Korona / KRJ /


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 
 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 

szczyt m.n.p.m.

Skalnik - na szlaku - jest oznaczenie

945

Dzicza Góra - poza szlakiem - brak oznaczenia

881

Wołek - na szlaku - jest oznaczenie

878

Wielka Kopa - poza szlakiem - jest oznaczenie

871

Rudnik - poza szlakiem - jest oznaczenie

853

Wilkowyja - poza szlakiem - brak oznaczenia

776

Świnia Góra - poza szlakiem - brak oznaczenia

751

Lwia Góra - na szlaku - brak oznaczenia

718

Krzyżna Góra - na szlaku - brak oznaczenia

654

Sokolik - na szlaku - brak oznaczenia

642

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

5

10

Lista Zdobywców

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Teresa Konefał mazowieckie
5 Stanisław Konefał mazowieckie
6 Małgorzata Wojtowicz dolnośląśkie
7 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
8 Stanisław Gębski pomorskie
9 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
10 Tomasz Warachim dolnośląskie
11 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
12 Sławomir Manikowski opolskie
13 Maja Kudła dolnośląskie
14 Jacek Kudła dolnośląskie
15 Krzysztof Browarek łódzkie
16 Władysław Suława dolnośląskie
17 Jacek Samor dolnośląskie
18 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
19 Zdzisław Orlik dolnośląskie
20 Henryk Berczyński dolnośląskie
21 Kalina Bathis wielkopolskie
22 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
23 Andrzej Gotszling wielkopolskie
24 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
25 Łukasz Walczak lubelskie
26 Waldemar Pituła lubuskie
27 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
28 Zuzanna Brzeźniak wielkopolskie
29 Cezary Pietrzyk mazowieckie
30 Karol Świdrak dolnośląskie
31 Piotr Lewandowski lubuskie
32 Damian Zabielski dolnośląskie
33 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
34 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
35 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
36 Michał Osmelak zachodniopomorskie
37 Marta Osmelak zachodniopomorskie
38 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
39 Barbara Król dolnośląskie
40 Janusz Chmielewski  śląskie
41 Maksymilian Chmielewski śląskie
42 Aleksandra Maćkowska małopolskie
43 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
44 Stanisław Jachym małopolskie
45 Piotr Bogobowicz mazowieckie
46 Jolanta Hetmańczyk śląskie
47 Tomasz Sokoła śląskie
48 Paweł Gogłuska mazowieckie
49 Daniel Pranica lubuskie
50 Noemi Kroplewska lubuskie
51 Natalia Kobiałka lubuskie
52 Róża Duda śląskie
53 Zbigniew Duda śląskie
54 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
55 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
56 Marian Rzekiecki dolnośląskie
57 Marek Kiesieluk lubelskie
58 Bogusława Pawlak podkarpackie
59 Bogusław Pawlak podkarpackie
60 Zbigniew Koewalczyk dolnośląskie
61 Robert Szwabowicz dolnośląskie
62 Czesław Łazanowski wielkopolskie
63 Rafał Kańduła wielkopolskie
64 Andrzej Kuśnierz śląskie
65 Mirosława Niemiec  śląskie
66 Łukasz Niemiec śląskie
67 Ewelina Piksa opolskie
68 Mariusz Piksa opolskie
69 Michał Stanowski śląskie
70 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
71 Wojciech Nowacki wielkopolskie
72 Michał Smoczyk lubuskie
73 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
74 Grzegorz Czubaj małopolskie
75 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
76 Krzysztof Byczkowski łódzkie
77 Paweł Byczkowski łódzkie
78 Adrian Byczkowski łódzkie
79 Żaneta Byczkowska  łódzkie
80 Filip Bogobowicz mazowieckie
81 Przemysław Grzesiak dolnośląskie
82 Marcin Musiał dolnośląskie
83 Piotr Mosiek wielkopolskie
84 Monika Mosiek wielkopolskie
85 Wojciech Spiżak  zachodniopomorskie
86 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
87 Filip Niemiec śląskie
88 Wojciech Strzała dolnośląskie
89 Krzysztof Morawski mazowieckie
90 Agata Wdowiarz małopolskie
91 Adam Gaweł małopolskie
92 Katarzyna Rostrygin zachodniopomorskie
93 Maciej Rostrygin zachodniopomorskie
94 Joanna Maryniaczym wielkopolskie
95 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
96 Agata Karcz dolnośląskie
97 Aleksandra Karcz dolnośląskie
98 Mirosław Dębiński dolnośląskie
99 Mateusz Dębiński dolnośląskie
100 Jakub Barczak lubelskie
101 Jakub Furdel lubelskie
102 Kamil Czapek lubelskie
103 Przemyslaw Podgórniak śląskie
104 Kazimierz Engler pomorskie
105 Rafał Tomecki mazowieckie
106 Katarzyna Michalska dolnośląskie
107 Andrzej Pawlas  śląskie
108 Jan Liber małopolskie
109 Lech Mierzwiński dolnośląskie
110 Robert Janik dolnośląskie
111 Kazimierz Janota śląskie
112 Maciej Nogieć  małopolskie
113 Barbara Mecha śląskie
114 Marian Mecha śląskie
115 Sebastian Rompel małopolskie
116 Aldona Rompel małopolskie
117 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
118 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
119 Stanisław Sałata dolnośląskie
120 Andrzej Masiel dolnośląskie
121 Dorota Masiel dolnośląskie
122 Adrian Smyczyński mazowieckie
123 Justyna Wyłudek mazowieckie
124 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
125 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
126 Mariusz Puklicki lubuskie
127 Tomasz Smyrak śląskie
128 Joanna Smyrak śląskie
129 Zbigniew Lewicki pomorskie
130 Sylwia Giżycka dolnośląskie
131 Bartłomiej Kaniecki śląskie
132 Aleksandra Tomecka mazowieckie
133 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
134 Mikołaj Król łódzkie
135 Krzysztof Szumilewicz świętokrzyskie
136 Dariusz Sroka śląskie
137 Piotr Kiełkowski śląskie
138 Ewa Kiełkowska śląskie
139 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
140 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
141 Daniel Jędrzejewski pomorskie
142 Malwina Owad opolskie
143 Daniel Ołota opolskie
144 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
145 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
146 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
147 Aleksander Czech śląskie
148 Joanna Czech śląskie
149 Tomasz Sołowiej śląskie
150 Wojciech Dębak śląskie
151 Mirosław Michalik śląskie
152 Andrzej Śmigielski dolnośląskie
153 Stanisław Schneider śląskie
154 Anna Adamek - Paluszczak dolnośląskie
155 Rafał Paluszczak dolnośląskie
156 Maciej Głów małopolskie
157 Filip Rejtan lubuskie
158 Magdalena Wilczyńska-Goś wielkopolskie
159 Przemysław Goś wielkopolskie
160 Franciszek Goś wielkopolskie
161 Natalia Goś wielkopolskie
162 Tomasz Deptuła lubelskie
163 Tomasz Musioł śląskie
164 Waldemar Jaworski śląskie
165 Maciej Borowski dolnośląskie
166 Justyna Borowska dolnośląskie
167 Bartosz Borowski dolnośląskie
168 Wojciech Borowski dolnośląskie
169 Patrycja Majkowska śląskie
170 Artur Marzec śląskie
171 Marta Dobrzańska dolnośląskie
172 Robert Hurkała świętokrzyskie
173 Ewa Polańska mazowieckie
174 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
175    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
4 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
5 Stanisław Gębski pomorskie
6 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
7 Tomasz Warachim dolnośląskie
8 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
9 Sławomir Manikowski opolskie
10 Maja Kudła dolnośląskie
11 Jacek Kudła dolnośląskie
12 Władysław Suława dolnośląskie
13 Jacek Samor dolnosląskie
14 Zdzisław Orlik dolnośląskie
15 Zuzanna Brzeźniak wielkopolskie
16 Cezary Pietrzyk mazowieckie
17 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
18 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
19 Barbara Król dolnośląskie
20 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
21 Andrzej Gotszling wielkopolskie
22 Aleksandra Maćkowska małopolskie
23 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
24 Stanisław Jachym małopolskie
25 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
26 WAldemar Pituła lubuskie
27 Paweł Gogłuska mazowieckie
28 Daniel Pranica lubuskie
29 Noemi Kroplewska lubuskie
30 Natalia Kobiałka lubuskie
31 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
32 Marian Rzekiecki dolnośląskie
33 Bogusława Pawlak  podkarpackie
34 Bogusław Pawlak podkarpackie
35 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
36 Robert Szwabowicz dolnośląskie
37 Grzegorz Czubaj małopolskie
38 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
39 Piotr Mosiek wielkopolskie
40 Monika Mosiek wielkopolskie
41 Łukasz Niemiec śląskie
42 Mirosława Niemiec śląskie
43 Damian Zabielski dolnośląskie
44 Mirosław Dębiński dolnośląskie
45 Mateusz Dębiński dolnośląskie
46 Rafał Tomecki mazowieckie
47 Katarzyna Michalska dolnośląskie
48 Robert Janik dolnośląskie
49 Krzysztof Browarek łódzkie
50 Barbara Mecha śląskie
51 Marian Mecha śląskie
52 Przemysław Podgórniak śląskie
53 Andrzej Masiel dolnośląskie
54 Dorota Masiel dolnoślaskie
55 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
56 Maciej Nogieć małopolskie
57 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
58 Mariusz Puklicki lubuskie
59 Zbigniew Lewicki pomorskie
60 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
61 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
62 Filip Niemiec śląskie
63 Stanisław Sałata dolnośląskie
64 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
65 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
66 Lech Mierzwiński dolnośląskie
67 Kazimierz Engler pomorskie
68 Sylwia Giżycka dolnośląskie
69 Tomasz Deptuła lubelskie
70 Waldemar Jaworski śląskie
71 Sebastian Rompel małopolskie
72 Aldona Rompel małopolskie
73 Patrycja Majkowska śląskie
74 Artur Marzec śląskie
75 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
76 Marta Dobrzańska dolnośląskie
77 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
78    
79    
80    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym  małopolskie
2 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
3 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
4 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
5 Jan Suchecki dolnośląskie
6 Maja Kudła dolnośląskie
7 Jacek Kudła dolnośląskie
8 Władysław Suława dolnośląskie
9 Jacek Samor dolnośląskie
10 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
11 Cezary Pietrzyk mazowieckie
12 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
13 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
14 Barbara Król  dolnośląskie
15 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
16 Stanisław Jachym małopolskie
17 Paweł Gogłuska mazowieckie
18 Daniel Pranica lubuskie
19 Naomi Kroplewska lubuskie
20 Natalia Kobiałka lubuskie
21 Robert Jędrzejczyk dolnośląskie
22 Marian Rzekiecki dolnośląskie
23 Zbigniew Kowalczyk  dolnośląskie
24 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
25 Andrzej Gotszling wielkopolskie
26 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
27 Damian Zabielski dolnośląskie
28 Rafał Tomecki mazowieckie
29 Barbara Mecha śląskie
30 Marian Mecha śląskie
31 Sebastian Skrzypczyński śląskie
32 Maciej Nogieć małopolskie
33 Mariusz Puklicki lubuskie
34 Zbigniew Lewicki pomorskie
35 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
36 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
37 Filip Niemiec ślaskie
38 Mirosława Niemiec śląskie
39 Łukasz Niemiec  śląskie
40 Robert Janik dolnośląskie
41 Stanisław Sałata dolnośląskie
42 Grzegorz Krzyś dolnośląskie
43 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
44 Grzegorz Czubaj małopolskie
45 Kazimierz Engler pomorskie
46 Przemysław Podgórniak śląskie
47 Tomasz Deptuła lubelskie
48 Lech Mierzwiński dolnośląskie
49 Sebastian Rompel małopolskie
50 Aldona Rompel małopolskie
51 Patrycja Majkowska śląskie
52 Artur Marzec śląskie
53 Marta Dobrzańska dolnośląskie
54 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
55    

Galeria Zdjęć


Sklep w którym znajdziesz wszystko co potrzebne w turystyce górskiej.
Tel: 32 307 54 76
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.trekmondo.pl
https://web.facebook.com/trekmondo/


Popularna KRJ po zdobyciu 1 szczytu z listy


Srebrna KRJ po zdobyciu 5 szczytów z listy


Złota KRJ po zdobyciu 10 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ RUDAW JANOWICKICH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

POSZUKUJEMY PRODUCENTÓW MAP CHĘTNYCH DO WPÓŁPRACY BARTEROWEJ

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1q2hnseRg8jXZQEUk2z2oSKeG2y4bfZ1L&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Skalnik

Blog Świat Martity: http://mojeszlaki.pl/skopiec/

Blog Magia Gór http://www.magiagor.com.pl/krj/skalnik-rudnik-i-wilkowyja-na-zakonczenie-korony-rudaw-janowickich-z-kzkg-rp/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2017/05/glowny-szlak-sudecki-rudawy-janowickie-i-gory-kamienne.html

Dzicza Góra

Blog Magia Gór :http://www.magiagor.com.pl/krj/szesc-szczytow-do-korony-rudaw-janowickich/

Wołek

Blog Magia Górhttp://www.magiagor.com.pl/krj/szesc-szczytow-do-korony-rudaw-janowickich/

Wielka Kopa

Blog Magia Gór :  http://www.magiagor.com.pl/krj/wielka-kopa-i-kolorowe-jeziorka-na-poczatek-wedrowki-po-rudawach-janowickich/

Rudnik

Blog Magia Gór :http://www.magiagor.com.pl/krj/skalnik-rudnik-i-wilkowyja-na-zakonczenie-korony-rudaw-janowickich-z-kzkg-rp/

Wilkowyja

Blog Magia Górhttp://www.magiagor.com.pl/krj/skalnik-rudnik-i-wilkowyja-na-zakonczenie-korony-rudaw-janowickich-z-kzkg-rp/

Świnia Góra

Blog Magia Górhttp://www.magiagor.com.pl/krj/szesc-szczytow-do-korony-rudaw-janowickich

Lwia Góra

Blog Magia Gór : http://www.magiagor.com.pl/krj/szesc-szczytow-do-korony-rudaw-janowickich/

Krzyżna Góra

Blog Magia Gór http://www.magiagor.com.pl/krj/szesc-szczytow-do-korony-rudaw-janowickich/

Sokolik

Blog Magia Gór : http://www.magiagor.com.pl/krj/szesc-szczytow-do-korony-rudaw-janowickich/

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Skalnik 945 50.808469 15.900069 50°48'30'' N 15°54'0'' E
Dzicza Góra 881 50.831273 15.9303565 50°49'53'' N 15°55'49'' E
Wołek 878 50.8375657 15.9356744 50°50'15'' N 15°56'8'' E
Wielka Kopa 871 50.8128532 15.9579607 50°48'46'' N 15°57'29'' E
Rudnik 853 50.772986 15.867708 50°46'23'' N 15°52'4'' E
Wilkowyja 776 50.79015 15.911153 50°47'25'' N 15°54'40'' E
Świnia Góra 751 50.834607 15.9121173 50°50'5'' N 15°54'44'' E
Lwia Góra 718 50.844667 15.905203 50°50'41'' N 15°54'19'' E
Krzyżna Góra 654 50.864181 15.868336 50°51'51'' N 15°52'6'' E
Sokolik 642 50.8696097 15.8683562 50°52'11'' N 15°52'6'' E