Korona / KNSKP /

szczyt

Pasmo

wybitność

m.n.p.m.

Babia Góra

Beskid Żywiecki

1075

1725

Pilsko

Beskid Żywiecki

752

1557

Turbacz

Gorce

605

1310

Skrzyczne

Beskid Śląski

585

1257

Radziejowa

Beskid Sądecki

537

1266

Czupel

Beskid Mały

523

933

Wielka Rawka

Bieszczady

523

1307

Luboń Wielki

Beskid Wyspowy

512

1022

Tarnica

Bieszczady

494

1346

Jaworzyna Krynicka

Beskid Sądecki

444

1114

Połonina Caryńska

Bieszczady

442

1297

Lubogoszcz

Beskid Wyspowy

423

968

Mogielica

Beskid Wyspowy

421

1171

Ćwilin

Beskid Wyspowy

417

1072

Jaworz

Beskid Wyspowy

416

921

Wielka Racza

Beskid Żywiecki

391

1236

Klimczok

Beskid Śląski

388

1117

Połonina Wetlińska

Bieszczady

383

1255

Wołosań

Bieszczady

381

1071

Lubań

Gorce

379

1225

Lackowa

Beskid Niski

360

997

Łamana Skała

Beskid Mały

359

929

Polica

Beskid Żywiecki

351

1369

Świnica

Tatry

351

2301

Lubomir

Beskid Wyspowy

349

904

Śnieżnica

Beskid Wyspowy

346

1006

Kamionna

Beskid Wyspowy

346

801

Szczebel

Beskid Wyspowy

343

977

Łopiennik

Bieszczady

335

1069

Trohaniec

Bieszczady

329

939

Okrąglica /Trzy Korony/

Pieniny

329

982

Maślana Góra

Beskid Niski

328

753

Ciecień

Beskid Wyspowy

324

829

Krzesanica

Tatry

323

2122

Koskowa Góra

Beskid Makowski

311

867

Czantoria Wielka

Beskid Śląski

311

995

Jaworniki

Góry Sanocko-Turczańskie

310

909

Jaworze

Beskid Niski

305

882

Czerenina

Bieszczady

303

981

Paportna

Bieszczady 

293

1198

Wątkowa

Beskid Niski

289

846

Chełm

Beskid Niski

273

780

Modyń

Beskid Wyspowy

273

1028

Jaworzyna Konieczniańska

Beskid Niski

271

881

Kraczonik

Beskid Sądecki

265

936

Kudłoń

Gorce

265

1274

Łopień

Beskid Wyspowy

261

961

Kiczory

Beskid Śląski

255

989

Równica

Beskid Śląski

249

885

Rysy

Tatry

163

2499

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

5

20

35

50

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Jan Suchecki dolnośląskie
3 Mirosław Surmacz śląskie
4 Piotr Lewandowski lubuskie
5 Marlena Jarczewska  wielkopolskie
6 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
7 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
8 Stanisław Gębski pomorskie
9 Teresa Konefał mazowieckie
10 Stanisław Konefał mazowieckie
11 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
12 Jolanta Suława dolnośląskie
13 Władysław Suława dolnośląskie
14 Elżbieta Uranek śląskie
15 Sebastian Uranek śląskie
16 Dominik Rybka mazowieckie
17 Tomasz Warachim dolnośląskie
18 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
19 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
20 Sławomir Manikowski opolskie
21 Krzysztof Browarek łódzkie
22 Kamil Haberla śląskie
23 Mariusz Buczek małopolskie
24 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
25 Katarzyna Tymińska podkarpackie
26 Marek Drapa śląskie
27 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
28 Andrzej Zawacki mazowieckie
29 Jarosław Sobota dolnośląskie
30 Daria Werner śląskie
31 Rafał Knapik śląskie
32 Anna Franik śląskie
33 Waldemar Pituła lubuskie
34 Piotr Waczyński łódzkie
35 Mirosław Bawolski dolnośląskie
36 Andrzej Gotszling  wielkopolskie
37 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
38 Łukasz Walczak lubelskie
39 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
40 Jakub Sulawa dolnosląskie
41 Joanna Szczyrzyca śląskie
42 Marcin Gibiec śląskie
43 Kalina Bathis wielkopolskie
44 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
45 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
46 Stanisław Jachym małopolskie
47 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
48 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
49 Michał Osmelak zachodniopomorskie
50 Marta Osmelak zachodniopomorskie
51 Tomasz Musioł śląskie
52 Janusz Chmielewski śląskie
53 Maksymilian Chmielewski śląskie
54 Edyta Mikoś  małopolskie
55 Wojciech Mikoś  małopolskie
56 Marek Kucharski mazowieckie
57 Ireneusz Warchoł podkarpackie
58 Marlena Chmielewska małopolskie
59 Jakub Foltyn śląskie
60 Piotr Bogobowicz mazowieckie
61 Adam Szczepkowski podkarpackie
62 Anna Szczepkowska  podkarpackie
63 Małgorzata Szczepkowska podkarpackie
64 Marek Szczepkowski  podkarpackie
65 Jerzy Gałan śląskie
66 Olszewski Tomasz śląskie
67 Aneta Płomin Olszewka śląskie
68 Edyta Rusak Płaszczymąka śląskie
69 Janusz Płaszczymąka śląskie
70 Agnieszka Myśliwiec śląskie
71 Tomasz Zaucha małopolskie
72 Anna Zaucha małopolskie
73 Maciej Zaucha małopolskie
74 Karolina Zaucha małopolskie
75 Kornelia Milanowska śląskie
76 Adam Milanowski śląskie
77 Edyta Milanowska śląskie
78 Piotr Milanowski śląskie
79 Michał Stanowski śląskie
80 Marek Reichel śląskie
81 Władysława Jamroży małopolskie
82 Henryk Jamroży małopolskie
83 Henry Gliwka sląskie
84 Krzysztof Różalski podkarpackie
85 Martyna Kolanek śląskie
86 Rafał Krzyżanowski śląskie
87 Paweł Gogłuska mazowieckie
88 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
89 Kinga Kania małopolskie
90 Marek Warsz śląskie
91 Szymon Warsz śląskie
92 Jacek Ramus opolskie
93 Róża Duda śląskie
94 Zbigniew Duda śląskie
95 Tymon Matysek świętokrzyskie
96 Aleksander Matysek świętokrzyskie
97 Marek Matysek świętokrzyskie
98 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
99 Michał Kiecka śląskie
100 Wojciech Kiecka śląskie
101 Bogusław Kaczkowski mazowieckie
102 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
103 Marian Rzekiecki dolnośląskie
104 Ewa Sieczkowska  śląskie
105 Piotr Kiełkowski śląskie
106 Grzegorz Maliszewski podlaskie
107 Marek Ciesieluk lubelskie
108 Hubert Szewczuk lubelskie
109 Adam Stankiewicz pomorskie
110 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
111 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
112 Magdalena Bartosik śląskie
113 Marek Moroń śląskie
114 Kazimierz Janota śląskie
115 Filip Niemiec śląskie
116 Joanna Smyrak śląskie
117 Tomasz Smyrak śląskie
118 Andrzej Kuśnierz śląskie
119 Mirosława Niemiec śląskie
120 Łukasz Niemiec śląskie
121 Małgorzata Nowacka wielkopolskie
122 Wojciech Nowacki wielkopolskie
123 Andrzej Połomski małopolskie
124 Wojciech Spiżak zachodniopomorski
125 Grzegorz Czubaj małopolskie
126 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
127 Ewa Polańska mazowieckie
128 Jolanta Hetmańczyk śląskie
129 Tomasz Sokoła śląskie
130    

 

BRĄZOWA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym  małopolskie
2 Jan Suchecki dolnośląskie
3 Mirosław Surmacz śląskie
4 Marlena Jarczewska wielkopolskie
5 Paweł-Śliwiński kujawsko-pomorskie
6 Stanisław Gębski pomorskie
7 Władysław Suława dolnośląskie
8 Sławomir Manikowski opolskie
9 Jarosław Sobota dolnośląskie
10 Daria Werner śląskie
11 Rafał Knapik śląskie
12 Mirosław Bawolski dolnośląskie
13 Łukasz Walczak lubelskie
14 Marek Drapa śląskie
15 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
16 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
17 Michał Osmelak zachodniopomorskie
18 Marta Osmelak zachodniopomorskie
19 Janusz Chmielewski śląskie
20 Stanisław Jachym małopolskie
21 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
22 Piotr Bogobowicz mazowieckie
23 Krzysztof Kulhawiec podkarpackie
24 Piotr Waczyński łódzkie
25 Kinga Kania małopolskie
26 Róża Duda śląskie
27 Zbigniew Duda śląskie
28 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
29 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
30 Ireneusz Warchoł podkarpackie
31 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
32 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
33 Andrzej Kiśnierz śląskie
34 Mirosława Niemiec śląskie
35 Łukasz Niemiec śląskie
36 Andrzej Połomski małopolskie
37 Grzegorz Czubaj małopolskie
38 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
39 Ewa Polańska mazowieckie
40    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Jan Suchecki dolnośląskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Stanisław Gębski pomorskie
5 Marlena Jarczewska wielkopolskie
6 Władysław Suława dolnośląskie
7 Sławomir Manikowski opolskie
8 Mirosław Bawolski dolnośląskie
9 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
10 Stanisław Jachym małopolskie
11 Różą Duda śląskie
12 Zbigniew Duda śląskie
13 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
14 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
15 Andrzej Kuśnierz śląskie
16    
17    
18    
19    
20    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
3 Mirosław Bawolski dolnośląskie
4 Jan Suchecki dolnośląskie
5 Mirosław Bawolski dolnośląskie
6 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
7    
8    
9    
10    

Galeria Zdjęć


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP i grupie facebook Ludzie Gór
KZKG RP: www.visionwear.pl/pl/123-kzkg-rp
Grupa LG: www.visionwear.pl/pl/124-ludzie-gor


Popularna KNSKP po zdobyciu 5 szczytu z listy


Brązowa KNSKP po zdobyciu 20 szczytów z listy


Srebrna KNSKP po zdobyciu 35 szczytów z listy


Złota KNSKP po zdobyciu 50 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ NAJWYBITNIEJSZYCH SZCZYTÓW KARPAT POLSKICH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

wit.piwniczna.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1r6gIpBzP0lYlLL7HQkRetttr3CWvUbuo&usp=sharing