Korona / KNSGP /

Sponsorem korony jest


Sklep w którym znajdziesz wszystko co potrzebne w turystyce górskiej.
Tel: 32 307 54 76
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.trekmondo.pl
https://web.facebook.com/trekmondo/

szczyt

Pasmo

wybitność

m.n.p.m.

Śnieżka

Karkonosze

1202

1602

Babia Góra

Beskid Żywiecki

1075

1725

Pilsko

Beskid Żywiecki

752

1557

Śnieżnik

Masyw Śnieżnika

657

1425

Turbacz

Gorce

605

1310

Skrzyczne

Beskid Śląski

585

1257

Radziejowa

Beskid Sądecki

537

1266

Czupel

Beskid Mały

523

933

Wielka Rawka

Bieszczady

523

1307

Luboń Wielki

Beskid Wyspowy

512

1022

Tarnica

Bieszczady

494

1346

Wielka Sowa

Góry Sowie

485

1015

Ślęża

Masyw Ślęży

468

718

Jaworzyna Krynicka

Beskid Sądecki

444

1114

Połonina Caryńska

Bieszczady

442

1297

Lubogoszcz

Beskid Wyspowy

423

968

Mogielica

Beskid Wyspowy

421

1171

Ćwilin

Beskid Wyspowy

417

1072

Jaworz

Beskid Wyspowy

416

921

Wielka Racza

Beskid Żywiecki

391

1236

Klimczok

Beskid Śląski

388

1117

Połonina Wetlińska

Bieszczady

383

1255

Wołosań

Bieszczady

381

1071

Lubań

Gorce

379

1225

Waligóra

Góry Kamienne

366

936

Łysica

Góry Świętokrzyskie

362

612

Lackowa

Beskid Niski

360

997

Łamana Skała

Beskid Mały

359

929

Polica

Beskid Żywiecki

351

1369

Świnica

Tatry

351

2301

Lubomir

Beskid Wyspowy

349

904

Śnieżnica

Beskid Wyspowy

346

1006

Kamionna

Beskid Wyspowy

346

801

Szczebel

Beskid Wyspowy

343

977

Łopiennik

Bieszczady

335

1069

Wielki Szyszak

Karkonosze

331

1509

Trohaniec

Bieszczady

329

939

Okrąglica /Trzy Korony/

Pieniny

329

982

Maślana Góra

Beskid Niski

328

753

Ciecień

Beskid Wyspowy

324

829

Krzesanica

Tatry

323

2122

Koskowa Góra

Beskid Makowski

311

867

Czantoria Wielka

Beskid Śląski

311

995

Jaworniki

Góry Sanocko-Turczańskie

310

909

Jaworze

Beskid Niski

305

882

Czerenina

Bieszczady

303

981

Paportna

Bieszczady 

293

1198

Wątkowa

Beskid Niski

289

846

Modyń

Beskid Wyspowy

273

1028

Rysy

Tatry

163

2499

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

5

20

35

50


DO ODZNAK DZIECIĘCEJ, MŁODZIEŻOWEJ I DUŻEJ WCHODZĄ SZCZYTY Z LIST
KNSGP, KNSKP i KNSSP

 

D - KNSGP   

DZIECIĘCA

10

 

M-KNSG-P

MŁODZIEŻOWA

20

DUŻA - DKNSGP

BRĄZOWA

SREBRNA

ZŁOTA

30

55

80

Lista Zdobywców

 
POPULARNA KNSGP

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Łukasz Kornatka śląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Rafał Pukocz śląskie
4 Marcin Korus śląskie
5 Dagmara Dębska śląskie
6 Jan Suchecki dolnośląskie
7 Antoni Kubik śląskie
8 Andrzej Kuśnierz śląskie
9 Teresa Konefał mazowieckie
10 Stanisław Konefał mazowieckie
11 Marlena Jarczewska wielkopolskie
12 Sławomir Manikowski opolskie
13 Marta Pytel małopolskie
14 Elżbieta Uranek śląskie
15 Sebastian Uranek śląskie
16 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
17  Jakub Banaszkiewicz  wielkopolskie
18 Mateusz Such podkarpackie
19 Stanisław Jachym małopolskie
20 Marek Warsz śląskie
21 Szymon Warsz śląskie
22 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
23 Anna Franik śląskie
24 Mirosław Bawolski dolnośląskie
25 Piotr Lewandowski lubuskie
26 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
27 Jarosław Sobota dolnośląskie
28 Tomasz Olejnik podkarpackie
29 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
30 Stanisław Gębski pomorskie
31 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
32 Jolanta Suława dolnośląskie
33 Władysław Suława dolnośląskie
34 Kamil Piątkowski mazowieckie
35 Kalaudia Kotula śląskie
36 Krzysztof Kotula śląskie
37 Dominik Rybka mazowieckie
38 Tomasz Warachim dolnośląskie
39 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
40 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
41 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
42 Andrzej Gotszling wielkopolskie
43 Krzysztof Browarek łódzke
44 Kamil Haberla śląskie
45 Mariusz Buczek małopolskie
46 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
47 Katarzyna Tymińska podkarpackie
48 Marek Drapa śląskie
49 Andrzej Zawacki mazowieckie
50 Daria Werner śląskie
51 Rafał Knapik śląskie
52 Waldemar Pituła  lubuskie
53 Tomasz Lewicki pomorskie
54 Kalina Bathis wielkopolskie
55 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
56 Piotr Waczyński łódzkie
57 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
58 Łukasz Walczak lubelskie
59 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
60 Jakub Suława dolnośląskie
61 Paweł Przybylak wielkopolskie
62 Dorota Cichoń śląskie
63 Dariusz Cichoń śląskie
64 Joanna Cichoń śląskie
65 Adam Cichoń śląskie
66 Władysława Jamroży małopolskie
67 Henryk Jamroży małopolskie
68 Anna Zaucha małopolskie
69 Tomasz Zaucha małopolskie
70 Maciej Zaucha małopolskie
71 Karolina Zaucha małopolskie
72 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
73 Aneta Konefał mazowieckie
74 Włodzimierz Konefał mazowieckie
75 Oliwia Konefał mazowieckie
76 Paweł Konefał mazowieckie
77 Daria Nwokocha Norwegia
78 Bartosz Nwokocha Norwegia
79 Joanna Szczyrzyca śląskie
80 Agnieszka Nwokocha Norwegia
81 Chigozie Nwokocha Norwegia
82 Emil Nwokocha Norwegia
83 Marcin Gibiec śląskie
84 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
85 Stanisław Jachym  małopolskie
86 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
87 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
88 Michał Osmelak zachodniopomorskie
89 Marta Osmelak zachodniopomorskie
90 Tomasz Musioł śląskie
91 Janusz Chmielewski śląskie
92 Maksymilian Chmielewski śląskie
93 Edyta Mikoś  małopolskie
94 Wojciech Mikoś  małopolskie
95 Marek Kucharski  mazowieckie
96 Ireneusz Warchoł podkarpackie
97 Marlena Chmielewska małopolskie
98 Foltyn Jakub śląskie
99 Hubert Gąsak lubelskie
100 Szymon Gąsak lubelskie
101 Piotr Bogobowicz mazowieckie
102 Adam Szczepkowski podkarpackie
103 Anna Szczepkowska podkarpackie
104 Małgorzata Szczepkowska podkarpackie
105 Marek Szczepkowski podkarpackie
106 Jerzy Gałan śląskie
107 Aleksandra Maćkowska mazowieckie
108 Olszewski Tomasz śląskie
109 Aneta Płomin Olszewska śląskie
110 Żaneta Byczkowska łódzkie
111 Edyta Rusak Płaszczymąka śląskie
112 Janusz Płaszcymąka śląskie
113 Agnieszka Myśliwiec śląskie
114 Jakub Panasiuk opolskie
115 Rafał Panasiuk opolskie
116 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
117 Kornelia Milanowska śląskie
118 Adam Milanowski śląskie
119 Edyta Milanowska  śląskie
120 Piotr Milanowski śląskie
121 Marcel Matuszczak opolskie
122 Michał Stanowski śląskie
123 Marek Reichel śląskie
124 Henry Gliwka  śląskie
125 Krzysztof Różalski podkarpackie
126 Martyna Kolanek śląskie
127 Rafał Krzyżanowski śląskie
128 Paweł Gogłuska  mazowieckie
129 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
130 Kinga Kania małopolskie
131 Jacek Ramus opolskie
132 Róża Duda śląskie
133 Zbigniew Duda śląskie
134 Tymon Matysek świętokrzyskie
135 Aleksander Matysek świętokrzyskie
136 Marek Matysek świętokrzyskie
137    
138    
139    
140    

 

 

BRĄZOWA KNSGP

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Łukasz Kornatka  śląskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Dagmara Dębska śląskie
4 Jan Suchecki dolnośląskie
5 Antoni Kubik śląskie
6 Andrzej Kuśnierz śląskie
7 Teresa Konefał mazowieckie
8 Stanisław Konefał mazowieckie
9 Marlena Jarczewska wielkopolskie
10 Rafał Pukocz śląskie
11 Sławomir Manikowski opolskie
12 Marta Pytel małopolskie
13 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
14 Stanisław Jachym małopolskie
15 Mirosław Bawolski dolnośląskie
16 Jarosław Sobota dolnośląskie
17 Tomasz Olejnik podkarpackie
18 Paweł Śliwiński kujawsko -pomorskie
19 Stanisław Gębski pomorskie
20 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
21 Władysław Suława dolnośląskie
22 Kamil Piątkowski mazowieckie
23 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
24 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
25 Krzysztof Kotula śląskie
26 Daria Werner śląskie
27 Rafał Knapik śląskie
28 Łukasz Walczak lubelskie
29 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
30 Marek Drapa śląskie
31 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
32 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
33 Michał Osmelak zachodniopomorskie
34 Marta Osmelak zachodniopomorskie
35 Janusz Chmielewski śląskie
36 Stanisław Jachym małopolskie
37 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
38 Piotr Bogobowicz mazowieckie
39 Aleksandra Maćkowska mazowieckie
40 Jakub Panasiuk opolskie
41 Rafał Panasiuk opolskie
42 Piotr Waczyński łódzkie
43 Michał Stanowski śląskie
44 Kinga Kania małopolskie
45 Jacek Ramus opolskie
46 Róża Duda śląskie
47 Zbigniew Duda śląskie
48    
49    
50    

 

SREBRNA KNSGP

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Antoni Kubik  śląskie
3 Sławomir Manikowski opolskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Mirosław Bawolski dolnośląskie
6 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
7 Stanisław Gębski pomorskie
8 Marlena Jarczewska wielkopolskie
9 Władysław Suława dolnośląskie
10 Daria Werner śląskie
11 Rafał Knapik śląskie
12 Aleksandra Maćkowska mazowieckie
13 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
14 Stanisław Jachym małopolskie
15 Tomasz Olejnik podkarpackie
16 Róża Duda śląskie
17 Zbigniew Duda śląskie
18    
19    
20    

 

ZŁOTA KNSGP

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
3 MIrosław Bawolski dolnośląskie
4 Jan Suchecki dolnośląskie
5    
6    
7    
8    
9    
10    

 

DZIECIĘCA D-KNSGP

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jakub Panasiuk opolskie
2 Maria Bochenek dolnośląskie
3 Maciej Zaucha małopolskie
4 Karolina Zaucha małopolskie
5 Karol Świdrak dolnośląskie
6 Marta Osmelak zachodniopomorskie
7 Michał Osmelak zachodniopomorskie
8 Martyna Kolanek śląskie
9 Adam Kaźmierczak wielkopolskie
10 Szymon Warsz śląskie
11 Joanna Jędrzejczyk dolnośląskie
12    
13    
14    
15    

 

MŁODZIEŻOWA KNSGP

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Marta Osmelak zachodniopomorskie
2 Michał Osmelak zachodniopomorskie
3 Szymon Warsz śląskie
4    
5    
6    
7    
8    
9    
10    

 

DUŻA KNSGP - BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
1 Jan Suchecki dolnośląskie
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Sławomir Manikowski opolskie
5 Robert Jędzrejczyk dolnośląskie
6 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
7 Stanisław Jachym małopolskie
8 Tomasz Olejnik podkarpackie
9 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
10 Agnieszka Osmelak  zachodniopomorskie
11 Mirosłąw Bawolski dolnosląskie
12 Róża Duda śląskie
13 Zbigniew Duda śląskie
14    
15    
 

 

DUŻA KNSGP - SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachyn małopolskie
1 Jan Suchecki dolnosląskie
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Sławomir Manikowski opolskie
5 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
6 Stanisław Jachym małopolskie
7 Mirosław Bawolski dolnośląskie
8 Róża Duda śląskie
9 Zbigniew Duda śląskie
10    
 

 

DUŻA KNSGP - ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym  małopolskie
1 Jan Suchecki dolnośląskie
1 Paweł  Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Mirosław Bawolski dolnosląskie
5    
6    
7    
8    
9    
10    

 

Galeria Zdjęć


Popularna KNSGP po zdobyciu 5 szczytu z listy


Brązowa KNSGP po zdobyciu 20 szczytów z listy


Srebrna KNSGP po zdobyciu 35 szczytów z listy


Złota KNSGP po zdobyciu 50 szczytów z listy


Odznaka Dziecięca po zdobyciu 10 szczytów z list najwybitniejszych


Odznaka Młodzieżowa po zdobyciu 20 szczytów z list najwybitniejszych


Brązowa po zdobyciu 30 szczytów z list nawybitniejszych


Srebrna po zdobyciu 55 szczytów z list najwybitniejszych


Złota po zdobyciu wszystkich 80 szczytów z list najwybitniejszych

Mapa

KORONĘ NAJWYBITNIEJSZYCH SZCZYTÓW GÓR POLSKICH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

www.compass.krakow.pl

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1lJy0anowqOHLapouIDItI8Hjub6J7cHv&usp=sharing