Tysięczniki Polski

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

platynowa

15

50

110

180

250

Lista szczytów wytypowanych do zdobycia w projekcie Tysięczniki Polskich Gór KZKG RP jest składową list Sudeckie Tysięczniki i Karpackie Tysięczniki KZKG RP. Nie ma żadnych obostrzeń weryfikacyjnych odnośnie konieczności zdobywania równoległego szczytów w Sudetach czy Karpatach. Tutaj ważna jest ilość zdobytych szczytów a nie góry w jakich się te szczyty znajdują. 

Lista Zdobywców

 

POPULARNA
 
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Daria Nowak śląskie
3 Mateusz Baran śląskie
4 Barbara Mecha śląskie
5 Marian Mecha śląskie
6 Katarzyna Świder śląskie
7 Jan Liber małopolskie
8 Lech Mierzwiński dolnośląskie
9 Kacper Mikołajec śląskie
10 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
11 Łukasz Niemiec śląskie
12 Mirosława Niemiec śląskie
13 Filip Niemiec śląskie
14 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
15 Stanisław Jachym małopolskie
16 Dominik Pruss dolnośląskie
17 Jakub Banaszkiewicz wielkopolskie
18 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
19 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
20 Krystyna Dobrowolska łódzkie
21 Maria Bochenek dolnośląskie
22 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
23 Urszula Majoch dolnośląskie
24 Jan Majoch dolnośląskie
25 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
26 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
27 Paweł Gogłuska mazowieckie
28 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
29 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
30 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
31 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
32 Ewa Polańska mazowieckie
33 Mirosław Czapliński warmińsko-mazurskie
34 Tomasz Warachim dolnośląskie
35 Piotr Bogobowicz mazowieckie
36 Stanisław Schneider śląskie
37 Sylwia Giżycka dolnośląskie
38 Agnieszka Woźniak małopolskie
39 Katarzyna Wunsik-Kurek śląskie
40 Michał Kurek śląskie
41 Tomasz Kopijkowski wielkopolskie
42 Maciej Nogieć małopolskie
43 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
44 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
45 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
46 Sebastian Mucha śląskie
47 Władysława Jamroży małopolskie
48 Henryk Jamroży małopolskie
49 Tomasz Deptuła lubelskie
50 Wojciech Dębak śląskie
51 Piotr Zajiczek dolnośląskie
52 Piotr Bogobowicz mazowieckie
53 Piotr Fejkiel małopolskie
54 Andrzej Niedbała śląskie
55 Krzysztof Browarek łódzkie
56 Waldemar Jaworski śląskie
57 Kazimierz Engler pomorskie
58 Roman Mucha śląskie
59 Barbara Mucha śląskie
60 Marek Długołęcki małopolskie
61 Gabriela Skwarczyńska śląskie
62 Wojciech Łobodziec śląskie
63 Sławomir Manikowski opolskie
64 Robert Hurkała świętokrzyskie
65 Mieczysław Jończyk śląskie
66 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
67 Robert Janik dolnośląskie
68 Kazimierz Janota śląskie
69 Mirosław Moczarski podkarpackie
70 Janusz Trochim śląskie
71 Krzysztof Swaczyna śląskie
72 Janusz Sikorski małopolskie
73 Przemysław Podgórniak śląskie
74 Szymon Kosmala mazowieckie
75 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
76 Andrzej Masiel dolnośląskie
77 Dorota Masiel dolnośląskie
78 Bartłomiej Łuć łódzkie
79 Janusz Chmielewski śląskie
80 Paulina Matysiak śląskie
81 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
82 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
83 Tomasz Olejnik podkarpackie
84 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
85 Michał Kowalski mazowieckie
86 Zbigniw Szpilczak dolnośląskie
87 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
88 Piotr Waczyński małopolskie
89 Sebastian Rompel małopolskie
90 Aldona Rompel małopolskie
91 Michał Meyer pomorskie
92 Grzegorz Górski mazowieckie
93 Anna Górska mazowieckie
94 Adam Górski mazowieckie
95 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
96 Aldona Jończyk śląskie
97 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
98 Małgorzata Dyrek małopolskie
99 Wiktor Polak śląskie
100 Rafał Tomecki mazowieckie
101 Aleksandra Tomecka mazowieckie
102 Natalia Tomecka mazowieckie
103 Paweł Kaleta śląskie
104 Edward Kotliński dolnośląskie
105 Bernadeta Karawacka małopolskie
106 Dagmara Tupiec śląskie
107 Henryk Szmagaj śląskie
108 Bożena Łodzińska śląskie
109 Paweł Przybylak wielkopolskie
110 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
111 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
112 Tomasz Sowa małopolskie
113 Karina Skwarczyńska śląskie
114 Dominik Czajka śląskie
115 Izabela Czajka śląskie
116 Mirosław Michalik śląskie
117 Edyta Mikoś małopolskie
118 Marcin Wójtowicz śląskie
119 Daniel Jędzrzejewski pomorskie
120 Marek Kucharski mazowieckie
121 Alain Bossekota podkarpackie
122 Joanna Pabis-Romańczyk małopolskie
123 Michał Ewertowski śląskie
124 Beata Ewertowska śląskie
125 Krzysztof Orzechowski śląskie
126 Izydor Kędziera zachodniopomorskie
127 Krystyna Wiewióra małopolskie
128 Wojciech Olearczyk małopolskie
129 Danuta Świątek dolnośląskie
130 Tomasz Sołowiej sląskie
131 Bogusław Stecki dolnośląskie
132 Daniel Bizoń śląskie
133 Łukasz Knapik śląskie
134 Alicja Knapik śląskie
135 Barbara Dosiak śląskie
136 Radosław Dosiak śląskie
137 Maria Tołyż dolnośląskie
138 Waldemar Dynowski małopolskie
139 Arkadiusz Drewnicki podkarpackie
140 Iwona Kupisińska opolskie
141 Piotr Kaworek opolskie
142 Tomasz Szola śląskie
143 Wioletta Czemarnik podkarpackie
144 Adam Sroka podkarpackie
145 Paweł Kielar podkarpackie
146 Wojciech Klich podkarpackie
147 Natalia Witalec małopolskie
148 Józef Cygan małopolskie
149 Marcin Kołodziejczyk małopolskie
150 Małgorzata Jodłowska podkarpackie
151 Mariusz Jodłowski podkarpackie
152 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
153 Szymon Sajdak śląskie
154 Janusz Kluge śląskie
155 Kinga Janiszewska podkarpackie
156 Radosław Mazur podkarpackie
157 Łukasz Smużny dolnośląskie
158 Paweł Zawiślan małopolskie
159 Michał Bagrowski śląskie
160 Anna Kowalska łódzkie
161 Sławomir Kowalski łódzkie
162 Mikołaj Król łódzkie
163 Mariusz Halibożek  małopolskie
164 Zdzisław Halibożek małopolskie
165 Mariola Gąsior małopolskie
166 Maciej Głów małopolskie
167 Joanna Górska podlaskie
168 Katarzyna Berdel podkarpackie
169 Janusz Piwowarczyk świętokrzyskie
170 Michał Wachacki małopolskie
171 Tymon Matysek świętokrzyskie
172 Mariusz Fendrych świętokrzyskie
173 Łukasz Polak dolnośląskie
174 Ewelina Grochala-Rozpara świętokrzyskie
175 Rafał Rozpara świętokrzyskie
176 Damian Bylok śląskie
177 Agnieszka Kolasa łódzkie
178 Dawid Kolasa łódzkie
179 Justyna Zimny podkarpackie
180 Adrian Juśkiewicz podkarpackie
181 Elżbieta Petrykowska śląskie
182 Grzegorz Petrykowski śląskie
183 Barbara Formella pomorskie
184 Andrzej Gąbka pomorskie
185 Adrian Tumidański dolnośląskie
186 Tomasz Musioł śląskie
187 Damian Woźniak śląskie
188 Mirosław Maciąg mazowieckie
189 Stanisław Iwaniszczuk śląskie
190 Marian Rzekiecki dolnośląskie
191 Kajetan Rzeziński warmińsko-mazurskie
192 Andrzej Gotszling wielkopolskie
193 Łukasz Juras śląskie
194 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
195 Kamila Krenska pomorskie
196 Agnieszka Kowalcze śląskie
197 Ewelina Grochala-Rozpara świętokrzyskie
198 Rafał Rozpara świętokrzyskie
199 Gabriel Rozpara świętokrzyskie
200 Mikołaj Rozpara świętokrzyskie
201 Wiesław Mirocha małopolskie
202 Joanna Hylewska-Barańska opolskie
203 Bogdan Nowak lubuskie
204 Antoni Nowak lubuskie
205 Ewelina Zawadzka małopolskie
206 Michał Nazim małopolskie
207 Anna Nazim małopolskie
208 Paweł Nazim małopolskie
209 Kinga Nazim małopolskie
210 Tadeusz Paulus dolnośląskie
211 Piotr Piskorek mazowieckie
212 Beata Piskorek mazowieckie
213 Karol Dudek śląskie
214 Mariusz Janda śląskie
215 Wojciech Kardynał świętokrzyskie
216 Katarzyna Kardynał świętokrzyskie
217 Justyna Jonik mazowieckie
218 Ryszard Wendzel opolskie
219 Ignacy Rataj małopolskie
220 Michał Paleczny dolnośląskie
221 Czesław Łazanowski wielkopolskie
222 Rafał Kańduła wielkopolskie
223    
224    
225    

 

BRĄZOWA
 
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Daria Nowak śląskie
2 Mateusz Baran śląskie
3 Barbara Mecha śląskie
4 Marian Mecha śląskie
5 Jan Liber małopolskie
6 Lech Mierzwiński dolnośląskie
7 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
8 Łukasz Niemiec śląskie
9 Mirosława Niemiec śląskie
10 Filip Niemiec śląskie
11 Ewa Polańska mazowieckie
12 Tomasz Warachim dolnośląskie
13 Piotr Bogobowicz mazowieckie
14 Stanisław Schneider śląskie
15 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
16 Stanisław Jachym małopolskie
17 Dominik Pruss dolnośląskie
18 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
19 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
20 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
21 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
22 Paweł Gogłuska mazowieckie
23 Piotr Bogobowicz mazowieckie
24 Sylwia Giżycka dolnośląskie
25 Agnieszka Woźniak małopolska
26 Katarzyna Wunsik-Kurek śląskie
27 Michał Kurek śląskie
28 Maciej Nogieć małopolskie
29 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
30 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
31 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
32 Sebastian Mucha śląskie
33 Tomasz Deptuła lubelskie
34 Wojciech Dębak śląskie
35 Piotr Zajiczek dolnośląskie
36 Piotr Bogobowicz mazowieckie
37 Krzysztof Browarek łódzkie
38 Waldemar Jaworski śląskie
39 Kazimierz Engler pomorskie
40 Mirosław Surmacz śląskie
41 Roman Mucha śląskie
42 Barbara Mucha śląskie
43 Marek Długołęcki małopolskie
44 Gabriela Skwarczyńska śląskie
45 Wojciech Łobodziec śląskie
46 Sławomir Manikowski opolskie
47 Robert Janik dolnośląskie
48 Kazimierz Janota śląskie
49 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
50 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
51 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
52 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
53 Janusz Trochim śląskie
54 Janusz Sikorski małopolskie
55 Przemysław Podgórniak śląskie
56 Szymon Kosmala mazowieckie
57 Janusz Chmielewski śląskie
58 Mirosław Moczarski podkarpackie
59 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
60 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
61 Tomasz Olejnik podkarpackie
62 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
63 Piotr Waczyński małopolskie
64 Sebastian Rompel małopolskie
65 Aldona Rompel małopolskie
66 Michał Meyer pomorskie
67 Władysława Jamroży małopolskie
68 Henryk Jamroży małopolskie
69 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
70 Mieczysław Jończyk śląskie
71 Aneta Jończyk śląskie
72 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
73 Małgorzata Dyrek małopolskie
74 Rafał Tomecki mazowieckie
75 Aleksandra Tomecka mazowieckie
76 Edward Kotliński dolnośląskie
77 Dagmara Tupiec śląskie
78 Henryk Szmagaj śląskie
79 Bozena Łodzińska śląskie
80 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
81 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
82 Dominik Czajka śląskie
83 Izabela Czajka śląskie
84 Mirosław Michalik śląskie
85 Edyta Mikoś małopolskie
86 Marcin Wójtowicz śląskie
87 Daniel Jędzrzejewski pomorskie
88 Marek Kucharski mazowieckie
89 Alain Bossekota podkarpackie
90 Joanna Pabis-Romańczyk małopolskie
91 Michał Ewertowski śląskie
92 Beata Ewertowska śląskie
93 Izydor Kędziera zachodniopomorskie
94 Krystyna Wiewióra małopolskie
95 Wojciech Olearczyk małopolskie
96 Tomasz Sołowiej śląskie
97 Bogusław Stecki dolnośląskie
98 Maria Tołyż dolnośląskie
99 Waldemar Dynowski małopolskie
100 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
101 Wojciech Klich podkarpackie
102 Natalia Witalec małopolskie
103 Marcin Kołodziejczyk małopolskie
104 Bartłomiej Łuć łódzkie
105 Krystyna Dąbrowska łódzkie
106 Bernadeta Karawacka małopolskie
107 Paweł Zawiślan małopolskie
108 Łukasz Knapik śląskie
109 Alicja Knapik śląskie
110 Mikołaj Król łódzkie
111 Zdzisław Halibożek małopolskie
112 Mariola Gąsior małopolskie
113 Tomasz Sowa małopolskie
114 Joanna Górska podlaskie
115 Katarzyna Berdel podkarpackie
116 Michał Wachacki małopolskie
117 Tymon Matysek świętokrzyskie
118 Mariusz Fendrych świętokrzyskie
119 Łukasz Polak dolnośląskie
120 Agnieszka Kolasa łódzkie
121 Dawid Kolasa łódzkie
122 Barbara Formella pomorskie
123 Andrzej Gąbka pomorskie
124 Michał Kowalski mazowieckie
125 Tomasz Musioł śląskie
126 Mirosław Maciąg mazowieckie
127 Stanisław Iwaniszczuk śląskie
128 Marian Rzekiecki dolnośląskie
129 Wioletta Czemarnik podkarpackie
130 Adam Sroka podkarpackie
131 Kajetan Rzeziński warmińsko-mazurskie
132 Mariusz Jodłowski podkarpackie
133 Małgorzata Jodłowska podkarpackie
134 Krzysztof Browarek łódzkie
135 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
136 Tomasz Szola śląskie
137 Wiesław Mirocha małopolskie
138 Łukasz Juras śląskie
139 Grzegorz Górski mazowieckie
140 Anna Górska mazowieckie
141 Adam Górski mazowieckie
142 Karina Skwarczyńska śląskie
143 Piotr Piskorek mazowieckie
144 Beata Piskorek mazowieckie
145 Joanna Hylewska-Barańska opolskie
146 Mariusz Janda śląskie
147 Krzysztof Orzechowski śląskie
148 Justyna Zimny podkarpackie
149 Adrian Juśkiewicz podkarpackie
150 Ignacy Rataj małopolskie
151 Czesław Łazanowski wielkopolskie
152 Rafał Kańduła wielkopolskie
153    
154    
155    

 

SREBRNA
 
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Barbara Mecha śląskie
2 Marian Mecha śląskie
3 Jan Liber małopolskie
4 Łukasz Niemiec śląskie
5 Mirosława Niemiec śląskie
6 Filip Niemiec śląskie
7 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
8 Stanisław Jachym małopolskie
9 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
10 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
11 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
12 Paweł Gogłuska mazowieckie
13 Ewa Polańska mazowieckie
14 Stanisław Schneider śląskie
15 Sylwia Giżycka dolnośląskie
16 Agnieszka Woźniak małopolskie
17 Maciej Nogieć małopolskie
18 Tomasz Deptuła lubelskie
19 Piotr Bogobowicz mazowieckie
20 Waldemar Jaworski śląskie
21 Kazimierz Engler pomorskie
22 Mirosław Surmacz śląskie
23 Roman Mucha śląskie
24 Barbara Mucha śląskie
25 Marek Długołęcki małopolskie
26 Sławomir Manikowski opolskie
27 Kazimierz Janota śląskie
28 Przemysław Podgórniak śląskie
29 Szymon Kosmala mazowieckie
30 Wojciech Łobodziec śląskie
31 Daria Nowak śląskie
32 Mateusz Baran śląskie
33 Piotr Waczyński małopolskie
34 Sebastian Rompel małopolskie
35 Aldona Rompel małopolskie
36 Michał Meyer pomorskie
37 Mieczysław Jończyk śląskie
38 Małgorzata Dyrek małopolskie
39 Rafał Tomecki mazowieckie
40 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
41 Dominik Czajka śląskie
42 Izabela Czajka śląskie
43 Mirosław Michalik śląskie
44 Daniel Jędzrzejewski pomorskie
45 Marek Kucharski mazowieckie
46 Alain Bossekota podkarpackie
47 Joanna Pabis-Romańczyk małopolskie
48 Michał Ewertowski śląskie
49 Beata Ewertowska śląskie
50 Krystyna Wiewióra małopolskie
51 Wojciech Olearczyk małopolskie
52 Bogusław Stecki dolnośląskie
53 Mirosław Moczarski podkarpackie
54 Daniel Bizoń śląskie
55 Wojciech Klich podkarpackie
56 Sebastian Mucha małopolskie
57 Dominik Pruss dolnośląskie
58 Waldemar Dynowski małopolskie
59 Michał Kurek śląskie
60 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
61 Joanna Górska podlaskie
62 Janusz Chmielewski śląskie
63 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
64 Gabriela Skwarczyńska śląskie
65 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
66 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
67 Tomasz Sołowiej śląskie
68 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
69 Mirosław Maciąg mazowieckie
70 Stanisław Iwaniszczuk śląskie
71 Marian Rzekiecki dolnośląskie
72 Natalia Witalec małopolskie
73 Janusz Trochim śląskie
74 Wioletta Czemarnik podkarpackie
75 Adam Sroka podkarpackie
76 Wiesław Mirocha małopolskie
77 Wojciech Dębak śląskie
78 Piotr Piskorek mazowieckie
79 Beata Piskorek mazowieckie
80 Paweł Zawiślan małopolskie
81 Agnieszka Kolasa łódzkie
82 Dawid Kolasa łódzkie
83    
84    
85    

 

ZŁOTA
 
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Liber małopolskie
2 Łukasz Niemiec śląskie
3 Mirosława Niemiec śląskie
4 Filip Niemiec śląskie
5 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
6 Stanisław Jachym małopolskie
7 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
8 Agnieszka Woźniak małopolskie
9 Barbara Mecha śląskie
10 Marian Mecha śląskie
11 Tomasz Deptuła lubelskie
12 Waldemar Jaworski śląskie
13 Kazimierz Engler pomorskie
14 Sławomir Manikowski opolskie
15 Stanisław Schneider śląskie
16 Szymon Kosmala mazowieckie
17 Piotr Waczyński małopolskie
18 Rafał Tomecki mazowieckie
19 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
20 Mirosław Michalik śląskie
21 Maciej Nogieć małopolskie
22 Paweł Gogłuska mazowieckie
23 Wojciech Olearczyk małopolskie
24 Bogusław Stecki dolnoślaskie
25 Mirosław Surmacz śląskie
26 Wojciech Klich podkarpackie
27 Wojciech Łobodziec śląskie
28 Daria Nowak śląskie
29 Mateusz Baran śląskie
30 Michał Meyer pomorskie
31 Michał Ewertowski śląskie
32 Beata Ewertowska śląskie
33 Przemysław Podgórniak śląskie
34 Daniel Jędrzejewski pomorskie
35 Marek Kucharski mazowieckie
36 Stanisław Iwaniszczuk śląskie
37 Marian Rzekiecki dolnośląskie
38 Sebastian Rompel małopolskie
39 Aldona Rompel małopolskie
40 Sebastian Mucha śląskie
41 Wojciech Dębak śląskie
42 Michał Kurek śląskie
43    
44    
45    
 
 
PLATYNOWA
 
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Łukasz Niemiec śląskie
2 Mirosława Niemiec śląskie
3 Filip Niemiec śląskie
4 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
5 Stanisław Jachym małopolskie
6 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
7 Waldemar Jaworski śląskie
8 Sławomir Manikowski opolskie
9 Barbara Mecha śląskie
10 Marian Mecha śląskie
11 Jan Liber małopolskie
12 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
13 Agnieszka Woźniak małopolskie
14 Maciej Nogieć małopolskie
15 Wojciech Olearczyk małopolskie
16 Bogusław Stecki dolnośląskie
17 Tomasz Deptuła mazowieckie
18 Kazimierz Engler pomorskie
19 Daria Nowak śląskie
20 Mateusz Baran śląskie
21 Michał Meyer pomorskie
22 Wojciech Łobodziec śląskie
23 Stanisław Schneider śląskie
24 Daniel Jędrzejewski pomorskie
25    

Galeria Zdjęć

 


Popularna 


Brązowa


Srebrna


Złota

Platynowa

Mapa

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ