Korona / KB /


Sklep w którym znajdziesz wszystko co potrzebne w turystyce górskiej.
Tel: 32 307 54 76
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.trekmondo.pl
https://web.facebook.com/trekmondo/

szczyt m.n.p.m.

Tarnica - na szlaku - jest oznaczenie

1346

Krzemień - poza szlakiem - brak oznaczenia

1335

Halicz - na szlaku - jest oznaczenie

1333

Kopa Bukowska - poza szlakiem - brak oznaczenia

1320

Szeroki Wierch - na szlaku - brak oznaczenia

1315

Bukowe Berdo - na szlaku - jest oznaczenie

1311

Wielka Rawka - na szlaku - jest oznaczenie

1307

Połonina Caryńska - na szlaku - jest oznaczenie

1297

Rozsypaniec - poza szlakiem - brak oznaczenia

1280

Mała Rawka - na szlaku - jest oznaczenie

1272

Połonina Wetlińska - na szlaku - jest oznaczenie

1255

Smerek - na szlaku - brak oznaczenia

1222

Krzemieniec - na szlaku - jest oznaczenie

1221

Kamienna - na szlaku - jest oznaczenie

1201

Rabia Skała - na szlaku - jest oznaczenie

1199

Paportna - poza szlakiem - brak oznaczenia

1198

Dziurkowiec - na szlaku - jest oznaczenie

1188

Płasza - na szlaku - jest oznaczenie

1063

Jasło - na szlaku - jest oznaczenie

1153

Fereczata - na szlaku - Brak oznaczenia

1102

Okrąglik - na szlaku - jest oznaczenie

1101

Wołosań - na szlaku - jest oznaczenie

1071

Łopiennik - na szlaku - jest oznaczenie

1069

Magura Stuposiańska - na szlaku - jest oznaczenie

1016

Stryb - na szlaku - jest oznaczenie

1011

Chryszczata - poza szlakiem - brak oznaczenia

997

Czerenina - poza szlakiem - brak oznaczenia

981

Trohaniec - poza szlakiem - brak oznaczenia

939

Wysoki Groń - na szlaku - jest oznaczenie

905

Korbania - poza szlakiem - jest oznaczenie

894

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

10

20

30

Lista Zdobywców

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Andrzej Kuśnierz śląskie
2 Jan Suchecki dolnośląskie
3 Łukasz Kornatka  śląskie
4 Jacek Taczała  lubelskie
5 Mirosław Surmacz śląskie
6 Teresa Konefał  mazowieckie
7 Stanisław Konefał mazowieckie
8 Marlena Jarczewska wielkopolskie
9 Marcin Korus sląskie
10 Sławomir Manikowski opolskie
11 Marta Pytel małopolskie
12 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
13 Mateusz Such podkarpackie
14 Stanisław Jachym małopolskie
15 Agata Wdowiarz małopolskie
16 Adam Gaweł małopolskie
17 Piotr Lewandowski lubuskie
18 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
19 Andrzej Godszling wielkopolskie
20 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
21 Stanisław Gębski pomorskie
22 Klaudia Kotula śląskie
23 Krzysztof Kotula śląskie
24 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
25 Jolanta Suława dolnośląskie
26 Władysław Suława dolnośląskie
27 Edyta Haluch małopolskie
28 Arkadiusz Haluch  małopolskie
29 Wiktor Haluch małopolskie
30 Dominik Rybka mazowieckie
31 Tomasz Warachim dolnośląskie
32 Michał Gontarek mazowieckie
33 Patrycja Jaworowska śląskie
34 Maciej Baranowski  podkarpackie
35 Mariusz Buczek małopolskie
36 Katarzyna Tymińska podkarpackie
37 Marek Drapa śląskie
38 Krzysztof Różalski podkarpackie
39 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
40 Paweł Rączka  podkarpackie
41 Magdalena Sołtys podkarpackie
42 Barbara Sierakowska śląskie
43 Adam Mroczkowski śląskie
44 Andrzej Zawacki mazowieckie
45 Waldemar Pituła  lubuskie
46 Kalina Bathis wielkopolskie
47 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
48 Zbigniew Szczerbowski śląskie
49 Kamil Piątkowski mazowieckie
50 Krzysztof Grygierczyk śląskie
51 Łukasz Walczak lubelskie
52 Piotr Waczyński małopolskie
53 Edyta Mikoś małopolskie
54 Wojciech Mikoś małopolskie
55 Joanna Szczyrzyca śląskie
56 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
57 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
58 Michał Osmelak zachodniopomorskie
59 Marta Osmelak zachodniopomorskie
60 Janusz Chmielewski śląskie
61 Ireneusz Warchoł podkarpackie
62 Magdalena Bober zachodniopomorskie
63 Bartosz Bułatowicz zachodniopomorskie
64 Piotr Bogobowicz mazowieckie
65 Aneta Płomin Olszewska śląskie
66 Tomasz Olszewski śląskie
67 Adam Szczupakowski podkarpackie
68 Anna Szczupakowska podkarpackie
69 Małgorzata Szczupakowska podkarpackie
70 Marek Szczupakowski podkarpackie
71 Stanisław Jachym małopolskie
72 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
73 Agnieszka Myśliwiec śląskie
74 Tomasz Zaucha małopolskie
75 Anna Zaucha małopolskie
76 Maciej Zaucha małopolskie
77 Karolina Zaucha małopolskie
78 Krzysztof Browarek łódzkie
79 Marek Reichel śląskie
80 Henryk Gliwka śląskie
81 Jolanta Ryznar Sochacka mazowieckie
82 Grzegorz Sochacki mazowieckie
83 Rafał Krzyżanowski śląskie
84 Paweł Gogłuska mazowieckie
85 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
86 Mirosław Czapliński warmińsko-mazurskie
87 Marek Warsz sląskie
88 Szymon Warsz śląskie
89 Kornelia Milanowska śląskie
90 Adam Milanowski śląskie
91 Róża Duda śląskie
92 Zbigniew Duda śląskie
93 Mirosław Pietruszka mazowieckie
94 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
95 Michał Kiecka śląskie
96 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
97 Marian Rzekiecki dolnośląskie
98 Ewelina Piksa opolskie
99 Mariusz Piksa opolskie
100 Grzegorz Maliszewski podlaskie
101 Marek Ciesieluk lubelskie
102 Jakub Brczak lubelskie
103 Jakub Furdel lubelskie
104 Adam Stankiewicz pomorskie
105 Kazimierz Janota śląskie
106 Michał Stanowski śląskie
107 Filip Niemiec śląskie
108 Marcin Soroczyński śląskie
109 Kierzak Bidas Anna młopolskie
110 Kacper Bidas małopolskie
111 Joanna Smyrak  śląskie
112 Tomasz Smyrak śląskie
113 Mirosława Niemiec śląskie
114 Łukasz Niemiec śląskie
115 Jerzy Cisowski śląskie
116 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
117 Wojciech Nowacki wielkopolskie
118 Andrzej Połomski małopolskie
119 Grzegorz Czubaj małopolskie
120 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
121 Joanna Czajkowska Lisiak zachodniopomorskie
122 Wojciech Klich podkarpackie
123 Ewa Polańska mazowieckie
124 Przemysław Karczmarek mazowieckie
125 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
126 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
127 Antoni Kubik śląskie
128 Daria Nowak śląskie
129 Mateusz Baran śląskie
130 Krzysztof Morawski  mazowieckie
131 Tymon Matysek świętokrzyskie
132 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
133 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
134 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
135 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
136 Kazimierz Merta śląskie
137 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
138 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
139 Kamil Jaroch małopolskie
140 Marian Penar podkarpackie
141 Danuta Penar podkarpackie
142 Agnieszka Woźniak małopolskie
143 Mirosław Dębiński dolnośląskie
144 Mateusz Dębiński dolnośląskie
145 Kamil Czapek lubelskie
146 Zbigniew Pietrzyk opolskie
147 Kazimierz Engler pomorskie
148 Rafał Tomecki mazowieckie
149 Joanna Pabis Romańczyk małopolskie
150 Andrzej Pawlas śląskie
151 Piotr Koziara dolnośląskie
152 Sebastian Mucha śląskie
153 Jan Liber małopolskie
154 Lech Mierzwiński dolnośląskie
155 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
156 Anna Godlewska mazowieckie
157 Krzysztof Pelczarski podkarpackie
158 Maciej Nogieć małopolskie
159 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
160 Sebastian Rompel małopolskie
161 Aldona Rompel małopolskie
162 Żaneta Byczkowska łódzkie
163 Adrian Byczkowski łodzkie
164 Krzysztof Byczkowski łódzkie
165 Paweł Byczkowski łódzkie
166 Lesław Grzegorczyk podkarpackie
167 Stanisław Schneider śląskie
168 Andrzej Bossekota podkarpackie
169 Piotr Lach ślaskie
170 Michał Meyer pomorskie
171 Sylwia Giżycka dolnośląskie
172 Bartłomiej Kaniecki śląskie
173 Małgorzata Dyrek małopolskie
174 Magdalena Moroń śląskie
175 Marek Moroń śląskie
176 Marek Kucharski mazowieckie
177 Aleksandra Tomecka mazowieckie
178 Natalia Tomecka mazowieckie
179 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
180 Henryka Kiełkowska łódzkie
181 Mirosław Kiełkowski łódzkie
182 Robert Janik dolnośląskie
183 Katarzyna Wunsik Kurek śląskie
184 Michał Kurek śląskie
185 Weronika Rączka śląskie
186 Mikołaj Król łódzkie
187 Hubert Kalbarczyk mazowieckie
188 Dariusz Sroka śląskie
189 Piotr Kiełkowski śląskie
190 Ewa Kiełkowska śląskie
191 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
192 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
193 Zdzisław Halibożek małopolskie
194 Mariola Gąsior małopolskie
195 Katarzyna Świder sląskie
196 Daniel Jędrzejewski pomorskie
197 Małgorzata Turska małopolskie
198 Tadeusz Turski małopolskie
199 Magdalena Wywioł śląskie
200 Paweł Polakowski mazowieckie
201 Sonia Marczyk łódzkie
202 Kacper Mikołajec śląskie
203 Aleksander Czech śląskie
204 Joanna Czech śląskie
205 Oskar Kompanowski kujawsko-pomorskie
206 Arkadiusz Szczepański kujawsko-pomorskie
207 Joanna Szczepańska kujawsko-pomorskie
208 Małgorzata Kompanowska kujawsko-pomorskie
209 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
210 Piotr Fejkiel małopolskie
211 Filip Fejkiel małopolskie
212 Barbara Mecha śląskie
213 Marian Mecha śląskie
214 Damian Małachowski podkarpackie
215 Mirosław Michalik śląskie
216 Roman Trojanowicz małopolskie
217 Maciej Głów małopolskie
218 Grzegorz Dudek śląskie
219 Michał Dudek śląskie
220 Maria Dudek śląskie
221 Krzysztof Orzechowski śląskie
222 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
223 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
224 Tomasz Deptuła lubelskie
225 Pamela Burdziak podkarpackie
226 Waldemar Jaworski śląskie
227 Przemysław Stolarczyk małopolskie
228 Marek Długołęcki małopolskie
229 Gabriela Skwarczyńska śląskie
230 Karina Skwarczyńska śląskie
231 Arya Czosnyka USA
232 Monika Winiarska podkarpackie
233 Krzysztof Winiarski podkarpackie
234 Maciej Kuncio mazowieckie
235 Mieczysław Jończyk śląskie
236 Aleksander Koziara małopolskie
237 Mirosław Moczarski podkarpackie
238 Magdalena Wachacka małopolskie
239 Aleksander Majcher małopolskie
240 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
241 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
242    
243    
244    
245    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Marlena Jarczewska wielkopolskie
4 Teresa Konefał mazowieckie
5 Stanisław Konefał mazowieckie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Marta Pytel małopolskie
8 Mateusz Such podkarpackie
9 Stanisław Jachym małopolskie
10 Agata Wdowiarz małopolskie
11 Adam Gaweł małopolskie
12 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
13 Andrzej Godszling wielkopolskie
14 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
15 Stanisław Gębski pomorskie
16 Krzysztof Stańczyk  mazowieckie
17 Dominik Rybka mazowieckie
18 Tomasz Warachim dolnośląskie
19 Michał Gontarek mazowieckie
20 Katarzyna Tymińska podkarpackie
21 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
22 Paweł Rączka podkarpackie
23 Magdalena Sołtys podkarpackie
24 Barbara Sierakowska śląskie
25 Adam Mroczkowskia śląskie
26 Zbigniew Szczerbowski śląskie
27 Kamil Piątkowski mazowieckie
28 Piotr Waczyński małopolskie
29 Kalina Bathis wielkopolskie
30 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
31 Władysław Suława  dolnośląskie
32 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
33 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
34 Michał Osmelak zachodniopomorskie
35 Marta Osmelak zachodniopomorskie
36 Janiusz Chmielewski śląskie
37 Ireneusz Warchoł podkarpackie
38 Magdalena Bober zachodniopomorskie
39 Bartosz Bułatowicz zachodniopomorskie
40 Piotr Bogobowicz mazowieckie
41 Stanisław Jachym małopolskie
42 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
43 Agnieszka Mysliwiec śląskie
44 Krzysztof Browarek łódzkie
45 Jolanta Ryznar Sochacka mazowieckie
46 Grzegorz Sochacki mazowieckie
47 Rafał Krzyżanowski śląskie
48 Paweł Gogłuska mazowieckie
49 Marek Warsz śląskie
50 Szymon Warsz śląskie
51 Mirosław Pietruszka mazowieckie
52 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
53 Edyta Mikoś małopolskie
54 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
55 Grzegorz Maliszewski podlaskie
56 Marek Ciesieluk lubelskie
57 Joanna Smyrak śląskie
58 Jerzy Cisowski śląskie
59 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
60 Wojciech Nowacki wielkopolskie
61 Andrzej Połomski małopolskie
62 Grzegorz Czubaj małopolskie
63 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
64 Joanna Czajkowska Lisiak zachodniopomoeskie
65 Wojciech Klich podkarpackie
66 Ewa Polańska mazowieckie
67 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
68 Jakub Spizak zachodniopomorskie
69 Antoni Kubik śląskie
70 Daria Nowak śląskie
71 Mateusz Baran śląskie
72 Krzysztof Morawski mazowieckie
73 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
74 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
75 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
76 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
77 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
78 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
79 Marian Penar podkarpackie
80 Danuta Penar podkarpackie
81 Agnieszka Woźniak małopolskie
82 Mirosław Dębiński dolnośląskie
83 Mateusz Dębiński dolnośląskie
84 Zbigniew Pietrzyk opolskie
85 Kazimierz Engler pomorskie
86 Rafał Tomecki mazowieckie
87 Joanna Pabis Romańczyk małopolskie
88 Piotr Koziara dolnośląskie
89 Tymon Matysek świętokrzyskie
90 Jan Liber małopolskie
91 Lech Mierzwiński dolnośląskie
92 Kazimierz Janota śląskie
93 Filip Niemiec śląskie
94 Miosława Niemiec śląskie
95 Łukasz Niemiec śląskie
96 Sebastian Rompel małopolskie
97 Aldona Rompel małopolskie
98 Żaneta Byczkowska łódzkie
99 Lesław Grzegorczyk podkarpackie
100 Stanisław Schneider śląskie
101 Krzysztof Pelczarski podkarpackie
102 Andrzej Bossekota podkarpackie
103 Piotr Lach śląskie
104 Michał Meyer pomorskie
105 Małgorzata Dyrek małopolskie
106 Magdalena Moroń śląskie
107 Marek Moroń śląskie
108 Marek Kucharski mazowieckie
109 Aleksandra Tomecka mazowieckie
110 Henryka Kiełkowska łódzkie
111 Mirosław Kiełkowski łódzkie
112 Robert Janik dolnośląskie
113 Katarzyna Wunsik Kurek śląskie
114 Michał Kurek  śląskie
115 Piotr Kiełkowski śląskie
116 Ewa Kiełkowska śląskie
117 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
118 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
119 Zdzisław Halibożek małopolskie
120 Mariola Gąsior małopolskie
121 Małgorzata Turska małopolskie
122 Tadeusz Turski małopolskie
123 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
124 Sonia Marczyk łódzkie
125 Kacper Mikołajec śląskie
126 Barbara Mecha śląskie
127 Marian Mecha śląskie
128 Damian Małachowski podkarpackie
129 Roman Trojanowicz małopolskie
130 Sylwia Giżycka dolnośląskie
131 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
132 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
133 Tomasz Deptuła lubelskie
134 Pamela Burdziak podkarpackie
135 Waldemar Jaworski śląskie
136 Przemysław Stolarczyk małopolskie
137 Gabriela Skwarczyńska śląskie
138 Karina Skwarczyńska śląskie
139 Maciej Nogieć małopolskie
140 Monika Winiarska podkarpackie
141 Krzysztof Winiarski podkarpackie
142 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
143 Mieczysław Jończyk śląskie
144 Mirosław Moczarski podkarpackie
145 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
146    
147    
148    
149    
150    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Mateusz Such podkarpackie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
5 Stanisław Gębski pomorskie
6 Katarzyna Tymińska podkarpackie
7 Paweł Rączka  podkarpackie
8 Kamil Piątkowski mazowieckie
9 Władysław Suława dolnośląskie
10 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
11 Stanisław Jachym małopolskie
12 Kalina Bathis wielkopolskie
13 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
14 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
15 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
16 Ireneusz Warchoł podkarpackie
17 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
18 Jerzy Cisowski śląskie
19 Joanna Czajkowska Lisiak zachodniopomorskie
20 Wojciech Klich podkarpackie
21 Ewa Polańska mazowieckie
22 Antoni Kubik śląskie
23 Daria Nowak śląskie
24 Mateusz Baran śląskie
25 Krzysztof Morawski mazowieckie 
26 Agata Wdowiarz małopolskie
27 Adam Gaweł małopolskie
28 Paweł Gogłuska mazowieckie
29 Marian Penar  podkarpackie
30 Danuta Penar podkarpackie
31 Agnieszka Woźniak małopolskie
32 Zbigniew Pietrzyk opolskie
33 Jan Liber małopolskie
34 Sławomir Manikowski opolskie
35 Kazimierz Janota śląskie
36 Filip Niemiec śląskie
37 Mirosława Niemiec śląskie
38 Łukasz Niemiec śląskie
39 Lesław Grzegorczyk podkarpackie
40 Stanisław Schneider śląskie
41 Krzysztof Pelczarski podkarpackie
42 Andrzej Bossekota podkarpackie
43 Henryka Kiełkowska łódzkie
44 Mirosław Kiełkowski łódzkie
45 Małgorzata Turska małopolskie
46 Tadeusz Turski małopolskie
47 Sonia Marczyk łódzkie
48 Damian Małachowski podkarpackie
49 Roman Trojanowicz małopolskie
50 Lech Mierzwiński dolnośląskie
51 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
52 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
53 Tomasz Deptuła lubelskie
54 Waldemar Jaworski śląskie
55 Maciej Nogieć małopolskie
56 Monika Winiarska podkarpackie
57 Krzysztof Winiarski podkarpackie
58 Mirosław Moczarski podkarpackie
59 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
60    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mateusz Such podkarpackie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Paweł Rączka podkarpackie
5 Jan Suchecki dolnośląskie
6 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
7 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
8 Joanna Czajkowska Lisiak zachodniopomorskie
9 Wojciech Klich podkarpackie
10 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
11 Stanisław Jachym małopolskie
12 Antoni Kubik  śląskie
13 Marian Penar podkarpackie
14 Danuta Penar podkarpackie
15 Zbigniew Pietrzyk opolskie
16 Agnieszka Woźniak małopolskie
17 Jan Liber małopolskie
18 Sławomir Manikowski opolskie
19 Lesław Grzegorczyk podkarpackie
20 Andrzej Bossekota podkarpackie
21 Daria Nowak śląskie
22 Mateusz Baran śląskie
23 Małgorzata Turska małopolskie
24 Tadeusz Turski małopolskie
25 Damian Małachowski podkarpackie
26 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
27 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
28 Mirosława Niemiec śląskie
29 Łukasz Niemiec śląskie
30 Filip Niemiec śląskie
31 Monika Winiarska podkarpackie
32 Krzysztof Winiarski podkarpackie
33    
34    
35    

Galeria Zdjęć


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP i grupie facebook Ludzie Gór
KZKG RP: 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
Grupa LG: 


Popularna KB po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KB po zdobyciu 10 szczytów z listy


Srebrna KB po zdobyciu 20 szczytów z listy


Złota KB po zdobyciu 30 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ BIESZCZAD ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

wit.piwniczna.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1RvOJRmDRDqB9arTja1PuRa3mXu2xyYtQ&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Tarnica

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/tarnica-bieszczady/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/tarnica-halicz-rozsypaniec-czyli-gsb-w-bieszczadach/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/bieszczady-gsb/

Krzemień

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/na-bukowe-berdo-z-mucznego/

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/09/11/halicz-i-inne/

Halicz

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/tarnica-halicz-rozsypaniec-czyli-gsb-w-bieszczadach/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/bieszczady-gsb/

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/09/11/halicz-i-inne/

Kopa Bukowska

Blog MaNa w Podrózy : http://manawpodrozy.pl/na-bukowe-berdo-z-mucznego/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/bieszczady-gsb/

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/09/11/halicz-i-inne/

Szeroki Wierch

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/tarnica-bieszczady/

Blog Mana w Podróży : http://manawpodrozy.pl/tarnica-halicz-rozsypaniec-czyli-gsb-w-bieszczadach/

Bukowe Berdo

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/na-bukowe-berdo-z-mucznego/

Wielka Rawka

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/mala-wielka-rawka-i-trojstyk-granic-polski-slowacji-oraz-ukrainy/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/bieszczady-wielka-rawka-i-carynska/

Połonina Caryńska

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/polonina-wetlinska-i-polonina-carynska-jednego-dnia/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/bieszczady-wielka-rawka-i-carynska/

Rozsypaniec

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/tarnica-halicz-rozsypaniec-czyli-gsb-w-bieszczadach/

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/09/11/halicz-i-inne/

Mała Rawka

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/mala-wielka-rawka-i-trojstyk-granic-polski-slowacji-oraz-ukrainy/

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/bieszczady-wielka-rawka-i-carynska/

Połonina Wetlińska

Blog Places2visit: https://www.places2visit.pl/miejsca/polonina-wetlinska-chatka-puchatka/

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/polonina-wetlinska-i-polonina-carynska-jednego-dnia/

Smerek

Blog MaNaw Podróży : http://manawpodrozy.pl/polonina-wetlinska-i-polonina-carynska-jednego-dnia/

Krzemieniec

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/mala-wielka-rawka-i-trojstyk-granic-polski-slowacji-oraz-ukrainy/

Kamienna

Rabia Skała

Paportna

Dziurkowiec

Płasza

Jasło

Fereczata

Okrąglik

Wołosań

Łopiennik

Magura Stuposiańska

Stryb

Chryszczata

Czerenina

Trohaniec

Wysoki Groń

Korbania

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Tarnica 1346 49.0746046 22.7263503 49°4'29'' N 22°43'35'' E
Krzemień 1335 49.085833 22.738889 49°5'9'' N 22°44'20'' E
Halicz 1333 49.071944 22.768611 49°4'19'' N 22°46'7'' E
Kopa Bukowska 1320 49.0826717 22.7567637 49°4'58'' N 22°45'24'' E
Szeroki Wierch 1315 49.083333 22.711111 49°4'60'' N 22°42'40'' E
Bukowe Berdo 1311 49.093056 22.740556 49°5'35'' N 22°44'26'' E
Wielka Rawka 1307 49.099444 22.576389 49°5'58'' N 22°34'35'' E
Połonina Caryńska 1297 49.1378796 22.603939 49°8'16'' N 22°36'14'' E
Rozsypaniec 1280 49.061667 22.770556 49°3'42'' N 22°46'14'' E
Mała Rawka 1272 49.109167 22.573611 49°6'33'' N 22°34'25'' E
Połonina Wetlińska 1255 49.1666991 22.5299312 49°10'0'' N 22°31'48'' E
Smerek 1222 49.1858757 22.4800301 49°11'9'' N 22°28'48'' E
Krzemieniec 1221 49.088694 22.567778 49°5'19'' N 22°34'4'' E
Kamienna 1201 49.090833 22.546667 49°5'27'' N 22°32'48'' E
Rabia Skała 1199 49.1028904 22.4403699 49°6'10'' N 22°26'25'' E
Paportna 1198 49.1129959 22.4415687 49°6'47'' N 22°26'30'' E
Dziurkowiec 1188 49.098611 22.428056 49°5'55'' N 22°25'41'' E
Jasło 1153 49.1580025 22.3605211 49°9'29'' N 22°21'38'' E
Fereczata 1102 49.149837 22.4000967 49°8'59'' N 22°24'0'' E
Okrąglik 1101 49.147337 22.3657338 49°8'50'' N 22°21'57'' E
Wołosań 1071 49.2401196 22.2500714 49°14'24'' N 22°15'0'' E
Łopiennik 1069 49.2447198 22.3387077 49°14'41'' N 22°20'19'' E
Płasza 1063 49.1125533 22.4023966 49°6'45'' N 22°24'9'' E
Magura Stuposiańska 1016 49.164722 22.644803 49°9'53'' N 22°38'41'' E
Stryb 1011 49.142778 22.280278 49°8'34'' N 22°16'49'' E
Chryszczata 997 49.305056 22.1874203 49°18'18'' N 22°11'15'' E
Czerenina 981 49.2149846 22.4083631 49°12'54'' N 22°24'30'' E
Trohaniec 939 49.2332703 22.6576874 49°13'60'' N 22°39'28'' E
Wysoki Groń 905 49.2022472 22.1242966 49°12'8'' N 22°7'27'' E
Korbania 894 49.284139 22.3705278 49°17'3'' N 22°22'14'' E