Korona / KGI /


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP

 https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 

szczyt m.n.p.m.

Wysoka Kopa - poza szlakiem - jest oznakowanie

1126

Smrek - poza szlakiem - brak oznakowania

1123

Sine Skałki - na szlaku - brak oznakowania

1122

Stóg Izerski - na szlaku - jest oznakowanie

1105

Wysoki Kamień - na szlaku - jest oznakowanie

1058

Zwalisko - na szlaku - brak oznakowania

1047

Podmokła - poza szlakiem - brak oznakowania

1001

Szerzawa - poza szlakiem - brak oznakowania

975

Kamienica - poza szlakiem - brak oznakowania

973

Rudy Grzbiet - poza szlakiem - brak oznakowania

945

Sępia Góra - na szlaku - jest oznakowanie

828

Jastrzębiec - na szlaku - brak oznakowania

792

Czerniawska Kopa - na szlaku - brak oznakowania

Zajęcznik - na szlaku - jest oznakowanie

595

Czerniawka - poza szlakiem - brak oznakowania

573

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

15

Lista Zdobywców

 

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Marlena Jarczewska wielkopolskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Jan Suchecki dolnoślaskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
6 Zdzisław Orlik dolnośląskie
7 Piotr Lewandowski lubuskie
8 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
9 Stanisław Gębski pomorskie
10 Teresa Konefał mazowieckie
11 Stanisław Konefał mazowieckie
12 Artur Żok warmińsko-mazurskie
13 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
14 Jolanta Suława dolnośląskie
15 Władysław Suława dolnośląskie
16 Kamil Piątkowski mazowieckie
17 Tomasz Warachim dolnośląskie
18 Sławomir Manikowski opolskie
19 Krzysztof Kotula śląskie
20 Regina Ostrowska dolnośląskie
21 Henryk Berczyński dolnośląskie
22 Kalina Bathis wielkopolskie
23 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
24 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
25 Andrzej Gotszling  wielkopolskie
26 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
27 Łukasz Walczak lubelskie
28 Waldemar Pituła  lubuskie
29 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
30 Jakub Suława dolnosląskie
31 Cezary Pietrzyk mazowieckie
32 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
33 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
34 Leszek Osmelak  zachodniopomorskie
35 Marta Osmelak  zachodniopomorskie
36 Michał Osmelak zachodniopomorskie
37 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
38 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
39 Maksymilian Chmielewski śląskie
40 Jacek Samor dolnośląskie
41 Gabriela Wołowicz Niemcy
42 Mariusz Wołowicz Niemcy
43 Wojciech Trześniewski kujawsko-pomorskie
44 Jolanta Hetmańczyk  śląskie
45 Tomasz Sokoła śląskie
46 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
47 Stanisław Jachym małopolskie
48 Dariusz Gałgański kujawsko-pomorskie
49 Krzysztof Różalski podkarpackie
50 Paweł Gogłuska mazowieckie
51 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
52 Dariusz Dawidziak wielkopolskie
53 Róża Duda śląskie
54 Zbigniew Duda śląskie
55 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
56 Marian Rzekiecki dolnośląskie
57 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
58 Marek Ciesieluk lubelskie
59 Bogusława Pawlak podkarpackie
60 Bogusław Pawlak podkarpackie
61 Małgorzata Turska małopolskie
62 Tadeusz Turski małopolskie
63 Czesław Łazanowski wielkopolskie
64 Rafał Kańduła wielkopolskie
65 Kazimierz Janota śląskie
66 Mirosław Dębiński dolnośląskie
67 Andrzej Kuśnierz śląskie
68 Mirosława Niemiec śląskie
69 Łukasz Niemiec śląskie
70 Michał Smoczyk lubuskie
71 Michał Stanowski śląskie
72 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
73 Wojciech Nowacki wielkopolskie
74 Michał Meyer pomorskie
75 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
76 Grzegorz Czubaj małopolskie
77 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
78 Andrzej Karpała śląskie
79 Zbigniew Lewicki pomorskie
80 Piotr Waczyński łódzkie
81 Piotr Bogobowicz mazowieckie
82 Filip Bogobowicz mazowieckie
83 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
84 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
85 Filip Niemiec śląskie
86 Adam Brzozowski śląskie
87 Krzysztof Morawski mazowieckie
88 Daniel Ołota opolskie
89 Malwina Owad opolskie
90 Agata Wdowiarz małopolskie
91 Adam Gaweł małopolskie
92 Katarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
93 Maciej Rostrygin zachoidniopomorskie
94 Barbara Król dolnośląskie
95 Krzysztof Niedzielski podkarpackie
96 Monika Kania lubelskie
97 Andrzej Masiel dolnośląskie
98 Dorota Masiel dolnośląskie
99 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
100 Agata Karcz dolnośląskie
101 Aleksandra Karcz dolnośląskie
102 Przemysław Podgórniak śląskie
103 Kazimierz Engler pomorskie
104 Rafał Tomecki mazowieckie
105 Marlena Chmielewska małopolskie
106 Jakub Foltyn śląskie
107 Andrzej Pawlas śląskie
108 Barbara Mecha śląskie
109 Marian Mecha śląskie
110 Jan Liber małopolskie
111 Lech Mierzwiński dolnośląskie
112 Robert Janik dolnośląskie
113 Urszula Majoch dolnośląskie
114 Jan Majoch dolnośląskie
115 Piotr Chajec dolnośląskie
116 Krzysztof Browarek łódzkie
117 Maciej Nogieć małopolskie
118 Ewa Polańska mazowieckie
119 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
120 Sebastian Rompel małopolskie
121 Aldona Rompel małopolskie
122 Stanisław Sałata dolnośląskie
123 Sebastian Biełuński dolnośląskie
124 Joanna Smyrak śląskie
125 Sylwia Giżycka dolnosląskie
126 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
127 Łukasz Knapik śląskie
128 Alicja Knapik śląskie
129 Aleksandra Tomecka mazowieckie
130 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
131 Mikołaj Król łódzkie
133 Dariusz Sroka śląskie
134 Piotr Zajiczek dolnośląskie
135 Anna Targosz Zajiczek dolnośląskie
136 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
137 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
138 Stanisław Schneider śląskie
139 Daniel Jędrzejewski pomorskie
140 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
141 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
142 Aleksander Czech śląskie
143 Joanna Czech śląskie
144 Oskar Kompanowski kujawsko-pomorskie
145 Arkadiusz Szczepański kujawsko-pomorskie
146 Joanna Szczepańska kujawsko-pomorskie
147 Małgorzata Kompanowska kujawsko-pomorskie
148 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
149 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
150 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
151 Wojciech Dębak śląskie
152 Mirosław Michalik śląskie
153 Andrzej Śmigielski dolnośląskie
154 Łukasz Smużny dolnośląskie
155 Tomasz Kopijkowski wielkopolskie
156 Tomasz Deptuła lubelskie
157 Tomasz Musioł śląskie
158 Waldemar Jaworski śląskie
159 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
160 Bartłomiej Kaniecki śląskie
161 Aleksandra Auguściak-Duma śląskie
162 Alicja Wiśniewska mazowieckie
163 Emil Wiśniewski mazowieckie
164 Karol Dudek śląskie
165    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Marlena Jarczewska wielkopolskie
2 Jan Suchecki  dolnośląskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
5 Paweł Śliwiński  kujawsko-pomorskie
6 Stanisława Gębski pomorskie
7 Artur Żok warmińsko-mazurskie
8 Władysław Suława dolnośląskie
9 Kamil Piątkowski mazowieckie
10 Sławomir Manikowski opolskie
11 Regina Ostrowska dolnośląskie
12 Henryk Berczyński dolnośląskie
13 Kalina Bathis wielkopolskie
14 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
15 Zbigniew Kowalczyk  dolnośląskie
16 Jakub Suława dolnosląskie
17 Cezary Pietrzyk mazowieckie
18 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
19 Agnieszka Osmelak  zachodniopomorskie
20 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
21 Marta Osmelak  zachodniopomorskie
22 Michał Osmelak zachodniopomorskie
23 Waldemar Pituła lubuskie
24 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
25 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
26 Jacek Samor dolnośląskie
27 Gabriela Wołowicz Niemcy
28 Mariusz Wołowicz Niemcy
29 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
30 Stanisław Jachym małopolskie
31 Róża Duda śląskie
32 Zbigniew Duda śląskie
33 Marian Rzekiecki dolnośląskie
34 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
35 Marek Ciesieluk lubelskie
36 Bogusława Pawlak podkarpackie
37 Bogusław Pawlak podkarpackie
38 Małgorzat Turska małopolskie
39 Tadeusz Turski małopolskie
40 Czesław Łazanowski wielkopolskie
41 Rafał Kańduła wielkopolskie
42 Mirosław Dębiński dolnośląskie
43 Michał Smoczyk lubuskie
44 Grzegorz Czubaj małopolskie
45 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
46 Zbigniew Lewicki pomorskie
47 Piotr Bogobowicz mazowieckie
48 Filip Bogobowicz mazowieckie
49 Adam Brzozowski śląskie
50 Krzysztof Morawski mazowieckie
51 Barbara Król dolnośląskie
52 Krzysztof Niedzielski podkarpackie
53 Andrzej Masiel dolnośląskie
54 Dorota Masiel dolnośląskie
55 Kazimierz Engler pomorskie
56 Rafał Tomecki mazowieckie
57 Marlena Chmielewska małopolskie
58 Jakub Foltyn śląskie
59 Jan Liber małopolskie
60 Lech Mierzwiński dolnośląskie
61 Robert Janik dolnośląskie
62 Urszula Majoch dolnośląskie
63 Jan Majoch dolnośląskie
64 Krzysztof Browarek łódzkie
65 Kazimierz Janota śląskie
66 Ewa Polańska mazowieckie
67 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
68 Sebastian Rompel małopolskie
69 Aldona Rompel małopolskie
70 Sebastian Biełuński dolnośląskie
71 Barbara Mecha śląskie
72 Marian Mecha śląskie
73 Michał Meyer pomorskie
74 Sylwia Giżycka dolnośląskie
75 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
76 Łukasz Knapik śląskie
77 Alicja Knapik śląskie
78 Filip Niemiec śląskie
79 Mirosława Niemiec śląskie
80 Łukasz Niemiec śląskie
81 Paweł Gogłuska mazowieckie
82 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
83 Piotr Zajiczek dolnosląskie
84 Anna Targosz Zajiczek dolnoślaskie
85 Stanisław Schneider sląskie
86 Andrzej Gotszling wielkopolskie
87 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
88 Paweł Jędrzejewski dolnosląskie
89 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
90 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
91 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
92 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
93 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
94 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
95 Tomasz Kopijkowski wielkopolskie
96 Tomasz Deptuła lubelskie
97 Tomasz Musioł śląskie
98 Waldemar Jaworski śląskie
99 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
100 Maciej Nogieć małopolskie
101 Aleksandra Auguściak-Duma śląskie
102    
103    
104    
105    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnoskląskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Władysław Suława dolnośląskie
5 Artur Żok warmińsko mazurskie
6 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
7 Regina Ostrowska dolnośląskie
8 Cezary Pietrzyk mazowieckie
9 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
10 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
11 Krzysztof Pachołków dolnośląśkie
12 Jacek Samor dolnośląskie
13 Waldemar Pituła lubuskie
14 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
15 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
16 Stanisław Jachym małopolskie
17 Marian Rzekiecki dolnośląskie
18 Bogusława Pawlak podkarpackie
19 Bogusław Pawlak podkarpackie
20 Małgorzata Turska małopolskie
21 Tadeusz Turski małopolskie
22 Michał Smoczyk lubuskie
23 Zbigniew Lewicki pomorskie
24 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
25 Adam Brzozowski śląskie
26 Andrzej Masiel dolnośląskie
27 Dorota Masiel dolnośląskie
28 Kazimierz Engler pomorskie
29 Rafał Tomecki mazowieckie
30 Lech Mierzwiński dolnośląskie
31 Robert Janik dolnośląskie
32 Krzysztof Browarek łódzkie
33 Sebastian Biełuński dolnośląskie
34 Barbara Mecha śląskie
35 Marian Mecha śląskie
36 Michał Meyer pomorskie
37 Sylwia Giżycka dolnośląskie
38 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
39 Łukasz Knapik śląskie
40 Alicja Knapik śląskie
41 Filip Niemiec śląskie
42 Mirosława Niemiec śląskie
43 Łukasz Niemiec śląskie
44 Piotr Zajiczek dolnoślaskie
45 Anna Targosz Zajiczek dolnoślaskie
46 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
47 Tomasz Deptuła lubelskie
48 Waldemar Jaworski śląskie
49 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
50 Maciej Nogieć małopolskie
51 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
52 Aleksandra Auguściak-Duma śląskie
53    
54    
55    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Paweł Sliwiński kujawsko-pomorskie
4 Artur Żok warmińsko mazurskie
5 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
6 Władysław Suława dolnośląskie
7 Regina Ostrowska dolnośląskie
8 Cezary Pietrzyk  mazowieckie
9 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
10 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
11 Jacek Samor dolnośląskie
12 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
13 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
14 Stanisław Jachym małopolskie
15 Marian Rzekiecki dolnośląskie
16 Małgorzata Turska małopolskie
17 Tadeusz Turski małopolskie
18 Zbigniew Lewicki pomorskie
19 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
20 Adam Brzozowski śląskie
21 Andrzej Masiel dolnośląskie
22 Dorota Masiel dolnośląskie
23 Kazimierz Engler pomorskie
24 Sebastian Biełuński dolnośląskie
25 Barbara Mecha śląskie
26 Marian Mecha śląskie
27 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
28 Łukasz Knapik śląskie
29 Alicja Knapik śląskie
30 Filip Niemiec śląskie
31 Mirosława Niemiec śląskie
32 Łukasz Niemiec sląskie
33 Lech Mierzwiński dolnośląskie
34 Rafał Tomecki mazowieckie
35 Tomasz Deptuła lubelskie
36 Piotr Zajiczek dolnośląskie
37 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
38 Aleksandra Auguściak-Duma śląskie
39    
40    

 

Galeria Zdjęć


Popularna KGI po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KGI po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna KGI po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota KGI po zdobyciu wszystkich 15 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ GÓR IZERSKICH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=11gXppXzJRdbd8vnSM6C6oMWvvMlI0SZ5&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Wysoka Kopa

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/wysoka-kopa-gory-izerskie/

Blog MaNa w Podrózy : http://manawpodrozy.pl/przedzieranie-sie-w-sniegu-czyli-jak-zdobylismy-najwyzszy-szczyt-gor-izerskich/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/wysoka-kopa/

Smrek

Sine Skałki

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/przedzieranie-sie-w-sniegu-czyli-jak-zdobylismy-najwyzszy-szczyt-gor-izerskich/

Stóg Izerski

Wysoki Kamień

Zwalisko

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/wysoka-kopa-gory-izerskie/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/wysoka-kopa/

Podmokła

Szerzawa

Kamienica

Rudy Grzbiet

Sępia Góra

Jastrzębiec

Czerniawska Kopa

Zajęcznik

Czerniawka

 

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Wysoka Kopa 1126 50.8499303 15.4200411 50°50'60'' N 15°25'12'' E
Smrek 1123 50.8899862 15.2799225 50°53'24'' N 15°16'48'' E
Sine Skałki 1122 50.8570557 15.4071236 50°51'25'' N 15°24'26'' E
Stóg Izerski 1105 50.8908796 15.3037834 50°53'27'' N 15°18'14'' E
Wysoki Kamień 1058 50.8455949 15.4918385 50°50'44'' N 15°29'31'' E
Zwalisko 1047 50.849009 15.453558 50°50'56'' N 15°27'13'' E
Podmokła 1001 50.8762319 15.3538227 50°52'34'' N 15°21'14'' E
Szerzawa 975 50.8760423 15.3652382 50°52'34'' N 15°21'55'' E
Kamienica 973 50.8833261 15.442915 50°52'60'' N 15°26'34'' E
Rudy Grzbiet 945 50.8700032 15.3753662 50°52'12'' N 15°22'31'' E
Sępia Góra 828 50.9090948 15.3687143 50°54'33'' N 15°22'7'' E
Jastrzębiec 792 50.8711677 15.4998636 50°52'16'' N 15°29'60'' E
Czerniawska Kopa 776 50.9100148 15.2883339 50°54'36'' N 15°17'18'' E
Zajęcznik 595 50.9188896 15.3334808 50°55'8'' N 15°20'1'' E
Czerniawka 573 50.9182944 15.3067875 50°55'6'' N 15°18'24'' E