Korona / ZKG3N /

Opis

Odznaka 3 stopniowa. Ubiegać o nią mogą się tylko członkowie klubu KZKG RP którzy dodatkowo zamówili książeczki do projektów Korona Najwybitniejszych Szczytów Słowacji i Korona Najwybitniejszych Szczytów Czech.

Wymagania

BRĄZOWA

1. Minimum 1 złota z jakiegokolwiek programu polskiego KZKG RP.

2. Projekty czeski i słowacki minimum popularna w każdym z tych dwóch państw.

SREBRNA

1. Minimum 2 złote z programów polskich KZKG RP.

2. Projekty czeski i słowacki minimum jedna brązowa w jednym z dwóch państw.

ZŁOTA

1. Minimum 3 złote z programów polskich KZKG RP.

2. Projekty czeski i słowacki minimum brązowe w obydwu państwach .


Lista Zdobywców

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Andrzej Pawlas śląskie
3 Kazimierz Engler pomorskie
4 Filip Niemiec śląskie
5 Mirosława Niemiec śląskie
6 Łukasz Niemiec śląskie
7 Janusz Chmielewski śląskie
8 Waldemar Jaworski śląskie
9 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
10 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
11 Sławomir Manikowski opolskie
12 Kazimierz Janota śląskie
13 Jan Liber  małopolskie
14 Michał Meyer pomorskie
15 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
16 Agnieszka Woźniak małopolskie
17 Michał Ewertowski śląskie
18 Beata Ewertowska śląskie
19 Roman Mucha śląskie
20 Barbara Mucha śląskie
21 Paweł Gogłuska mazowieckie
22 Stanisław Jachym małopolskie
23 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
24 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
25 Barbara Abratkiewicz mazowieckie
26 Tomasz Smoliński mazowieckie
27 Przemysław Podgórniak sląskie
28 Wojciech Klich podkarpackie
29 Tomasz Deptuła mazowieckie
30 Izydor Kędziera zachodniopomorskie
31 Maciej Nogieć małopolskie
32 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
33 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
34 Natalia Witalec małopolskie
35 Sebastian Rompel małopolskie
36 Aldona Rompel małopolskie
37 Michał Kurek śląskie
38 Wojciech Dębak śląskie
39 Sebastian Mucha śląśkie
40 Janusz Trochim śląskie
41 Anna Kowalska łódzkie
42 Sławomir Kowalski łódzkie
43 Kajetan Rzeziński warmińsko-mazurskie
44 Grzegorz Górski mazowieckie
45 Anna Górska mazowieckie
46 Adam Górski mazowieckie
47 Michał Wachacki małopolskie
48 Ewa Polańska mazowieckie
49 Marek Długołęcki małopolskie
50 Krzysztof Wojewodzic opolskie
51 Wioletta Czemarnik podkarpackie
52 Adam Srika podkarpackie
53 Marian Rzekiecki dolnośląskie
54 Małgorzata Dyrek podkarpackie
55 Walerian Szpila śląskie
56    
57    
58    
59    
60    
 
SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Andrzej Pawlas śląskie
2 Filip Niemiec śląskie
3 Mirosława Niemiec śląskie
4 Łukasz Niemiec śląskie
5 Waldemar Jaworski śląskie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Kazimierz Janota śląskie
8 Jan Liber małopolskie
9 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
10 Roman Mucha śląskie
11 Barbara Mucha śląskie
12 Barbara Abratkiewicz mazowieckie
13 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
14 Tomasz Smoliński mazowieckie
15 Tomasz Deptuła mazowieckie
16 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
17 Karol Kocinski kujawsko-pomorskie
18 Janusz Chmielewski  śląskie
19 Sebastian Mucha śląskie
20 Kazimierz Engler pomorskie
21 Izydor Kędziera zachodniopomorskie
22 Marek Długołęcki małopolskie
23 Paweł Gogłuska mazowieckie
24 Michał Ewertowski śląskie
25 Beata Ewertowska śląskie
26 Krzysztof Wojewodzic opolskie
27 Marian Rzekiecki dolnośląskie
28 Walerian Szpila śląskie
29    
30    
 
ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Filip Niemiec śląskie
2 Mirosława Niemiec śląskie
3 Łukasz Niemiec śląskie
4 Waldemar Jaworski śląskie
5 Kazimierz Janota śląskie
6 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
7 Roman Mucha śląskie
8 Barbara Mucha śląskie
9 Barbara Abratkiewicz mazowieckie
10 Tomasz Deptuła mazowieckie
11 Andrzej Pawlas śląskie
12 Izydor Kędziera zachodniopomorskie
13 Marek Długołęcki małopolskie
14 Paweł Gogłuska mazowieckie
15 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
16 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
17 Sebastian Mucha śląskie
18 Marian Rzekiecki dolnośląskie
19 Walerian Szpila śląskie
20 Kazimierz Engler pomorskie
21    
22    
23    
24    
25    
 
 

Galeria Zdjęć

 

BRĄZOWA

SREBRNA

ZŁOTA


Mapa