Tysięczniki Polski

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

platynowa

15

50

110

180

250

Lista szczytów wytypowanych do zdobycia w projekcie Tysięczniki Polskich Gór KZKG RP jest składową list Sudeckie Tysięczniki i Karpackie Tysięczniki KZKG RP. Nie ma żadnych obostrzeń weryfikacyjnych odnośnie konieczności zdobywania równoległego szczytów w Sudetach czy Karpatach. Tutaj ważna jest ilość zdobytych szczytów a nie góry w jakich się te szczyty znajdują. 

Lista Zdobywców

 

POPULARNA
 
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Mirosław Surmacz śląskie
2 Daria Nowak śląskie
3 Mateusz Baran śląskie
4 Barbara Mecha śląskie
5 Marian Mecha śląskie
6 Katarzyna Świder śląskie
7 Jan Liber małopolskie
8 Lech Mierzwiński dolnośląskie
9 Kacper Mikołajec śląskie
10 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
11 Łukasz Niemiec śląskie
12 Mirosława Niemiec śląskie
13 Filip Niemiec śląskie
14 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
15 Stanisław Jachym małopolskie
16 Dominik Pruss dolnośląskie
17 Jakub Banaszkiewicz wielkopolskie
18 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
19 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
20 Krystyna Dobrowolska łódzkie
21 Maria Bochenek dolnośląskie
22 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
23 Urszula Majoch dolnośląskie
24 Czesław Majoch dolnośląskie
25 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
26 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
27 Paweł Gogłuska mazowieckie
28 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
29 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
30 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
31 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
32 Ewa Polańska mazowieckie
33 Mirosław Czapliński warmińsko-mazurskie
34 Tomasz Warachim dolnośląskie
35 Piotr Bogobowicz mazowieckie
36 Stanisław Schneider śląskie
37 Sylwia Giżycka dolnośląskie
38 Agnieszka Woźniak małopolskie
39 Katarzyna Wunsik-Kurek śląskie
40 Michał Kurek śląskie
41 Tomasz Kopijkowski wielkopolskie
42 Maciej Nogieć małopolskie
43 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
44 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
45 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
46 Sebastian Mucha śląskie
47 Władysława Jamroży małopolskie
48 Henryk Jamroży małopolskie
49 Tomasz Deptuła lubelskie
50 Wojciech Dębak śląskie
51 Piotr Zajiczek dolnośląskie
52 Piotr Bogobowicz mazowieckie
53 Piotr Fejkiel małopolskie
54 Andrzej Niedbała śląskie
55 Krzysztof Browarek łódzkie
56 Waldemar Jaworski śląskie
57 Kazimierz Engler pomorskie
58 Roman Mucha śląskie
59 Barbara Mucha śląskie
60 Marek Długołęcki małopolskie
61 Gabriela Skwarczyńska śląskie
62 Wojciech Łobodziec śląskie
63 Sławomir Manikowski opolskie
64 Robert Hurkała świętokrzyskie
65 Mieczysław Jończyk śląskie
66 Grzegorz Kompanowski kujawsko-pomorskie
67 Robert Janik dolnośląskie
68 Kazimierz Janota śląskie
69 Mirosław Moczarski podkarpackie
70 Janusz Trochim śląskie
71 Krzysztof Swaczyna śląskie
72 Janusz Sikorski małopolskie
73 Przemysław Podgórniak śląskie
74 Szymon Kosmala mazowieckie
75 Przemysław Balcer kujawsko-pomorskie
76 Andrzej Masiel dolnośląskie
77 Dorota Masiel dolnośląskie
78 Bartłomiej Łuć łódzkie
79 Janusz Chmielewski śląskie
80 Paulina Matysiak śląskie
81 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
82 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
83 Tomasz Olejnik podkarpackie
84 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
85 Michał Kowalski mazowieckie
86 Zbigniw Szpilczak dolnośląskie
87 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
88 Piotr Waczyński małopolskie
89 Sebastian Rompel małopolskie
90 Aldona Rompel małopolskie
91 Michał Meyer pomorskie
92 Grzegorz Górski mazowieckie
93 Anna Górska mazowieckie
94 Adam Górski mazowieckie
95 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
96 Aldona Jończyk śląskie
97    
98    
99    
100    

 

BRĄZOWA
 
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Daria Nowak śląskie
2 Mateusz Baraan śląskie
3 Barbara Mecha śląskie
4 Marian Mecha śląskie
5 Jan Liber małopolskie
6 Lech Mierzwiński dolnośląskie
7 Aleksandra Auguściak Duma śląskie
8 Łukasz Niemiec śląskie
9 Mirosława Niemiec śląskie
10 Filip Niemiec śląskie
11 Ewa Polańska mazowieckie
12 Tomasz Warachim dolnośląskie
13 Piotr Bogobowicz mazowieckie
14 Stanisław Schneider śląskie
15 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
16 Stanisław Jachym małopolskie
17 Dominik Pruss dolnośląskie
18 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
19 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
20 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
21 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
22 Paweł Gogłuska mazowieckie
23 Piotr Bogobowicz mazowieckie
24 Sylwia Giżycka dolnośląskie
25 Agnieszka Woźniak małopolska
26 Katarzyna Wunsik-Kurek śląskie
27 Michał Kurek śląskie
28 Maciej Nogieć małopolskie
29 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
30 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
31 Paweł Jędrzejewski dolnośląskie
32 Sebastian Mucha śląskie
33 Tomasz Deptuła lubelskie
34 Wojciech Dębak śląskie
35 Piotr Zajiczek dolnośląskie
36 Piotr Bogobowicz mazowieckie
37 Krzysztof Browarek łódzkie
38 Waldemar Jaworski śląskie
39 Kazimierz Engler pomorskie
40 Mirosław Surmacz śląskie
41 Roman Mucha śląskie
42 Barbara Mucha śląskie
43 Marek Długołęcki małopolskie
44 Gabriela Skwarczyńska śląskie
45 Wojciech Łobodziec śląskie
46 Sławomir Manikowski opolskie
47 Robert Janik dolnośląskie
48 Kazimierz Janota śląskie
49 Jacek Pokrzywnicki mazowieckie
50 Joanna Pokrzywnicka mazowieckie
51 Antonina Pokrzywnicka mazowieckie
52 Piotr Pokrzywnicki mazowieckie
53 Janusz Trochim śląskie
54 Janusz Sikorski małopolskie
55 Przemysław Podgórniak śląskie
56 Szymon Kosmala mazowieckie
57 Janusz Chmielewski śląskie
58 Mirosław Moczarski podkarpackie
59 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
60 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
61 Tomasz Olejnik podkarpackie
62 Tomasz Pełczyński kujawsko-pomorskie
63 Piotr Waczyński małopolskie
64 Sebastian Rompel małopolskie
65 Aldonaa Rompel małopolskie
66 Michał Meyer pomorskie
67 Władysława Jamroży małopolskie
68 Henryk Jamroży małopolskie
69 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
70 Mieczysław Jończyk śląskie
71 Aneta Jończyk śląskie
72    
73    
74    
75    

 

SREBRNA
 
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Barbara Mecha śląskie
2 Marian Mecha śląskie
3 Jan Liber małopolskie
4 Łukasz Niemiec śląskie
5 Mirosława Niemiec śląskie
6 Filip Niemiec śląskie
7 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
8 Stanisław Jachym małopolskie
9 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
10 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
11 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
12 Paweł Gogłuska mazowieckie
13 Ewa Polańska mazowieckie
14 Stanisław Schneider śląskie
15 Sylwia Giżycka dolnośląskie
16 Agnieszka Woźniak małopolskie
17 Maciej Nogieć małopolskie
18 Tomasz Deptuła lubelskie
19 Piotr Bogobowicz mazowieckie
20 Waldemar Jaworski śląskie
21 Kazimierz Engler pomorskie
22 Mirosław Surmacz śląskie
23 Roman Mucha śląskie
24 Barbara Mucha śląskie
25 Marek Długołęcki małopolskie
26 Sławomir Manikowski opolskie
27 Kazimierz Janota śląskie
28 Przemysław Podgórniak śląskie
29 Szymon Kosmala śląskie
30 Wojciech Łobodziec śląskie
31 Daria Nowak śląskie
32 Mateusz Baran śląskie
33 Piotr Waczyński małopolskie
34 Sebastian Rompel małopolskie
35 Aldona Rompel małopolskie
36 Michał Meyer pomorskie
37 Mieczysław Jończyk śląskie
38    
39    
40    

 

ZŁOTA
 
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Liber małopolskie
2 Łukasz Niemiec śląskie
3 Mirosława Niemiec śląskie
4 Filip Niemiec śląskie
5 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
6 Stanisław Jachym małopolskie
7 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
8 Agnieszka Woźniak małopolskie
9 Barbara Mecha śląskie
10 Marian Mecha śląskie
11 Tomasz Deptuła lubelskie
12 Waldemar Jaworski śląskie
13 Kazimierz Engler pomorskie
14 Sławomir Manikowski opolskie
15 Stanisław Schneider śląskie
16 Szymon Kosmala mazowieckie
17 Piotr Waczyński małopolskie
18    
19    
20    
 
 
PLATYNOWA
 
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Łukasz Niemiec śląskie
2 Mirosława Niemiec śląskie
3 Filip Niemiec śląskie
4 Anna Bukowska-Bogacz małopolskie
5 Stanisław Jachym małopolskie
6 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
7 Waldemar Jaworski śląskie
8 Sławomir Manikowski opolskie
9 Barbara Mecha śląskie
10 Marian Mecha śląskie
11 Jan Liber małopolskie
12    
13    
14    
15    

Galeria Zdjęć

 


Popularna 


Brązowa


Srebrna


Złota

Platynowa

Mapa

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ