Korona / KGS-T /

szczyt m.n.p.m.

Trohaniec - na szlaku - brak oznaczenia

939

Jaworniki - na szlaku - jest oznaczenie

909

Kamienna Laworta - na szlaku - jest oznaczenie

768

Jawor Soliński - poza szlakiem - brak oznaczenia

741

Wielki Król - na szlaku - brak oznaczenia

732

Brańcowa - poza szlakiem - brak oznaczenia

677

Słonny - poza szlakiem - brak oznaczenia

668

Mały Król - na szlaku - jest oznaczenie

641

Słonna - na szlaku - brak oznaczenia

639

Czalnia - na szlaku - jest oznaczenie

576

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

5

10

Lista Zdobywców


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 
 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Gębski pomorskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Władysław Suława dolnośląskie
5 Jolanta Suława dolnośląskie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Jan Suchecki  dolnośląskie
8 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
9 Ireneusz Warchoł podkarpackie
10 Piotr Bogobowicz mazowieckie
11 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
12 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
13 Tomasz Olejnik podkarpackie
14 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
15 Stanisław Jachym małopolskie
16 Henryk Gliwka śląskie
17 Mirosław Czapliński warmińsko-mazurskie
18 Róża Duda śląskie
19 Zbigniew Duda śląskie
20 Anna Szczupakowska podkarpackie
21 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
22 Andrzej Kuśnierz śląskie
23 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
24 Wojciech Nowacki wielkopolskie
25 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
26 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
27 Daria Nowak śląskie
28 Mateusz Baran śląskie
29 Krzysztof Morawski mazowieckie
30 Paweł Gogłuska mazowieckie
31 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
32 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
33 Maciej Nogieć małopolskie
34 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
35 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
36 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
37 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
38 Zbigniew Pietrzyk opolskie
39 Rafał Tomecki mazowieckie
40 Agnieszka Woźniak małopolskie
41 Andrzej Pawlas śląskie
42 Jan Liber małopolskie
43 Lech Mierzwiński dolnośląskie
44 Krzysztof Pelczarski podkarpackie
45 Kazimierz Janota śląskie
46 Filip Niemiec śląskie
47 Mirosława Niemiec śląskie
48 Łukasz Niemiec śląskie
49 Wojciech Klich podkarpackie
50 Żaneta Byczkowska łódzkie
51 Marian Penar podkarpackie
52 Danuta Penar podkarpackie
53 Andrzej Bossekota podkarpackie
54 Marek Kucharski mazowieckie
55 Aleksandra Tomecka mazowieckie
56 Weronika Rączka śląskie
57 Bogusław Pawlak podkarpackie
58 Bogusława Pawlak podkarpackie
59 Dariusz Sroka śląskie
60 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
61 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
62 Małgorzata Turska małopolskie
63 Tadeusz Turski małopolskie
64 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
65 Grzegorz Czubaj małopolskie
66 Barbara Mecha śląskie
67 Marian Mecha śląskie
68 Monika Winiarska podkarpackie
69 Krzysztof Winiarski podkarpackie
70 Stanisław Schneider śląskie
71 Tomasz Deptuła lubelskie
72 Waldemar Jaworski śląskie
73 Marek Długołęcki małopolskie
74 Robert Janik dolnośląskie
75 Zdzisław Halibożek małopolskie
76 Mariola Gąsior małopolskie
77 Mirosław Moczarski podkarpackie
78 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
79 Wojciech Dębak śląskie
80 Sebastian Rompel małopolskie
81 Aldonaa Rompel małopolskie
82 Kazimierz Engler pomorskie
83 Mirosław Kiełkowski łódzkie
84 Henryka Kiełkowska łódzkie
85 Stanisław Iwaniszczuk śląskie
86 Joanna Pabis Romańczyk małopolskie
87 Katarzyna Berdel podkarpackie
88 Aleksander Paradysz podkarpackie
89 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
90 Stanisław Jachym małopolskie
91 Izydor Kędziera zachodniopomorskie
92 Wojciech Olearczyk małopolskie
93 Krzysztof Mrozowski śląskie
94 Wioletta Czemarnik podkarpackie
95 Adam Sroka podkarpackie
96 Natalia Witalec małopolskie
97 Paweł Kielar podkarpackie
98 Sebastian Mucha małopolskie
99 Michał Meyer pomorskie
100    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Gębski pomorskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Jan Suchecki dolnośląskie
5 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
6 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
7 Tomasz Olejnik podkarpackie
8 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
9 Stanisław Jachym małopolskie
10 Henryk Gliwka  śląskie
11 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
12 Ireneusz Warchoł podkarpackie
13 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
14 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
15 Wojciech Nowacki wielkopolskie
16 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
17 Zbigniew Pietrzyk opolskie
18 Agnieszka Woźniak małopolskie
19 Jan Liber małopolskie
20 Krzysztof Pelczarski podkarpackie
21 Sławomir Manikowski opolskie
22 Filip Niemiec śląskie
23 Mirosława Niemiec śląskie
24 Łukasz Niemiec śląskie
25 Wojciech Klich podkarpackie
26 Marian Penar podkarpackie
27 Danuta Penar podkarpackie
28 Andrzej Bossekota podkarpackie
29 Daria Nowak śląskie
30 Mateusz Baran śląskie
31 Bogusław Pawlak podkarpackie
32 Bogusława Pawlak podkarpackie
33 Małgorzata Turska małopolskie
34 Tadeusz Turski małopolskie
35 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
36 Grzrgorz Czubaj małopolskie
37 Barbara Mecha śląskie
38 Marian Mecha śląskie
39 Monika Winiarska podkarpackie
40 Krzysztof Winiarski podkarpackie
41 Maciej Nogieć małopolskie
42 Waldemar Jaworski śląskie
43 Marek Długołęcki małopolskie
44 Zdzisław Halibożek małopolskie
45 Mariola Gąsior małopolskie
46 Wojciech Dębak śląskie
47 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
48 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
49 Sebastian Rompel małopolskie
50 Aldona Rompel małopolskie
51 Kazimierz Engler pomorskie
52 Rafał Tomecki mazowieckie
53 Tomasz Deptuła mazowieckie
54 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
55 Stanisław Jachym małopolskie
56 Wojciech Olearczyk małopolskie
57 Krzysztof Mrozowski śląskie
58 Wioletta Czemarnik podkarpackie
59 Adam Sroka podkarpackie
60 Natalia Witalec małopolskie
61 Sebastian Mucha małopolskie
62 Michał Meyer pomorskie
63    
64    
65    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Jachym  małopolskie
3 Jan Suchecki dolnośląskie
4 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
5 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
6 Tomasz Olejnik podkarpackie
7 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
8 Stanisław Jachym małopolskie
9 Henryk Gliwka śląskie
10 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
11 Wojciech Nowacki wielkopolskie
12 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
13 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
14 Zbigniew Pietrzyk opolskie
15 Agnieszka Woźniak małopolskie
16 Jan Liber małopolskie
17 Sławomir Manikowski opolskie
18 Filip Niemiec śląskie
19 Mirosława Niemiec śląskie
20 Łukasz Niemiec śląskie
21 Wojciech Klich podkarpackie
22 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
23 Krzysztof Pelczarski podkarpackie
24 Marian Penar podkarpackie
25 Danuta Penar podkarpackie
26 Andrzej Bossekota podkarpackie
27 Daria Nowak śląskie
28 Mateusz Baran śląskie
29 Bogusław Pawlak podkarpackie
30 Bogusława Pawlak podkarpackie
31 Małgorzata Turska małopolskie
32 Tadeusz Turski małopolskie
33 Monika Winiarska podkarpackie
34 Krzysztof Winiarski podkarpackie
35 Maciej Nogieć małopolskie
36 Sebastian Rompel małopolskie
37 Aldona Rompel małopolskie
38 Kazimierz Engler pomorskie
39 Tomasz Deptuła mazowieckie
40 Wojciech Olearczyk małopolskie
41 Wioletta Czemarnik podkarpackie
42 Adam Sroka podkarpackie
43 Michał Meyer pomorskie
44    
45    

Galeria Zdjęć


Popularna KGS-T po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KGS-T po zdobyciu 5 szczytów z listy


Złota KGS-T po zdobyciu 10 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ GÓR SANOCKO-TURCZAŃSKICH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

POSZUKUJEMY PRODUCENTÓW MAP CHĘTNYCH DO WPÓŁPRACY BARTEROWEJ

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=19j55vHLB8wxi2wqHuDlm0kvwLuEkus79&usp=sharing

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Trohaniec 939 49.2332703 22.6576874 49°13'60'' N 22°39'28'' E
Jaworniki 909 49.3405238 22.7131847 49°20'26'' N 22°42'47'' E
Kamienna Laworta 768 49.449722 22.568333 49°26'59'' N 22°34'6'' E
Jawor Soliński 741 49.3843346 22.4927527 49°23'4'' N 22°29'34'' E
Wielki Król 732 49.4526153 22.5323862 49°27'9'' N 22°31'57'' E
Brańcowa 677 49.5121072 22.5818433 49°30'44'' N 22°34'55'' E
Słonny 668 49.5763591 22.2793883 49°34'35'' N 22°16'46'' E
Mały Król 641 49.4434802 22.5368283 49°26'37'' N 22°32'13'' E
Słonna 639 49.5752738 22.3082277 49°34'31'' N 22°18'30'' E
Czalnia 576 49.4474432 22.3650392 49°26'51'' N 22°21'54'' E