. Chęciny
  25. Ujazd – zamek Krzyżtopór
  26. Janowiec
  27. Kazimierz Dolny
  28. Lublin
  29. Kliczków
  30. Leśna – zamek Czocha
  31. Jelenia Góra-Sobieszów – zamek Chojnik
  32. Grodziec
  33. Bolków i Świny
  34. Zagórze Śląskie – zamek Grodno
  35. Wałbrzych – zamek Książ
  36. Brzeg
  37. Będzin
  38. Ojców
  39. Pieskowa Skała
  40. Smoleń, Rabsztyn, Siewierz
  41. Podzamcze – zamek Ogrodzieniec
  42. Bobolice i Mirów
  43. Olszyn k.Częstochowy
  44. Kraków – Wawel
  45. Niepołomice
  46. Nowy Wiśnicz
  47. Niedzica (zamek Dunajec) i Czorsztyn
  48. Baranów Sandomierski
  49. Łańcut
  50. Krasiczyn

 

POPULARNA

BRĄZOWA

SREBRNA

ZŁOTA

5

15

30

45

Lista Zdobywców

 
POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Maciej Głów małopolskie
3 Katarzyna Świder śląskie
4 Ewa Polańska mazowieckie
5 Grzegorz Górski mazowieckie
6 Anna Górska mazowieckie
7 Adam Górski mazowieckie
8 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
9 Wojciech Klich podkarpackie
10 Piotr Lewandowski lubuskie
11 Agata Guzewicz dolnośląskie
12 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
13 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
14 Urszula Majoch dolnośląskie
15 Czesław Majoch dolnośląskie
16 Barbara Dosiak śląskie
17 Radosław Dosiak śląskie
18 Krzysztof Swaczyna śląskie
19 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
20 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
21 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
22 Wiktor Polak śląskie
23 Paweł Kielar podkarpackie
24 Michał Całka śląskie
25 Marta Rudzka śląskie
26 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
27 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
28 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
29 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
30 Sylwia Szlęzak mazowieckie
31    
32    
33    
34    
35    
 
 
BRĄZOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Maciej Głów małopolskie
3 Katarzyna Świder śląskie
4 Ewa Polańska mazowieckie
5 Grzegorz Górski mazowieckie
6 Anna Górska mazowieckie
7 Adam Górski mazowieckie
8 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
9 Piotr Lewandowski lubuskie
10 Agata Guzewicz dolnośląskie
11 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
12 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
13 Barbara Dosiak śląskie
14 Radosław Dosiak śląskie
15 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
16 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
17 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
18 Wiktor Polak śląskie
19 Michał Całka śląskie
20 Marta Rudzka śląskie
21 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
22 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
23 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
24    
25    
 
 
SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Ewa Polańska mazowieckie
2 Grzegorz Górski mazowieckie
3 Anna Górska mazowieckie
4 Adam Górski mazowieckie
5 Piotr Lewandowski lubuskie
6 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
7 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
8 Michał Całka śląskie
9 Marta Rudzka śląskie
10 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
11 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
12    
13    
14    
15    
 
 
ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Ewa Polańska mazowieckie
2 Piotr Lewandowski lubuskie
3 Michał Całka śląskie
4 Marta Rudzka śląskie
5    
 

Inne