Korona / KBMK /

szczyt m.n.p.m.

Lubomir - na szlaku - jest oznaczenie

904

Łysina - na szlaku - jest oznaczenie

891

Koskowa Góra - poza szlakiem - jest oznaczenie

867

Zębolowa - poza szlakiem - jest oznaczenie

859

Kotoń - poza szlakiem - brak oznaczenia

857

Stołowa Góra - poza szlakiem - jest oznaczenie

841

Golec / Ostojowa Góra / - na szlaku - jest oznaczenie

811

Babica - na szlaku - jest oznaczenie

727

Chełm - poza szlakiem - jest oznaczenie

603

Dalin /Barnasiówka/ - jest oznaczenie

566

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

5

10

Lista Zdobywców


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 

 https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Gębski pomorskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
3 Marlena Jarczewska wielkopolskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Władysław Suława dolnośląskie
6 Jolanta Suława dolnośląskie
7 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
8 Jakub Suława dolnośląskie
9 Sławomir Manikowski opolskie
10 Mirosław Surmacz śląskie
11 Jan Suchecki dolnośląskie
12 Teresa Konefał mazowieckie
13 Stanisław Konefał mazowieckie
14 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
15 Stanisław Jachym małopolskie
16 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
17 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
18 Michał Osmelak zachodniopomorskie
19 Marta Osmelak zachodniopomorskie
20 Krzysztof Browarek łódzkie
21 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
22 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
23 Marek Kucharski mazowieckie
24 Jolanta Hetmańczyk śląskie
25 Tomasz Sokoła śląskie
26 Adam Szczupakowski podkarpackie
27 Anna Szczupakowska podkarpackie
28 Małgorzata Szczupakowska podkarpackie
29 Marek Szczupakowski  podkarpackie
30 Michał Stanowski śląskie
31 Marek Reichel śląskie
32 Martyna Kolanek śląskie
33 KInga Kania małopolskie
34 Róża Duda śląskie
35 Zbigniew Duda śląskie
36 Tymon Matysek świętokrzyskie
37 Aleksander Matysek świętokrzyskie
38 Marek Matysek świętokrzyskie
39 Edyta Mikoś małopolskie
40 Marian Rzekiecki dolnośląskie
41 Marlena Chmielewska małopolskie
42 Jakub Foltyn  śląskie
43 Robert Szwabowicz dolnośląskie
44 Kazimerz Janota śląskie
45 Andrzej Kuśnierz śląskie
46 Miroslawa Niemiec śląskie
47 Łukasz Niemiec śląskie
48 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
49 Grzegorz Czubaj małopolskie
50 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
51 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
52 Paweł Gogłuska mazowieckie
53 Piotr Waczyński małopolskie
54 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
55 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
56 Filip Niemiec śląskie
57 Maciej Nogieć małopolskie
58 Wojciech Strzała dolnosląskie
59 Krzysztof Morawski mazowieckie
60 Ewa Polańska mazowieckie
61 Agata Wdowiarz małopolskiie
62 Adam Gaweł małopolskie
63 Kazimierz Merta śląskie
64 Jan Liber małopolskie
65 Przemysław Podgórniak śląskie
66 Mirosław Dębiński dolnośląskie
67 Kazimierz Engler pomorskie
68 Rafał Tomecki mazowieckie
69 Tomasz Ignasiak śląskie
70 Andrzej Pawlas śląskie
71 Piotr Koziara dolnośląskie
72 Daria Nowak śląskie
73 Mateusz Baran śląskie
74 Sebastian Mucha śląskie
75 Lech Mierzwiński dolnośląskie
76 Robert Janik dolnośląskie
77 Rafał Krzyżanowski śląskie
78 Daniel Jędrzejewski pomorskie
79 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
80 Barbara Mecha śląskie
81 Marian Mecha śląskie
82 Sebastian Rompel małopolskie
83 Aldona Rompel małopolskie
84 Zbigniew Pietrzyk opolskie
85 Wojciech Klich podkarpackie
86 Piotr Lewandowski lubuskie
87 Henryk Jamroży małopolskie
88 Władysława Jamroży małopolskie
89 Ewa Pytlarz Ozga śląskie
90 Gabriela Skwarczyńska śląskie
91 Patrycja Skwarczyńska śląskie
92 Karina Skwarczyńska śląskie
93 Janusz Sikorski małoplskie
94 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
95 Agnieszka Woźniak małopolskie
96 Tomasz Smyrak śląskie
97 Joanna Smyrak śląskie
98 Michał Meyer pomorskie
99 Bartłomiej Kaniecki śląskie
100 Barbara Dosiak śląskie
101 Radosław Dosiak śląskie
102 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
103 Mirosław Jędrulok śląskie
104 Piotr Maćkowski małopolskie
105 Sandra Maćkowska małopolskie
106 Aleksandra Tomecka mazowieckie
107 Weronika Rączka śląskie
108 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
109 Hubert Kalbarczyk mazowieckie
110 Dariusz Sroka śląskie
111 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
112 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
113 Łukasz Juras śląskie
114 Wiktor Polak śląskie
115 Małgorzata Turska małopolskie
116 Tadeusz Turski małopolskie
117 Malwina Owad opolskie
118 Daniel Ołota opolskie
119 Kacper Skotak śląskie
120 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
121 Marek Długołęcki małopolskie
122 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
123 Anna Godlewska mazowieckie
124 Małgorzata Dyrek małopolskie
125 Marcin Wojtowicz śląskie
126 Aleksander Czech śląskie
127 Joanna Czech śląskie
128 Tomasz Sołowiej śląskie
129 Piotr Fejkiel małopolskie
130 Filip Fejkiel małopolskie
131 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
132 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
133 Wojciech Dębak śląskie
134 Mirosław Michalik śląskie
135 Stanisław Schneider śląskie
136 Maciej Głów małopolskie
137 Roman Mucha śląskie
138 Barbara Mucha śląskie
139 Magdalena Strama małopolsskie
140 Tomasz Deptuła lubelskie
141 Waldemar Jaworski śląskie
142 Dominik Pruss dolnośląskie
143 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
144 Wojciech Łobodziec śląskie
145 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
146 Mirosław Kiełkowski łódzkie
147 Henryka Kiełkowska łódzkie
148 Zdzisław Halibożek małopolskie
149 Mariola Gąsior małopolskie
150 Marian Penar podkarpackie
151 Danuta Penar podkarpackie
152 Michał Wachacki małopolskie
153 Magdalena Wachacka małopolskie
154 Sonia Wachacka małopolskie
155 Amelia Kuna małopolskie
156 Błażej Kuna małopolskie
157 Andrzej Połomski mazowieckie
158 Janusz Chmielewski śląskie
159 Tomasz Olejnik podkarpackie
160 Michał Kurek śląskie
161 Mieczysław Jończyk śląskie
162 Renata Zięba śląskie
163 Mikołaj Król łódzkie
164 Bernadeta Karawacka małopolskie
165 Paweł Fiałkowski dolnośląskie
166 Tomasz Sowa małopolskie
167 Mirosław Moczarski podkarpackie
168 Dominik Czajka śląskie
169 Izabela Czajka śląskie
170 Robert Hurkała świętokrzyskie
171 Alain Bossekota podkarpackie
172 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
173 Stanisław Jachym małopolskie
174 Michał Ewertowski śląskie
175 Beata Ewertowska sląskie
176 Andrzej Oniśk mazowieckie
177 Bogusław Stecki dolnośląskie
178 Izydor Kędziera zachodniopomorskie
179 Krystyna Wiewióra małopolskie
180 Wojciech Olearczyk małopolskie
181 Julia Koźlik śląskie
182 Michał Koźlik śląskie
183 Paweł Zawiślan małopolskie
184 Krzysztof Mrozowski  śląskie
185 Waldemar Dynowski małopolskie
186 Iweta Wisła śląskie
187 Krzysztof Orzechowski śląskie
188 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
189 Wioletta Czemarnik podkarpackie
190 Adam Sroka podkarpackie
191 Józef Cygan małopolskie
192 Natalia Witalec małopolskie
193 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
194    
195    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Władysław Suława dolnośląskie
4 Jan Suchecki dolnośląskie
5 Sławomir Manikowski opolskie
6 Stanisław Jachym małopolskie
7 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
8 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
9 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
10 Kinga Kania małopolskie
11 Róża Duda śląskie
12 Zbigniew Duda śląskie
13 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
14 Filip Niemiec śląskie
15 Łukasz Niemiec śląskie
16 Mirosława Niemiec śląskie
17 Maciej Nogieć małopolskie
18 Krzysztof Morawski mazowieckie
19 Ewa Polańska mazowieckie
20 Kazimierz Merta śląskie
21 Jan Liber małopolskie
22 Przemysław Podgórniak śląskie
23 Kazimierz Engler pomorskie4
24 Rafał Tomecki mazowieckie
25 Daria Nowak śląskie
26 Mateusz Baran śląskie
27 Daniel Jędrzejewski pomorskie
28 Barbara Mecha śląskie
29 Marian Mecha śląskie
30 Sebastian Rompel małopolskie
31 Aldona Rompel małopolskie
32 Zbigniew Pietrzyk  opolskie
33 Henryk Jamroży małopolskie
34 Władysława Jamroży małopolskie
35 Agnieszka Woźniak małopolskie
36 Michał Meyer pomorskie
37 Marek Kucharski mazowieckie
38 Wojciech Klich podkarpackie
39 Weronika Rączka śląskie
40 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
41 Dariusz Sroka sląskie
42 Małgorzata Turska małopolskie
43 Tadeusz Turski małopolskie
44 Marek Długołęcki małopolskie
45 Tomasz Sołowiej śląskie
46 Mirosław Michalik śląskie
47 Patrycja Skwarczyńska śląskie
48 Gabriela Skwarczyńska śląskie
49 Roman Mucha śląskie
50 Barbara Mucha śląskie
51 Janusz Sikorski małopolskie
52 Sebastian Mucha śląskie
53 Tomasz Deptuła lubelskie
54 Waldemar Jaworski śląskie
55 Mirosław Kiełkowski łódzkie
56 Henryka Kiełkowska łódzkie
57 Marian Penar podkarpackie
58 Danuta Penar podkarpackie
59 Michał Wachacki małopolskie
60 Magdalena Wachacka małopolskie
61 Andrzej Połomski mazowieckie
62 Tomasz Olejnik podkarpackie
63 Wojciech Łobodziec śląskie
64 Mirosław Surmacz śląskie
65 Renata Zięba śląskie
66 Mikołaj Król łódzkie
67 Bernadeta Karawacka małopolskie
68 Paweł Fiałkowski dolnośląskie
69 Mirosław Moczarski podkarpackie
70 Dominik Czajka śląskie
71 Izabela Czajka śląskie
72 Alain Bossekota podkarpackie
73 Andrzej Oniśk mazowieckie
74 Bogusław Stecki dolnośląskie
75 Krystyna Wiewióra małopolskie
76 Wojciech Olearczyk małopolskie
77 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
78 Kazimierz Janota śląskie
79 Krzysztof Mrozowski  śląskie
80 Waldemar Dynowski małopolskie
81 Iweta Wisła śląskie
82 Wioletta Czemarnik podkarpackie
83 Adam Sroka podkarpackie
84 Mieczysław Jończyk śląskie
85 Stanisław Schneider śląskie
86    
87    
88    
89    
90    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński  kujawsko-pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Młgorzata Wojtowicz dolnośląskie
6 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
7 Jan Suchecki dolnośląskie
8 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
9 Filip Niemiec śląskie
10 Łukasz Niemiec śląskie
11 Mirosława Niemiec śląskie
12 Maciej Nogieć małopolskie
13 Jan Liber małopolskie
14 Przemysław Podgórniak śląskie
15 Kazimierz Engler pomorskie
16 Rafał Tomecki mazowieckie
17 Daria Nowak śląskie
18 Mateusz Baran śląskie
19 Daniel Jędrzejewski pomorskie
20 Barbara Mecha śląskie
21 Marian Mecha śląskie
22 Zbigniew Pietrzyk opolskie
23 Henryk Jamroży małopolskie
24 Władysława Jamrozy małopolskie
25 Agnieszka Woźniak małopolskie
26 Michał Meyer pomorskie
27 Wojciech Klich podkarpackie
28 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
29 Dariusz Sroka śląskie
30 Kazimierz Merta śląskie
31 Małgorzata Turska małopolskie
32 Tadeusz Turski małopolskie
33 Mirosław Michalik śląskie
34 Roman Mucha śląskie
35 Barbara Mucha śląskie
36 Sebastian Mucha śląskie
37 Waldemar Jaworski śląskie
38 Marek Długołęcki małopolskie
39 Sławomir Manikowski opolskie
40 Sebastian Rompel małopolskie
41 Aldona Rompel małopolskie
42 Marian Penar podkarpackie
43 Danuta Penar podkarpackie
44 Andrzej Połomski mazowieckie
45 Tomasz Olejnik podkarpackie
46 Renata Zięba śląskie
47 Wojciech Łobodziec śląskie
48 Mirosław Surmacz śląskie
49 Bernadeta Karawacka małopolskie
50 Paweł Fiałkowski dolnosląskie
51 Dominik Czajka śląskie
52 Izabela Czajka śląskie
53 Alain Bossekota podkarpackie
54 Andrzej Oniśk mazowieckie
55 Wojciech Olearczyk małopolskie
56 Krzysztof Mrozowski  śląskie
57 Wioletta Czemarnik podkarpackie
58 Adam Sroka podkarpackie
59    
60    

Galeria Zdjęć


Popularna KBMK po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KBMK po zdobyciu 5 szczytów z listy


Złota KBMK po zdobyciu 10 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ BESKIDU MAKOWSKIEGO ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1kQfLqHk9bPaxofaDDNDPO9vBLWdHcNk-&usp=sharing

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Lubomir 904 49.7669817 20.0592708 49°46'1'' N 20°3'33'' E
Łysina 891 49.7762686 20.0479383 49°46'35'' N 20°2'53'' E
Koskowa Góra 867 49.7508881 19.7824169 49°45'3'' N 19°46'57'' E
Zembalowa 859 49.7085839 19.908194 49°42'31'' N 19°54'29'' E
Kotoń 857 49.7687372 19.8961544 49°46'7'' N 19°53'46'' E
Stołowa Góra 841 49.7073048 19.8162301 49°42'26'' N 19°48'58'' E
Golec 811 49.7154283 19.9160157 49°42'56'' N 19°54'58'' E
Babica 727 49.7879354 19.8014317 49°47'17'' N 19°48'5'' E
Chełm 603 49.8073014 19.6429929 49°48'26'' N 19°38'35'' E
Dalin /Barnasiówka/ 566 49.8374007 19.8840875 49°50'15'' N 19°53'3'' E