Korona / KP /

szczyt m.n.p.m.

Wysoka - na szlaku - jest oznaczenie

1050

Smerekowa - poza szlakiem - brak oznaczenia

1015

Okrąglica /Trzy Korony/ - na szlaku - jest oznaczenie

982

Wierchliczka - poza szlakiem - brak oznaczenia

964

Watrisko - poza szlakiem - brak oznaczenia

960

Borsuczyny - na szlaku - brak oznaczenia

939

Durbaszka na szlaku - brak oznaczenia

934

Wysoki Wierch - na szlaku - brak oznaczenia

899

Żar - na szlaku - brak oznaczenia

883

Sokolica - na szlaku - jest oznaczenie

747

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

5

10

Lista Zdobywców


Sklep w którym znajdziesz wszystko co potrzebne w turystyce górskiej.
Tel: 32 307 54 76
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.trekmondo.pl
https://web.facebook.com/trekmondo/

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Paweł Sliwiński kujawsko-pomorskie
3 Stanisław Gębski pomorskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 MIrosław Surmacz śląskie
6 Teresa Konefał mazowieckie
7 Stanisław Konefał mazowieckie
8 Daria Strączyńska małopolskie
9 Paweł Ząbczyński małopolskie
10 Klaudia Kotula śląskie
11 Krzysztof Kotula śląskie
12 Marlena Jarczewska wielkopolskie
13 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
14 Jolanta Suława dolnośląskie
15 Władysław Suława dolnośląskie
16 Elżbieta Uranek śląskie
17 Sebastian Uranek śląskie
18 Tomasz Warachim dolnośląskie
19 Sławomir Manikowski opolskie
20 Patrycja Jaworowska  śląskie
21 Maciej Baranowski  podkarpackie
22 Paweł Rączka podkarpackie
23 Krzysztof Browarek łódzkie
24 Mariusz Buczek małopolskie
25 Mirosław Czapliński  warmińsko mazurskie
26 Katarzyna Tymińska podkarpackie
27 Marek Drapa śląskie
28 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
29 Andrzej Zawacki mazowieckie
30 Dariusz Błaut śląskie
31 Aleksandra Maćkowska małopolskie
32 Kalina Bathis wielkopolskie
33 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
34 Piotr Waczyński łódzkie
35 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
36 Beata Chechelska małopolskie
37 Władysława Jamroży małopolskie
38 Henryk Jamroży małopolskie
39 Łukasz Walczak lubelskie
40 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
41 Jakub Suława dolnośląskie
42 Paweł Przybylak wielkopolskie
43 Dorota Cichoń śląskie
44 Dariusz Cichoń śląskie
45 Joanna Cichoń śląskie
46 Adam Cichoń śląskie
47 Waldemar Pituła lubuskie
48 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
49 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
50 Tomasz Olejnik podkarpackie
51 Aleksander Bieńkowski małopolskie
52 Piotr Lewandowski lubuskie
53 Patrycja Jetka śląskie
54 Artur Śmieja śląskie
55 Marcin Gibiec śląskie
56 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
57 Stanisław Jachym małopolskie
58 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
59 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
60 Michał Osmelak zachodniopomorskie
61 Marta Osmelak zachodniopomorskie
62 Małgorzata Turska małopolskie
63 Tadeusz Turski małopolskie
64 Tomasz Musioł śląskie
65 Janusz Chmielewski śląskie
66 Maksymilian Chmielewski śląskie
67 Edyta Rusak - Płaszczymąka śląskie
68 Janusz Płaszczymąka śląskie
69 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
70 Karol Kociński kujawsko pomorskie
71 Mateusz Dębiński dolnośląskie
72 Mirosław Dębiński dolnośląskie
73 Edyta Mikoś  małopolskie
74 Marek Kucharski mazowieckie
75 Ireneusz Warchoł podkarpackie
76 Marlena Chmielewska małopolskie
77 Jakub Foltyn śląskie
78 Piotr Bogobowicz mazowieckie
79 Adam Szczupakowski podkarpackie
80 Małgorzata Szczupakowska podkarpackie
81 Filip Bogobowicz mazowieckie
82 Żaneta Byczkowska łódzkie
83 Adrian Byczkowski łódzkie
84 KrzysztofByczkowski łódzkie
85 Paweł Byczkowski łódzkie
86 Marek Szmidt śląskie
87 Tomasz Zaucha małopolskie
88 Anna Zaucha małopolskie
89 Maciej Zaucha małopolskie
90 Karolina Zaucha małopolskie
91 Tomasz Zaucha małopolskie
92 Anna Zaucha małopolskie
93 Maciej Zaucha małopolskie
94 Karolina Zaucha małopolska
95 Dariusz Gałgański kujawsko-pomorskie
96 Kamil Łukawski świętokrzyskie
97 Rafał Krzyżanowski śląskie
98 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
99 Krystyna Dobrowolska łódzkie
100 Kinga Kania małopolskie
101 Róża Duda śląskie
102 Zbigniew Duda śląskie
103 Bartosz Buchaniec śląskie
104 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
105 Michał Kiecka śląskie
106 Wojciech Kiecka śląskie
107 Marian Rzekiecki dolnośląskie
108 Jerzy Gałan  śląskie
109 Ewa Sieczkowska śląskie
110 Piotr Kiełkowski śląskie
111 Ewelina Piksa opolskie
112 Mariusz Piksa opolskie
113 Bogusława Pawlak podkarpackie
114 Bogusław Pawlak podkarpacki
115 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
116 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
117 Magdalena Bartosik śląskie
118 Marek Moroń śląskie
119 Marcin Osterczyl małopolskie
120 Dariusz Jochman śląskie
121 Kazimierz Janota śląskie
122 Antoni Kubik śląskie
123 Michał Stanowski śląskie
124 Janusz Sikorski małopolskie
125 Filip Niemiec śląskie
126 Kierzak Bidas Anna małopolskie
127 Kacper Bidas małopolskie
128 Joanna Smyrak śląskie
129 Tomasz Smyrak śląskie
130 Andrzej Kuśnierz śląskie
131 Mirosława Niemiec śląskie
132 Łukasz Niemiec śląskie
133 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
134 Wojciech Nowacki wielkopolskie
135 Jarosław Olobry zachodniopomorskie
136 Andrzej Połomski małopolskie
137 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
138 Grzegorz Czubaj małopolskie
139 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
140 Tymon Matysek świętokrzyskie
141 Dariusz Szymla małopolskie
142 Grzegorz Maliszewski podlaskie
143 Wojciech Klich podkarpackie
144 Maciej Nogieć małopolskie
145 Przemysław Stolarczyk małopolskie
146 Krzysztof Morawski mazowieckie
147 Matylda Polańska mazowieckie
148 Tomasz Smyrak śląskie
149 Agata Wdowiarz małopolskie
150 Adam Gaweł małopolskie
151 Katarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
152 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
153 Paweł Gogłuska mazowieckie
154 Barbara Formella pomorskie
155 Andrzej Gąbka pomorskie
156 Mirosław Dziekan podkarpackie
157 Kazimierz Merta śląskie
158 Barbara Mecha śląskie
159 Marian Mecha śląskie
160 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
161 Agata Karcz dolnośląskie
162 Aleksandra Karcz dolnośląskie
163 Jan Liber małopolskie
164 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
165 Zbigniew Pietrzyk opolskie
166 Przemysław Podgórniak śląskie
167 Kazimierz Engler pomorskie
168 Rafał Tomecki mazowieckie
169 Joanna Pabis Romańczyk małopolskie
170 Tomasz Ignasiak śląskie
171 Anna Ignasiak śląskie
172 Jan Ignasiak śląskie
173 Magdalena Ignasiak  śląskie
174 Agnieszka Woźniak małopolskie
175 Andrzej Pawlas śląskie
176 Piotr Koziara dolnośląskie
177 Sebastian Mucha śląskie
178 Lech Mierzwiński dolnośląskie
179 Daniel Jędrzejewski pomorski
180 Aleksandra Auguściak Duma  śląskie
181 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
182 Tomasz Sołowiej śląskie
183 Sebastian Rompel małopolskie
184 Aldona Rompel małopolskie
185 Aleksander Koziara małopolskie
186 Andrzej Karpała śląskie
187 Andrzej Bossekota podkarpackie
188 Piotr Lach śląskie
189 Michał Meyer pomorskie
190 Sylwia Giżycka dolnośląskie
191 Bartłomiej Kaniecki śląskie
192 Małgorzata Dyrek małopolskie
193 Mirosław Jędrulok śląskie
194 Piotr Maćkowski małopolskie
195 Sandra Maćkowska małopolskie
196 Zbigniew Koziara małopolskie
197 Aleksandra Tomecka mazowieckie
198 Zbigniew Marszałek śląskie
199 Robert Janik dolnośląskie
200 Katarzyna Wunsik Kurek śląskie
201 Michał Kurek śląskie
202 Weronika Rączka śląskie
203 Hubert Kalbarczyk mazowieckie
204 Marian Penar podkarpackie
205 Danuta Penar podkarpackie
206 Stanisław Sałata dolnośląskie
207 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
208 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
209 Zdzisław Halibożek małopolskie
210 Mariola Gąsior małopolskie
211 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
212 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
213 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
214 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
215 Magdalena Sitko śląskie
216 Paweł Pluszke śląskie
217 Szymon Przęczek małopolskie
218 Wiktor Polak śląskie
219 Tomasz Sowa małopolskie
220 Marek Długołęcki małopolskie
221 Paweł Polakowski mazowieckie
222 Marcin Wójtowicz śląskie
223 Sonia Marczyk łódzkie
224 Kacper Mikołajec śląskie
225 Aleksander Czech śląskie
226 JoannaCzech śląskie
227 Piotr Fejkiel małopolskie
228 Filip Fejkiel małopolskie
229 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
230 Daria Nowak śląskie
231 Mateusz Baran śląskie
232 Wojciech Dębak śląskie
233 Damian Małachowski podkarpackie
234 Mirosław Michalik śląskie
235 Dominik Wiewióra śląskie
236 Stanisław Schneider śląskie
237 Patrycja Majkowska śląskie
238 Artur Marzec śląskie
239 Maciej Głów małopolskie
240 Magdalena Strama małopolskie
241 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
242 Tomasz Deptuła lubelskie
243 Waldemar Jaworski śląskie
244 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
245 Maciej Dymecki wielkopolskie
246 Amelia Kuna małopolskie
247 Błażej Kuna małopolskie
248 Gabriela Skwarczyńska śląskie
249 Wojciech Łobodziec śląskie
250 Maciej Kuncio mazowieckie
251 Arkadiusz Kumm mazowieckie
252 Mirosław Moczarski podkarpackie
253 Michał Wachacki małopolskie
254 Magdalena Wachacka małopolskie
255 Sonia Wachacka małopolskie
256 Radosław Dosiak śląskie
257 Barbara Dosiak śląskie
258 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
259    
260    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jana Suchecki dolnośląskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
3 Stanisław Gębski pomorskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Mirosław Surmacz śląskie
6 Daria Strączyńska małopolskie
7 Paweł Ząbczyński małopolskie
8 Marlena Jarczewska wielkopolskie
9 Władysław Suława dolnośląskie
10 Tomasz Warachim dolnośląskie
11 Sławomir Manikowski opolskie
12 Paweł Rączka podkarpackie
13 Krzysztof Browarek łódzkie
14 KatarzynaTymińska podkarpackie
15 Marek Drapa śląskie
16 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
17 Aleksandra Maćkowska małopolskie
18 Kalina Bathis wielkopolskie
19 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
20 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
21 Dorota Cichoń śląskie
22 Dariusz Cichoń śląskie
23 Joanna Cichoń śląskie
24 Adam Cichoń śląskie
25 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
26 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
27 Tomasz Olejnik podkarpackie
28 Marcin Gibiec śląskie
29 Jolanta Suława dolnośląskie
30 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
31 Stanisław Jachym małopolskie
32 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
33 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
34 Michał Osmelak zachodniopomorskie
35 Marta Osmelak zachodniopomorskie
36 Małgorzata Turska małopolskie
37 Tadeusz Turski małopolskie
38 Maksymilian Chmielewski śląskie
39 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
40 Karol Kociński kujawsko pomorskie
41 Edyta Mikoś małopolskie
42 Marlena Chmielewska małopolskie
43 Jakub Foltyn śląskie
44 Marek Kucharski mazowieckie
45 Filip Bogobowicz mazowieckie
46 Piotr Bogobowicz mazowieckie
47 Edyta Rusak Płaszczymąka śląkie
48 Janusz Płaszczymąka śląskie
49 Marek Szmidt śląskie
50 Piotr Waczyński łódzkie
51 Dariusz Gałgański kujawsko-pomorskie
52 Władysłąwa Jamroży małopolskie
53 Henryk Jamroży małopolskie
54 Kamil Łukawski ,świętokrzyskie
55 Rafał Krzyżanowski śląskie
56 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
57 Krystyna Dobrowolska łódzkie
58 Róża Duda śląskie
59 Zbigniew Duda śląskie
60 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
61 Jerzy Gałan śląskie
62 Ewa Sieczkowska  śląskie
63 Piotr Kiełkowski śląskie
64 Bogusława Pawlak podkarpackie
65 Boguslaw Pawlak podkarpackie
66 Marcin Osterczyl małopolskie
67 Antoni Kubik śląskie
68 Michał Stanowski śląskie
69 Janusz Sikorski małopolskie
70 Joanna Smyrak śląskie
71 Andrzej Kuśnierz śląskie
72 Małgorzata Nowacka  wielkopolskie
73 Wojciech Nowacki wielkopolskie
74 Jarosław Olobry zachodniopomorskie
75 Andrzej Połomski małopolskie
76 Tymon Matysek świętokrzyskie
77 Grzegorz Maliszewski podlaskie
78 Filip Niemiec śląskie
79 Łukasz Niemiec śląskie
80 Miroslawa Niemiec śląskie
81 Wojciech Klich podkarpackie
82 Maciej Nogieć małopolskie
83 Przemysław Stolarczyk małopolskie
84 Krzysztof Morawski mazowieckie
85 Agata Wdowiarz małopolskie
86 Adam Gaweł małopolskie
87 Ireneusz Warchoł podkarpackie
88 Mirosław Dziekan podkarpackie
89 Kazimierz Merta śląskie
90 Barbara Mecha śląskie
91 Marian Mecha śląskie
92 Jan Liber małopolskie
93 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
94 Zbigniew Pietrzyk opolskie
95 Kazimierz Engler pomorskie
96 Rafał Tomecki mazowieckie
97 Joanna Pabis Romańczyk małopolskie
98 Tomasz Ignasiak śląskie
99 Agnieszka Woźniak małopolskie
100 Sebastian Mucha śląskie
101 Janusz Chmielewski śląskie
102 Daniel Jędrzejewski pomorskie
103 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
104 Sebastian Rompel małopolskie
105 Aldona Rompel małopolskie
106 Andrzej Bossekota podkarpackie
107 Michał Meyer pomorskie
108 Sylwia Giżycka dolnośląskie
109 Małgorzata Dyrek małopolskie
110 Mirosław Jędrulok śląskie
111 Aleksandra Tomecka mazowieckie
112 Paweł Gogłuska mazowieckie
113 Hubert Kalbarczyk mazowieckie
114 Marian Penar podkarpackie
115 Danuta Penar podkarpackie
116 Stanisław Sałata dolnośląskie
117 Zdzisław Halibożek małopolskie
118 Mariola Gąsior małopolskie
119 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
120 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
121 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
122 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
123 Magdalena Sitko śląskie
124 Paweł Pluszke śląskie
125 Tomasz Sowa małopolskie
126 Sonia Marczyk łódzkie
127 Kacper Mikołajec śląskie
128 Piotr Fejkiel małopolskie
129 Damian Małachowski podkarpackie
130 Mirosław Michalik śląskie
131 Patrycja Majkowska śląskie
132 Artur Marzec śląskie
133 Magdalena Strama małopolskie
134 Przemysław Podgórniak śląskie
135 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
136 Tomasz Deptuła lubelskie
137 Waldemar Jaworski śląskie
138 Maciej Dymecki wielkopolskie
139 Marek Długołęcki małopolskie
140 Gabriela Skwarczyńska śląskie
141 Wojciech Łobodziec śląskie
142 Maciej Kuncio mazowieckie
143 Robert Janik dolnośląskie
144 Mirosław Moczarski podkarpackie
145 Michał Wachacki małopolskie
146 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
147 Amelia Kuna małopolskie
148 Błażej Kuna małopolskie
149    
150    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
3 Stanisław Jachym  małopolskie
4 Paweł Rączka  podkarpackie
5 Katarzyna Tymińska podkarpackie
6 Kalina Bathis wielkopolskie
7 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
8 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
9 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
10 Tomasz Olejnik podkarpackie
11 Władysław Suława dolnośląskie
12 Małgorzata Turska małopolskie
13 Tadeusz Turski małopolskie
14 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
15 Stanisław Jachym małopolskie
16 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
17 Karol Kociński kujawsko pomorskie
18 Aleksandra Maćkowska małopolskie
19 Piotr Bogobowicz mazowieckie
20 Kamil Łukawski świętokrzyskie
21 Rafał Krzyżanowski śląskie
22 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
23 Krystyna Dobrowolska łódzkie
24 Jerzy Gałan  śląskie
25 Edyta Mikoś małopolskie
26 Mirosław Surmacz śląskie
27 Antoni Kubik śląskie
28 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
29 Wojciech Nowacki wielkopolskie
30 Andrzej Połomski małopolskie
31 Władysława Jamroży małopolskie
32 Henryk Jamroży małopolskie
33 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
34 Piotr Waczyński łódzkie
35 Grzegorz Maliszewski podlaskie
36 Janusz Sikorski małopolskie
37 Filip Niemiec śląskie
38 Łukasz Niemiec śląskie
39 Mirosława Niemiec śląskie
40 Wojciech Klich podkarpackie
41 Maciej Nogieć małopolskie
42 Przemysław Stolarczyk małopolskie
43 Krzysztof Morawski mazowieckie
44 Kulhawiec Krzysztof podlaskie
45 Krzysztof Matysek świętokrzyskie
46 Mirosław Dziekański podkarpackie
47 Barbara Mecha śląskie
48 Marian Mecha śląskie
49 Mirosław Surmacz śląskie
50 Jan Liber małopolskie
51 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
52 Zbigniew Pietrzyk opolskie
53 Kazimierz Engler pomorskie
54 Agnieszka Woźniak małopolskie
55 Daniel Jędrzejewski pomorskie
56 Sławomir Manikowski opolskie
57 Sebastian Rompel małopolskie
58 Aldona Rompel małopolskie
59 Tomasz Smyrak śląskie
60 Joanna Smyrak śląskie
61 Andrzej Bossekota podkarpackie
62 Michał Meyer pomorskie
63 Małgorzata Dyrek małopolskie
64 Marek Kucharski mazowieckie
65 Paweł Gogłuska mazowieckie
66 Hubert Kalbarczyk mazowieckie
67 Marian Penar podkarpackie
68 Danuta Penar podkarpackie
69 Bogusław Pawlak podkarpackie
70 Bogusława Pawlak podkarpackie
71 Zdzisław Halibożek małopolskie
72 Mariola Gąsior małopolskie
73 Magdalena Sitko śląskie
74 Paweł Pluszke śląskie
75 Sonia Marczyk łódzkie
76 Damian Małachowski podkarpackie
77 Mirosław Michalik śląskie
78 Patrycja Majkowska śląskie
79 Artur Marzec śląskie
80 Przemysław Podgórniak śląskie
81 Sebastian Mucha śląskie
82 Tomasz Deptuła lubelskie
83 Waldemar Jaworski śląskie
84 Wojciech Łobodziec śląskie
85 Mirosław Moczarski podkarpackie
86 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
87    
88    
89    
90    

Galeria Zdjęć


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP i grupie facebook Ludzie Gór
KZKG RP: 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
Grupa LG: 


Popularna KP po zdobyciu 1 szczytu z listy


Srebrna KP po zdobyciu 5 szczytów z listy


Złota KP po zdobyciu 10 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ PIENIN ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

wit.piwniczna.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1lvyWwHW-QcueStq0uYr-ZptTAS3UEe_8&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Wysoka

Blog MaNa w podróży : http://manawpodrozy.pl/wedrujac-po-malych-pieninach/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/wysoka-palenica/

Smerekowa

Blog Moje Szlaki: https://mojeszlaki.pl/male-pieniny/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/wedrujac-po-malych-pieninach/

Okrąglica/ Trzy Korony

Blog Moje Szlaki: https://mojeszlaki.pl/sokolica-i-trzy-korony/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/pieniny-trzy-korony-i-sokolica/

Wierchliczka

Blog Moje Szlaki: https://mojeszlaki.pl/male-pieniny/

Blog MaNa w Podrózy :  http://manawpodrozy.pl/wedrujac-po-malych-pieninach/

Watrisko

Blog Moje Szlaki: https://mojeszlaki.pl/male-pieniny/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/wedrujac-po-malych-pieninach/

Borsuczyny

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/wedrujac-po-malych-pieninach/

Blog Martity: http://mojeszlaki.pl/wysoka-palenica/

Blog Podruże Pana Szpakahttps://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/11/pieniny-radziejowa-beskid-sadecki.html

Durbaszka

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/male-pieniny-spacer-glownym-grzbietem/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/wysoka-palenica/

Wysoki Wierch

Blog Moje Szlaki: https://mojeszlaki.pl/male-pieniny/

Blog MaNa w Podrózy : http://manawpodrozy.pl/male-pieniny-spacer-glownym-grzbietem/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/11/pieniny-radziejowa-beskid-sadecki.html

Żar

Blog Świat Martity : https://mojeszlaki.pl/zar-w-pieninach/

Sokolica

Blog Moje Szlaki: https://mojeszlaki.pl/sokolica-i-trzy-korony/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/pieniny-trzy-korony-i-sokolica/

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Wysoka 1050 49.380278 20.555556 49°22'49'' N 20°33'20'' E
Smerekowa 1015 49.3751352 20.5769972 49°22'30'' N 20°34'37'' E
Okrąglica /Trzy Korony/ 982 49.4146715 20.4151541 49°24'53'' N 20°24'55'' E
Wierchliczka 964 49.3833919 20.5922649 49°23'0'' N 20°35'32'' E
Watrisko 960 49.384444 20.5799488 49°23'4'' N 20°34'48'' E
Borsuczyny 939 49.3854449 20.5464748 49°23'8'' N 20°32'47'' E
Durbaszka 934 49.3868889 20.5361007 49°23'13'' N 20°32'10'' E
Wysoki Wierch 899 49.3932771 20.5138256 49°23'36'' N 20°30'50'' E
Żar 883 49.4181097 20.2293787 49°25'5'' N 20°13'46'' E
Sokolica 747 49.4185888 20.4404496 49°25'7'' N 20°26'26'' E