Stare Miasta RP

Stare Miasta RP

  1. Gdańsk
  2. Olsztyn
  3. Chełmo
  4. Toruń
  5. Warszawa
  6. Poznań
  7. Wrocław
  8. Brzeg
  9. Kłodzko
  10. Nysa
  11. Kraków
  12. Sandomierz
  13. Kazimierz Dolny
  14. Lublin
  15. Przemyśl
  16. Zamość

 

POPULARNA

BRĄZOWA

SREBRNA

ZŁOTA

3

8

12

16

Lista Zdobywców

 
POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Grzegorz Górski mazowieckie
3 Anna Górska mazowieckie
4 Adam Górski mazowieckie
5 Maciej Głów małopolskie
6 Katarzyna Świder śląskie
7 Ewa Polańska mazowieckie
8 Piotr Lewandowski lubuskie
9 Urszula Majoch dolnośląskie
10 Jan Majoch dolnośląskie
11 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
12 Wiktor Polak śląskie
13 Paweł Kielar podkarpackie
14 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
15 Wojciech Klich podkarpackie
16 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
17 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
18 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
19 Kazimierz Janota śląskie
20 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
21 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
22 Danuta Świątek dolnośląskie
23 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
24 Barbara Dosiak śląskie
25 Radosław Dosiak śląskie
26 Robert Hurkała świętokrzyskie
27 Marek Cieśluk  lubelskie
28 Jakub Furdel lubelskie
29 Jan Furdel lubelskie
30 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
31 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
32 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
33 Mirosław Czapliński warmińsko-mazurskie
34 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
35 Andrzej Masiel dolnośląskie
36 Dorota Masiel dolnośląskie
37 Krzysztof Mrozowski śląskie
38 Grzegorz Sumiła pomorskie
39 Jan Rusinek śląskie
40 Konstancja Rusinek śląskie
41 Kacper Nowak małopolskie
42 Kajetan Rzeziński warmińsko-mazurskie
43 Jacek Ramus opolskie
44 Dariusz Lutoborski mazowieckie
45 Ryszar Wandzel opolskie
46 Tomasz Cieślak opolskie
47 Maciej Kokoszka mazowieckie
48    
49    
50    
 
 
BRĄZOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Adam Górski mazowieckie
3 Maciej Głów małopolskie
4 Katarzyna Świder śląskie
5 Ewa Polańska mazowieckie
6 Piotr Lewandowski lubuskie
7 Urszula Majoch dolnośląskie
8 Jan Majoch dolnośląskie
9 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
10 Wiktor Polak śląskie
11 Paweł Kielar podkarpackie
12 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
13 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
14 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
15 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
16 Kazimierz Janota śląskie
17 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
18 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
19 Danuta Świątek dolnośląskie
20 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
21 Barbara Dosiak śląskie
22 Radosław Dosiak śląskie
23 Robert Hurkała świętokrzyskie
24 Marek Cieśluk  lubelskie
25 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
26 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
27 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
28 Krzysztof Mrozowski śląskie
29 Jacek Ramus opolskie
30 Dariusz Lutoborski mazowieckie
31    
32    
33    
34    
35    
 
 
SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Maciej Głów małopolskie
3 Katarzyna Świder śląskie
4 Ewa Polańska mazowieckie
5 Piotr Lewandowski lubuskie
6 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
7 Wiktor Polak śląskie
8 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
9 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
10 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
11 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
12 Danuta Świątek dolnośląskie
13 Robert Hurkała świętokrzyskie
14 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
15 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
16 Krzysztof Mrozowski śląskie
17 Jacek Ramus opolskie
18    
19    
20    
 
 
ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Ewa Polańska mazowieckie
2 Piotr Lewandowski lubuskie
3 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
4 Danuta Świątek dolnośląskie
5 Krzysztof Mrozowski śląskie
6    
7    
8    
9    
10    
 

Inne