ZASADY PRZYSTĄPIENIA DO KLUBU

KZKG RP

Przystąpienie do klubu jest bardzo proste i ogranicza się zaledwie do kilku kroków.

1. Należy dokładnie zapoznać się na stronie klubu z jego regulaminem i pełną ofertą programową. Wybrać interesujący projekt  lub projekty. Dokonać wyboru. Zapoznać się z cenami - wszystkie podane zostały w  rubryce nagrody .

2. Po dokonaniu wyboru należy wypełnićc formularz zgłoszeniowy wraz z dołączonym do niego załącznikiem z zamówianymi pakietami  klubowymi. Formularz wypisujecie na komputerze, na nim także składacie podpis / nie jest wymagany formalny podpis elektroniczny/. Na jednym formularzu można zgłaszać więcej niż jedną osobę. W takim przypadku na formularzu wpisujecie wszelkie dane dotyczące wszystkich zgłaszanych osób.

3. Po wypełnieniu zadań  z pkt 1 i 2 wysyłacie swoje zgłoszenie pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Po tym fakcie dokonujecie stosownego przelewu na konto klubu. Bardzo proszę o zachowanie tej kolejności. Formularz a po nim przelew a nie odwrotnie.

Wykaz opłat tzw cennik opisany jest w rubryce Nagrody.

4. Po spełnieniu powyższych, otrzymujecie e-mailem potwierdzenie przyjęcia do realizacji waszego zamówienia i oczekujecie na przesyłkę z zamówionymi akcesoriami klubowymi. Czas realizacji zlecenia to zazwyczaj od 2 do 4 tygodni od daty spełnienia wszystkich wymogów. Czasami przez okoliczności obiektywne typu urlop, braki akcesoriów w magazynie czy choroba czas realizacji może się wydłużyć. Dlatego oficjalnie klub zastrzega sobie prawo realizacji zlecenia do 8 tygodni od daty spełnienia formalnosci.

Postanowienia dodatkowe.

Członkiem klubu może zostać każdy bez względu na wiek czy narodowość. Dzieci i młodzież do 18 roku życia do klubu mogą przystąpić tylko na wniosek i za zgodą rodziców bądź opiekunów prawnych. Członkostwo klubu otrzymuje każdy kto zapisze się minimum do jednego z projektów podstawowych KZKG RP takich jak Pakiet Startowy KZKG RP, Tysięczniki Polskich Gór, Tiara Polskich Gór czy Wagabunda KZKG RP.