Korona / ZKBN /


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 
 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 

szczyt m.n.p.m.

Lackowa - na szlaku - jest oznaczenie

997

Ostry Wierch - na szlaku - jest oznaczenie

938

Biała Skała - na szlaku - jest oznaczenie

903

Jaworze - na szlaku - jest oznaczenie

882

Jaworzyna Konieczniańska - na szlaku - jest oznaczenie

881

Kamień nad Jaśliskami - poza szlakiem - jest oznaczenie

857

Wielki Bukowiec /Pasika/ - na szlaku - jest oznaczenie

848

Kozie Żebro - na szlaku - jest oznaczenie

847

Wątkowa - na szlaku - jest oznaczenie

846

Magura Małastowska - na szlaku - jest oznaczenie

813

Świerzowa - na szlaku - jest oznaczenie

801

Chełm - na szlaku - jest oznaczenie

780

Tokarnia - na szlaku - jest oznaczenie

778

Baranie - na szlaku - jest tabliczka

754

Maślana Góra - na szlaku - jest tabliczka

753

Cergowa - na szlaku - jest oznaczenie

716

Łysa Góra - na szlaku - jest oznaczenie

641

Kopa /Przymiarki/ - poza szlakiem - brak oznaczenia

640

Zamczyska - poza szlakiem - brak oznaczenia

568

Żabia - poza szlakiem - jest oznaczenie

549

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

20

Lista Zdobywców



POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Rączka podkarpackie
2 Krzysztof Kulhawiec  podlaskie
3 Magdalena Sołtys podkarpackie
4 Władysław Suława dolnośląskie
5 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
6 Stanisław Jachym małopolskie
7 Jan Suchecki dolonośląskie
8 Miroslaw Surmacz śląskie
9 Sławomir Manikowski  opolskie
10 Stanisław Gębski pomorskie
11 Zbigniew Szczerbowski śląskie
12 Krzysztof Grygierczyk śląskie
13 Łukasz Walaczak lubelskie
14 Piotr Waczyński małopolskie
15 Joanna Cichoń śląskie
16 Teresa Konefał mazowieckie
17 Stanisław Konefał mazowieckie
18 Marek Drapa śląskie
19 Kalina Bathis wielkopolskie
20 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
21 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
22 Stanisław Jachym małopolskie
23 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
24 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
25 Michał Osmelak zachodniopomorskie
26 Marta Osmelak zachodniopomorskie
27 Krzysztof Browarek łódzkie
28 Pawlak Bogusława podkarpackie
29 Pawlak Bogusław podkarpackie
30 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
31 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
32 Ireneusz Warchoł podkarpackie
33 Monika Kloch podkarpackie
34 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
35 Marlena Chmielewska małopolskie
36 Jakub Foltyn śląskie
37 Piotr Bogobowicz mazowieckie
38 Adam Szczupakowski podkarpackie
39 Anna Szczupakowska podkarpackie
40 Małgorzata Szczupakowska podkarpackie
41 Marek Szczupakowski podkarpackie
42 Michał Stanowski śląskie
43 Bartosz Niewrzoł śląskie
44 Tomasz Musioła  slaskie
45 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
46 Krzysztof Różalski podkarpackie
47 Rafał Krzyżanowski śląskie
48 Paweł Gogłuska mazowieckie
49 Róża Duda śląskie
50 Zbigniew Duda śląskie
51 Paweł Przybylak wielkopolskie
52 Grzegorz Zajączkowski dolnosląskie
53 Marian Rzekiecki dolnośląskie
54 Ewelina Piksa  opolskie
55 Mariusz Piksa opolskie
56 Grzegorz Maliszewski podlaskie
57 Adam Stankiewicz pomorskie
58 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
59 Filip Niemiec śląskie
60 Kierzek Bidas Anna małopolskie
61 Kacper Bidas małopolskie
62 Andrzej Kuśnierz śląskie
63 Miroslawa Niemiec śląskie
64 Łukasz Niemiec śląskie
65 Wiktoria Różalska podkarpackie
66 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
67 Wojciech Nowacki wielkopolskie
68 Andrzej Połomski małopolskie
69 Grzegorz Czubaj małopolskie
70 Magdalena Cerdo-Czubaj małopolskie
71 Wojciech Klich podkarpackie
72 Joanna Górska podlaskie
73 Tadeusz Drwiła małopolskie
74 Janusz Sikorski małopolskie
75 Daria Nowak śląskie
76 Mateusz Baran śląskie
77 Tomasz Sokoła śląskie
78 Jolanta Hetmańczyk śląskie
79 Antoni Kubik śląskie
80 Krzysztof Morawski mazowieckie
81 Andrzej Karpała śląskie
82 Danuta Penar podkarpackie
83 Marian Penar podkarpackie
84 Agata Wdowiarz małopolskie
85 Adam Gaweł małopolskie
86 Tomasz Olejnik podkarpackie
87 Kazimierz Merta  śląskie
88 Jan Liber małopolskie
89 Agnieszka Woźniak małopolskie
90 Przemysław Podgórniak śląskie
91 Marek Cieśluk lubelskie
92 Kazimierz Engler pomorskie
93 Rafał Tomecki mazowieckie
94 Joanna Pabis Romańczyk małopolskie
95 Andrzej Pawlas śląskie
96 Piotr Koziara dolnośląskie
97 Tymon Matysek świętokrzyskie
98 Lech Mierzwiński dolnośląskie
99 Kazimierz Janota śląskie
100 Maciej Nogieć małopolskie
101 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
102 Krystyna Dąbrowska łódzkie
103 Sebastian Rompel małopolskie
104 Aldona Rompel małopolskie
105 Marcin Soroczyński śląskie
106 Piotr Lewandowski lubuskie
107 Andrzej Bossekota podkarpackie
108 Piotr Lach śląskie
109 Michał Meyer pomorskie
110 Bartłomiej Kaniecki śląskie
111 Małgorzata Dyrek małopolskie
112 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
113 Marek Kucharski mazowieckie
114 Aleksandra Tomecka mazowieckie
115 Robert Janik dolnośląskie
116 Katarzyna Wunsik Kurek śląskie
117 Michał Kurek śląskie
118 Weronika Rączka śląskie
119 Mikołaj Król łódzkie
120 Dariusz Sroka śląskie
121 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
122 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
123 Stanisław Schneider śląskie
124 Zdzisław Halibożek małopolskie
125 Mariola Gąsior małopolskie
126 Daniel Jędrzejewski pomorskie
127 Małgorzata Turska małopolskie
128 Tadeusz Turski małopolskie
129 Tomasz Sowa małopolskie
130 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
131 Marek Długołęcki małopolskie
132 Marcin Wójtowicz śląskie
133 Aleksander Czech śląskie
134 Joanna Czech śląskie
135 Piotr Fejkiel małopolskie
136 Filip Fejkiel małopolskie
137 Barbara Mecha śląskie
138 Marian Mecha śląskie
139 Damian Małachowski podkarpackie
140 Mirosław Michalik śląskie
141 Roman Trojanowicz małopolskie
142 Monika Winiarska podkarpackie
143 Krzysztof Winiarski podkarpackie
144 Maciej Głów małopolskie
145 Ireneusz Berdechowski podkarpackie
146 Sylwia Berdechowska podkarpackie
147 Magdalena Strama małopolskie
148 Maciej Głów małopolskie
149 Sebastian Mucha śląskie
150 Tomasz Deptuła lubelskie
151 Waldemar Jaworski śląskie
152 Przemysław Stolarczyk małopolskie
153 Maciej Kuncio mazowieckie
154 Mirosław Kiełkowski łódzkie
155 Henryka Kiełkowska łódzkie
156 Mirosław Moczarski podkarpackie
157 Michał Wachacki małopolskie
158 Magdalena Wachacka małopolskie
159 Sonia Wachacka małopolskie
160 Ewa Polańska mazowieckie
161 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
162 Wojciech Łobodziec śląskie
163 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
164    
165    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Rączka podkarpackie
2 Magdalena Sołtys podkarpackie
3 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Jan Suchecki dolnośląskie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Stanisław Gębski pomorskie
8 Szczerbowski Zbigniew śląskie
9 Krzysztof Grygierczyk  śląskie
10 Władysław Suława dolnosląskie
11 Stanisław Jachym małopolskie
12 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
13 Krzysztof Browarek łódzkie
14 Pawlak Bogusława  podkarpackie
15 Pawlak Bogusław podkarpackie
16 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
17 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
18 Ireneusz Warchoł podkarpackie
19 Monika Kloch podkarpackie
20 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
21 Marlena Chmielewska małopolskie
22 Jakub Foltyn śląskie
23 Piotr Bogobowicz mazowieckie
24 Krzysztof Kulhawiec podkarpackie
25 Piotr Waczyński łódzkie
26 Krzysztof Różalski podkarpacki
27 Grzegorz Maliszewski podlaskie
28 Adam Stankiewicz pomorskie
29 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
30 Andrzej Kuśnierz śląskie
31 Andrzej Połomski małopolskie
32 Grzegorz Czubaj małopolskie
33 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
34 Wojciech Klich podkarpackie
35 Joanna Górska podlaskie
36 Tadeusz Drwiła małopolskie
37 Daria Nowak śląskie
38 Mateusz Baran śląskie
39 Tomasz Sokoła  śląskie
40 Jolanta Hetmańczyk śląskie
41 Antoni Kubik śląskie
42 Filip Niemiec śląskie
43 Łukasz Niemiec śląskie
44 Mirosława Niemiec śląskie
45 Krzysztof Morawski mazowieckie
46 Danuta Penar podkarpackie
47 Marian Penar podkarpackie
48 Agata Wdowiarz małopolskie
49 Adam Gaweł małopolskie
50 Tomasz Olejnik podkarpackie
51 Jan Liber małopolskie
52 Agnieszka Woźniak małopolskie
53 Przemysław Podgórniak śląskie
54 Rafał Tomecki mazowieckie
55 Joanna Pabis Romańczyk małopolskie
56 Kazimierz Janota śląskie
57 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
58 Krystyna Dąbrowska łódzkie
59 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
60 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
61 Andrzej Bossekota podkarpackie
62 Małgorzata Dyrek małopolskie
63 Paweł Gogłuska mazowieckie
64 Michał Kurek śląskie
65 Katarzyna Wunsik Kurek śląskie
66 Weronika Rączka śląskie
67 Zdzisław Halibożek małopolskie
68 Mariola Gąsior małopolskie
69 Małgorzata Turska małopolskie
70 Tadeusz Turski małopolskie
71 Tomasz Sowa małopolskie
72 Piotr Fejkiel małopolskie
73 Filip Fejkiel małopolskie
74 Damian Małachowski podkarpackie
75 Mirosław Michalik śląskie
76 Roman Trojanowicz małopolskie
77 Monika Winiarska podkarpackie
78 Krzysztof Winiarski podkarpackie
79 Ireneusz Berdechowski podkarpackie
80 Sylwia Berdechowska podkarpackie
81 Tomasz Deptuła lubelskie
82 Waldemar Jaworski śląskie
83 Przemysław Stolarczyk małopolskie
84 Marek Długołęcki małopolskie
85 Stanisław Schneider śląskie
86 Mirosław Kiełkowski łódzkie
87 Henryka Kiełkowska łódzkie
88 Robert Janik dolnośląskie
89 Mirosław Moczarski podkarpackie
90 Ewa Polańska mazowieckie
91 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
92 Kazimierz Engler pomorskie
93    
94    
95    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Rączka podkarpackie
2 Magdalena Sołtys podkarpackie
3 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Jan Suchecki dolnoślaskie
6 Stanisław Gębski pomorskie
7 Krzysztof Grygierczyk śląskie
8 Władysław Suława dolnośląskie
9 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
10 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
11 Anna Bukowska małopolskie
12 Stanisław Jachym małopolskie
13 Ireneusz Warchoł podkarpackie
14 Monika Kloch podkarpackie
15 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
16 Krzysztof Kulhawiec podkarpackie
17 Sławomir Manikowski opolskie
18 Piotr Waczyński łódzkie
19 Krzysztof Różalski podkarpackie
20 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
21 Andrzej Połomski małopolskie
22 Wojciech Klich podkarpackie
23 Joanna Górska podlaskie
24 Tadeusz Drwiła małopolskie
25 Daria Nowak śląskie
26 Mateusz Baran śląskie
27 Antoni Kubik śląskie
28 Filip Niemiec śląskie
29 Łukasz Niemiec śląskie
30 Mirosława Niemiec śląskie
31 Krzysztof Morawski mazowieckie
32 Danuta Penar  podkarpackie
33 Marian Penar podkarpackie
34 Agata Wdowiarz małopolskie
35 Adam Gaweł małopolskie
36 Tomasz Olejnik  podkarpackie
37 Jan Liber małopolskie
38 Agnieszka Woźniak małopolskie
39 Rafał Tomecki mazowieckie
40 Joanna Pabis Romańczyk małopolskie
41 Kazimierz Janota śląskie
42 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
43 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
44 Andrzej Bossekota podkarpackie
45 Rafał Tomecki mazowieckie
46 Bogusław Pawlak podkarpackie
47 Bogusława Pawlak podkarpackie
48 Zdzisław Halibożek małopolskie
49 Mariola Gąsior małopolskie
50 Małgorzata Turska małopolskie
51 Tadeusz Turski małopolskie
52 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
53 Grzegorz Czubaj małopolskie
54 Piotr Fejkiel małopolskie
55 Filip Fejkiel małopolskie
56 Damian Małachowski podkarpackie
57 Mirosław Michalik śląskie
58 Roman Trojanowicz małopolskie
59 Monika Winiarska podkarpackie
60 Krzysztof Winiarski podkarpackie
61 Ireneusz Berdechowski podkarpackie
62 Sylwia Berdechowska podkarpackie
63 Tomasz Deptuła lubelskie
64 Waldemar Jaworski śląskie
65 Przemysław Stolarczyk małopolskie
66 Piotr Bogobowicz mazowieckie
67 Mirosław Moczarski podkarpackie
68 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
69 Przemysław Podgórniak śląskie
70 Kazimierz Engler pomorskie
71    
72    
73    
74    
75    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Rączka  podkarpackie
2 Magdalena Sołtys podkarpackie
3 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
6 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
7 Monika Kloch podkarpackie
8 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
9 Jan Suchecki dolnośląskie
10 Sławomir Manikowski opolskie
11 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
12 Stanisław Jachym małopolskie
13 Krzysztof Różalski podkarpackie
14 Ireneusz Warchoł podkarpackie
15 Wojciech Klich podkarpackie
16 Władysława Jamroży małopolskie
17 Henryk Jamroży małopolskie
18 Tadeusz Drwiła małopolskie
19 Antoni Kubik śląskie
20 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
21 Danuta Penar podkarpackie
22 Marian Penar podkarpackie
23 Tomasz Olejnik podkarpackie
24 Jan Liber  małopolskie
25 Agnieszka Woźniak małopolskie
26 Filip Niemiec śląskie
27 Mirosława Niemiec śląskie
28 Łukasz Niemiec śląskie
29 Andrzej Bossekota podkarpackie
30 Bogusław Pawlak podkarpackie
31 Bogusława Pawlak podkarpackie
32 Zdzisław Halibożek małopolskie
33 Mariola Gąsior małopolskie
34 Małgorzata Turska małopolskie
35 Tadeusz Turski małopolskie
36 Magdalena Cedro-Czubaj małopolske
37 Grzegorz Czubaj małopolskie
38 Piotr Fejkiel małopolskie
39 Daria Nowak śląskie
40 Mateusz Baran śląskie
41 Damian Małachowski podkarpackie
42 Roman Trojanowicz małopolskie
43 Monika Winiarska podkarpackie
44 Krzysztof Winiarski podkarpackie
45 Waldemar Jaworski śląskie
46 Przemysław Stolarczyk małopolskie
47    
48    
49    
50    

Galeria Zdjęć


Popularna ZKBN po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa ZKBN po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna ZKBN po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota ZKBN po zdobyciu 20 szczytów z listy

Mapa

ODZNAKĘ ZDOBYWCY KORONY BESKIDU NISKIEGO ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1lhRpal1hTvSY-D0GpYj3VY4qRAmSeUkl&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Lackowa

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/lackowa/

Blog MaNa w Podróżyhttps://manawpodrozy.pl/beskid-niski-lackowa-najkrotsza-trasa-z-izb-opis-szlaku-mapa-zdjecia-korona-gor-polski-w-gory-z-dzieckiem/

Ostry Wierch

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/lackowa/

Biała Skała

Jaworze

Jaworzyna Konieczniańska

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/05/17/jaworzyna-koniecznianska-881-m-n-p-m/

 

Kamień nad Jeśliskami

Wielki Bukowiec/ Pasika

Blog Moje  Góry Łaskawe https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/04/10/wielki-bukowiec-848-m-n-p-m/

Kozie Żebro

Wątkowa

Magura Małastawska

Blog MaNa w Podróży https://manawpodrozy.pl/beskid-niski-magura-malastowska-z-przeleczy-malastowskiej-opis-szlaku-mapa-zdjecia/

Świerzowa

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/02/07/swierzowa-801-m-n-p-m/

Chełm

Tokarnia

Baraniec

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2019/02/06/baranie-754-m-n-p-m/

Maślana Góra

Cergowa

Łysa Góra

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/beskid-niski-gsb/

Kopa/ Przymiarki

Zamczyska

Żabia

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Lackowa 997 49.4272724 21.1016042 49°25'38'' N 21°6'6'' E
Ostry Wierch 938 49.438274 21.123056 49°26'18'' N 21°7'23'' E
Biała Skała 903 49.4437743 21.113929 49°26'38'' N 21°6'50'' E
Jaworze 882 49.574583 20.912972 49°34'28'' N 20°54'47'' E
Jaworzyna Konieczniańska 881 49.4469978 21.2636315 49°26'49'' N 21°15'49'' E
Kamień nad Jaśliskami 857 49.3965468 21.8203403 49°23'48'' N 21°49'13'' E
Wielki Bukowiec /Pasika/ 848 49.3453063 21.9658461 49°20'43'' N 21°57'57'' E
Kozie Żebro 847 49.4610217 21.2040402 49°27'40'' N 21°12'15'' E
Wątkowa 846 49.5756101 21.3664953 49°34'32'' N 21°21'59'' E
Magura Małastowska 813 49.5527767 21.2192098 49°33'10'' N 21°13'9'' E
Świerzowa 801 49.5721658 21.4121567 49°34'20'' N 21°24'44'' E
Chełm 780 49.5966656 20.9985505 49°35'48'' N 20°59'55'' E
Tokarnia 778 49.4322466 22.0318153 49°25'56'' N 22°1'55'' E
Baranie 754 49.4373894 21.5971615 49°26'15'' N 21°35'50'' E
Maślana Góra 753 49.6438604 21.0579038 49°38'38'' N 21°3'28'' E
Cergowa 716 49.5299969 21.7174142 49°31'48'' N 21°43'3'' E
Łysa Góra 641 49.5631633 21.5539181 49°33'47'' N 21°33'14'' E
Kopa /Przymiarki/ 640 49.5407768 21.8066913 49°32'27'' N 21°48'24'' E
Zamczyska 568 49.5442769 21.8640655 49°32'39'' N 21°51'51'' E
Żabia 549 49.547222 21.772778 49°32'50'' N 21°46'22'' E