Karpackie Tysięczniki

popularna

brązowa

srebrna

złota

platynowa

10

50

100

150

200

 

Pasmo

Szczyt

m.n.p.m.

Beskid Sadecki

Radziejowa

1266

Beskid Sadecki

Złomisty Wierch

1224

Beskid Sadecki

Mała Radziejowa

1207

Beskid Sadecki

Wielka Przehyba

1191

Beskid Sadecki

Wielki Rogacz

1182

Beskid Sadecki

Przehyba

1175

Beskid Sadecki

Skałka

1163

Beskid Sadecki

Mały Rogacz

1162

Beskid Sadecki

Mała Przehyba

1150

Beskid Sadecki

Czeremcha

1124

Beskid Sadecki

Zgrzypy

1120

Beskid Sadecki

Jaworzyna Krynicka

1114

Beskid Sadecki

Wielka Bukowa

1104

Beskid Sadecki

Wierch Nad Kamieniem

1084

Beskid Sadecki

Runek

1082

Beskid Sadecki

Pusta Wielka

1061

Beskid Sadecki

Hala Łabowska

1061

Beskid Sadecki

Czubakowska

1060

Beskid Sadecki

Łysina

1054

Beskid Sadecki

Hala Pisana

1044

Beskid Sadecki

Cisowy Wierch

1041

Beskid Sadecki

Międzyradziejówki

1035

Beskid Sadecki

Kotylniczy Wierch

1032

Beskid Sadecki

Sokołowska Góra

1025

Beskid Sadecki

Eliaszówka

1024

Beskid Sadecki

Trześniowy Groń (Złotułki)

1001

Beskid Sadecki

Jaworzynka

1001

Beskid Śląski

Skrzyczne

1257

Beskid Śląski

Barania Góra

1220

Beskid Śląski

Małe Skrzyczne

1211

Beskid Śląski

Wierch Wisełka

1198

Beskid Śląski

Kopa Skrzyczeńska

1189

Beskid Śląski

Wierch Równiański

1160

Beskid Śląski

Zielony Kopiec

1154

Beskid Śląski

Malinowska Skała

1152

Beskid Śląski

Magurka Wiślańska

1140

Beskid Śląski

Klimczok

1117

Beskid Śląski

Malinów

1115

Beskid Śląski

Magura

1109

Beskid Śląski

Magurka Radziechowska

1108

Beskid Śląski

Trzy Kopce

1082

Beskid Śląski

Gawlasi

1076

Beskid Śląski

Magurka

1035

Beskid Śląski

Stołów

1035

Beskid Śląski

Glinne

1034

Beskid Śląski

Szyndzielnia

1028

Beskid Śląski

Muronka

1021

Beskid Wyspowy

Mogielica

1171

Beskid Wyspowy

Ćwilin

1072

Beskid Wyspowy

Kutrzyca

1058

Beskid Wyspowy

Jasień

1052

Beskid Wyspowy

Pieżgula

1032

Beskid Wyspowy

Modyń

1028

Beskid Wyspowy

Luboń Wielki

1022

Beskid Wyspowy

Krzystonów

1012

Beskid Wyspowy

Śnieżnica

1006

Beskid Żywiecki

Babia Góra

1725

Beskid Żywiecki

Gówniak

1617

Beskid Żywiecki

Pilsko

1557

Beskid Żywiecki

Pięć Kopców

1534

Beskid Żywiecki

Kępa

1521

Beskid Żywiecki

Mała Babia Góra / Cyl/

1515

Beskid Żywiecki

Polica

1369

Beskid Żywiecki

Sokolica

1367

Beskid Żywiecki

Romanka

1366

Beskid Żywiecki

Majcherkowa

1358

Beskid Żywiecki

Munczolik

1356

Beskid Żywiecki

Palenica

1338

Beskid Żywiecki

Tanecznik

1324

Beskid Żywiecki

Rysianka

1322

Beskid Żywiecki

Czyrniec

1318

Beskid Żywiecki

Cyl Hali Śmietanowej

1298

Beskid Żywiecki

Złota Grapa

1243

Beskid Żywiecki

Okrąglica

1239

Beskid Żywiecki

Wielka Racza

1236

Beskid Żywiecki

Brożki

1236

Beskid Żywiecki

Wielka Rycerzowa

1226

Beskid Żywiecki

Trzy Kopce

1216

Beskid Żywiecki

Mała Rycerzowa

1208

Beskid Żywiecki

Mędralowa

1169

Beskid Żywiecki

Muńcuł

1165

Beskid Żywiecki

Kotarnica

1160

Beskid Żywiecki

Oszust

1155

Beskid Żywiecki

Mała Racza

1151

Beskid Żywiecki

Syhlec

1146

Beskid Żywiecki

Redykalny Wierch

1146

Beskid Żywiecki

Bendoszka Wielka

1144

Beskid Żywiecki

Hruba Buczyna

1132

Beskid Żywiecki

Urwanica

1116

Beskid Żywiecki

Kotarz

1113

Beskid Żywiecki

Majcherowa

1111

Beskid Żywiecki

Jałowiec

1111

Beskid Żywiecki

Kikula

1105

Beskid Żywiecki

Główniak

1093

Beskid Żywiecki

Beskid Bednarów

1093

Beskid Żywiecki

Kikula

1086

Beskid Żywiecki

Świtkowa

1083

Beskid Żywiecki

Magura

1073

Beskid Żywiecki

Krawców Wierch

1071

Beskid Żywiecki

Wiertalówka

1063

Beskid Żywiecki

Naroże / Soska /

1063

Beskid Żywiecki

Czerniawa Sucha

1062

Beskid Żywiecki

Jaworzyna

1052

Beskid Żywiecki

Uszczawne Niżne

1051

Beskid Żywiecki

Smereków Wielki

1048

Beskid Żywiecki

Mosorny Groń

1047

Beskid Żywiecki

Jaworzyna

1047

Beskid Żywiecki

Lachów Groń

1045

Beskid Żywiecki

Beskidek

1045

Beskid Żywiecki

Praszywka Wielka

1044

Beskid Żywiecki

Obłaz / Upłaz/

1042

Beskid Żywiecki

Solisko

1030

Beskid Żywiecki

Łazy

1025

Beskid Żywiecki

Mędralowa Zachodnia

1024

Beskid Żywiecki

Pański Kamień

1023

Beskid Żywiecki

Jałowcowy Garb

1019

Beskid Żywiecki

Równy Beskid

1010

Beskid Żywiecki

Prusów

1010

Bieszczady

Tarnica

1346

Bieszczady

Halicz

1333

Bieszczady

Tarniczka

1315

Bieszczady

Szeroki Wierch

1315

Bieszczady

Bukowe Berdo

1311

Bieszczady

Wielka Rawka

1307

Bieszczady

Kruhły Wierch

1297

Bieszczady

Rozsypaniec

1280

Bieszczady

Mała Rawka

1272

Bieszczady

Osadzki Wierch

1253

Bieszczady

Połonina Dziwniacka

1238

Bieszczady

Hasiakowa Skała

1232

Bieszczady

Smerek

1222

Bieszczady

Krzemieniec

1221

Bieszczady

Szołtynia

1201

Bieszczady

Kamienna

1201

Bieszczady

Rabia Skała

1199

Bieszczady

Paportna

1199

Bieszczady

Dziurkowiec

1188

Bieszczady

Hrubki

1186

Bieszczady

Płasza

1163

Bieszczady

Czoło

1159

Bieszczady

Jasło

1153

Bieszczady

Szare Berdo

1108

Bieszczady

Małe Jasło / Ryś /

1103

Bieszczady

Fereczata

1102

Bieszczady

Orąglik

1101

Bieszczady

Szczawnik

1098

Bieszczady

Wołosań

1071

Bieszczady

Łopiennik

1069

Bieszczady

Szczawnik

1052

Bieszczady

Wielka Grań Wopistów

1051

Bieszczady

Boroło

1034

Bieszczady

Tambołów Roh

1030

Bieszczady

Jawornik

1021

Bieszczady

Widełki

1016

Bieszczady

Magura Stuposiańska

1016

Bieszczady

Kurników Beskid

1015

Bieszczady

Stryb

1011

Bieszczady

Sasów

1011

Bieszczady

Dwernik Kamień

1004

Bieszczady

Rypi Wierch

1003

Gorce

Turbacz

1310

Gorce

Jaworzyna Kamienicka

1288

Gorce

Kiczora

1282

Gorce

Kudłoń

1274

Gorce

Czoło Turbacza

1258

Gorce

Gorc Troszecki

1235

Gorce

Gorc

1228

Gorce

Lubań

1225

Gorce

Średniak

1190

Gorce

Rozdziele

1188

Gorce

Przysłop

1187

Gorce

Gorc Kamienicki

1160

Gorce

Bukowina Miejska

1143

Gorce

Przysłopek

1123

Gorce

Magurki

1108

Gorce

Wysznia

1107

Gorce

Obidowiec

1106

Gorce

Bukowina Waksmundzka

1103

Gorce

Pasterski Wierch

1100

Gorce

Borsuczyny

1097

Gorce

Jaworzyny Ochotnickie

1096

Gorce

Wierch Spalone

1091

Gorce

Sucha

1082

Gorce

Kopieniec

1080

Gorce

Turbaczyk

1078

Gorce

Przechybka

1069

Gorce

Wierch Znaki

1062

Gorce

Suchy Groń

1043

Gorce

Hrube

1029

Gorce

Groniki

1027

Gorce

Jaworzyna Lubomierska

1026

Gorce

Drożdżów Groń

1026

Gorce

Basilka

1023

Gorce

Runek

1005

Gorce

Suhora

1000

Pieniny

Wysoka

1050

Pieniny

Smerekowa

1015

Pasma Podhalańskie

Magura Witowska

1232

Pasma Podhalańskie

Przysłop Witowski

1164

Pasma Podhalańskie

Butorowy Wierch

1160

Pasma Podhalańskie

Gubałówka

1128

Pasma Podhalańskie

Holowiec / Kopylec /

1035

Pasma Podhalańskie

Gruszków Wierch

1032

Pasma Podhalańskie

Ostrysz

1023

Pasma Podhalańskie

Tominów Wierch

1019

Pasma Podhalańskie

Piłatówka

1004

Tatry

Kasprowy Wierch

1987

Tatry

Siwy Zwornik

1963

Tatry

Łopata

1957

Tatry

Goryczkowa Czuba

1913

Tatry

Giewont

1894

Tatry

Suchy Wierch Kondracki

1890

Tatry

Rakoń

1879

Tatry

Pośredni Wierch Goryczkowy

1874

Tatry

Zadni Ornak

1867

Tatry

Mały Kościelec

1866

Tatry

Chuda Turnia

1858

Tatry

Ornak

1854

Tatry

Kotłowa Czubka

1840

Tatry

Trzydniowiański Wierch

1758

Tatry

Grześ

1653

Tatry

Gęsia Szyja

1489

Tatry

Upłaziańska Kopka

1457

Tatry

Suchy Wierch

1428

Tatry

Sarnia Skała

1377

Tatry

Myślenickie Turnie

1360

Tatry

Wielki Kopieniec

1328

Tatry

Boczań

1224

Tatry

Igła

1207

Tatry

Nosal

1206

Tatry

Goły Wierch Rusinowy

1206

Lista Zdobywców

 

POPULARNA
 
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Daria Nowak śląskie
3 Mateusz Baran śląskie
4 Barbara Mecha śląskie
5 Marian Mecha śląskie
6 Katarzyna Świder śląskie
7 Jan Liber małopolskie
8 Lech Mierzwiński dolnośląskie
9 Kacper Mikołajec śląskie
10 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
11 Łukasz Niemiec śląskie
12 Mirosława Niemiec śląskie
13 Filip Niemiec śląskie
14 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
15 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
16 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
17 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
18 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
19 Stanisław Jachym małopolskie
20 Dominik Pruss dolnośląskie
21 Jakub Banaszkiewicz wielkopolskie
22 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
23 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
24 Krystyna Dobrowolska łódzkie
25 Maria Bochenek dolnośląskie
26 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
27 Wojciech Klich podkarpackie
28 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
29 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
30 Paweł Gogłuska mazowieckie
31 Ewa Polańska mazowieckie
32 Mirosław Czapliński warmińsko-mazurskie
33 Tomasz Warachim dolnośląskie
34 Piotr Bogobowicz mazowieckie
35 Stanisław Schneider śląskie
36 Sylwia Giżycka dolnośląskie
37 Agnieszka Woźniak małopolskie
38 Katarzyna Wunsik-Kurek śląskie
39 Michał Kurek śląskie
40 Tomasz Kopijkowski wielkopolskie
41 Maciej Nogieć małopolskie
42 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
43 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
44 Sebastian Mucha śląskie
45 Władysława Jamroży  małopolskie
46 Henryk Jamroży małopolskie
47 Tomasz Deptuła lubelskie
48 Wojciech Dębak śląskie
49 Piotr Bogobowicz mazowieckie
50 Piotr Fejkiel małopolskie
51 Krzysztof Browarek łódzkie
52 Waldemar Jaworski śląskie
53 Kazimierz Engler pomorskie
54 Roman Mucha śląskie
55 Barbara Mucha śląskie
56 Marek Długołęcki małopolsskie
57 Gabriela Skwarczyńska śląskie
58 Wojciech Łobodziec śląskie
59 Sławomir Manikowski opolskie
60 Maciej Kuncio mazowieckie
61 Robert Hurkała świętokrzyskie
62 Mieczysław Jończyk śląskie
63 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
64 Robert Janik dolnośląskie
65 Kazimierz Janota śląskie
66 Mirosław Moczarski podkarpackie
67    
68    
69    
70    

 

BRĄZOWA
 
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Daria Nowak śląskie
2 Mateusz Baran śląskie
3 Barbara Mecha śląskie
4 Marian Mecha  śląskie
5 Jan Liber małopolskie
6 Łukasz Niemiec śląskie
7 Mirosława Niemiec śląskie
8 Filip Niemiec śląskie
9 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
10 Stanisław Jachym małopolskie
11 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
12 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
13 Wojciech Klich podkarpackie
14 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
15 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
16 Paweł Gogłuska mazowieckie
17 Ewa Polańska mazowieckie
18 Piotr Bogobowicz mazowieckie
19 Stanisław Schneider śląskie
20 Sylwia Giżycka dolnośląskie
21 Agnieszka Woźniak małopolskie
22 Katarzyna Wunsik-Kurek śląskie
23 Michał Kurek śląskie
24 Maciej Nogieć małopolskie
25 Sebastian Mucha śląskie
26 Tomasz Deptuła lubelskie
27 Piotr Bogobowicz mazowieckie
28 Krzysztof Browarek łódzkie
29 Waldemar Jaworski śląskie
30 Kazimierz Engler pomorskie
31 Mirosław Surmacz śląskie
32 Roman Mucha śląskie
33 BarbaraMucha śląskie
34 Marek Długołęcki małopolskie
35 Gabriela Skwarczyńska śląskie
36 Wojciech Łobodziec śląskie
37 Sławomir Manikowski opolskie
38 Aleksandra Auguściak-Duma śląskie
39 Robert Janik dolnośląskie
40 Kazimierz Janota śląskie
41    
42    
43    
44    
45    

 

SREBRNA
 
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Daria Nowak śląskie
2 Mateusz Baran śląskie
3 Barbara Mecha śląskie
4 Marian Mecha śląskie
5 Jan Liber małopolskie
6 Łukasz Niemiec śląskie
7 Mirosława Niemiec śląskie
8 Filip Niemiec śląskie
9 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
10 Stanisław Jachym małopolskie
11 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
12 Wojciech Klich podkarpackie
13 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
14 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
15 Paweł Gogłuska mazowieckie
16 Ewa Polańska mazowieckie
17 Stanisław Schneider śląskie
18 Agnieszka Woźniak małopolskie
19 Maciej Nogieć małopolskie
20 Sebastian Mucha śląskie
21 Tomasz Deptuła lubelskie
22 Waldemar Jaworski śląskie
23 Kazimierz Engler pomorskie
24 Mirosław Surmacz śląskie
25 Roman Mucha śląskie
26 Barbara Mucha śląskie
27 Marek Długołęcki małopolskie
28 Sławomir Manikowski opolskie
29 Kazimierz Janota śląskie
30    

 

ZŁOTA
 
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Liber małopolskie
2 Łukasz Niemiec śląskie
3 Mirosława Niemiec śląskie
4 Filip Niemiec śląskie
5 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
6 Stanisław Jachym małopolskie
7 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
8 Agnieszka Woźniak małopolskie
9 Barbara Mecha śląskie
10 Marian Mecha śląskie
11 Maciej Nogieć małopolskie
12 Tomasz Deptuła lubelskie
13 Waldemar Jaworski śląskie
14 Sławomir Manikowski opolskie
15 Kazimierz Engler pomorskie
16 Stanisław Schneider śląskie
17    
18    
19    
20    
 
PLATYNOWA
 
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Liber małopolskie
2 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
5 Mirosława Niemiec śląskie
6 Łukasz Niemiec śląskie
7 Filip Niemiec śląskie
8 Barbara Mecha śląskie
9 Marian Mecha śląskie
10    

Galeria Zdjęć

Popularna


Brązowa


Srebrna


Złota

Platynowa

Mapa

KORONĘ NAJWYBITNIEJSZYCH SZCZYTÓW KARPAT POLSKICH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

wit.piwniczna.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ

Karpackie Tysięczniki - Bieszczady

Karpackie Tysięczniki - Beskid Sądecki i Wyspowy, Gorce, Pieniny

Karpackie Tysięczniki - Tatry i Podhale

Karpackie Tysięczniki - Beskid Śląski i Żywiecki