Tiara

TIARA POLSKICH GÓR

POPULARNA

BRĄZOWA

SREBRNA

ZŁOTA

PLATYNOWA

5

20

45

70

90

Szczyt

Pasmo

m n.p.m.

Szeroka Góra

Góry Bardzkie

765

Kłodzka Góra

Góry Bardzkie

757

Ostra Góra

Góry Bardzkie

751

Brusek

Góry Bialskie

1124

Postawna

Góry Bialskie

1117

Rudawiec

Góry Bialskie

1112

Jagodna Północna

Góry Bystrzyckie

985

Jagodna

Góry Bystrzyckie

987

Łomnicka Równia

Góry Bystrzyckie

898

Wysoka Kopa

Góry Izerskie

1126

Smrek

Góry Izerskie

1123

Sine Skałki

Góry Izerskie

1122

Skopiec

Góry Kaczawskie

724

Okole

Góry Kaczawskie

721

Baraniec

Góry Kaczawskie

720

Waligóra

Góry Kamienne

936

Suchawa

Góry Kamienne

928

Kostrzyna

Góry Kamienne

906

Biskupia Kopa

Góry Opawskie

890

Srebrna Kopa

Góry Opawskie

785

Zamkowa Góra

Góry Opawskie

571

Orlica

Góry Orlickie

1084

Zielony Garb

Góry Orlickie

1026

Szerlich

Góry Orlickie

1025

Wielka Sowa

Góry Sowie

1015

Mała Sowa

Góry Sowie

972

Kalenica

Góry Sowie

964

Szczeliniec Wielki

Góry Stołowe

919

Skalniak

Góry Stołowe

915

Błędne Skały

Góry Stołowe

853

Borowa

Góry Wałbrzyskie

853

Chełmiec

Góry Wałbrzyskie

851

Trójgarb

Góry Wałbrzyskie

778

Kowadło

Góry Złote

989

Czartowiec

Góry Złote

944

Pasieczna

Góry Złote

928

Śnieżka

Karkonosze

1603

Wielki Szyszak

Karkonosze

1509

Czarcia Ambona

Karkonosze

1490

Ślęża

Masyw Ślęży

718

Radunia

Masyw Ślęży

573

Szczytna

Masyw Ślęży

466

Śnieżnik

Masyw Śnieżnika

1425

Mały Śnieżnik

Masyw Śnieżnika

1337

Goworek

Masyw Śnieżnika

1320

Skalnik

Rudawy Janowickie

945

Ostra Mała

Rudawy Janowickie

945

Dzicza Góra

Rudawy Janowickie

881

Lubomir

Beskid Makowski

904

Łysina

Beskid Makowski

891

Koskowa Góra

Beskid Makowski

867

Czupel

Beskid Mały

933

Łamana Skała

Beskid Mały

929

Leskowiec

Beskid Mały

918

Lackowa

Beskid Niski

977

Ostry Wierch

Beskid Niski

938

Biała Skała

Beskid Niski

903

Radziejowa

Beskid Sądecki

1266

Złomisty Wierch

Beskid Sądecki

1224

Mała Radziejowa

Beskid Sądecki

1207

Skrzyczne

Beskid Śląski

1257

Barania Góra

Beskid Śląski

1220

Małe Skrzyczne

Beskid Śląski

1211

Mogielica

Beskid Wyspowy

1171

Ćwilin

Beskid Wyspowy

1072

Kutrzyca

Beskid Wyspowy

1058

Babia Góra

Beskid Żywiecki

1725

Gówniak

Beskid Żywiecki

1617

Pilsko

Beskid Żywiecki

1557

Tarnica

Bieszczady

1346

Krzemień

Bieszczady

1335

Halicz

Bieszczady

1333

Turbacz

Gorce

1310

Jaworzyna Kamienicka

Gorce

1288

Kiczora

Gorce

1282

Trohaniec

G. Sanocko-Turczańskie

939

Jaworniki

G. Sanocko-Turczańskie

909

Kamienna Laworta

G. Sanocko-Turczańskie

768

Wysoka

Pieniny

1050

Smerekowa

Pieniny

1015

Okrąglica /Trzy Korony/

Pieniny

982

Starorobociański Wierch

Tatry Zachodnie

2176

Jarząbczy Wierch

Tatry Zachodnie

2137

Krzesanica

Tatry Zachodnie

2122

Rysy

Tatry Wysokie

2499

Świnica

Tatry Wysokie

2301

Kozi Wierch

Tatry Wysokie

2291

Skała Agaty

Góry Świętokrzyskie

614

Łysica

Góry Świętokrzyskie

612

Łysa Góra

Góry Świętokrzyskie

594

Lista Zdobywców

 
POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo<
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Paweł Gogłuska mazowieckie
3 Maciej Nogieć małopolskie
4 Izydor Kędziera zachodniopomorskie
5 Edyta Mikoś małopolskie
6 Grzegorz Górski mazowieckie
7 Anna Górska mazowieckie
8 Adam Górski mazowieckie
9 Beata Ewertowska śląskie
10 Michał Ewertowski śląskie
11 Piotr Kaworek śląskie
12 Iwona Kupisińska opolskie
13 Tomasz Sowa małopolskie
14 Wojciech Klich podkarpackie
15 Piotr Lewandowski lubuskie
16 Jakub Banaszkiewicz wielkopolskie
17 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
18 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
19 Maciej Głów małopolskie
20 Mirosław Czapliński warmińsko-mazurskie
21 Urszula Majoch dolnośląskie
22 Jan Majoch dolnośląskie
23 Barbara Mecha śląskie
24 Marian Mecha śląskie
25 Ewa Polańska mazowieckie
26 Wiktor Polak śląskie
27 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
28 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
29 Bartłomiej Łuć łódzkie
30 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
31 Maciej Borowski dolnośląskie
32 Justyna Borowska dolnośląskie
33 Bartosz Borowski dolnośląskie
34 Wojciech Borowski dolnośląskie
35 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
36 Katarzyna Świder śląskie
37 Krzysztof Swaczyna śląskie
38 Marcin Wasilewski lubuskie
39 Michał Kowalski mazowieckie
40 Daniel Jędrzejewski pomorskie
41 Daria Nowak śląskie
42 Mateusz Baran śląskie
43 Mirosław Kiełkowski łódzkie
44 Henryka Kiełkowska łódzkie
45 Filip Niemiec śląskie
46 Mirosława Niemiec śląskie
47 Łukasz Niemiec śląskie
48 Tomasz Deptuła lubelskie
49 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
50 Stanisław Jachym małopolskie
51 Tomasz Warachim dolnośląskie
52 Renata Zięba śląskie
53 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
54 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
55 Maciej Kuncio mazowieckie
56 Joanna Pabis-Romańczyk małopolskie
57 Andrzej Kustosz łódzkie
58 Edward Kotliński dolnośląskie
59 Barbara Dosiak śląskie
60 Radosław Dosiak śląskie
61 Janusz Trochim śląskie
62 Michał Meyer pomorskie
63 Lech Mierzwiński dolnośląskie
64 Danuta Świątek dolnośląskie
65 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
66 Tymon Matysek świętokrzyskie
67 Agnieszka Woźniak małopolskie
68 Alain Bossekota podkarpackie
69 Hanna Smagowicz dolnośląskie
70 Łukasz Gwizdała małopolskie
71 Aleksandra Auguścik-Duma śląskie
72 Amelia Kuna małopolskie
73 Błażej Kuna małopolskie
74 Kazimierz Engler pomorskie
75 Bogusław Stecki dolnośląskie
76 Radosław Mazur podkarpackie
77 Kinga Janiszewska podkarpackie
78 Aleksander Pęciak śląskie
79 Marek Kucharski mazowieckie
80 Przemysław Podgórniak śląskie
81 Wojciech Olearczyk małopolskie
82 Sławomir Manikowski opolskie
83 Mirosław Moczarski podkarpackie
84 Wojciech Dębak śląskie
85 Kazimierz Janota śląskie
86 Żaneta Byczkowska łódzkie
87 Anna Maćkowiak opolskie
88 Jakub Maćkowiak opolskie
89 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
90 Krzysztof Morawski mazowieckie
91 Władysława Jamroży małopolskie
92 Henryk Jamroży małopolskie
93 Grzegorz Woźniak śląskie
94 Maria Tołyż dolnośląskie
95 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
96 Paweł Kielar podkarpackie
97 Waldemar Dynowski małopolskie
98 Krzysztof Orzechowski śląskie
99 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
100 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
101 Arkadiusz Drewnicki podkarpackie
102 Wiesław Dziedzic śląskie
103 Katarzyna Dziedzic śląskie
104 Małgorzata Dziedzic śląskie
105 Dominik Pruss dolnośląskie
106 Tomasz Szola śląskie
107    
108    
109    
110    
 
BRĄZOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Paweł Gogłuska mazowieckie
3 Maciej Nogieć małopolskie
4 Izydor Kędziera zachodniopomorskie
5 Edyta Mikoś małopolskie
6 Grzegorz Górski mazowieckie
7 Anna Górska mazowieckie
8 Adam Górski mazowieckie
9 Beata Ewertowska śląskie
10 Michał Ewertowski sląskie
11 Wojciech Klich podkarpackie
12 Piotr Lewandowski lubuskie
13 Jakub Banaszkiewicz wielkopolskie
14 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
15 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
16 Maciej Głów małopolskie
17 Urszula Majoch dolnośląskie
18 Jan Majoch dolnośląskie
19 Barbara Mecha śląskie
20 Marian Mecha śląskie
21 Ewa Polańska mazowieckie
22 Zbigniew Kowalczyk dolnosląskie
23 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
24 Bartłomiej Łuć łódzkie
25 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
26 Katarzyna Świder śląskie
27 Marcin Wasilewski lubuskie
28 Michał Kowalski mazowieckie
29 Daniel Jędrzejewski pomorskie
30 Daria Nowak śląskie
31 Mateusz Baran śląskie
32 Mirosław Kiełkowski łódzkie
33 Henryka Kiełkowska łódzkie
34 Filip Niemiec śląskie
35 Mirosława Niemiec śląskie
36 Łukasz Niemiec śląskie
37 Tomasz Deptuła lubelskie
38 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
39 Stanisław Jachym małopolskie
40 Tomasz Warachim dolnośląskie
41 Renata Zięba śląska
42 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
43 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
44 Joanna Pabis-Romańczyk małopolskie
45 Edward Kotliński dolnośląskie
46 Janusz Trochim śląskie
47 Michał Meyer pomorskie
48 Lech Mierzwiński dolnośląskie
49 Tymon Matysek świętokrzyskie
50 Agnieszka Woźniak małopolskie
51 Alain Bossekota podkarpackie
52 Aleksandra Auguścik-Duma śląskie
53 Kazimierz Engler pomorskie
54 Bogusław Stecki dolnośląskie
55 Marek Kucharski mazowieckie
56 Przemysław Podgórniak śląskie
57 Wojciech Olearczyk małopolskie
58 Sławomir Manikowski opolskie
59 Wojciech Dębak śląskie
60 Kazimierz Janota śląskie
61 Żaneta Byczkowska łódzkie
62 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
63 Krzysztof Morawski mazowieckie
64 Grzegorz Woźniak  śląskie
65 Maria Tołyż dolnośląskie
66 Krzysztof Szumielewicz święetokrzyskie
67 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
68 Waldemar Dynowski małopolskie
69 Krzysztof Orzechowski śląskie
70 Amelia Kuna małopolskie
71 Błażej Kuna małopolskie
72 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
73 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
74 Dominik Pruss dolnośląskie
75 Iwona Kupisińska opolskie
76 Piotr Kaworek opolskie
77 Mirosław Moczarski podkarpackie
78    
79    
80    
 
SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Paweł Gogłuska mazowieckie
3 Maciej Nogieć małopolskie
4 Izydor Kędziera zachodniopomorskie
5 Beata Ewertowska śląskie
6 Michał Ewertowski śląskie
7 Wojciech Klich podkarpackie
8 Piotr Lewandowski lubuskie
9 Barbara Mecha śląskie
10 Marian Mecha śląskie
11 Ewa Polańska mazowieckie
12 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
13 Daniel Jędrzejewski pomorskie
14 Daria Nowak śląskie
15 Mateusz Baran śląskie
16 Mirosław Kiełkowski łódzkie
17 Henryk Kiełkowski łódzkie
18 Filip Niemiec śląskie
19 Mirosława Niemiec śląskie
20 Łukasz Niemiec śląskie
21 Tomasz Deptuła lubelskie
22 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
23 Stanisław Jachym małopolskie
24 Renata Zięba śląskie
25 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
26 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
27 Janusz Trochim śląskie
28 Michał Meyer pomorskie
29 Lech Mierzwiński dolnośląskie
30 Tymon Matysek świętokrzyskie
31 Agnieszka Woźniak małopolskie
32 Alain Bossekota podkarpackie
33 Kazimierz Engler pomorskie
34 Bogusław Stecki dolnośląskie
35 Przemysław Podgórniak śląskie
36 Wojciech Olearczyk małopolskie
37 Sławomir Manikowski opolskie
38 Wojciech Dębak śląskie
39 Kazimierz Janota śląskie
40 Krzysztof Morawski mazowieckie
41 Grzegorz Woźniak śląskie
42 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
43 Waldemar Dynowski małopolskie
44 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
45 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
46 Dominik Pruss dolnośląskie
47    
48    
49    
50    
 
ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Gogłuska mazowieckie
2 Maciej Nogieć małopolskie
3 Barbara Mecha śląskie
4 Marian Mecha śląskie
5 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
6 Filip Niemiec śląskie
7 Mirosława Niemiec śląskie
8 Łukasz Niemiec śląskie
9 Tomasz Deptuła lubelskie
10 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
11 Stanisław Jachym małopolskie
12 Lech Mierzwiński dolnośląskie
13 Agnieszka Woźniak małopolskie
14 Michał Meyer pomorskie
15 Kazimierz Engler pomorskie
16 Bogusław Stecki dolnośląskie
17 Wojciech Olearczyk małopolskie
18 Sławomir Manikowski opolskie
19 Kazimierz Janota śląskie
20    
 
PLATYNOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosława Niemiec śląskie
2 Łukasz Niemiec śląskie
3 Tomasz Deptuła lubelskie
4 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
5 Stanisław Jachym małopolskie
6 Kazimierz Engler pomorskie
7 Sławomir Manikowski opolskie
8    
9    
10    

 

 

Galeria Zdjęć

 
 
 

Odznaka popularna

 

Odznaka brązowa

 

Odznaka srebrna

 

Odznaka złota

 

Odznaka platynowa