Twierdze Nowożytne RP

Twierdze Nowożytne RP

  1. Twierdza Świnoujście
  2. Twierdza Kołobrzeg
  3. Pozycja Pomorska
  4. Mierzeja Helska
  5. Twierdza Wisłoujście
  6. Niemieckie kwatery na Mazurach
  7. Twierdza Boyen w Giżycku
  8. Twierdza Osowiec
  9. Twierdza Łomża
  10. Nowogród
  11. Pozycja Mława
  12. Twierdza Modlin
  13. Twierdza Warszawa
  14. Twierdza Dęblin
  15. Twierdza Kostrzyn
  16. Front Ufortyfikowany Łuku Odry-Warty
  17. Twierdza Poznań
  18. Twierdza Srebrna Góra
  19. Twierdza Kłodzko
  20. Kompleks Olbrzym
  21. Obszar Warowny Śląsk
  22. Węgierska Górka
  23. Twierdza Kraków
  24. Twierdza Zamość
  25. Twierdza Przemyśl
  26. Linia Mołotowa

 

POPULARNA

BRĄZOWA

SREBRNA

ZŁOTA

5

10

15

20

Lista Zdobywców

 
POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Grzegorz Górski mazowieckie
3 Anna Górska mazowieckie
4 Adam Górski mazowieckie
5 Maciej Głów małopolskie
6 Katarzyna Świder śląskie
7 Ewa Polańska mazowieckie
8 Piotr Lewandowski lubuskie
9 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
10 Wiktor Polak śląskie
11 Paweł Kielar podkarpackie
12 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
13 Urszula Majoch dolnośląskie
14 Jan Majoch dolnośląskie
15 Wojciech Klich podkarpackie
16 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
17 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
18 Kazimierz Janota śląskie
19 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
20 Agnieszka Osmelat zachodniopomorskie
21 Danuta Świątek dolnośląskie
22 Barbara Dosiak śląskie
23 Radosław Dosiak śląskie
24 Marek Cieśluk  lubelskie
25 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
26 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
27 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
28 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
29 Grzegorz Sumiła pomorskie
30 Jacek Ramus opolskie
31 Beata Piskorek mazowieckie
32 Piotr Piskorek mazowieckie
33    
34    
35    
 
 
BRĄZOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Maciej Głów małopolskie
2 Ewa Polańska mazowieckie
3 Piotr Lewandowski lubuskie
4 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
5 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
6 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
7 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
8 Paweł Kielar podkarpackie
9 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
10 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
11 Jacek Ramus opolskie
12    
13    
14    
15    
 
 
SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Maciej Głów małopolskie
2 Ewa Polańska mazowieckie
3 Piotr Lewandowski lubuskie
4 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
5 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
6 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
7    
8    
9    
10    
 
 
ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
2    
3    
4    
5