Miejsca Martyrologii Na Terenach RP

Miejsca Martyrologii Na Terenach RP

  1. Westerplatte i Muzeum Poczty Polskiej w Gdańsku
  2. Muzeum Stutthof w Sztutowie
  3. Lasy piaśnickie koło Wejherowa
  4. Miejsce pamięci w Mniszku koło Świecia
  5. Dolina Śmierci w Bydgoszczy
  6. Muzeum Martyrologii Ofiar Obozu Sonnenburg w Słońsku
  7. Muzeum Martyrologii Wielkopolan – Fort VII w Poznaniu
  8. Muzeum Martyrologiczne w Żabikowie
  9. Muzeum byłego obozu zagłady w Chełmnie nad Nerem
  10. Miejsce pogromu Żydów w Jedwabnem
  11. Cmentarz i Muzeum – Miejsce Pamięci w Palmirach koło Warszawy
  12. Grób Nieznanego Żołnierza w Warszawie
  13. Cmentarz Powązkowski i Cmentarz Wojskowy w Warszawie
  14. Mauzoleum Walki i Męczeństwa w Warszawie
  15. Muzeum Więzienia Pawiak w Warszawie
  16. Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej w Warszawie
  17. Muzeum Katyńskie w Warszawie
  18. Miejsca pamięci bohaterów getta w Warszawie
  19. Miejsca pamięci powstania warszawskiego w Warszawie
  20. Muzeum Walki i Męczeństwa w Treblince
  21. Oddział Martyrologii Radogoszcz w Łodzi
  22. Pomnik Martyrologii Dzieci „Pęknięte Serce” w Łodzi
  23. Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie
  24. Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach
  25. Muzeum Byłego Hitlerowskiego Obozu Zagłady w Sobiborze
  26. Państwowe Muzeum na Majdanku w Lublinie
  27. Muzeum Lubelskie w Lublinie
  28. Rotunda – Muzeum Martyrologii Zamojszczyzny w Zamościu
  29. Muzeum – Miejsce Pamięci w Bełżcu
  30. Muzeum Obozów Jenieckich w Żaganiu
  31. Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy
  32. Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach-Opolu
  33. Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny „Płaszów” w Krakowie
  34. Więzienie Montelupich w Krakowie
  35. Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu
  36. Galicyjskie cmentarze wojenne

 

POPULARNA

BRĄZOWA

SREBRNA

ZŁOTA

5

10

15

25

Lista Zdobywców

 
POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Maciej Głów małopolskie
3 Ewa Polańska mazowieckie
4 Wojciech Klich podkarpackie
5 Kajetan Rzeziński warmińsko-mazurskie
6 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
7 Paweł Kielar podkarpackie
8 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
9 Grzegorz Górski mazowieckie
10 Anna Górska mazowieckie
11 Adam Górski mazowieckie
12 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
13 Robert Hurkała świętokrzyskie
14 Barbara Dosiak śląskie
15 Radosław Dosiak śląskie
16    
17    
18    
19    
20    
 
 
BRĄZOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Maciej Głów małopolskie
2 Ewa Polańska mazowieckie
3 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
4 Paweł Kielar podkarpackie
5 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
6 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
7    
8    
9    
10    
 
 
SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Ewa Polańska mazowieckie
2 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
3    
4    
5    
 
 
ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1    
2    
3    
4    
5