Korona / KGSO /


Sklep w którym znajdziesz wszystko co potrzebne w turystyce górskiej.
Tel: 32 307 54 76
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.trekmondo.pl
https://web.facebook.com/trekmondo/

szczyt m.n.p.m.

Wielka Sowa - na szlaku - jest oznakowanie

1015

Mała Sowa - na szlaku - jest oznakowanie

972

Kalenica - na szlaku - jest oznakowanie

964

Słoneczna - na szlaku - jest oznakowanie

960

Kozia Równia - poza szlakiem - jest oznakowanie

930

Rymarz - poza szlakiem - jest oznaczenie

913

Popielak - na szlaku - jest oznaczenie

856

Malinowa - na szlaku - jest oznakowanie

839

Wroniec - na szlaku -  jest oznakowanie

835

Szeroka - na szlaku - jest oznakowanie

827

Włodarz - poza szlakiem - jest oznakowanie

811

Gołębia - na szlaku - jest oznakowanie

810

Młyńsko - poza szlakiem - brak oznakowania

777

Jedlińska Kopa - poza szlakiem - brakl oznakowania

725

Osówka - poza szlakiem - brak oznakowania

716

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

15

Lista Zdobywców

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Marlena Jarczewska wielkopolskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Jan Suchecki dolnośląskie
4 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
5 Stanisław Jachym małopolskie
6 Mirosław Bawolski dolnośląskie
7 Piotr Lewandowski lubuskie
8 Patrycja Jaworowska śląskie
9 Maciej Baranowski śląskie
10 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
11 Stanisław Gębski pomorskie
12 Teresa Konefał mazowieckie
13 Stanisław Konefał mazowieckie
14 Aneta Konefał mazowieckie
15 Włodzimierz Konefał mazowieckie
16  Oliwia Konefał mazowieckie
17 Paweł Konefał mazowieckie
18 Agnieszka Nwokocha Norwegia
19 Chigozie  Nwokocha Norwegia
20 Daria Nwokocha Norwegia
21 Bartosz Nwokocha Norwegia
22 Emil Nwokocha Norwegia
23 Jolanta Suława  dolnośląskie
24 Władysław Suława dolnośląskie
25 Regina Ostrowska dolnośląskie
26 Tomasz Warachim dolnośląskie
27 Andrzej Gotszling wielkopolskie
28 Sławomir Manikowski opolskie
29 Krzysztof Browarek łódzkie
30 Marcel Matuszczak opolskie
31 Jacek Samor  dolnośląskie
32 Krzysztof Kotula śląskie
33 MIrosław Czapliński warmińsko mazurskie
34 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
35 Henryk Berczyński dolnośląskie
36 Anna Franik śląskie
37 Kalina Bathis  wielkopolskie
38 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
39 Dorota Cichoń sląskie
40 Dariusz Cichoń  śląskie
41 Joanna Cichoń śląskie
42 Adam Cichoń śląskie
43 Łukasz Walczak lubelskie
44 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
45 Jakub Suława dolnośląskie
46 Paweł Przybylak wielkopolskie
47 Karol Świdrak dolnośląskie
48 Waldemar Pituła lubuskie
49 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
50 Joanna Szczyrzyca śląskie
51 Damian Zabielski dolnośląskie
52 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
53 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
54 Edyta Rusak- Płaszczymąka śląskie
55 Janusz Płaszczymąka śląskie
56 Filip Bogobowicz mazowieckie
57 Przemysław Surma opolskie
58 Lena Surma opolskie
59 Justyna Socha opolskie
60 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
61 Żaneta Byczkowska łódzkie
62 Adrian Byczkowski łódzkie
63 Krzysztof Byczkowski łódzkie
64 Paweł Byczkowski łódzkie
65 Piotr Bogobowicz mazowieckie
66 Katarzyna Myśliwiec śląskie
67 Mariusz Myśliwiec śląskie
68 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
69 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
70 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
71 Marta Osmelak zachodniopomorskie
72 Michał Osmelak zachodniopomorskie
73 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
74 Stanisław Jachym małopolskie
75 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
76 Karol Kociński kujwsko-pomorskie
77 Róża Duda śląskie
78 Zbigniew Duda śląskie
79 Kornelia Adamek wielkopolskie
80 Ernest Adamek  wielkopolskie
81 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
82 Marian Rzekiecki dolnośląskie
84 Mateusz Dębiński dolnośląskie
85 Marek Ciesieluk lubelskie
86 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
87 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
88 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
89 Robert Szwabowicz dolnośląskie
90 Czesław Łazanowski wielkopolskie
91 Rafał Kańduła wielkopolskie
92 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
93 Andrzej Karpała śląskie
94 Mirosław Dębiński dolnośląskie
95 Zbigniew Lewicki pomorskie
96 Andrzej Kuśnierz śląskie
97 Robert Jędzrzejczyk dolnośląskie
98 Mirosława Niemiec śląskie
99 Łukasz Niemiec śląskie
100 Krzysztof Różalski podkarpackie
101 Michał Smoczyk lubuskie
102 Michał Stanowski śląskie
103 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
104 Grzegorz Czubaj małopolskie
105 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
106 Barbara Król  dolnośląskie
107 Franciszek Goś wielkopolskie
108 Natalia Goś wielkopolskie
109 Magdalena Wilczyńska Goś wielkopolskie
110 Przemysław Goś wielkopolskie
111 Paweł Gogłuska mazowieckie
112 Kornelia Milanowska śląskie
113 Adam Milanowski śląskie
114 Edyta Milaowska śląskie
115 Przemysław Karczmarek mazowieckie
116 Przemysław Grzesiak dolnośląskie
117 Tomasz Sokoła  śląskie
118 Jolanta Hetmańczyk śląskie
119 Piotr Mosiek wielkopolskie
120 Monika Mosiek wielkopolskie
121 Filip Niemiec śląskie
122 Wojciech Strzała dolnośląskie
123 Krzysztof Morawski mazowieckie
124 Daniel Ołota  opolskie
125 Malwina Owad opolskie
126 Ewa Polańska mazowieckie
127 Matylda Polańska mazowieckie
128 Agata Wdowiarz małopolskie
129 Adam Gaweł małopolskie
130 Katarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
131 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
132 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
133 Joanna Maryniaczyk wielkopolskie
134 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
135 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
136 Sławomir Szel dolnośląskie
137 Agata Szel dolnośląskie
138 Zuzanna Szel dolnosląskie
139 Przemysław Podgórniak śląskie
140 Jakub Barczak lubelskie
141 Jakub Furdel lubelskie
142 Kamil Czapek lubelskie
143 Kazimierz Engler pomorskie
144 Rafał Tomecki mazowieckie
145 Marlena Chmielewska małopolskie
146 Jakub Foltyn śląskie
147 Mirosław Jędrulok śląskie
148 Andrzej Pawlas śląskie
149 Barbara Mecha śląskie
150 Marian Mecha śląskie
151 Jan Liber małopolskie
152 Lech Mierzwiński dolnośląskie
153 Robert Janik dolnośląskie
154 Urszula Majoch dolnośląskie
155 Jan Majoch dolnośląskie
156 Patrycja Majkowska śląskie
157 Artur Marzec śląskie
158 Kazimierz Janota śląskie
159 Maciej Nogieć małopolskie
160 Dominik Pruss dolnośląskie
161 Sebastian Rompel małopolskie
162 Aldona Rompel małopolskie
163 Stanisław Sałata dolnośląskie
164 Sebastian Biełuński dolnośląskie
165 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
166 Tomasz Smyrak śląskie
167 Joanna Smyrak śląskie
168 Piotr Lach śląskie
169 Michał Meyer pomorskie
170 Sylwia Giżycka dolnośląskie
171 Bartłomiej Kaniecki śląskie
172 Joanna Górska podlaskie
173 Aleksandra Tomecka mazowieckie
174 Natalia Tomecka mazowieckie
175 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
176 Katarzyna Wunskik Kurek śląskie
177 Michał Kurek śląskie
178 Weronika Rączka śląskie
179 Mikołaj Król łódzkie
180 Jarosław Oldobry zachodniopomorskie
181 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
182 Krzysztof Orłowski śląskie
183 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
184 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
185 Stanisław Schneider śląskie
186 Daniel Jędrzejewski pomorskie
187 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
188 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
189 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
190 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
191 Andrzej Śmigielski dolnośląskie
192 Marcin Wójtowicz śląskie
193 Sonia Marczyk łódzkie
194 Aleksander Czech śląskie
195 Joanna Czech śląskie
196 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
197 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
198 Wojciech Dębak śląskie
199 Mirosław Michalik śląskie
200 Anna Adamek - Paluszczak dolnośląskie
201 Rafał Paluszczak dolnośląskie
202 Maciej Głów małopolskie
203 Filip Rejtan lubuskie
204 Michał Dudek śląskie
205 Maria Dudek śląskie
206 Krzysztof Wilk opolskie
207 Tomasz Deptuła lubelskie
208 Tomasz Musioł śląskie
209 Waldemar Jaworski śląskie
210 Maciej Borowski dolnośląskie
211 Justyna Borowska dolnośląskie
212 Bartosz Borowski dolnośląskie
213 Wojciech Borowski dolnośląskie
214 Marek Długołęcki małopolskie
215 Mirosław Kiełkowski łódzkie
216 Henryka Kiełkowska łódzkie
217 Michał Wachacki małopolskie
218 Magdalena Wachacka małopolskie
219 Sonia Wachacka małopolskie
220 Iwona Kupisińska opolskie
221 Piotr Kaworek opolskie
222 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
223    
224    
225    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Marlena Jarczewska wielkopolskie
2 Jan Suchecki dolnośląskie
3 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Mirosław Bawolski dolnośląskie
6 Patrycja Jaworowska śląskie
7 Maciej Baranowski  śląskie
8 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
9 Stanisław Gębski pomorskie
10 Teresa Konefał mazowieckie
11 Stanisław Konefał mazowieckie
12 Aneta Konefał mazowieckie
13 Włodzimierz Konefał mazowieckie
14 Oliwia Konefał mazowieckie
15 Paweł Konefał mazowieckie
16 Agnieszka Nwokocha Norwegia
17 Chigozie Nwokocha Norwegia
18 Daria Nwokocha Norwegia
19 Bartosz Nwokocha Norwegia
20 Emil Nwokocha Norwegia
21 Władysław Suława dolnośląskie
22 Regina Ostrowska dolnośląskie
23 Jacek Samor dolnośląskie
24 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
25 Henryk Berczyński dolnośląskie
26 Kalina Bathis wielkopolskie
27 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
28 Dorota Cichoń śląskie
29 Dariusz Cichoń śląskie
30 Joanna Cichoń śląskie
31 Adam Cichoń śląskie
32 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
33 Jakub Suława dolnosląskie
34 Sławomir Manikowski opolskie
35 Waldemar Pituła lubuskie
36 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
37 Joanna Szczyrzyca śląskie
38 Jolanta Suława dolnośląskie
39 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
40 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
41 Filip Bogobowicz mazowieckie
42 Piotr Bogobowicz mazowieckie
43 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
44 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
45 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
46 Marta Osmelak zachodniopomorskie
47 Michał Osmelak zachodniopomorskie
48 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
49 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
50 Róża Duda śląskie
51 Zbigniew Duda śląskie
52 Kornelia Adamek wielkopolskie
53 Ernest Adamek wielkopolskie
54 Marian Rzekiecki dolnośląskie
55 Mateusz Dębiński dolnośląskie
56 Marek Ciesieluk lubelskie
57 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
58 Czesław Łazanowski wielkopolskie
59 Rafał Kańduła wielkopolskie
60 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
61 Nndrzej Gotszling wielkopolskie
62 Mirosław Dębiński dolnośląskie
63 Zbigniew Lewicki pomorskie
64 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
65 Michał Smoczyk Lubuskie
66 Grzegorz Czubaj małopolskie
67 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
68 Stanisław Jachym małopolskie
69 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
70 Barbara Król  dolnośląskie
71 Kornelia Milanowska śląskie
72 Adam Milanowski śląskie
73 Edyta Milanowska śląskie
74 Piotr Milanowski śląskie
75 Krzysztof Morawski mazowieckie
76 Ewa Polańska mazowieckie
77 Matylda Polańska mazowieckie
78 Tomasz Waracim dolnośląskie
80 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
81 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
82 Sławomir Szel dolnośląskie
83 Agata Szel dolnośląskie
84 Zuzanna Szel dolnosląskie
85 Przemysław Podgórniak śląskie
86 Damian Zabielski dolnosląskie
87 Rafał Tomecki mazowieckie
88 Łukasz Niemiec śląskie
89 Mirosława Niemiec śląskie
90 Barbara Mecha śląskie
91 Marian Mecha  sląskie
92 Jan Liber małopolskie
93 Robert Janik dolnośląskie
94 Urszula Majoch dolnośląskie
95 Jan Majoch dolnośląskie
96 Patrycja Majkowska śląskie
97 Artur Marzec śląskie
98 Kazimierz Janota śląskie
99 Stanisław Sałata dolnośląskie
100 Sebastian Biełuński dolnośląskie
101 Tomasz Smyrak śląskie
102 Joanna Smyrak śląskie
103 Michał Meyer pomorskie
104 Sylwia Giżycka dolnośląskie
105 Joanna Górska podlaskie
106 Filip Niemiec śląskie
107 Lech Mierzwiński dolnośląskie
108 Aleksandra Tomecka mazowieckie
109 Natalia Tomecka mazowieckie
110 Paweł Gogłuska mazowieckie
111 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
112 Stanisław Schneider śląskie
113 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
114 Daniel Ołota opolskie
115 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
116 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
117 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
118 Anna Adamek - Paluszczak dolnośląskie
119 Rafał Paluszczak dolnośląskie
120 Krzysztof Wilk opolskie
121 Tomasz Deptuła lubelskie
122 Kazimierz Engler pomorskie
123 Wojciech Dębak śląskie
124 Tomasz Musioł śląskie
125 Dominik Pruss dolnośląskie
126 Waldemar Jaworski śląskie
127 Marek Długołęcki małopolskie
128 Mirosław Kiełkowski łódzkie
129 Henryka Kiełkowska łódzkie
130 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
131    
132    
133    
134    
135    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnosląskie
2 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Mirosław Bawolski dolnośląskie
5 Patrycja Jaworowska śląskie
6 Maciej Baranowski śląskie
7 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
8 Teresa Konefał mazowieckie
9 Stanisław Konefał mazowieckie
10 Aneta Konefał mazowieckie
11 Włodzimierz Konefał mazowieckie
12 Oliwia Konefał mazowieckie
13 Paweł Konefał mazowieckie
14 Agnieszka Nwokocha Norwegia
15 Chigozie Nwokocha Norwegia
16 Daria Nwokocha  Norwegia
17 Bartosz Nwokocha Norwegia
18 Emil Nwokocha  Norwegia
19 Władysław Suława dolnośląskie
20 Regina Ostrowska dolnośląskie
21 Jacek Samor dolnosląskie
22 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
23 Henryk Berczyński dolnośląskie
24 Sławomir Manikowski opolskie
25 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
26 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
27 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
28 Filip Bogobowicz mazowieckie
29 Piotr Bogobowicz mazowieckie
30 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
31 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
32 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
33 Marta Osmelak zachodniopomorskie
34 Michał Osmelak zachodniopomorskie
35 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
36 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
37 Kornelia Adamek wielkopolskie
38 Ernest Adamek wielkopolskie
39 Marian Rzekiecki dolnośląskie
40 Marek Ciesieluk lubelskie
41 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
42 Czesław Łazanowski wielkopolskie
43 Rafał Kańduła wielkopolskie
44 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
45 Andrzej Gotszling wielkopolskie
46 Zbigniew Lewicki pomorskie
47 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
48 Michał Smoczyk lubuskie
49 Stanisław Jachym małopolskie
50 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
51 Barbara Król dolnośląskie
52 Kornelia Milanowska śląskie
53 Adam Milanowski śląskie
54 Edyta Milanowska sląskie
55 Piotr Milanowski sląskie
56 Krzysztof Morawski mazowieckie
57 Ewa Polańska mazowieckie
58 Matylda Polańska mazowieckie
59 Sławomir Szel dolnosląskie
60 Agata Szel dolnośląskie
61 Zuzanna Szel dolnośląskie
62 Przemysław Podgórniak śląskie
63 Damian Zabielski dolnośląskie
64 Barbara Mecha  śląskie
65 Marian Mecha śląskie
66 Jan Liber małopolskie
67 Robert Janik  dolnośląskie
68 Patrycja Majkowska śląskie
69 Artur Marzec śląskie
70 Kazimierz Janota śląskie
71 Stanisław Sałata dolnośląskie
72 Sebastian Biełuński dolnośląskie
73 Michał Meyer pomorskie
74 Sylwia Giżycka dolnośląskie
75 Joanna Górska podlaskie
76 Filip Niemiec śląskie
77 Mirosława Niemiec śląskie
78 Łukasz Niemiec śląskie
79 Rafał Tomecki mazowieckie
80 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
81 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
82 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
83 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
84 Tomasz Deptuła lubelskie
85 Kazimierz Engler pomorskie
86 Tomasz Musioł śląskie
87 Waldemar Jaworski śląskie
88 Lech Mierzwiński dolnośląskie
89 Urszula Majoch dolnośląskie
90 Jan Majoch dolnośląskie
91 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
92    
93    
94    
95    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Patrycja Jaworowska śląskie
2 Maciej Baranowki  śląskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Jan Suchecki  dolnośląskie
5 Władysław Suława dolnośląskie
6 Regina Ostrowska dolnośląskie
7 Jacek Samor dolnosląskie
8 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
9 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
10 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
11 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
12 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
13 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
14 Jarol Kociński kujawsko-pomorskie
15 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
16 Marian Rzekiecki dolnośląskie
17 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
18 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
19 Andrzej Gotszling wielkopolskie
20 Zbigniew Lewicki pomorskie
21 Robert Jędzrzejczyk dolnośląskie
22 Stanisław Jachym małopolskie
23 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
24 Barbara Król  dolnośląskie
25 Ewa Polańska mazowieckie
26 Matylda Polańska mazowieckie
27 Sławomir Szel dolnośląskie
28 Agata Szel dolnośląskie
29 Zuzanna Szel dolnośląskie
30 Przemysław Podgórniak śląskie
31 Damian Zabielski dolnośląskie
32 Barbara Mecha śląskie
33 Marian Mecha śląskie
34 Robert Janik dolnośląskie
35 Patrycja Majkowska śląskie
36 Artur Marzec śląskie
37 Aławomir Manikowski opolskie
38 Stanisław Sałata dolnośląskie
39 Sebastian Biełuński dolnośląskie
40 Michał Meyer pomorskie
41 Sylwia Giżycka dolnośląskie
42 Joanna Górska podlaskie
43 Filip Niemiec śląskie
44 Mirosława Niemiec śląskie
45 Łukasz Niemiec  śląskie
46 Rafał Tomecki mazowieckie
47 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
48 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
49 Kazimierz Engler pomorskie
50 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
51    
52    
53    
54    
55    

Galeria Zdjęć


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP i grupie facebook Ludzie Gór
KZKG RP: 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
Grupa LG: 


Popularna KGSO po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KGSO po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna KGSO po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota KGSO po zdobyciu 15 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ GÓR SOWICH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=14V3i34iIm2-hBcTGGSyxAgFPS7a4PwdX&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Wielka Sowa

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/wielka-sowa-kgp/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/gory-sowie-na-wielka-sowe/

Blog Podróże Pana Szpakahttps://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/06/glowny-szlak-sudecki-gory-kamienne-sowie.html

Mała Sowa

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/gory-sowie-na-wielka-sowe/

Kalenica

Blog MaNa w Podrózy: http://manawpodrozy.pl/gory-sowie-kalenica-z-bielawy/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/http-manawpodrozy-pl-2019-04-na-kalenice-czyli-spokojny-spacer-po-html/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/11/gory-sowie-gory-stolowe.html

Słoneczna

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/gory-sowie-rymarz-sloneczna-kozia-rownia-wielka-sowa/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/11/gory-sowie-gory-stolowe.html

Kozia Równia

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/gory-sowie-rymarz-sloneczna-kozia-rownia-wielka-sowa/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/gory-sowie-na-wielka-sowe/

Rymarz

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/gory-sowie-rymarz-sloneczna-kozia-rownia-wielka-sowa/

Popielak

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/http-manawpodrozy-pl-2019-04-na-kalenice-czyli-spokojny-spacer-po-html/

Malinowa

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/11/gory-sowie-gory-stolowe.html

Wroniec

Szeroka

Włodarz

Gołębia

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/11/gory-sowie-gory-stolowe.html

Młyńsko

Jedlińska Kopa

Osówka

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Wielka Sowa 1015 50.680158 16.485497 50°40'49'' N 16°29'8'' E
Mała Sowa 972 50.6821605 16.4659217 50°40'56'' N 16°27'57'' E
Kalenica 964 50.642778 16.546389 50°38'34'' N 16°32'47'' E
Słoneczna 960 50.6483817 16.5431077 50°38'54'' N 16°32'35'' E
Kozia Równia 930 50.663689 16.50995 50°39'49'' N 16°30'36'' E
Rymarz 913 50.6504521 16.5332706 50°39'2'' N 16°31'60'' E
Popielak 856 50.6331991 16.5592773 50°37'60'' N 16°33'33'' E
Malinowa 839 50.5965955 16.6012728 50°35'48'' N 16°36'5'' E
Wroniec 835 50.6919535 16.4811833 50°41'31'' N 16°28'52'' E
Szeroka 827 50.6123626 16.5981781 50°36'45'' N 16°35'53'' E
Włodarz 811 50.695556 16.409778 50°41'44'' N 16°24'35'' E
Gołębia 810 50.5900494 16.6056638 50°35'24'' N 16°36'20'' E
Młyńsko 777 50.685014 16.502483 50°41'6'' N 16°30'9'' E
Jedlińska Kopa 725 50.7023204 16.3937526 50°42'8'' N 16°23'38'' E
Osówka 716 50.6776255 16.420154 50°40'39'' N 16°25'13'' E