Korona / KBŚ /

szczyt m.n.p.m.

Skrzyczne - na szlaku - jest oznaczenie

1257

Barania Góra - na szlaku - jest oznaczenie

1220

Małe Skrzyczne - na szlaku - jest oznaczenie

1211

Kopa Skrzyczeńska - na szlaku - brak oznaczenia

1189

Malinowska Skała - na szlaku - jest oznaczenie

1152

Zielony Kopiec - na szlaku - jest oznaczenie

1152

Magurka Wiślańska - na szlaku -jest oznaczenie

1140

Klimczok - na szlaku - jest oznaczenie

1117

Malinów - na szlaku - jest oznaczenie

1115

Magura - na szlaku - brak brak oznaczenia

1109

Magurka Radziechowska - na szlaku - brak oznaczenia

1108

Trzy Kopce - na szlaku - jest oznaczenie

1082

Gawlasi - na szlaku - jest oznaczenie

1076

Stołów - na szlaku - jest oznaczenie

1035

Glinne - na szlaku - brak oznaczenia

1034

Szyndzielnia - na szlaku - jest oznaczenie

1028

Czantoria Wielka - na szlaku - jest oznaczenie

995

Kiczory - na szlaku - jest oznaczenie

989

Kotarz - na szlaku - jest oznaczenie

985

Stożek Wielki - na szlaku - jest oznaczenie

979

Cieńków Wyżni - na szlaku - brak oznaczenia

957

Karolówka - na szlaku - brak oznaczenia

931

Błatnia - na szlaku - jest oznaczenie

917

Soszów Wielki - na szlaku - jest oznaczenie

886

Równica - na szlaku - jest oznaczenie

885

Mała Czantoria - na szlaku - jest oznaczenie

866

Trzy Kopce Wislańskie - naszlaku - jest oznaczenie

810

Horzelica - na szlaku - jest oznaczenie

797

Kozia Góra - na szlaku - jest oznaczenie

683

Tuł - poz szlakiem - jest oznaczenie

621

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

10

20

30

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Łukasz Kornatka   śląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Magdalena Kornatka śląskie
4 Rafał Pukocz   śląskie
5 Dagmara Dębska śląśkie
6 Jan Suchecki  dolnośląskie
7 Antoni Kubik śląskie
8 Andrzej Kuśnierz śląskie
9 Jacek Taczała lubelskie
10 Teresa Konefał mazowieckie
11 Stanisław Konefał mazowieckie
12 Aneta Konefał  mazowieckie
13 Włodzimierz Konefał  mazowieckie
14 Oliwia Konefał  mazowieckie
15 Paweł Konefał mazowieckie
16 Agnieszka Nwokocha  Norwegia
17 Daria Nwokocha  Norwegia
18 Bartosz Nwokocha  Norwegia
19 Marlena Jarczewska wielkoposkie
20 Marcin Korus śląskie
21 Sławomir Manikowski opolskie
22 Elżbieta Uranek śląskie
23 Sebastian Uranek śląskie
24 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
25 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
26 Stanisław Jachym  małopolskie
27 Marek Warsz śląskie
28 Szymon Warsz śląskie
29 Anna Franik śląskie
30 Monika Góra wielkopolskie
31 Mariusz Góra  wielkopolskie
32 Piotr Lewandowski lubuskie
33 Marcin Kosieradzki śląskie
34 Klaudia Kotula śląskie
35 Krzysztof Kotula śląskie
36 Magdalena Balion śląskie
37 Oleksandr Popov Ukraina
38 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
39 Andrzej Michałowski śląskie
40 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
41 Stanisław Gębski pomorskie
42 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
43 Jolanta Suława dolnośląskie
44 Władysław Suława dolnośląskie
45 Kamil Piątkowski mazowieckie
46 Tomasz Warachim dolnośląskie
47 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
48 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
49 Patrycja Jaworowska  śląskie
50 Maciej Baranowski podkarpackie
51 Oliwia Stańczyk mazowieckie
52 Kamil Haberla śląskie
53 Mariusz Buczek małopolskie
54 Mirosław Czapliński mazursko warmińskie
55 Marek Drapa śląskie
56 Barbara Sierakowska śląskie
57 Adam Mroczkowski śląskie
58 Andrzej Zawacki mazowieckie
59 Daria Werner śląskie
60 Rafał Knapik śląskie
61 Szymon Pierzyna śląskie
62 Sylwia Sekta śląskie
63 Jarosław Baca śląskie
64 Tomasz Lewicki pomorskie
65 Waldemar Pituła  lubuskie
66 Zbigniew Szczerbowski śląskie
67 Piotr Waczyński  łódzkie
68 Krzysztof Grygierczyk śląskie
69 Łukasz Walaczak lubelskie
70 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
71 Jakub Suława dolnośląskie
72 Stanisław Bujok śląskie
73 Joanna Cichoń śląskie
74 Piotr Szymański śląskie
75 Joanna Szczyrzyca śląskie
76 Patrycja Jetka śląskie
77 Artur Śmieja śląskie
78 Marcin Gibiec śląskie
79 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
80 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
81 Michał Osmelak zachodniopomorskie
82 Marta Osmelak zachodniopomorskie
83 Rafał Krzyżanowski śląskie
84 Tomasz Musioł śląskie
85 Janusz Chmielewski śląskie
86 Maksymilian Chmielewski śląskie
87 Edyta Rusak - Płaszczymąka śląskie
88 Janusz Płaszczymąka śląskie
89 Filip Bogobowicz mazowieckie
90 Janusz Hatala śląskie
91 Natalia Klimas śląskie
92 Aleksander Pietraszunas śląskie
93 Stanisław Zawrus małopolskie
94 Marek Kucharski mazowieckie
95 Ireneusz Warchoł podkarpackie
96 Marek Reichel śląskie
97 Marlena Chmielewska małopolskie
98 Jakub Foltyn śląskie
99 Piotr Bogobowicz mazowieckie
100 Aneta Płomin Olszewska śląskie
101 Tomasz Olszewski śląskie
102 Jolanta Hetmańczyk śląskie
103 Tomasz Sokoła śląskie
104 Krzysztof Pośpiech śląskie
105 Sandra Blachucik  śląskie
106 Piotr Blachucik śląskie
107 Elżbieta Szymik śląskie
108 Zbigniew Szymik śląskie
109 Stanisław Jachym małopolskie
110 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
111 Jerzy Gałan śląskie
112 Bartosz Nierzoł śląskie
113 Marek Szmidt śląskie
114 Kornelia Milanowska śląskie
115 Adam Milanowski śląskie
116 Edyta Milanowska śląskie
117 Piotr Milanowski śląskie
118 Jan Skrzypnik  śląskie
119 Dariusz Gałgański kujawsko-pomorskie
120 Maciej Kieś śląskie
121 Henryk Gliwka śląskie
122 Martyna Kolanek śląskie
123 Piotr Maćkowski małopolskie
124 Sandra Maćkowska małopolskie
125 Kinga Kania małopolskie
126 Róża Duda śląskie
127 Zbigniew Duda śląskie
128 Tymon Matysek świętokrzyskie
129 Aleksander Matysek świętokrzyskie
130 Bartosz Buchaniec śląskie
131 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
132 Michał Kiecka śląskie
133 Wojciech Kiecka śląskie
134 Marian Rzekiecki dolnośląskie
135 Ewa Sieczkowska śląskie
136 Piotr Kiełkowski śląskie
137 Ewelina Piksa  opolskie
138 Mariusz Piksa opolskie
139 Grzegorz Maliszewski podlaskie
140 Marek Ciesieluk  lubelskie
141 Adam Stankiewicz pomorskie
142 Bogusława Pawlak podkarpackie
143 Bogusław Pawlak podkarpackie
144 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
145 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
146 Barbara Mucha śląskie
147 Roman Mucha śląskie
148 Magdalena Bartosik śląskie
149 Marek Moroń śląskie
150 Dariusz Jochman śląskie
151 Kazimierz Janota śląskie
152 Michał Dudek śląskie
153 Maria Dudek śląskie
154 Michał Stanowski śląskie
155 Janusz Sikorski małopolskie
156 Filip Niemiec śląskie
157 Marcin Soroczyński śląskie
158 Kierzak Bidaś Anna małopolskie
159 Kacper Bidas małopolskie
160 Joanna Smyrak śląskie
161 Tomasz Smyrak śląskie
162 Mirosława Niemiec śląskie
163 Łukasz Niemiec śląskie
164 Michał Rus śląskie
165 Jarosław Olobry zachodniopomorskie
166 Andrzej Połomski małopolskie
167 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
168 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
169 Grzegorz Czubaj małopolskie
170 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
171 Marcel Matuszczak opolskie
172 Barbara Mecha śląskie
173 Marian Mecha śląskie
174 Ewa Pytlarz-Ozga śląskie
175 Alicja Janiak wielkopolskie
176 Rafał Janiak wielkopolskie
177 Lidia Janiak wielkopolskie
178 Zbigniew Janiak wielkopolskie
179 Wiola Friedrich śląskie
180 Tomasz Wróbel śląskie
181 Agnieszka Wróbel śląskie
182 Tomasz Cieślak opolskie
183 Paweł Gogłuska mazowieckie
184 Daria Nowak śląskie
185 Mateusz Baran śląskie
186 Kacper Mikołajec śląskie
187 Adam Brzozowski śląskie
188 Wojciech Strzała dolnośląskie
189 Krzysztof Morawski mazowieckie
190 Dzitkowska Aleksandra śląskie
191 Leszek Czarnota śląskie
192 Daniel Ołota opolskie
193 Malwina Owad opolskie
194 Zbigniew Marszałek śląskie
195 Ewa Polańska mazowieckie
196 Mirosław Jędrulok śląskie
197 Agata Wdowiarz małopolskie
198 Adam Gaweł małopolskie
199 Barbara Król dolnośląskie
200 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
201 Marcin Machura śląskie
202 Daniel Szymczak śląskie
203 Mateusz Szymczak śląskie
204 Monika Kania lubelskie
205 Kazimierz Merta śląskie
206 Przemysław Podgórniak śląskie
207 Irena Różalska śląskie
208 Marek Różalski śląskie
209 Zbigniew Pietrzyk opolskie
210 Kazimierz Engler pomorskie
211 Rafał Tomecki mazowieckie
212 Tomasz Ignasiak śląskie
213 Anna Ignasiak śląskie
214 Jan Ignasiak śląskie
215 Magdalena Ignasiak śląskie
216 Katarzyna Świder śląskie
217 Andrzej Pawlas śląskie
218 Sebastian Mucha śląskie
219 Jan Liber małopolskie
220 Lech Mierzwiński dolnośląskie
221 Robert Janik dolnośląskie
222 Maciej Nogieć małopolskie
223 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
224 Przemysław Kulikowski śląskie
225 Robert Hurkała świętokrzyskie
226 Tomasz Sołowiej śląskie
227 Sebastian Rompel małopolskie
228 Aldona Rompel małopolskie
229 Wojciech Klich podkarpackie
230 Tomasz Pytlarz śląskie
231 Gabriela Skwarczyńska śląskie
232 Patrycja Skwarczyńska śląskie
233 Karina Skwarczyńska śląskie
234 Krystyna Dobrowolska łódzkie
235 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyska
236 Agnieszka Woźniak małopolskie
237 Piotr Lach śląskie
238 Szymon Zalewski wielkopolskie
239 Elżbieta Kapias śląskie
240 Michał Meyer pomorskie
241 Sylwia Giżycka dolnośląskie
242 Bartłomiej Kaniecki śląskie
243 Krzysztof Jamrozik  śląskie
244 Barbara Dosiak śląskie
245 Radosław Dosiak śląskie
246 Małgorzata Dyrek małopolskie
247 Olga Knapek śląskie
248 Aleksandra Tomecka mazowieckie
249 Henryk Szmagaj śląskie
250 Dagmara Tupiec śląskie
251 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
252 Katarzyna Wunsik Kurek śląskie
253 Michał Kurek śląskie
254 Weronika Rączka śląskie
255 Dariusz Sroka śląskie
256 Krzysztof Orłowski śląskie
257 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
258 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
259 Stanisław Schneider śląskie
260 Łukasz Fryc śląskie
261 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
262 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
263 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
264 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
265 Łukasz Juras śląskie
266 Daniel Jędrzejewski pomorskie
267 Szymon Przęczek małopolskie
268 Wiktor Polak śląskie
269 Magdalena Wywioł śląskie
270 Kacper Skotak śląskie
271 Marek Długołęcki małopolskie
272 Julia Koźlik śląskie
273 Michał Koźlik śląskie
274 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
275 Jan Myszka śląskie
276 Marcin Wójtowicz śląskie
277 Sonia Marczyk łódzkie
278 Aleksander Czech śląskie
279 Joanna Czech ślaskie
280 Julita Łukaszek śląskie
281 Łukasz Łukaszek śląskie
282 Oskar Kompanowski kujawsko-pomorskie
283 Arkadiusz Szczepański kujawsko-pomorskie
284 Joanna Szczepańska kujawsko-pomorskie
285 Małgorzata Kompanowska kujawsko-pomorskie
286 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
287 Piotr Fejkiel małopolskie
288 Filip Fejkiel małopolskie
289 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
290 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
291 Wojciech Dębak śląskie
292 Mirosław Michalik śląskie
293 Damian Woźniak śląskie
294 Arya Czosnyka USA
295 Filip Pękała śląskie
296 Dominik Wiewióra śląskie
297 Andrzej Szczerbowski śląskie
298 Maciej Głów małopolskie
299 Pola Knapek śląskie
300 Magdalena Strama małopolskie
301 Wojciech Łobodziec śląskie
302 Piotr Potyka śląskie
303 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
304 Krzysztof Orzechowski śląskie
305 Adam Knapek śląskie
306 Radosław Kobierski śląskie
307 Mieczysław Jończyk śląskie
308 Aneta Jończyk śląskie
309 Tomasz Deptuła lubelskie
310 Waldemar Jaworski śląskie
311 Maciej Dymecki wielkopolskie
312 Andrzej Niedbała śląskie
313 Krzysztof Browarek łódzkie
314 Maciej Kuncio mazowieckie
315 Dominik Czajka śląskie
316 Izabela Czajka śląskie
317 Małgorzata Świerczyńska śląskie
318 Maciej Skąpski śląskie
319 Zdzisław Halibożek małopolskie
320 Mariola Gąsior małopolskie
321 Karol Dudek śląskie
322    
323    
324    
325    

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Łukasz Kornatka   śląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Dagmara Dębska śląskie
4 Jan Suchecki  dolnośląskie
5 Antoni Kubik śląskie
6 Teresa Konefał  mazowieckie
7 Stanisław Konefał mazowieckie
8 Marlena Jarczewska  wielkopolskie
9 Sławomir Manikowski opolskie
10 Elżbieta Uranek śląskie
11 Sebastian Uranek śląskie
12 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
13 Stanisław Jachym małopolskie
14 Marek Warsz śląskie
15 Szymon Warsz śląskie
16 Anna Franik śląskie
17 Monika Góra wielkopolskie
18 Mariusz Góra wielkopolskie
19 Klaudia Kotula śląskie
20 Krzysztof Kotula  śląskie
21 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
22 Marcin Kosieradzki śląskie
23 Paweł Śliwiński kujaewsko-pomorskie
24 Stanisław Gębski pomorskie
25 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
26 Władysław Suława dolnośląskie
27 Kamil Piątkowski mazowieckie
28 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
29 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
30 Kamil Haberla śląskie
31 Mirosław Czapliński warminsko mazurskie
32 Andrzej Zawacki mazowieckie
33 Daria Werner śląskie
34 Rafał Knapik śląskie
35 Marek Drapa śląskie
36 Sylwia Sekta  śląskie
37 Jarosław Baca śląskie
38 Zbigniew Szczerbowski śląskie
39 Krzysztof Grygierczyk  śląskie
40 Stanisław Bujok śląskie
41 Piotr Szymański śląskie
42 Joanna Szczyrzyca śląskie
43 Marcin Gibiec śląskie
44 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
45 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
46 Michał Osmelak zachodniopomorskie
47 Marta Osmelak zachodniopomorskie
48 Tomasz Musioł śląskie
49 Janusz Chmielewski śląskie
50 Maksymilian Chmielewski śląskie
51 Edyta Rusak - Płaszczymąka śląskie
52 Janusz Płaszczymąka śląskie
53 Filip Bogobowicz mazowieckie
54 Janusz Hatala śląskie
55 Natalia Klimas śląskie
56 Aleksander Pietraszunas śląskie
57 Stanisław Zawrus małopolskie
58 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
59 Marek Kucharski mazowieckie
60 Marlena Chmielewska małopolskie
61 Jakub Foltyn śląskie
62 Piotr Bogobowicz mazowieckie
63 Aneta Płomin Olszewska śląskie
64 Jolanta Hetmańczyk śląskie
65 Tomasz Sokoła śląskie
66 Stanisław Jachym małopolskie
67 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
68 Marek Szmidt śląskie
69 Kornelia Milanowska śląskie
70 Adam Milanowski śląskie
71 Edyta Milanowska śląskie
72 Piotr Milanowski śląskie
73 Piotr Lewandowski lubuskie
74 Jan Skrzypnik śląskie
75 Henryk Gliwka śląskie
76 Rafał Krzyżanowski śląskie
77 Róża Duda śląskie
78 Zbigniew Duda śląskie
79 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
80 Jerzy Gałan śląskie
81 Ewa Sieczkowska śląskie
82 Piotr Kiełkowski śląskie
83 Adam Stankiewicz pomorskie
84 Bogusława Pawlak podkarpackie
85 Bogusław Pawlak podkarpackie
86 Barbara Mucha śląskie
87 Roman Mucha śląskie
88 Magdalena Bartosik śląskie
89 Marek Moroń śląskie
90 Michał Stanowski śląskie
91 Filip Niemiec śląskie
92 Marcin Soroczyński śląskie
93 Joanna Smyrak śląskie
94 Tomasz Smyrak śląskie
95 Andrzej Kuśnierz śląskie
96 Zbigniew Szymik śląskie
97 Elżbieta Szymik śląskie
98 Mirosława Niemiec śląskie
99 Łukasz Niemiec śląskie
100 Michał Rus  śląskie
101 Grzegorz Czubaj małopolskie
102 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
103 Barbara Mecha śląskie
104 Marian Mecha śląskie
105 Ewa Pytlarz-Ozga śląskie
106 Tymon Matysek świętokrzyskie
107 Wiola Friedrich śląskie
108 Tomasz Wróbel śląskie
109 Agnieszka Wróbel śląskie
110 Tomasz Cieślak opolskie
111 Janusz Sikorski małopolskie
112 Daria Nowak śląskie
113 Mateusz Baran śląskie
114 Krzysztof Morawski mazowieckie
115 Leszek Czarnota śląskie
116 Zbigniew Marszałek śląskie
117 Ewa Polańska mazowieckie
118 Mirosław Jędrulok śląskie
119 Agata Wdowiarz małopolskie
120 Adam Gaweł małopolskie
121 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
122 Marcin Machura śląskie
123 Ireneusz Warchoł podkarpackie
124 Kazimierz Merta śląskie
125 Przemysław Podgórniak śląskie
126 Aleksandra Dzitkowska śląskie
127 Irena Różalska śląskie
128 Marek Różalski śląskie
129 Zbigniew Pietrzyk opolskie
130 Rafał Tomecki mazowieckie
131 Sebastian Mucha  śląskie
132 Jan Liber małopolski
133 Kazimierz Janota śląskie
134 Przemysław Kulikowski śląskie
135 Robert Hurkała świętokrzyskie
136 Sebastian Rompel małopolskie
137 Aldona Rompel małopolskie
138 Kazimierz Engler pomorskie
139 Tomasz Pytlarz śląskie
140 Gabriela Skwarczyńska śląskie
141 Patrycja Skwarczyńska śląskie
142 Karina Skwarczyńska śląskie
143 Agnieszka Woźniak małopolskie
144 Piotr Lach śląskie
145 Szymon Zalewski wielkopolskie
146 Elżbieta Kapias śląskie
147 Michał Meyer pomorskie
148 Krzysztof Jamrozik  śląskie
149 Barbara Dosiak śląskie
150 Radosław Dosiak śląskie
151 Olga Knapek śląskie
152 Henryk Szmagaj śląskie
153 Dagmara Tupiec śląskie
154 Paweł Gogłuska mazowieckie
155 Katarzyna Wunsik Kurek śląskie
156 Michał Kurek śląskie
157 Weronika Rączka śląskie
158 Dariusz Sroka śląskie
159 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
160 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
161 Stanisław Schneider śląskie
162 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
163 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
164 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
165 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
166 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
167 Katarzyna Świder śląskie
168 Daniel Jędrzejewski pomorskie
169 Szymon Przęczek małopolskie
170 Wiktor Polak śląskie
171 Magdalena Wywioł śląskie
172 Kacper Skotak śląskie
173 Marek Długołęcki małopolskie
174 Julia Koźlik śląskie
175 Michał Koźlik śląskie
176 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
177 Jan Myszka śląskie
178 Marcin Wójtowicz śląskie
179 Sonia Marczyk łódzkie
180 Kacper Mikołajec śląskie
181 Aleksander Czech śląskie
182 Joanna Czech śląskie
183 Piotr Waczyński małopolskie
184 Tomasz Sołowiej śląskie
185 Mirosław Michalik śląskie
186 Filip Pękała śląskie
187 Andrzej Szczerbowski  śląskie
188 Pola Knapek śląskie
189 Łukasz Fryc śląskie
190 Wojciech Łobodziec śląskie
191 Beata Kaźmierczak zachodniopmorskie
192 Radosław Kobierski śląskie
193 Mieczysław Jończyk śląskie
194 Aneta Jończyk śląskie
195 Tomasz Deptuła lubelskie
196 Waldemar Jaworski śląskie
197 Andrzej Niedbała śląskie
198 Maciej Kuncio mazowieckie
199 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
200 Dominik Czajka śląskie
201 Izabela Czajka śląskie
202 Małgorzata Dyrek małopolskie
203 Małgorzata Świerczyńska śląskie
204 Maciej Skąpski śląskie
205    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Łukasz Kornatka   śląskie
2 Mirosław Surmacz                   śląskie
3 Jan Suchecki               dolnośląskie
4 Antoni Kubik                    śląskie
5 Teresa Konefał mazowieckie
6 Stanisław Konefał mazowieckie
7 Marek Warsz śląskie
8 Szymon Warsz śląskie
9 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
10 Stanisław Gębski pomorskie
11 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
12 Stanisław Jachym małopolskie
13 Kamil Piątkowski mazowieckie
14 Klaudia Kotula śląskie
15 Krzysztof Kotula                   śląskie
16 Mirosław Czapliński       warmińsko mazurskie
17 Daria Werner                   śląskie
18 Rafał Knapik                   śląskie
19 Sylwia Sekta śląskie
20 Jarosław Baca śląskie
21 Stanisław Bujok śląskie
22 Piotr Szymański śląskie
23 Joanna Szczyrzyca śląskie
24 Marcin Gibiec śląskie
25 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
26 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
27 Michał Osmelak zachodniopomorskie
28 Marta Osmelak zachodniopomorskie
29 Tomasz Musioł śląskie
30 Janusz Chmielewski  śląskie
31 Maksymilian Chmielewski śląskie
32 Krzysztof Grygierczyk śląskie
33 Janusz Hatala śląskie
34 Natalia Klimas śląskie
35 Aleksander Pietraszunas śląskie
36 Stanisław Zawrus małopolskie
37 Marek Kucharski mazowieckie
38 Edyta Rusak Płaszczymąka śląskie
39 Janusz Płaszczymąka śląskie
40 Marek Szmidt śląskie
41 Jan Skrzypnik  śląskie
42 Henryk Gliwka śląskie
43 Róża Duda śląskie
44 Zbigniew Duda śląskie
45 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
46 Ewa Sieczkowska śląskie
47 Piotr Kiełkowski śląskie
48 Marlena Chmielewska małopolskie
49 Bogusława Pawlak podkarpackie
50 Bogusław Pawlak podkarpackie
51 Barbara Mucha śląskie
52 Roman Mucha śląskie
53 Joanna Smyrak śląskie
54 Tomasz Smyrak śląskie
55 Mirosława Niemiec śląskie
56 Łukasz Niemiec śląskie
57 Stanisław Jachym małopolskie
58 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
59 Jolanta Hetmańczyk śląskie
60 Tomasz Sokoła śląskie
61 Barbara Mecha śląskie
62 Marian Mecha śląskie
63 Marcin Soroczyński śląskie
64 Kornelia Milanowska śląskie
65 Adam Milanowski śląskie
66 Edyta Milanowska śląskie
67 Piotr Milanowski śląskie
68 Daria Nowak śląskie
69 Mateusz Baran śląskie
70 Filip Niemiec śląskie
71 Krzysztof Morawski mazowieckie
72 Leszek Czarnota śląskie
73 Agnieszka Wróbel  śląskie
74 Tomasz Wróbel śląskie
75 Mirosław Jędrulok śląskie
76 Kazimierz Merta śląskie
77 Przemysław Podgórniak śląskie
78 Irena Rózalska śląskie
79 Marek Różalski śląskie
80 Zbigniew Pietrzyk opolskie
81 Jan Liber małopolskie
82 Rafał Krzyżanowski śląskie
83 Sławomir Manikowski opolskie
84 Kazimierz Janota śląskie
85 Przemysław Kulikowski śląskie
86 Elżbieta Szymik śląskie
87 Zbigniew Szymik śląskie
88 Kazimierz Engler pomorskie
89 Ewa Pytlarz Ozga śląskie
90 Tomasz Pytlarz śląskie
91 Gabriela Skwarczyńska śląskie
92 Karina Skwarczyńska śląskie
93 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
94 Szymon Zalewski wielkopolskie
95 Elżbieta Kapias śląskie
96 Magdalena Moroń śląskie
97 Marek Moroń śląskie
98 Sebastian Mucha śląskie
99 Henryk Szmagaj śląskie
100 Dagmara Tupiec śląskie
101 Weronika Rączka śląskie
102 Dariusz Sroka śląskie
103 Katarzyna Świder śląskie
104 Daniel Jędrzejewski pomorskie
105 Julia Koźlik śląskie
106 Michał Koźlik śląskie
107 Agnieszka Woźniak małopolskie
108 Jan Myszka śląskie
109 Mirosław Michalik śląskie
110 Patrycja Skwarczyńska śląskie
111 Olga Knapek śląskie
112 Wojciech Łobodziec śląskie
113 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
114 Radosław Kobierski śląskie
115 Mieczysław Jończyk śląskie
116 Waldemar Jaworski śląskie
117 Andrzej Niedbała śląskie
118 Stanisław Schneider śląskie
119 Dominik Czajka śląskie
120 Izabela Czajka śląskie
121 Małgorzata Świerczyńska śląskie
122 Maciej Skąpski śląskie
123    
124    
125    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Antoni Kubik  śląskie
2 Teresa Konefał mazowieckie
3 Stanisław Konefał mazowieckie
4 Mirosław Surmacz                  śląskie
5 Stanisław Jachym  małopolskie
6 Paweł Śliwiński        kujawsko-pomorskie
7 Szymon Warsz śląskie
8 Marek Warsz śląskie
9 Krzysztof Kotula śląskie
10 Klaudia Kotula  śląskie
11 Sylwia Sekta śląskie
12 Jarosław Baca śląskie
13 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
14 Stanisław Bujok śląskie
15 Piotr Szymański śląskie
16 Janusz Chmielewski śląskie
17 Krzysztof Grygierczyk śląskie
18 Janusz Hatala śląskie
19 Jan Suchecki dolnośląskie
20 Jan Skrzypnik śląskie
21 Mirosław Czapliński warmińsko-mazurskie
22 Róża Duda śląskie
23 Zbigniew Duda śląskie
24 Barbara Mucha śląskie
25 Roman Mucha śląskie
26 Stanisław Zawrus śląskie
27 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
28 Natalia Klimas śląskie
29 Aleksander Pietraszunas śląskie
30 Jolanta Hetmańczyk śląskie
31 Tomasz Sokoła śląskie
32 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
33 Stanislaw Jachym małopolskie
34 Barbara Mecha śląskie
35 Marian Mecha śląskie
36  Filip Niemiec śląskie
37 Łukasz Niemiec śląskie
38 Mirosława Niemiec śląskie
39 Daria Nowak śląskie
40 Mateusz Baran śląskie
41 Marcin Soroczyński śląskie
42 Leszek Czarnota śląskie
43 Agnieszka Wróbel śląskie
44 Tomasz Wróbel śląskie
45 Marek Kucharski mazowieckie
46 Kazimierz Merta śląskie
47 Przemysław Podgórniak śląskie
48 Irena Różalska śląskie
49 Marek Różalski śląskie
50 Zbigniew Pietrzyk opolskie
51 Mirosław Jędrulok śląskie
52 Jan Liber małopolskie
53 Kazimierz Janota śląskie
54 Elżbieta Szymik śląskie
55 Zbigniew Szymik śląskie
56 Gabriela Skwarczyńska śląskie
57 Joanna Smyrak śląskie
58 Elżbieta Kapias śląskie
59 Henryk Szmagaj śląskie
60 Dagmaraa Tupiec śląskie
61 Daniel Jędrzejewski pomorskie
62 Julia Koźlik śląskie
63 Michał Kożlik śląskie
64 Agnieszka Woźniak małopolskie
65 Mirosław Michalik śląskie
66 Patrycja Skwarczyńska śląskie
67 Sławomir Manikowski opolskie
68 Kazimierz Engler pomorskie
69 Olga Knapek śląskie
70 Wojciech Łobodziec śląskie
71 Radosław Kobierski śląskie
72 Sebastian Mucha śląskie
73 Waldemar Jaworski śląskie
74 Karina Skwarczyńska śląskie
75 Dominik Czajka śląskie
76 Izabela Czajka śląskie
77 Mieczysław Jończyk śląskie
78 Małgorzata Świerczyńska śląskie
79 Maciej Skąpski śląskie
80    

Galeria Zdjęć


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP i grupie facebook Ludzie Gór
KZKG RP: 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
Grupa LG: 

 


Popularna KBŚ po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KBŚ po zdobyciu 10 szczytów z listy


Srebrna KBŚŁ po zdobyciu 20 szczytów z listy


Złota KBŚ po zdobyciu 30 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ BESKIDU ŚLĄSKIEGO ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

wit.piwniczna.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=12w-wok7SPFwyCtvS-yJIWN8qipPx8gD2&usp=sharing

 

OPISY TRAS:

Skrzyczne

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/zielonym-szlakiem-na-skrzyczne/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/skrzyczne/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/04/skrzyczne-beskid-slaski-1828-kgp.html
Barania Góra

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/sloneczna-barania-gora/

Blog Świat Martity : http://mojeszlaki.pl/barania-gora/

Blog MaNa w Podróży/http://manawpodrozy.pl/barania-gora-i-skrzyczne-jednego-dnia/
Małe Skrzyczne

Blog Wieczna Tułaczka: http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/nieprzewidywalna-pogoda-beskidu-slaskiego/

Blog MaNa w Podróży http://manawpodrozy.pl/barania-gora-i-skrzyczne-jednego-dnia/
Kopa Skrzyczeńska

Blog Wieczna Tułaczka : http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/nieprzewidywalna-pogoda-beskidu-slaskiego/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/barania-gora-i-skrzyczne-jednego-dnia/

Malinowska Skała

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/malinowska-skala-wschod-slonca/

Blog Wieczna Tułaczka: http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/nieprzewidywalna-pogoda-beskidu-slaskiego/
Zielony Kopiec

Blog Wieczna Tułaczka: http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/nieprzewidywalna-pogoda-beskidu-slaskiego/
Magurka Wiślańska 

 Blog Wieczna Tułaczka : http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/nieprzewidywalna-pogoda-beskidu-slaskiego/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/barania-gora-i-skrzyczne-jednego-dnia/
Klimczok

Blog Wieczna Tułaczka: http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/klimczok-i-mala-chatka/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/04/skrzyczne-beskid-slaski-1828-kgp.html
Malinów

Blog Wieczna Tułaczka: http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/od-klimczoka-po-blatnia/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/nieprzewidywalna-pogoda-beskidu-slaskiego/
Magura

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/luty-miesiacem-beskidu-slaskiego/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/04/skrzyczne-beskid-slaski-1828-kgp.html

Blog MaNa w Podrózy : http:http://manawpodrozy.pl/pomysl-na-ucieczke-przed-smogiem-klimczok-i-szyndzielnia/
Magurka Radziechowska

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/barania-gora-gsb/

Blog Wieczna Tułaczka: http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/sloneczny-beskid-slaski/
Trzy Kopce

Blog Wieczna Tułaczka: http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/od-klimczoka-po-blatnia/

Blog MaNa w Podróży : /http://manawpodrozy.pl/wedrujac-po-szlakach-beskidu-slaskiego-to-tutaj-wszystko-sie-zaczelo/
Gawlasi

Blog Wieczna Tułaczka: http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/nieprzewidywalna-pogoda-beskidu-slaskie
Stołów

Blog Wieczna Tułaczka: http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/od-klimczoka-po-blatnia/

Blog MaNa w Podróży : /http://manawpodrozy.pl/wedrujac-po-szlakach-beskidu-slaskiego-to-tutaj-wszystko-sie-zaczelo/
Glinne

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/barania-gora-gsb/

Blog Wieczna Tułaczka: http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/sloneczny-beskid-slaski/
Szyndzielnia

Blog W Cieniu Gór:  http://wcieniugor.pl/luty-miesiacem-beskidu-slaskiego/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/klimczok-i-mala-chatka/

Blog MaNa w Podróży : /http://manawpodrozy.pl/pomysl-na-ucieczke-przed-smogiem-klimczok-i-szyndzielnia/
Czantoria Wielka

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/dwie-czantorie-na-ktore-warto-sie-wybrac/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/czantoria/

Blog MaNa w Podróży : /http://manawpodrozy.pl/gdzie-z-wisly-w-gory-na-stozek-soszow-i-czantorie/
Kiczory
Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/12/25/stozek-wielki-i/

Blog Wieczna Tułaczka: http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/intensywny-dzien-w-beskidzie-slaskim/
Kotarz

Blog Wieczna Tułaczka: http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/nieprzewidywalna-pogoda-beskidu-slaskiego/

Bolg MaNa w Podróży : /http://manawpodrozy.pl/wedrujac-po-szlakach-beskidu-slaskiego-to-tutaj-wszystko-sie-zaczelo/
Stożek Wielki 

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/intensywny-dzien-w-beskidzie-slaskim/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/gsb-przelecz-kubalonka-stozek/

Blog MaNa w Podrózy : /http://manawpodrozy.pl/gdzie-z-wisly-w-gory-na-stozek-soszow-i-czantorie/
Cieńków Wyżni

Blog Wieczna Tułaczka: http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór:  http://wcieniugor.pl/cienkow-wyzni/
Karolówka

Blog Wieczna Tułaczka: http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/nieprzewidywalna-pogoda-beskidu-slaskiego/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/barania-gora/
Błatnia

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/od-klimczoka-po-blatnia/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/blatnia/

Blog MaNa w Podrózy /http://manawpodrozy.pl/wedrujac-po-szlakach-beskidu-slaskiego-to-tutaj-wszystko-sie-zaczelo/

Soszów Wielki

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/intensywny-dzien-w-beskidzie-slaskim/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/stozek/

Blog MaNa w Podróży/http://manawpodrozy.pl/gdzie-z-wisly-w-gory-na-stozek-soszow-i-czantorie/
Równica

Blog W Cieniu Gór : http://wcieniugor.pl/przez-rownice-na-orlowa/

Blog Świat Martity:  http://mojeszlaki.pl/biala-rownica/

Blog MaNa w Podróży : /http://manawpodrozy.pl/z-blatniej-przez-rownice-do-ustronia/
Mała Czantoria

Blog Places2visithttps://www.places2visit.pl/miejsca/zimowa-mala-czantoria/

Blog Wieczna Tułaczka: http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór:  http://wcieniugor.pl/dwie-czantorie-na-ktore-warto-sie-wybrac/
Trzy Kopce Wislańskie

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/majowkowe-wedrowanie-po-beskidzie-slaskim/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/trzy-kopce-wislanskie/

Blog MaNa w Podrózy : /http://manawpodrozy.pl/wedrujac-po-szlakach-beskidu-slaskiego-to-tutaj-wszystko-sie-zaczelo/
Horzelica

Blog Wieczna Tułaczka: http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/majowkowe-wedrowanie-po-beskidzie-slaskim/
Kozia Góra

Blog Wieczna Tułaczka: http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór:  http://wcieniugor.pl/majowkowe-leniuchowanie/
Tuł

Blog Wieczna Tułaczka: http://www.wiecznatulaczka.pl/korona-beskidu-slaskiego-informacje-praktyczne/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/najnizszy-z-korony/

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Skrzyczne 1257 49.6843966 19.0299854 49°41'4'' N 19°1'48'' E
Barania Góra 1220 49.6112568 19.0105071 49°36'41'' N 19°0'38'' E
Małe Skrzyczne 1211 49.6766467 19.0122667 49°40'36'' N 19°0'44'' E
Kopa Skrzyczeńska 1189 49.6700145 19.0055742 49°40'12'' N 19°0'20'' E
Malinowska Skała 1152 49.6556522 19.0011913 49°39'20'' N 19°0'4'' E
Zielony Kopiec 1152 49.6430355 19.0023542 49°38'35'' N 19°0'8'' E
Magurka Wiślańska 1140 49.6282444 19.0168154 49°37'42'' N 19°1'1'' E
Klimczok 1117 49.7398455 18.9948858 49°44'23'' N 18°59'42'' E
Malinów 1115 49.6599867 18.9776771 49°39'36'' N 18°58'40'' E
Magura 1109 49.7374568 19.0158279 49°44'15'' N 19°0'57'' E
Magurka Radziechowska 1108 49.6304434 19.0432058 49°37'50'' N 19°2'36'' E
Trzy Kopce 1082 49.7366291 18.9853192 49°44'12'' N 18°59'7'' E
Gawlasi 1076 49.6382545 19.0077971 49°38'18'' N 19°0'28'' E
Stołów 1035 49.7451377 18.9654442 49°44'42'' N 18°57'56'' E
Glinne 1034 49.6188222 19.0682258 49°37'8'' N 19°4'6'' E
Szyndzielnia 1028 49.7536813 19.0004162 49°45'13'' N 19°0'1'' E
Czantoria Wielka 995 49.6788678 18.8048513 49°40'44'' N 18°48'17'' E
Kiczory 989 49.5951865 18.8389713 49°35'43'' N 18°50'20'' E
Kotarz 985 49.6890622 18.9635971 49°41'21'' N 18°57'49'' E
Stożek Wielki  979 49.6057012 18.8231754 49°36'21'' N 18°49'23'' E
Cieńków Wyżni 957 49.6329988 18.9862562 49°37'59'' N 18°59'11'' E
Karolówka 931 49.5878717 18.9836413 49°35'16'' N 18°59'1'' E
Błatnia 917 49.7480482 18.9448046 49°44'53'' N 18°56'41'' E
Soszów Wielki 886 49.6344712 18.8127917 49°38'4'' N 18°48'46'' E
Równica 885 49.7242974 18.8575942 49°43'27'' N 18°51'27'' E
Mała Czantoria 866 49.6928412 18.7742971 49°41'34'' N 18°46'27'' E
Trzy Kopce Wislańskie 810 49.6641278 18.9027451 49°39'51'' N 18°54'10'' E
Horzelica 797 49.7006945 18.9160883 49°42'3'' N 18°54'58'' E
Kozia Góra 683 49.7685383 19.0372013 49°46'7'' N 19°2'14'' E
Tuł 621 49.6977757 18.7419813 49°41'52'' N 18°44'31'' E


Atrakcje turystyczne

Gmina Istebna

Gmina Istebna położona jest w południowej części województwa śląskiego pomiędzy Beskidami Śląskim i Żywieckim. Często nazywana jest Trójwsią Beskidzką w której skład  wchodzą trzy malownicze wioski Istebna, Jaworzynka i Koniaków.

Gmina znana jest z kultywowania tradycyjnego rękodzieła – koronki, rzeźby, haftu czy snycerki.

Urzeka nas swoim pięknem przyrody, cudownymi krajobrazami i nowoczesną bazą rekreacyjno sportową. Szereg organizowanych imprez kulturalnych ze sztandarowym Tygodniem Kultury Beskidzkiej na czele, sprawiają, że odwiedziny tej Gminy na bardzo długo zapadają w  pamięci każdego spędzającego tutaj swój wolny czas.

Włodarze i Mieszkańcy  Gminy zapraszają zdobywców koron górskich Beskidów Śląskiego i Żywieckiego klubu KZKG RP do odwiedzenia tego pięknego zakątka Polski.

Punkt Informacji Turystycznej

43-470 Istebna 68
tel/fax +48 33 855 61 58, +48 516 195 614
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pełne informacje na stronie:
www.istebna.eu

Wybrane atrakcje turystyczne


Izba pamięci Jerzego Kukuczki


Kościół Dobrego Pasterza


Kurna chata Kawuloków


Centrum pasterskie


Izba Marii Gwarek


Trójstyk


Muzeum na Grapie