Relikty PRL-u w RP

Relikty PRL-u w RP

  1. Dawne kino Kosmos w Szczecinie
  2. Dworzec Gdynia Główna w Gdyni
  3. Falowiec przy ul. Obrońców Wybrzeża w Gdańsku
  4. Budynek Uniwersytetu w Białymstoku
  5. Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku
  6. Okrąglak w Poznaniu
  7. Wieżowce Alfy w Poznaniu
  8. Collegium Historicum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  9. Akademia Wychowania Fizycznego i Politechnika Poznańska w Poznaniu
  10. Hotel Mercure w Poznaniu
  11. Sąd Okręgowy w Poznaniu
  12. Dworzec Centralny w Warszawie
  13. Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
  14. Ściana Wschodnia i Rotunda PKO w Warszawie
  15. Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” w Warszawie
  16. Ministerstwo Finansów w Warszawie
  17. Marszałkowska Dzielnica Mieszkaniowa w Warszawie
  18. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie
  19. Dom towarowy Smyk w Warszawie
  20. Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie
  21. Ufficio Primo w Warszawie
  22. Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi
  23. Biurowiec przy ul. Sienkiewicza w Łodzi
  24. Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
  25. Osiedle na Bałutach w Łodzi
  26. Dworzec autobusowy w Kielcach
  27. Iglica we Wrocławiu
  28. Zespół mieszkalno-usługowy przy pl. Grunwaldzkim we Wrocławiu
  29. Rotunda Panoramy Racławickiej we Wrocławiu
  30. Obserwatorium Wysokogórskie im. Tadeusza Hołdysa na Śnieżce
  31. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w Katowicach
  32. Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne im. Mikołaja Kopernika w Chorzowie
  33. Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu
  34. Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej
  35. Tychy – miasto sypialnia
  36. Dzielnica Zawodzie w Ustroniu
  37. Nowa Huta w Krakowie
  38. Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki w Krakowie
  39. Biurowiec Nafta w Krakowie
  40. Instytut Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie

 

POPULARNA

BRĄZOWA

SREBRNA

ZŁOTA

5

10

20

30

Lista Zdobywców

 
POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Grzegorz Górski mazowieckie
3 Anna Górska mazowieckie
4 Adam Górski mazowieckie
5 Maciej Głów małopolskie
6 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
7 Katarzyna Świder śląskie
8 Ewa Polańska mazowieckie
9 Piotr Lewandowski lubuskie
10 Krzysztof Stankiewicz mazowieckie
11 Wiktor Polak śląskie
12    
13    
14    
15    
 
 
BRĄZOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Maciej Głów małopolskie
3 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
4 Katarzyna Świder śląskie
5 Ewa Polańska mazowieckie
6 Piotr Lewandowski lubuskie
7 Krzysztof Stankiewicz mazowieckie
8    
9    
10    
 
 
SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Katarzyna Świder śląskie
2 Ewa Polańska mazowieckie
3 Piotr Lewandowski lubuskie
4    
5    
 
 
ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1    
2    
3    
4    
5    
 

Inne