Zabytki Kultury Żydowskiej RP

Zabytki Kultury Żydowskiej RP

 

  1. Sejny
  2. Tykocin
  3. Białystok
  4. Orla
  5. Warszawa – synagoga Nożyków
  6. Warszawa – Żydowski Instytut Historyczny
  7. Warszawa – Muzeum Historii Żydów Polskich
  8. Warszawa – cmentarz
  9. Góra Kalwaria
  10. Łódź – synagoga Reicherów
  11. Łódź – nowy cmentarz
  12. Przysucha
  13. Kazimierz Dolny
  14. Kock – dwór cadyka
  15. Kock – grób Berka Joselewicza
  16. Włodawa
  17. Łęczna
  18. Lublin – synagoga Chewra Nosim
  19. Lublin – cmentarze
  20. Lublin – Jesziwa Mędrców Lublina
  21. Kraśnik
  22. Wrocław – stary cmentarz
  23. Wrocław – synagoga Pod Białym Bocianem
  24. Lelów
  25. Chęciny
  26. Pińczów
  27. Szydłów
  28. Sandomierz
  29. Zamość
  30. Leżajsk
  31. Oświęcim
  32. Kraków – Kazimierz
  33. Kraków – cmentarz
  34. Tarnów
  35. Rzeszów
  36. Łańcut
  37. Jarosław
  38. Bobowa
  39. Nowy Sącz
  40. Lesko

POPULARNA

BRĄZOWA

SREBRNA

ZŁOTA

5

10

15

25

Lista Zdobywców

 
POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
3 Katarzyna Świder śląskie
4 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
5 Ewa Polańska mazowieckie
6 Urszula Majoch dolnośląskie
7 Jan Majoch dolnośląskie
8 Paweł Kielar podkarpackie
9 Piotr Lewandowski lubuskie
10 Maciej Głów małopolskie
11 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
12 Mirosław Czapliński warmińsko-mazurskie
13 Krzysztof Stańczyk  mazowieckie
14 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
15 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
16 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
17 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
18 Wiktor Polak śląskie
19 Agnieszka Zielińska podlaskie
20 Mirosław Surmacz śląskie
21 Ryszar Wandzel opolskie
22 Beata Piskorek mazowieckie
23 Piotr Piskorek mazowieckie
24 Kajetan Rzeziński warmińsko-mazurskie
25 Robert Hurkała świętokrzyskie
26 Barbara Dosiak śląskie
27 Radosław Dosiak śląskie
28    
29    
30    
 
 
BRĄZOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
2 Katarzyna Świder śląskie
3 Ewa Polańska mazowieckie
4 Paweł Kielar podkarpackie
5 Piotr Lewandowski lubuskie
6 Krzysztof Stańczyk  mazowieckie
7 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
8 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
9 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
10 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
11 Wiktor Polak śląskie
12    
13    
14    
15    
 
 
SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Zbigniew Kowalczyk dolnośląsie
2 Katarzyna Świder śląskie
3 Ewa Polańska mazowieckie
4 Piotr Lewandowski lubuskie
5 Krzysztof Stańczyk  mazowieckie
6 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
7 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
8 Paweł Kielar podkarpackie
9 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
10    
 
 
ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
2 Krzysztof Stańczyk  mazowieckie
3    
4    
5