Korona / KGOP /


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 

https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 

szczyt m.n.p.m.

Biskupia Kopa - na szlaku - jest oznakowanie

890

Srebrna Kopa - poza szlakiem - jest oznakowanie

785

Zamkowa Góra - na szlaku - jest oznakowanie

571

Średnia Kopa - na szlaku - brak oznakowania

543

Szyndzielowa Kopa - na szlaku - jest oznakowanie

533

Przednia Kopa - na szlaku - jest oznakowanie

467

Długota - na szlaku - jest oznakowanie                                                                                      

Olszak - na szlaku - jest oznakowanie

453

Krzyżówka - na szlaku - brak oznakowania

427

Okopowa - poza szlakiem - brak oznakowania

388

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

5

10

Lista Zdobywców


Sklep w którym znajdziesz wszystko co potrzebne w turystyce górskiej.
Tel: 32 307 54 76
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.trekmondo.pl
https://web.facebook.com/trekmondo/

POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Patrycja Jaworowska śląskie
2 Marcin Baranowski podkarpackie
3 Jan Suchecki dolnośląskie
4 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
5 Stanisław Jachym  małopolskie
6 Krzysztof Browarek łódzkie
7 Marlena Jarczewska wielkopolskie
8 Władysław Suława dolnośląskie
9 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
10 Krzysztof Kotula śląskie
11 Mirosław Surmacz śląskie
12 Henryk Berczyński dolnośląskie
13 Anna Franik śląskie
14 Stanisław Gębski pomorskie
15 Kalina Bathis wielkopolskie
16 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
17 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
18 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
19 Sebastian Mitelski śląskie
20 Łukasz Walczak lubelskie
21 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
22 Sławomir Manikowski opolskie
23 Marcel Matuszczak opolskie
24 Adam Cichoń śląskie
25 Tomasz Olejnik podkarpackie
26 Teresa Konefał mazowieckie
27 Stanisław Konefał mazowieckie
28 Piotr Lewandowski lubuskie
29 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
30 Tomasz Musioł śląskie
31 Janusz Chmielewski śląskie
32 Przemysław Surma opolskie
33 Lena Surma opolskie
34 Justyna Socha opolskie
35 Jacek Samor dolnośląskie
36 Marlena Chmielewska małopolskie
37 Jacek Foltyn śląskie
38 Edyta Rusak Płaszczymąka śląskie
39 Janusz Płaszczymąka śląskie
40 Jacek Ramus opolskie
41 Katarzyna  Rozstrygin zachodniopomorskie
42 Maciej Rozstrygin zachodniopomorskie
43 Katarzyna Myśliwiec śląskie
44 Mariusz Myśliwiec śląskie
45 Agnieszka Myśliwiec śląskie
46 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
47 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
48 Marta Osmelak zachodniopomorskie
49 Michał Osmelak zachodniopomorskie
50 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
51 Stanisław Jachym małopolskie
52 Dariusz Dawidziak wielkoplskie
53 Róża Duda śląskie
54 Zbigniew Duda śląskie
55 Anna Szczupakowska podkarpackie
56 Zbigniew Kowalczyk dolnośląska
57 Marian Rzekiecki dolnośląskie
58 Ewelina Piksa opolskie
59 Mariusz Piksa opolskie
60 Marek Ciesieluk lubelskie
61 Magdalena Bartosik śląskie
62 Marek Moroń śląskie
63 Antoni Kubik śląskie
64 Filip Niemiec śląskie
65 Joanna Smyrak śląskie
66 TomaszSmyrak śląskie
67 Andrzej Kuśnierz śląskie
68 Mirosława Niemiec śląskie
69 Łukasz Niemiec śląskie
70 Michał Smoczyk lubuskie
71 Michał Stanowski śląskie
72 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
73 Rafał Panasiuk opolskie
74 Jakub Panasiuk opolskie
75 Grzegorz Czubaj małopolskie
76 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
77 Kornelia Milanowska śląskie
78 Adam Milanowski śląskie
79 Edyta Milanowska śląskie
80 Piotr Milanowski śląskie
81 Jolanta Hetmańczyk śląskie
82 Tomasz Sokoła śląskie
83 Paweł Gogłuska mazowieckie
84 Przemysław Grzesiak dolnośląskie
85 Tomasz Warachim dolnośląskie
86 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
87 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
88 Krzysztof Morawski mazowieckie
89 Daniel Ołota  opolskie
90 Malwina Owad opolskie
91 Mirosław Jędrulok śląskie
92 Agata Wdowiarz małopolskie
93 Adam Gaweł małopolskie
94 Katrarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
95 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
96 Barbara Król dolnośląskie
97 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
98 Joanna Maryniaczyk wielkopolskie
99 Kazimierz Metra śląskie
100 Przemysław Podgórniak śląskie
101 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
102 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
103 Tomasz Cieślak opolskie
104 Barbara Mecha śląskie
105 Marian Mecha śląskie
106 Mirosław Dębiński  dolnośląskie
107 Mateusz Dębiński dolnoślaskie
108 Kazimierz Engler pomorskie
109 Rafał Tomecki mazowieckie
110 Katarzyna Świder śląskie
111 Andrzej Pawlas śląskie
112 Tymon Matysek świętpkrzyskie
113 Jan Liber małopolskie
114 Lech Mierzwiński dolnośląskie
115 Robert Janik  dolnośląskie
116 Kazimierz Janota śląskie
117 Maciej Nogieć małopolskie
118 Ewa Polańska mazowieckie
119 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
120 Dominik Pruss dolnośląskie
121 Sebastian Rompel małopolskie
122 Aldona Rompel małopolskie
123 Zbigniew Pietrzyk opolskie
124 Sebastian Biełuński dolnośląskie
125 Ewa Ptylarz Ozga śląskie
126 Michał Meyer pomorskie
127 Bartłomiej Kaniecki śląskie
128 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
129 Katarzyna Wunsik Kurek śląskie
130 Michał Kurek śląskie
131 Weronika Rączka śląskie
132 Mikołaj Król łódzkie
133 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
134 Piotr Kiełkowski śląskie
135 Ewa Kiełkowska śląskie
136 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
137 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
138 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
139 Daniel Jędrzejewski pomorskie
140 Magdalena Sitko śląskie
141 Paweł Pluszke śląskie
142 Wiktor Polak śląskie
143 Magdalena Wywioł śląskie
144 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
145 Julia Koźlik śląskie
146 Michał Koźlik śląskie
147 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
148 Marcin Wójtowicz śląskie
149 Aleksander Czech śląskie
150 Joanna Czech śląskie
151 Tomasz Sołowiej śląskie
152 Mirosław Michalik śląskie
153 Damian Woźniak śląskie
154 Stanisław Schneider śląskie
155 Anna Pniewska opolskie
156 Maciej Głów małopolskie
157 Anna Maćkowiak opolskie
158 Jakub Maćkowiak opolskie
159 Daria Nowak śląskie
160 Mateusz Baran śląskie
161 Wojciech Łobodziec śląskie
162 Krzysztof Wilk opolskie
163 Tomasz Deptuła lubelskie
164 Wojciech Dębak śląskie
165 Mirosław Kiełkowski łódzkie
166 Henryka Kiełkowska łódzkie
167 Łukasz Juras śląskie
168 Waldemar Jaworski śląskie
169 Piotr Kaworek opolskie
170 Iwona Kupiśińska opolskie
171 Andrzej Masiel dolnośląskie
172 Dorota Masiel dolnośląskie
173 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
174 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
175 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
176 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
177 Zbigniew Lewicki pomorskie
178 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
179    
180    

 


SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Patrycja Jaworowska  śląskie
2 Maciej Baranowski podkarpackie
3 Jan Suchecki  dolnośląskie
4 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
5 Stanisław Jachym małopolskie
6 Marlena Jarczewska wielkopolskie
7 Władysław Suława dolnośląskie
8 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
9 Henryk Berczyński dolnośląskie
10 Kalina Bathis wielkopolskie
11 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
12 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
13 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
14 Sebastian Mitelski śląskie
15 Tomasz Olejnik podkarpackie
16 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
17 Sławomir Manikowski opolskie
18 Tomasz Musioł śląskie
19 Jacek Samor dolnośląskie
20 Marlena Chmielewska małopolskie
21 Jakub Foltyn śląskie
22 Edyta Rusak Płaszczymąka śląskie
23 Janusz Płaszczymąka śląskie
24 Jacek Ramus opolskie
25 Katarzyna Rozstrygin zacodniopomorskie
26 Maciej Rozstrygin zachodniopomorskie
27 Katarzyna Myśliwiec śląskie
28 Mariusz Myśliwiec śląskie
29 Mirosław Surmacz śląskie
30 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
31 Stanisław Jachym małopolskie
32 Dariusz Dawidziak wielkopolska
33 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
34 Marian Rzekiecki dolnośląskie
35 Ewelina Piksa opolskie
36 Mariusz Piksa opolskie
37 Marek Ciesieluk lubelskie
38 Antoni Kubik śląskie
39 Michał Smoczyk lubuskie
40  Rafał Panasiuk opolskie
41 Jakub Panasiuk opolskie
42 Kornelia Milanowska śląskie
43 Adam Milanowski śląskie
44 Edyta Milanowska śląskie
45 Piotr Milanowski śląskie
46 Jolanta Hetmańczyk śląskie
47 Tomasz Sokoła śląskie
48 Paweł Gogłuska mazowieckie
49 Tomasz Warachim dolnośląskie
50 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
51 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
52 Filip Niemiec śląskie
53 Łukasz Niemiec śląskie
54 Mirosława Niemiec śląskie
55 Krzysztof Morawski mazowieckie
56 Daniel Ołota opolskie
57 Malwina Owad opolskie
58 Mirosław Jędrulok śląskie
59 Joanna Smyrak śląskie
60 Tomasz Smyrak śląskie
61 Agata Wdowiarz małopolskie
62 Adam Gaweł małopolskie
63 Przemysław Podgórniak śląskie
64 Wojciech Spiżak  zachodniopomorskie
65 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
66 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
67 Barbara Mecha śląskie
68 Marian Mecha śląskie
69 Kazimierz Engler pomorskie
70 Przemysław Surma opolskie
71 Justyna Surma opolskie
72 Tymon Matysek świętokrzyskie
73 Jan Liber małopolskie
74 Robert Janik dolnośląskie
75 Kazimierz Janota śląskie
76 Ewa Polańska mazowieckie
77 Sebastian Rompel małopolskie
78 Aldona Rompel małopolskie
79 Zbigniew Pietrzyk opolskie
80 Sebastian Biełuński dolnośląskie
81 Ewa Pytlarz Ozga śląskie
82 Michał Meyer pomorskie
83 Sylwia Giżycka dolnosląskie
84 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
85 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
86 Magdalena Sitko śląskie
87 Paweł Pluszke śląskie
88 Julia Koźlik śląskie
89 Michał Koźlik śląskie
90 Tomasz Sołowiej śląskie
91 Mirosław Michalik śląskie
92 Damian Woźniak śląskie
93 Anna Pniewska opolskie
94 Anna Maćkowiak opolskie
95 Jakub Maćkowiak opolskie
96 Daria Nowak śląskie
97 Mateusz Baran śląskie
98 Wojciech Łobodziec śląskie
99 Maciej Nogieć małopolskie
100 Wojciech Dębak śląskie
101 Mirosław Kiełkowski łódzkie
102 Henryka Kiełkowska łódzkie
103 Łukasz Juras śląskie
104 Dominik Pruss dolnośląskie
105 Waldemar Jaworski śląskie
106 Piotr Kaworek opolskie
107 Iwona Kupisińska opolskie
108 Stanisław Schneider śląskie
109 Zbigniew Lewicki pomorskie
110 Andrzej Pawlas śląskie
111 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
112    
113    
114    
115    

 


ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Stanisław Jachym  małopolskie
3 Władysław Suława dolnośląskie
4 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
5 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
6 Sebastian Mitelski śląskie
7 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
8 Tomasz Olejnik podkarpackie
9 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
10 Sławomir Manikowski opolskie
11 Tomasz Musioł  śląskie
12 Jacek Samor dolnośląskie
13 Jacek Ramus opolskie
14 Katarzyna Rozstrygin zachodnioomorskie
15 Maciej Rozstrygin zachodniopomorskie
16 Mirosław Surmacz śląskie
17 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
18 Stanisław Jachym małopolskie
19 Zbigniew Kowalczyk dolnosląskie
20 Marian Rzekiecki dolnośląskie
21 Antoni Kubik śląskie
22 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
23 Ewelina Piksa opolskie
24 Mariusz Piksa opolskie
25 Michał Smoczyk lubuskie
26 Rafał Panasiuk opolskie
27 Jakub Panasiuk opolskie
28 Jolanta Hetmańczyk śląskie
29 Tomasz Sokoła śląskie
30 Wojciech Spiżak  zachodniopomorskie
31 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
32 Filip Niemiec śląskie
33 Łukasz Niemiec śląskie
34 Mirosława Niemiec śląskie
35 Mirosław Jędrulok śląskie
36 Joanna Smyrak śląskie
37 Tomasz Smyrak śląskie
38 Przemysław Podgórniak  śląskie
39 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
40 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
41 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
42 Barbara Mecha śląskie
43 Marian Mecha śląskie
44 Daniel Ołota opolskie
45 Malwina Owad opolskie
46 Kazimierz Engler pomorskie
47 Przemysław Surma opolskie
48 Justyna Surma opolskie
49 Tymon Matysek  świętokrzyskie
50 Kazimierz Janota śląskie
51 Zbigniew Pietrzyk opolskie
52 Sebastian Biełuński dolnosląskie
53 Ewa Pytlarz Ozga śląskie
54 Michał Meyer pomorskie
55 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
56 Magdalena Sitko śląskie
57 Paweł Pluszke śląskie
58 Tomasz Sołowiej śląskie
59 Mirosław Michalik śląskie
60 Anna Pniewska opolskie
61 Anna Maćkowiak opolskie
62 Jakub Maćkowiak opolskie
63 Daria Nowak śląskie
64 Mateusz Baran śląskie
65 Wojciech Łobodziec śląskie
66 Mirosław Kiełkowski łódzkie
67 Henryka Kiełkowska łódzkie
68 Łukasz Juras śląskie
69 Waldemar Jaworski śląskie
70 Piotr Kaworek opolskie
71 Iwona Kupisińska opolskie
72 Stanisław Schneider śląskie
73 Robert Janik dolnośląskie
74 Zbigniew Lewicki pomorskie
75 Andrzej Pawlas śląskie
76 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
77    
78    
79    
80    

Galeria Zdjęć


Popularna KGOP po zdobyciu 1 szczytu z listy


Srebrna KGOP po zdobyciu 5 szczytów z listy


Złota KGOP po zdobyciu minimum 10 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ GÓR OPAWSKICH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

POSZUKUJEMY PRODUCENTÓW MAP CHĘTNYCH DO WPÓŁPRACY BARTEROWEJ

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1LOzrDka0VH6LOHBThmZ4Yu23dJ6ShzjG&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Biskupia Kopa

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/w-gory-z-dzieckiem-biskupia-kopa/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/05/glowny-szlak-sudecki-gory-opawskie.html

Blog Świat Martity : https://mojeszlaki.pl/gory-opawskie-biskupia-kopa-i-srebrna-kopa/

Srebrna Kopa

Blog MaNa w Podrózy : http://manawpodrozy.pl/w-gory-z-dzieckiem-biskupia-kopa/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/05/glowny-szlak-sudecki-gory-opawskie.html

Blog Świat Martityhttps://mojeszlaki.pl/gory-opawskie-biskupia-kopa-i-srebrna-kopa/

Zamkowa Góra

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/w-gory-z-dzieckiem-biskupia-kopa/

Blog Świat Martity https://mojeszlaki.pl/gory-opawskie-olszak-i-gwarkowa-perc/

Blog Podróże Pana Szpaka : https://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/05/glowny-szlak-sudecki-gory-opawskie.html

Średnia Kopa

Blog MaNa w Podrózy : http://manawpodrozy.pl/gory-opawskie-przednia-i-srednia-kopa/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/05/glowny-szlak-sudecki-gory-opawskie.html

Blog Świat Martity :https://mojeszlaki.pl/przednia-kopa-i-srednia-kopa-w-gorach-opawskich/

Szyndzielowa Kopa

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/gory-opawskie-na-srebrna-kope/

Blog Świat Martity : https://mojeszlaki.pl/gory-opawskie-olszak-i-gwarkowa-perc/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/05/glowny-szlak-sudecki-gory-opawskie.html

Przednia Kopa

Blog MaNa w Podróży : http://manawpodrozy.pl/w-gory-z-dzieckiem-gucholazy-i-przednia-kopa/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/05/glowny-szlak-sudecki-gory-opawskie.html

Blog Świat Martity https://mojeszlaki.pl/przednia-kopa-i-srednia-kopa-w-gorach-opawskich/

Długota

Blog MaNa w Podróży:  http://manawpodrozy.pl/gory-opawskie-dlugota-wroblik-dolina-marii/

Blog Świat Martityhttps://mojeszlaki.pl/dlugota-i-okopowa-w-gorach-opawskich/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/05/glowny-szlak-sudecki-gory-opawskie.html

Olszak

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/gory-opawskie-niebieskim-szlakiem-wokol-doliny-zlotego-potoku-olszak-karolinki-gwarkowa-perc/

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/gory-opawskie-niebieskim-szlakiem-wokol-doliny-zlotego-potoku-olszak-karolinki-gwarkowa-perc/

Blog Świat Martity : https://mojeszlaki.pl/gory-opawskie-olszak-i-gwarkowa-perc/

Krzyżówka

Blog MaNa w Podróży: http://manawpodrozy.pl/gory-opawskie-niebieskim-szlakiem-wokol-doliny-zlotego-potoku-olszak-karolinki-gwarkowa-perc/

Bloig Świat Martity :https://mojeszlaki.pl/gory-opawskie-olszak-i-gwarkowa-perc/

Okopowa

Blog Świat Martity :https://mojeszlaki.pl/dlugota-i-okopowa-w-gorach-opawskich/

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Biskupia Kopa 890 50.2566719 17.4288225 50°15'24'' N 17°25'44'' E
Srebrna Kopa 785 50.2567542 17.4549150 50°15'24'' N 17°27'18'' E
Zamkowa Góra 571 50.2743112 17.4584341 50°16'28'' N 17°27'30'' E
Średnia Kopa 543 50.2942196 17.3577547 50°17'39'' N 17°21'28'' E
Szyndzielowa Kopa 533 50.2787543 17.4602794 50°16'44'' N 17°27'37'' E
Przednia Kopa 467 50.3010183 17.3657370 50°18'4'' N 17°21'57'' E
Długota 457 50.2795496 17.5276136 50°16'46'' N 17°31'39'' E
Olszak 453 50.2915876 17.4573612 50°17'30'' N 17°27'27'' E
Krzyżówka 427 50.2904908 17.434187 50°17'26'' N 17°26'3'' E
Okopowa 388 50.29326 17.5534058 50°17'36'' N 17°33'12'' E