Korona / ZKBN /


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP i grupie facebook Ludzie Gór
KZKG RP: www.visionwear.pl/pl/123-kzkg-rp
Grupa LG: www.visionwear.pl/pl/124-ludzie-gor

szczyt m.n.p.m.

Lackowa

997

Ostry Wierch

938

Biała Skała

903

Jaworze

882

Jaworzyna Konieczniańska

881

Kamień nad Jaśliskami

857

Wielki Bukowiec /Pasika/

848

Kozie Żebro

847

Wątkowa

846

Magura Małastowska

813

Świerzowa

801

Chełm

780

Tokarnia

778

Baranie

754

Maślana Góra

753

Cergowa

716

Łysa Góra

641

Kopa /Przymiarki/

640

Zamczyska

568

Żabia

549

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

20

Lista Zdobywców


Zajmujemy się profesjonalną impregnacją technicznej odzieży outdoorowej
z membraną gore-tex, butów miejskich, trekkingowych oraz górskich.
Tel.: 727 977 177

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.wodoodporni.com.pl
https://www.facebook.com/wodoodporni.wro/

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Rączka podkarpackie
2 Krzysztof Kulhawiec  podlaskie
3 Magdalena Sołtys podkarpackie
4 Władysław Suława dolnośląskie
5 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
6 Stanisław Jachym małopolskie
7 Jan Suchecki dolonośląskie
8 Miroslaw Surmacz śląskie
9 Sławomir Manikowski  opolskie
10 Stanisław Gębski pomorskie
11 Zbigniew Szczerbowski śląskie
12 Krzysztof Grygierczyk śląskie
13 Łukasz Walaczak lubelskie
14 Piotr Waczyński małopolskie
15 Joanna Cichoń śląskie
16 Teresa Konefał mazowieckie
17 Stanisław Konefał mazowieckie
18 Marek Drapa śląskie
19 Kalina Bathis wielkopolskie
20 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
21 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
22 Stanisław Jachym małopolskie
23 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
24 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
25 Michał Osmelak zachodniopomorskie
26 Marta Osmelak zachodniopomorskie
27 Krzysztof Browarek łódzkie
28 Pawlak Bogusława podkarpackie
29 Pawlak Bogusław podkarpackie
30 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
31 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
32 Ireneusz Warchoł podkarpackie
33 Monika Kloch podkarpackie
34 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
35 Marlena Chmielewska małopolskie
36 Jakub Foltyn śląskie
37 Piotr Bogobowicz mazowieckie
38 Adam Szczupakowski podkarpackie
39 Anna Szczupakowska podkarpackie
40 Małgorzata Szczupakowska podkarpackie
41 Marek Szczupakowski podkarpackie
42 Michał Stanowski śląskie
43 Bartosz Niewrzoł śląskie
44 Tomasz Musioła  slaskie
45 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
46 Krzysztof Różalski podkarpackie
47 Rafał Krzyżanowski śląskie
48 Paweł Gogłuska mazowieckie
49 Róża Duda śląskie
50 Zbigniew Duda śląskie
51 Paweł Przybylak wielkopolskie
52 Grzegorz Zajączkowski dolnosląskie
53 Marian Rzekiecki dolnośląskie
54 Ewelina Piksa  opolskie
55 Mariusz Piksa opolskie
56 Grzegorz Maliszewski podlaskie
57 Adam Stankiewicz pomorskie
58 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
59 Filip Niemiec śląskie
60 Kierzek Bidas Anna małopolskie
61 Kacper Bidas małopolskie
62 Andrzej Kuśnierz śląskie
63 Miroslawa Niemiec śląskie
64 Łukasz Niemiec śląskie
65 Wiktoria Różalska podkarpackie
66 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
67 Wojciech Nowacki wielkopolskie
68 Andrzej Połomski małopolskie
69 Grzegorz Czubaj małopolskie
70 Magdalena Cerdo-Czubaj małopolskie
71 Wojciech Klich podkarpackie
72 Joanna Górska podlaskie
73 Tadeusz Drwiła małopolskie
74 Janusz Sikorski małopolskie
75 Daria Nowak śląskie
76 Mateusz Baran śląskie
77 Tomasz Sokoła śląskie
78 Jolanta Hetmańczyk śląskie
79    
80    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Rączka podkarpackie
2 Magdalena Sołtys podkarpackie
3 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Jan Suchecki dolnośląskie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Stanisław Gębski pomorskie
8 Szczerbowski Zbigniew śląskie
9 Krzysztof Grygierczyk  śląskie
10 Władysław Suława dolnosląskie
11 Stanisław Jachym małopolskie
12 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
13 Krzysztof Browarek łódzkie
14 Pawlak Bogusława  podkarpackie
15 Pawlak Bogusław podkarpackie
16 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
17 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
18 Ireneusz Warchoł podkarpackie
19 Monika Kloch podkarpackie
20 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
21 Marlena Chmielewska małopolskie
22 Jakub Foltyn śląskie
23 Piotr Bogobowicz mazowieckie
24 Krzysztof Kulhawiec podkarpackie
25 Piotr Waczyński łódzkie
26 Krzysztof Różalski podkarpacki
27 Grzegorz Maliszewski podlaskie
28 Adam Stankiewicz pomorskie
29 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
30 Andrzej Kuśnierz śląskie
31 Andrzej Połomski małopolskie
32 Grzegorz Czubaj małopolskie
33 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
34 Wojciech Klich podkarpackie
35 Joanna Górska podlaskie
36 Tadeusz Drwiła małopolskie
37 Daria Nowak śląskie
38 Mateusz Baran śląskie
39 Tomasz Sokoła  śląskie
40 Jolanta Hetmańczyk śląskie
41    
42    
43    
44    
45    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Rączka podkarpackie
2 Magdalena Sołtys podkarpackie
3 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Jan Suchecki dolnoślaskie
6 Stanisław Gębski pomorskie
7 Krzysztof Grygierczyk śląskie
8 Władysław Suława dolnośląskie
9 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
10 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
11 Anna Bukowska małopolskie
12 Stanisław Jachym małopolskie
13 Ireneusz Warchoł podkarpackie
14 Monika Kloch podkarpackie
15 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
16 Krzysztof Kulhawiec podkarpackie
17 Sławomir Manikowski opolskie
18 Piotr Waczyński łódzkie
19 Krzysztof Różalski podkarpackie
20 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
21 Andrzej Połomski małopolskie
22 Wojciech Klich podkarpackie
23 Joanna Górska podlaskie
24 Tadeusz Drwiła małopolskie
25 Daria Nowak śląskie
26 Mateusz Baran śląskie
27    
28    
29    
30    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Rączka  podkarpackie
2 Magdalena Sołtys podkarpackie
3 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
6 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
7 Monika Kloch podkarpackie
8 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
9 Jan Suchecki dolnośląskie
10 Sławomir Manikowski opolskie
11 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
12 Stanisław Jachym małopolskie
13 Krzysztof Różalski podkarpackie
14 Ireneusz Warchoł podkarpackie
15 Wojciech Klich podkarpackie
16 Władysława Jamroży małopolskie
17 Henryk Jamroży małopolskie
18 Tadeusz Drwiła małopolskie
19    
20    

Galeria Zdjęć


Popularna ZKBN po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa ZKBN po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna ZKBN po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota ZKBN po zdobyciu 20 szczytów z listy

Mapa

ODZNAKĘ ZDOBYWCY KORONY BESKIDU NISKIEGO ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE TURYSTYCZNEJ:

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1lhRpal1hTvSY-D0GpYj3VY4qRAmSeUkl&usp=sharing

 

OPISY TRAS

Lackowa

Blog Świat Martity: http://swiatmartity.pl/lackowa/

Ostry Wierch

Blog Świat Martity: http://swiatmartity.pl/lackowa/

Biała Skała

Jaworze

Jaworzyna Konieczniańska

Kamień nad Jeśliskami

Wielki Bukowiec/ Pasika

KozieŻebro

Wątkowa

Magura Małastawska

Świerzowa

Chełm

Tokarnia

Baraniec

Maślana Góra

Cergowa

Łysa Góra

Blog Świat Martity: http://swiatmartity.pl/beskid-niski-gsb/

Kopa/ Przymiarki

Zamczyska

Żabia

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Lackowa 997 49.4272724 21.1016042 49°25'38'' N 21°6'6'' E
Ostry Wierch 938 49.438274 21.123056 49°26'18'' N 21°7'23'' E
Biała Skała 903 49.4437743 21.113929 49°26'38'' N 21°6'50'' E
Jaworze 882 49.574583 20.912972 49°34'28'' N 20°54'47'' E
Jaworzyna Konieczniańska 881 49.4469978 21.2636315 49°26'49'' N 21°15'49'' E
Kamień nad Jaśliskami 857 49.3965468 21.8203403 49°23'48'' N 21°49'13'' E
Wielki Bukowiec /Pasika/ 848 49.3453063 21.9658461 49°20'43'' N 21°57'57'' E
Kozie Żebro 847 49.4610217 21.2040402 49°27'40'' N 21°12'15'' E
Wątkowa 846 49.5756101 21.3664953 49°34'32'' N 21°21'59'' E
Magura Małastowska 813 49.5527767 21.2192098 49°33'10'' N 21°13'9'' E
Świerzowa 801 49.5721658 21.4121567 49°34'20'' N 21°24'44'' E
Chełm 780 49.5966656 20.9985505 49°35'48'' N 20°59'55'' E
Tokarnia 778 49.4322466 22.0318153 49°25'56'' N 22°1'55'' E
Baranie 754 49.4373894 21.5971615 49°26'15'' N 21°35'50'' E
Maślana Góra 753 49.6438604 21.0579038 49°38'38'' N 21°3'28'' E
Cergowa 716 49.5299969 21.7174142 49°31'48'' N 21°43'3'' E
Łysa Góra 641 49.5631633 21.5539181 49°33'47'' N 21°33'14'' E
Kopa /Przymiarki/ 640 49.5407768 21.8066913 49°32'27'' N 21°48'24'' E
Zamczyska 568 49.5442769 21.8640655 49°32'39'' N 21°51'51'' E
Żabia 549 49.547222 21.772778 49°32'50'' N 21°46'22'' E