Korona / KGOR /

szczyt m.n.p.m.

Orlica - na szlaku - jest oznaczenie

1084

Zielony Garb - poza szlakiem - jest oznaczenie

1026

Szerlich - na szlaku - brak oznaczenia

1025

Sołtysia Kopa - poza szlakiem - brak oznaczenia

896

Grodczyn - na szlaku - jest oznaczenie

803

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

-

5

Lista Zdobywców


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 
 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Sławomir Manikowski opolskie
3 Mirosław Surmacz śląskie
4 Stanisłąw Gębski pomorskie
5 Jan Suchecki dolnośląskie
6 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
7 Marlena Jarczewska wielkopolskie
8 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
9 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
10 Kalina Bathis wielkopolskie
11 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
12 Władysław Suława dolnosląskie
13 Tomasz Warachim dolnośląskie
14 Regina Ostrowska dolnośląskie
15 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
16 Joanna Cichoń śląskie
17 Teresa Konefał mazowieckie
18 Stanisław Konefał mazowieckie
19 Aneta Konefał mazowieckie
20 Włodzimierz Konefał mazowieckie
21 Oliwia Konefał mazowieckie
22 Paweł Konefał mazowieckie
23 Agnieszka Nwokocha Norwegia
24 Chigozie Nwokocha Norwegia
25 Daria Nwokocha Norwegia
26 Bartosz Nwokocha Norwegia
27 Emil Nwokocha Norwegia
28 Piotr Lewandowski lubuskie
29 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
30 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
31 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
32 Michał Osmelak zachodniopomorskie
33 Marta Osmelak zachodniopomorskie
34 Pawlak Bogusława podkarpackie
35 Bogusław Pawlak podkarpackie
36 Jacek Samor dolnośląskie
37 Edyta Rusak Płaszczymaka śląskie
38 Janusz Płaszcymaka śląskie
39 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
40 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
41 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
42 Stanisław Jachym małoplskie
43 Marcel Matuszczak opolskie
44 Grzegorz Dudek śląskie
45 Daniel Piwowarczyk dolnosląskie
46 Róża Duda śląskie
47 Zbigniew Duda śląskie
48 Bartosz Buchaniec śląskie
49 Anna Szczupakowska podkarpackie
50 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
51 Marian Rzekiecki dolnośląskie
52 Mateusz Dębiński dolnośląskie
53 Ewelina Piksa  opolskie
54 Mariusz Piksa opolskie
55 Marek Ciesieluk lubelskie
56 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
57 Antoni Kubik śląskie
58 Mirosław Dębiński dolnośląskie
59 Andrzej Kusnierz śląskie
60 Mirosława Niemiec śląskie
61 Łukasz Niemiec śląskie
62 Michał Smoczyk lubuskie
63 Michał Stanowski śląskie
64 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
65 Grzegorz Czubaj małopolskie
66 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
67 Kornelia Milanowska śląskie
68 Adam Milanowski śląskie
69 Edyta Milanowska śląskie
70 Piotr Milanowski śląskie
71 Paweł Gogłuska mazowieckie
72 Kornelia Milanowska śląskie
73 Adam Milanowski śląskie
74 Edyta Milanowska śląskie
75 Piotr Milanowski śląskie
76 Przemysław Karczmarek mazowieckie
77 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
78 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
79 Krzysztof Morawski mazowieckie
80 Zbigniew Lewicki pomorskie
81 Joanna Maryniaczyk wielkopolskie
82 Andrzej Gotszling wielkopolskie
83 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
84 Sławomir Szel dolnośląskie
85 Agata Szel dolnośląskie
86 Zuzanna Szel dolnosląskie
87 Przemysław Podgórniak sląskie
88 Daniel Ołota opolskie
89 Malwina Owad opolskie
90 Kazimierz Engler pomorskie
91 Rafał Tomecki mazowieckie
92 Filip Niemiec śląskie
93 Andrzej Pawlas śląskie
94 Joanna Telakowska dolnośląskie
95 Jan Liber małopolskie
96 Lech Mierzwiński dolnośląskie
97 Robert Janik dolnośląskie
98 Urszula Majoch dolnośląskie
99 Jan Majoch dolnośląskie
100 Kazimierz Janota śląskie
101 Maciej Nogieć małopolskie
102 Dominik Pruss dolnośląskie
103 Sebastian Rompel małopolskie
104 Aldona Rompel małopolskie
105 Stanisław Sałata dolnośląskie
106 Sebastiaan Biełuński dolnośląskie
107 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
108 Tomasz Smyrak śląskie
109 Joanna Smyrak śląskie
110 Michał Meyer pomorskie
111 Sylwia Giżycka dolnośląskie
112 Bartłomiej Kaniecki śląskie
113 Mirosław Jędrulok śląskie
114 Piotr Maćkowski małopolskie
115 Sandra Maćkowska małopolskie
116 Aleksandra Tomecka mazowieckie
117 Natalia Tomecka mazowieckie
118 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
119 Mikołaj Król łódzkie
120 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
121 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
122 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
123 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
124 Katarzyna Świder śląskie
125 Daniel Jędrzejewski pomorskie
126 Małgorzata Turska małopolskie
127 Tadeusz Turski małopolskie
128 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
129 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
130 Marek Długołęcki małopolskie
131 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
132 Anna Godlewska mazowieckie
133 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
134 Marcin Wójtowicz śląskie
135 Aleksander Czech śląskie
136 Joanna Czech śląskie
137 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
138 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
139 Wojciech Dębak śląskie
140 Barbara Mecha śląskie
141 Marian Mecha śląskie
142 Mirosław Michalik śląskie
143 Andrzej Śmigielski dolnośląskie
144 Stanisław Schneider śląskie
145 Maciej Głów małopolskie
146 Daria Nowak śląskie
147 Mateusz Baran śląskie
148 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
149 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
150 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
151 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
152 Tomasz Deptuła lubelskie
153 Tomasz Musioł śląskie
154 Piotr Zajiczek dolnośląskie
155 Krzysztof Browarek łódzkie
156 Waldemar Jaworski śląskie
157 Małgorzata Dyrek małopolskie
158 Michał Wachacki małopolskie
159 Magdalena Wachacka małopolskie
160 Sonia Wachacka małopolskie
161 Janusz Trochim śląskie
162 Aleksander Majcher małopolsskie
163 Ewa Polańska mazowieckie
164    
165    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Jan Suchecki dolnośląskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
5 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
6 Władysław Suława  dolnosląskie
7 Sławomir Manikowski opolskie
8 Regina Ostrowska dolnośląskie
9 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
10 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
11 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
12 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
13 Michał Osmelak zachodniopomorskie
14 Marta Osmelak zachodniopomorskie
15 Pawlak Bogusława podkarpackie
16 Bogusław Pwlak podkarpackie
17 Jacek Samor dolnośląskie
18 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
19 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
20 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
21 Stanisław Jachym małopolskie
22 Daniel Piwowarczyk dolnosląskie
23 Teresa Konefał mazowieckie
24 Stanisław Konefał mazowieckie
25 Aneta Konefał mazowieckie
26 Włodzimierz Konefał mazowieckie
27 Oliwia Konefał mazowieckie
28 Paweł Konefał mazowieckie
29 Agnieszka Nwokocha Norwegia
30 Chigozie Nwokocha Norwegia
31 Daria Nwokocha Norwegia
32 Bartosz Nwokocha Norwegia
33 Emil Nwokocha Norwegia
34 Marian Rzekiecki dolnośląskie
35 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
36 Antoni Kubik śląskie
37 Michał Smoczyk lubuskie
38 Tomasz Warachim dolnośląskie
39 Zbigniew Lewicki pomorskie
40 Przemysław Podgórniak  śląskie
41 Daniel Ołota opolskie
42 Malwina Owad opolskie
43 Rafał Tomecki mazowieckie
44 Filip Niemiec śląskie
45 Łukasz Niemiec  śląskie
46 Mirosława Niemiec sląskie
47 Joanna Telakowska dolnosląskie
48 Urszula Majoch dolnośląskie
49 Jan Majoch dolnośląśkie
50 Kazimierz Engler pomorskie
51 Stanisław Sałata dolnośląskie
52 Sebastian Biełuński dolnośląskie
53 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
54 Michał Meyer pomorskie
55 Robert Janik dolnośląskie
56 Małgorzata Turska małopolskie
57 Tadeusz Turski małopolskie
58 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
59 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
60 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
61 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
62 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
63 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
64 Andrzej Śmigielski dolnośląskie
65 Lech Mierzwiński dolnośląskie
66 Daria Nowak śląskie
67 Mateusz Baran śląskie
68 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
69 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
70 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
71 Tomasz Deptuła lubelskie
72 Wojciech Dębak śląskie
73 Tomasz Musioł śląskie
74 Dominik Pruss dolnośląskie
75 Piotr Zajiczek dolnośląskie
76 Waldemar Jaworski śląskie
77 Stanisław Schneider śląskie
78 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
79 Małgorzata Dyrek małopolskie
80    

 

Galeria Zdjęć


Popularna KGOR po zdobyciu 1 szczytu z listy


Złota KGOR po zdobyciu 5 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ GÓR ORLICKICH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=118l7lHYaGgiDXNIi6s9LNBNPSsNMczxS&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Zielony Garb

Blog Moje Szlaki: https://mojeszlaki.pl/orlica/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/http-manawpodrozy-pl-2019-04-orlica-i-velka-destna-czyli-koeczko-z-html/

Szerlich

Blog Moje Szlaki: https://mojeszlaki.pl/orlica/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/http-manawpodrozy-pl-2019-04-orlica-i-velka-destna-czyli-koeczko-z-html/

Sołtysia Kopa

Blog Moje Szlakittps://mojeszlaki.pl/grodziec-i-soltysia-kopa/

Grodczyn

Blog Moje Szlaki: https://mojeszlaki.pl/grodziec-i-soltysia-kopa/

Orlica

Blog Moje Szlaki: https://mojeszlaki.pl/orlica/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/http-manawpodrozy-pl-2019-04-orlica-i-velka-destna-czyli-koeczko-z-html/

Blog MaNa w Podróży : https://manawpodrozy.pl/gory-orlickie-orlica-kgp-wieza-widokowa-szlak/

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Orlica 1084 50.352566 16.3613462 50°21'9'' N 16°21'41'' E
Zielony Garb 1026 50.3426121 16.3743925 50°20'33'' N 16°22'28'' E
Szerlich 1025 50.3305597 16.3816881 50°19'50'' N 16°22'54'' E
Sołtysia Kopa 896 50.3663245 16.3738775 50°21'59'' N 16°22'26'' E
Grodczyn 803 50.4136865 16.3332367 50°24'49'' N 16°19'60'' E