Pałace i Dwory RP

Pałace i Dwory RP

  1. Stuchowo
  2. Przelewice
  3. Gdańsk-Oliwa
  4. Będomin
  5. Jabłonowo Pomorskie
  6. Drogosze
  7. Sorkwity
  8. Choroszcz
  9. Białystok – pałac Branickich
  10. Lubostroń
  11. Poznań – pałac Działyńskich
  12. Czerniejewo
  13. Rogalin
  14. Koszuty
  15. Śmiełów
  16. Pawłowice
  17. Dobrzyca
  18. Lewków
  19. Antonin
  20. Walewice
  21. Nieborów z Arkadią
  22. Żelazowa Wola
  23. Łódź – pałac Poznańskiego
  24. Opinogóra Górna
  25. Jabłonna
  26. Sulejówek
  27. Otwock Wielki
  28. Warszawa – pałac na Wodzie i Belweder
  29. Warszawa - pałac w Wilanowie
  30. Warszawa – pałac Namiestnikowski
  31. Radziejowice
  32. Żagań
  33. Łomnica
  34. Mysłakowice
  35. Krasków
  36. Krobielowice
  37. Bożków
  38. Kamieniec Ząbkowicki
  39. Moszna
  40. Żyrowa
  41. Brynek
  42. Świerklaniec
  43. Promnice
  44. Pławniowice
  45. Pszczyna
  46. Ożarów
  47. Złoty Potok
  48. Oblęgorek
  49. Kielce
  50. Czarnolas
  51. Janowiec
  52. Puławy
  53. Radzyń Podlaski
  54. Kozłówka
  55. Kurozwęki
  56. Książ Wielki
  57. Igołomia
  58. Kraków – pałac biskupów krakowskich
  59. Kraków – Rydlówka
  60. Kraków – Willa Decjusza
  61. Łopuszna
  62. Szymbark
  63. Dukla
  64. Sieniawa

 

POPULARNA

BRĄZOWA

SREBRNA

ZŁOTA

5

20

35

50

Lista Zdobywców

 
POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Anna Górska mazowieckie
2 Grzegorz Górski mazowieckie
3 Adam Górski mazowieckie
4 Mirosław Surmacz śląskie
5 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
6 Katarzyna Świder śląskie
7 Barbara Dosiak śląskie
8 Radosław Dosiak śląskie
9 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
10 Ewa Polańska mazowieckie
11 Urszula Majoch  dolnośląskie
12 Jan Majoch dolnośląskie
13 Paweł Kielar podkarpackie
14 Piotr Lewandowski lubuskie
15 Maciej Głów małopolskie
16 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
17 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
18 Mirosław Czapliński warmińsko-mazurskie
19 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
20 Krzysztof Stańczyk  mazowieckie
21 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
22 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
23 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
24 Wiktor Polak śląskie
25 Agnieszka Zielińska podlaskie
26 Kajetan Rzeziński warmińsko-mazurskie
27 Jacek Ramus opolskie
28 Mirosław Surmacz śląskie
29 Robert Hurkała śwętokrzyskie
30 Ryszar Wandzel opolskie
31 Maciej Kokoszka mazowieckie
32    
33    
34    
35    
 
 
BRĄZOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
2 Katarzyna Świder śląskie
3 Ewa Polańska mazowieckie
4 Piotr Lewandowski lubuskie
5 Krzysztof Stańczyk  mazowieckie
6 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
7 Wiktor Polak śląskie
8 Jacek Ramus opolskie
9 Mirosław Surmacz śląskie
10    
 
 
SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
2 Ewa Polańska mazowieckie
3 Piotr Lewandowski lubuskie
4    
5    
 
 
ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
2    
3    
4    
5    
 

Inne