Korona / KBW /


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP 
 
https://visionwearsport.pl/kategoria/kzkg-rp
 

szczyt m.n.p.m.

Mogielica - na szlaku - jest oznaczenie

1171

Ćwilin - na szlaku - jest oznaczenie

1072

Jasień - na szlaku - jest oznaczenie

1052

Modyń - na szlaku - jest oznaczenie

1028

Luboń Wielki - na szlaku - jest oznaczenie

1022

Krzystonów - na szlaku - jest oznaczenie

1012

Śnieżnica - na szlaku - jest oznaczenie

1006

Szczebel - na szlaku - jest oznaczenie

977

Lubogoszcz - na szlaku - jest oznaczenie

968

Łopień - na szlaku - jest oznaczenie

961

Cichoń - na szlaku - jest oznaczenie

929

Ostra - na szlaku - jest oznaczenie

928

Jaworz - na szlaku - jest oznaczenie

921

Sałasz - na szlaku - jest oznaczenie

909

Lubomir - na szlaku - jest oznaczenie

904

Łysina - na szlaku - jest oznaczenie

891

Ciecień - na szlaku - jest oznaczenie

829

Kamionna - na szlaku - jest oznaczenie

801

Kostrza - na szlaku - jest oznaczenie

730

Paproć - na szlaku - jest oznaczenie

645

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

20

Lista Zdobywców

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Władysław Suława dolnośląskie
2 Jolanta Suława dolnośląskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Stanisław Jachym  małopolskie
5 Marlena Jarczewska wielkopolskie
6 Jan Suchecki dolnośląskie
7 Marek Drapa śląskie
8 Mirosław Surmacz śląskie
9 Anna Franik śląskie
10 Sławomir Manikowski opolskie
11 Stanisław Gębski pomorskie
12 Piotr Waczyński łódzkie
13 Krzysztof Grygierczyk śląskie
14 Łukasz Walczak lubelskie
15 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
16 Jakub Suława dolnośląskie
17 Joanna Cichoń śląskie
18 Teresa Konefał mazowieckie
19 Stanisław Konefał mazowieckie
20 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
21 Stanisław Jachym małopolskie
22 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
23 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
24 Michał Osmelak zachodniopomorskie
25 Marta Osmelak zachodniopomorskie
26 Janiusz Chmielewski śląskie
27 Krzysztof Browarek łódzkie
28 Marek Kucharski mazowieckie
29 Wojciech Trześniewski kujawsko-pomorskie
30 Marlena Chmielewska małopolskie
31 Jakub Foltyn śląskie
32 Piotr Bogobowicz mazowieckie
33 Marek Matysek świętokrzyskie
34 Aleksander Matysek świętokrzyskie
35 Tymon Matysek świętokrzyskie
36 Marcin Śliwa  małopolskie
37 Edyta Mikoś małopolskie
38 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
39 Leszek Wojtowicz dolnoślaskie
40 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
41 Aleksandra Maćkowska mazowieckie
42 Zbigniew Lewicki pomorskie
43 Tomasz Zaucha małopolskie
44 Anna Zaucha małopolskie
45 Maciej Zaucha  małopolskie
46 Karolina Zaucha małopolskie
47 Marek Reichel śląskie
48 Martyna Kolanek śląskie
49 Rafał Krzyżanowski śląskie
50 Kinga Kania małopolskie
51 Róża Duda śląskie
52 Zbigniew Duda śląskie
53 Bartosz Buchaniec śląskie
54 Anna Szczupakowska podkarpackie
55 Bogusław Kaczkowski mazowieckie
56 Grzegorz Zajączkowski dolnosląskie
57 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
58 Marian Rzekiecki dolnośląskie
59 Marek Ciesieluk lubelskie
60 Robert Szwabowicz dolnośląskie
61 Kazimierz Janota śląskie
62 Janusz Sikorski małopolskie
63 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
64 Kierzak Bidas Anna małopolskie
65 Kacper Bidas małopolskie
66 Joanna Smyrak śląskie
67 Andrzej Kuśnierz śląskie
68 Miroslawa Niemiec śląskie
69 Łukasz Niemiec śląskie
70 Michał Stanowski śląskie
71 Andrzej Połomski małopolskie
72 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
73 Grzegorz Czubaj małopolskie
74 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
75 Ewa Pytlarz-Ozga śląskie
76 Ewa Polańska mazowieckie
77 Paweł Gogłuska mazowieckie
78 Dariusz Szymla małopolskie
79 Tomasz Sokoła  śląskie
80 Jolanta Hetmańczyk śląskie
81 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
82 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
83 Filip Niemiec śląskie
84 Maciej Nogieć małopolskie
85 Wojciech Strzała dolnośląskie
86 Krzysztof Morawski mazowieckie
87 Bogusława Pawlak podkarpackie
88 Bogusław Pawlak podkarpackie
89 Agata Wdowiarz małopolskie
90 Adam Gaweł małopolskie
91 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
92 Ireneusz Warchoł podkarpackie
93 Mirosław Dziekan podkarpackie
94 Kazimierz Merta śląskie
95 Jan Liber małopolskie
96 Agnieszka Woźniak małopolskie
97 Przemysław Podgórniak śląskie
98 Mirosław Dębiński dolnośląskie
99 Kazimierz Engler pomorskie
100 Rafał Tomecki mazowieckie
101 Tomasz Ignasiak śląskie
102 Anna Ignasiak śląskie
103 Jan Ignasiak śląskie
104 Magdalena Ignasiak śląskie
105 Katarzyna Śswider śląskie
106 Przemysław Stolarczyk ,małopolskie
107 Mirosław Jędrulok śląskie
108 Andrzej Pawlas śląskie
109 Piotr Koziara dolnośląskie
110 Daria Nowak śląskie
111 Mateusz Baran śląskie
112 Sebastian Mucha śląskie
113 Lech Mierzwiński dolnośląskie
114 Robert Janik dolnośląskie
115 Daniel Jędrzejewski pomorskie
116 Barbara Mecha śląskie
117 Marian Mecha śląskie
118 Sebastian Rompel małopolskie
119 Aldona Rompel małopolskie
120 Wojciech Klich podkarpackie
121 Mirosław Kiełkowski łódzkie
122 Henryka Kiełkowska łódzkie
123 Henryk Jamroży małopolskie
124 Władysława Jamroży małopolskie
125 Tomasz Pytlarz śląskie
126 Gabriela Skwarczyńska śląskie
127 Patrycja Skwarczyńska śląskie
128 Karina Skwarczyńska śląskie
129 Krzysztof Szumielewicz świętokrzyskie
130 Tomasz Smyrak śląskie
131 Andrzej Bossekota podkarpackie
132 Michał Meyer pomorskie
133 Bartłomiej Kaniecki śląskie
134 Barbara Dosiak śląskie
135 Radosław Dosiak śląskie
136 Małgorzata Dyrek małopolskie
137 Piotr Maćkowski małopolskie
138 Sandra Maćkowska małopolskie
139 Zbigniew Koziara małopolskie
140 Aleksander Koziara małopolskie
141 Aleksandra Tomecka mazowieckie
142 Zbigniew Marszałek śląskie
143 Katarzyna Wunsik Kurek śląskie
144 Michał Kurek śląskie
145 Weronika Rączka śląskie
146 Hubert Kalbarczyk mazowieckie
147 Marian Penar podkarpackie
148 Danuta Penar podkarpackie
149 Dariusz Sroka śląskie
150 Krzysztof Orłowski śląskie
151 Piotr Kiełkowski śląskie
152 Ewa Kiełkowska śląskie
153 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
154 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
155 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
156 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
157 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
158 Łukasz Juras śląskie
159 Wiktor Polak śląskie
160 Magdalena Wywioł śląskie
161 Malwina Owad opolskie
162 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
163 Daniel Ołota opolskie
164 Kacper Skotak śląskie
165 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
166 Marek Długołęcki małopolskie
167 Grzegorz Włodarczyk mazowieckie
168 Anna Godlewska mazowieckie
169 Julia Koźlik śląskie
170 Michał Koźlik śląskie
171 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
172 Tomasz Olejnik podkarpackie
173 Paweł Polakowski mazowieckie
174 Marcin Wójtowicz śląskie
175 Sonia Marczyk lódzkie
176 Aleksander Czech śląskie
177 Joanna Czech śląskie
178 Tomasz Sołowiej śląskie
179 Piotr Fejkiel małopolskie
180 Filip Fejkiel małopolskie
181 Jagoda Spiżak zachodniopomorskie
182 Emilia Spiżak zachodniopomorskie
183 Wojciech Dębak śląskie
184 Mirosław Michalik śląskie
185 Monika Winiarska podkarpackie
186 Krzysztof Winiarski podkarpackie
187 Dominik Wiewióra śląskie
188 Krystyna Wiewióra małopolskie
189 Stanisław Schneider śląskie
190 Maciej Głów małopolskie
191 Magdalena Strama małopolskie
192 Beata Kaźmierczak zachodniopomorskie
193 Tomasz Deptuła lubelskie
194 Waldemar Jaworski śląskie
195 Dominik Pruss dolnośląskie
196 Cezary Jędrzejewski mazowieckie
197 Amelia Kuna małopolskie
198 Błażej Kuna małopolskie
199 Arya Czosnyka USA
200 Wojciech Łobodziec śląskie
201 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
202 Elżbieta Kapias śląskie
203 Zdzisław Halibożek małopolskie
204 Mariola Gąsior małopolskie
205 Karol Dudek śląskie
206 Michał Wachacki małopolskie
207 Magdalena Wachacka małopolskie
208 Sonia Wachacka małopolskie
209    
210    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Władysław Suława dolnośląskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Marlena Jarczewska  wielkopolskie
5 Jan Suchecki dolnośląskie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Krzysztof Grygierczyk śląskie
8 Marek Drapa śląskie
9 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
10 Stanisław Jachym małopolskie
11 Piotr Bogobowicz mazowieckie
12 Marcin Śliwa małopolskie
13 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
14 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
15 Aleksandra Maćkowska mazowieckie
16 Katarzyna Saks dolnosląskie
17 Teresa Saks dolnosląskie
18 Zbigniew Lewicki pomorskie
19 Martyna Kolanek śląskie
20 Kinga Kania małopolskie
21 Róża Duda śląskie
22 Zbigniew Duda śląskie
23 Tymon Matysek świętokrzyskie
24 Edyta Mikoś małopolskie
25 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
26 Jakub Foltyn śląskie
27 Marlena Chmielewska małopolskie
28 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
29 Kacper Bidas małopolskie
30 Andrzej Kuśnierz śląskie
31 Mirosława Niemiec  śląskie
32 Łukasz Niemiec śląskie
33 Andrzej Połomski małopolskie
34 Grzegorz Czubaj małopolskie
35 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
36 Ewa Polańska mazowieckie
37 Piotr Waczyński łódzkie
38 Filip Niemiec śląskie
39 Maciej Nogieć  małopolskie
40 Krzysztof Morawski mazowieckie
41 Bogusława Pawlak podkarpackie
42 Bogusław Pawlak podkarpackie
43 Marek Kucharski mazowieckie
44 Agata Wdowiarz małopolskie
45 Adam Gaweł małopolskie
46 Aleksander Matysek świętokrzyskie
47 Ireneusz Warchoł podkarpackie
48 Mirosław Dziekan podkarpackie
49 Kazimierz Merta śląskie
50 Jan Liber małopolskie
51 Agnieszka Woźniak małopolskie
52 Przemysław Podgórniak śląskie
53 Mirosław Dębiński dolnośląskie
54 Rafał Tomecki mazowieckie
55 Tomasz Ignasiak śląskie
56 Przemysław Stolarczyk małopolskie
57 Daria Nowak śląskie
58 Mateusz Baran śląskie
59 Marek Matysek świętokrzyskie
60 Kazimierz Engler  pomorskie
61 Daniel Jędrzejewski pomorskie
62 Kazimierz Janota śląskie
63 Barbara Mecha śląskie
64 Marian Mecha śląskie
65 Sebastian Rompel małopolskie
66 Aldona Rompel małopolskie
67 Wojciech Klich podkarpackie
68 Mirosław Kiełkowski łódzkie
69 Henryka Kiełkowska łódzkie
70 Ewa Pytlaarz Ozga śląskie
71 Tomasz Pytlarz śląskie
72 Janusz Sikorski małopolskie
73 Joanna Smyrak śląskie
74 Andrzej Bossekota podkarpackie
75 Michał Meyer pomorskie
76 Mirosław Jędrulok śląskie
77 Sebastian Mucha śląskie
78 Michał Kurek sląskie
79 Hubert Kalbarczyk mazowieckie
80 Marian Penar podkarpackie
81 Danuta Penar podkarpackie
82 Dariusz Sroka śląskie
83 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
84 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
85 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
86 Marek Długołęcki małopolskie
87 Małgorzata Dyrek małopolskie
88 Tomasz Olejnik podkarpackie
89 Tomasz Sołowiej śląskie
90 Piotr Fejkiel małopolskie
91 Mirosław Michalik śląskie
92 Monika Winiarska podkarpackie
93 Krzysztof Winiarski podkarpackie
94 Krystyna Wiewióra małopolskie
95 Władysława Jamroży małopolskie
96 Henryk Jamroży małopolskie
97 Tomasz Deptuła lubelskie
98 Waldemar Jaworski śląskie
99 Gabriela Skwarczyńska śląskie
100 Wojciech Łobodziec śląskie
101 Elżbieta Kapias śląskie
102 Robert Janik dolnośląskie
103 Zdzisław Halibożek małopolskie
104 Mariola Gąsior małopolskie
105 Michał Wachacki małopolskie
106 Magdalena Wachacka małopolskie
107 Sonia Wachacka małopolskie
108 Andrzej Pawlas śląskie
109 Radosław Dosiak śląskie
110 Barbara Dosiak śląskie
111 Amelia Kuna małopolskie
112 Błażej Kuna małopolskie
113    
114    
115    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Marlena Jarczewska wielkopolskie
4 Sławomir Manikowski opolskie
5 Jan Suchecki dolnośląskie
6 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
7 Stanisław Jachym małopolskie
8 Marcin Śliwa małopolskie
9 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
10  Leszek Wojtowicz dolnośląskie
11 Aleksandra Maćkowska mazowieckie
12 Katarzyna Saks dolnośląskie
13 Teresa Saks dolnośląskie
14 Zbigniew Lewicki pomorskie
15 Kinga Kania małopolskie
16 Róża Duda śląskie
17 Zbigniew Duda śląskie
18 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
19 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
20 Andrzej Połomski małopolskie
21 Ewa Polańska mazowieckie
22 Tymon Matysek świętokrzyskie
23 Filip Niemiec śląskie
24 Łukasz Niemiec śląskie
25 Mirosława Niemiec śląskie
26 Maciej Nogieć  małopolskie
27 Bogusława Pawlak podkarpackie
28 Bogusław Pawlak podkarpackie
29 Mirosław Dziekan podkarpackie
30 Kazimierz Merta śląskie
31 Jan Liber małopolskie
32 Agnieszka Woźniak małopolskie
33 Przemysław Stolarczyk małopolskie
34 Daniel Jędrzejewski pomorskie
35 Kazimierz Janota śląskie
36 Barbara Mecha śląskie
37 Marian Mecha śląskie
38 Sebastian Rompel małopolskie
39 Aldona Rompel małopolskie
40 Wojciech Klich podkarpackie
41 Daria Nowak śląskie
42 Mateusz Baran śląskie
43 Mirosław Kiełkowski łódzkie
44 Henryka Kiełkowska łódzkie
45 Kazimierz Engler pomorskie
46 Andrzej Bossekota podkarpackie
47 Michał Meyer pomorskie
48 Marek Kucharski mazowieckie
49 Michał Kurek śląskie
50 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
51 Marek Długołęcki małopolskie
52 Marlena Chmielewska małopolskie
53 Tomasz Olejnik podkarpackie
54 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
55 Grzegorz Czubaj małopolskie
56 Piotr Fejkiel małopolskie
57 Mirosław Michalik śląskie
58 Monika Winiarska podkarpackie
59 Krzysztof Winiarski podkarpackie
60 Krystyna Wiewióra małopolskie
61 Janusz Sikorski małopolskie
62 Sebastian Mucha śląskie
63 Tomasz Deptuła lubelskie
64 Waldemar Jaworski śląskie
65 Wojciech Łobodziec śląskie
66 Władysława Jamroży małopolskie
67 Henryk Jamroży małopolskie
68 Elżbieta Kapias śląskie
69 Małgorzata Dyrek małopolskie
70 Marian Penar podkarpackie
71 Danuta Penar podkarpackie
72 Michał Wachacki małopolskie
73 Andrzej Pawlas śląskie
74 Przemysław Podgórniak śląskie
75    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweła Śliwiński kujawsko pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Marlena Jarczewska wielkopolskie
4 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
5 Stanisław Jachym małopolskie
6 Jan Suchecki dolnośląskie
7 Marcin Śliwa małopolskie
8 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
9 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
10 Aleksandra Maćkowska mazowieckie
11 Katarzyna Saks dolnośląskie
12 Teresa Saks dolnośląskie
13 Zbigniew Lewicki pomorskie
14 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
15 Andrzej Połomski małopolskie
16 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
17 Sławomir Manikowski opolskie
18 Filip Niemiec śląskie
19 Łukasz Niemiec śląskie
20 Mirosława Niemiec śląskie
21 Maciej Nogieć małopolskie
22 Mirosław Dziekan podkarpackie
23 Jan Liber małopolskie
24 Agnieszka Woźniak małopolskie
25 Przemysław Stolarczyk małopolskie
26 Tymon Matysek świętokrzyskie
27 Barbara Mecha śląskie
28 Marian Mecha śląskie
29 Sebastian Rompel małopolskie
30 Aldona Rompel małopolskie
31 Wojciech Klich podkarpackie
32 Kazimierz Engler pomorskie
33 Andrzej Bossekota podkarpackie
34 Michał Meyer pomorskie
35 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
36 Tomasz Olejnik podkarpackie
37 Mirosław Michalik śląskie
38 Monika Winiarska podkarpackie
39 Krzysztof Winiarski podkarpackie
40 Krystyna Wiewióra małopolskie
41 Sebastian Mucha śląskie
42 Waldemar Jaworski śląskie
43 Marek Długołęcki małopolskie
44 Władysława Jamroży małopolskie
45 Henryk Jamroży małopolskie
46 Elżbieta Kapias śląskie
47 Małgorzata Dyrek małopolskie
48 Marian Penar podkarpackie
49 Danuta Penar podkarpackie
50 Andrzej Pawlas śląskie
51 Janusz Sikorski małopolskie
52    
53    
54    
55    

 

Galeria Zdjęć



 


Popularna KBW po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KBW po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna KBW po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota KBW po zdobyciu 20 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ BESKIDU WYSPOWEGO ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

 

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1_VRuMtXfFfhH_0VsamndKnXETYCYgocU&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Mogielica

Blog MaNa w Podróży : https://manawpodrozy.pl/beskid-wyspowy-mogielica-1170-m-n-p-m-mapa-opis-trasy-zdjecia-korona-gor-polski-w-gory-z-dzieckiem/

Ćwilin

Blog MaNa w Podróży : https://manawpodrozy.pl/beskid-wyspowy-cwilin-1072-m-n-p-m-opis-szlaku-mapa-zdjecia-w-gory-z-dzieckiem/

Jasień

Modyń

Luboń Wielki

Blog MaNa wPodróży : http://manawpodrozy.pl/maly-szlak-beskidzki-relacja-z-przejscia/

Krzystonów

Śnieżnica

Blog MaNa w Podróży : https://manawpodrozy.pl/beskid-wyspowy-snieznica-1006-m-n-p-m-opis-szlaku-mapa-zdjecia-w-gory-z-dzieckiem/

Szczebel

Lubogoszcz

Blog MaNa w Podróży /http://manawpodrozy.pl/maly-szlak-beskidzki-relacja-z-przejscia/

Łopień

Blog Moje Góry Łaskawe: https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/05/13/beskid-wyspowy/

Cichoń

Blog Moje Góry Łaskawe: https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/05/13/beskid-wyspowy/

Ostra

Blog Moje Góry Łaskawe: https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/05/13/beskid-wyspowy/

Jaworz

Blog Moje Góry Łaskawe: https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/05/13/beskid-wyspowy/

Sałasz

Blog Moje Góry Łaskawe: https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/05/13/beskid-wyspowy/

Lubomir

Blog Magia Gór : http://www.magiagor.com.pl/korona-beskidu-makowskiego/lubomir-i-lysina-na-poczatek-beskidu-makowskiego/

Blog MaNa w Podrózy : http://manawpodrozy.pl/maly-szlak-beskidzki-relacja-z-przejscia/

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2021/01/05/lubomir-i-lysina/

Łysina

Blog Magia Gór: http://www.magiagor.com.pl/korona-beskidu-makowskiego/lubomir-i-lysina-na-poczatek-beskidu-makowskiego/

Blog MaNa w Podróży : /http://manawpodrozy.pl/maly-szlak-beskidzki-relacja-z-przejscia/

Blog Moje Góry Łaskawe https://mojegorylaskawe.home.blog/2021/01/05/lubomir-i-lysina/

Ciecień

Kamionna

Blog Moje Góry Łaskawe : https://mojegorylaskawe.home.blog/2020/03/13/kamionna/

Kostrza

Paproć

Blog Moje Góry Łaskawe: https://mojegorylaskawe.home.blog/2021/01/07/paproc/

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Mogielica 1171 49.6553144 20.2767642 49°39'19'' N 20°16'36'' E
Ćwilin 1072 49.6887311 20.1903792 49°41'19'' N 20°11'25'' E
Jasień 1052 49.6302522 20.2241529 49°37'49'' N 20°13'27'' E
Modyń 1028 49.6201566 20.3719938 49°37'13'' N 20°22'19'' E
Luboń Wielki 1022 49.6529566 19.9927487 49°39'11'' N 19°59'34'' E
Krzystonów 1012 49.6407855 20.2398538 49°38'27'' N 20°14'23'' E
Śnieżnica 1006 49.7156545 20.1781471 49°42'56'' N 20°10'41'' E
Szczebel 977 49.6884245 20.0101729 49°41'18'' N 20°0'37'' E
Lubogoszcz 968 49.7123735 20.0990113 49°42'45'' N 20°5'56'' E
Łopień 961 49.6940066 20.2662542 49°41'38'' N 20°15'59'' E
Cichoń 929 49.6425056 20.3734541 49°38'33'' N 20°22'24'' E
Ostra 928 49.6431144 20.3923367 49°38'35'' N 20°23'32'' E
Jaworz 921 49.720448 20.5206958 49°43'14'' N 20°31'15'' E
Sałasz 909 49.7223645 20.4876917 49°43'21'' N 20°29'16'' E
Lubomir 904 49.7669817 20.0592708 49°46'1'' N 20°3'33'' E
Łysina 891 49.7762686 20.0479383 49°46'35'' N 20°2'53'' E
Ciecień 829 49.7737254 20.1424429 49°46'25'' N 20°8'33'' E
Kamionna 801 49.7783723 20.3955117 49°46'42'' N 20°23'44'' E
Kostrza 730 49.7705083 20.2977517 49°46'14'' N 20°17'52'' E
Paproć 645 49.7324345 20.3476167 49°43'57'' N 20°20'51'' E