Korona / KGOP /


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP i grupie facebook Ludzie Gór
KZKG RP: www.visionwear.pl/pl/123-kzkg-rp
Grupa LG: www.visionwear.pl/pl/124-ludzie-gor

szczyt m.n.p.m.

Biskupia Kopa

890

Srebrna Kopa

785

Zamkowa Góra

571

Średnia Kopa

543

Szyndzielowa Kopa

533

Przednia Kopa

467

Długota

457

Olszak

453

Krzyżówka

427

Okopowa

388

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

5

10

Lista Zdobywców


Sklep w którym znajdziesz wszystko co potrzebne w turystyce górskiej.
Tel: 32 307 54 76
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.trekmondo.pl
https://web.facebook.com/trekmondo/

POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Patrycja Jaworowska śląskie
2 Marcin Baranowski podkarpackie
3 Jan Suchecki dolnośląskie
4 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
5 Stanisław Jachym  małopolskie
6 Krzysztof Browarek łódzkie
7 Marlena Jarczewska wielkopolskie
8 Władysław Suława dolnośląskie
9 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
10 Krzysztof Kotula śląskie
11 Mirosław Surmacz śląskie
12 Henryk Berczyński dolnośląskie
13 Anna Franik śląskie
14 Stanisław Gębski pomorskie
15 Kalina Bathis wielkopolskie
16 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
17 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
18 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
19 Sebastian Mitelski śląskie
20 Łukasz Walczak lubelskie
21 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
22 Sławomir Manikowski opolskie
23 Marcel Matuszczak opolskie
24 Adam Cichoń śląskie
25 Tomasz Olejnik podkarpackie
26 Teresa Konefał mazowieckie
27 Stanisław Konefał mazowieckie
28 Piotr Lewandowski lubuskie
29 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
30 Tomasz Musioł śląskie
31 Janusz Chmielewski śląskie
32 Przemysław Surma opolskie
33 Lena Surma opolskie
34 Justyna Socha opolskie
35 Jacek Samor dolnośląskie
36 Marlena Chmielewska małopolskie
37 Jacek Foltyn śląskie
38 Edyta Rusak Płaszczymąka śląskie
39 Janusz Płaszczymąka śląskie
40 Jacek Ramus opolskie
41 Katarzyna  Rozstrygin zachodniopomorskie
42 Maciej Rozstrygin zachodniopomorskie
43 Katarzyna Myśliwiec śląskie
44 Mariusz Myśliwiec śląskie
45 Agnieszka Myśliwiec śląskie
46 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
47 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
48 Marta Osmelak zachodniopomorskie
49 Michał Osmelak zachodniopomorskie
50 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
51 Stanisław Jachym małopolskie
52 Dariusz Dawidziak wielkoplskie
53 Róża Duda śląskie
54 Zbigniew Duda śląskie
55 Anna Szczupakowska podkarpackie
56 Zbigniew Kowalczyk dolnośląska
57 Marian Rzekiecki dolnośląskie
58 Ewelina Piksa opolskie
59 Mariusz Piksa opolskie
60 Marek Ciesieluk lubelskie
61 Magdalena Bartosik śląskie
62 Marek Moroń śląskie
63 Antoni Kubik śląskie
64 Filip Niemiec śląskie
65 Joanna Smyrak śląskie
66 TomaszSmyrak śląskie
67 Andrzej Kuśnierz śląskie
68 Mirosława Niemiec śląskie
69 Łukasz Niemiec śląskie
70 Michał Smoczyk lubuskie
71 Michał Stanowski śląskie
72 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
73 Rafał Panasiuk opolskie
74 Jakub Panasiuk opolskie
75 Grzegorz Czubaj małopolskie
76 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
77 Kornelia Milanowska śląskie
78 Adam Milanowski śląskie
79 Edyta Milanowska śląskie
80 Piotr Milanowski śląskie
81 Jolanta Hetmańczyk śląskie
82 Tomasz Sokoła śląskie
83 Paweł Gogłuska mazowieckie
84 Przemysław Grzesiak dolnośląskie
85 Tomasz Warachim dolnośląskie
86    
87    
88    
89    
90    

 


SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Patrycja Jaworowska  śląskie
2 Maciej Baranowski podkarpackie
3 Jan Suchecki  dolnośląskie
4 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
5 Stanisław Jachym małopolskie
6 Marlena Jarczewska wielkopolskie
7 Władysław Suława dolnośląskie
8 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
9 Henryk Berczyński dolnośląskie
10 Kalina Bathis wielkopolskie
11 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
12 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
13 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
14 Sebastian Mitelski śląskie
15 Tomasz Olejnik podkarpackie
16 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
17 Sławomir Manikowski opolskie
18 Tomasz Musioł śląskie
19 Jacek Samor dolnośląskie
20 Marlena Chmielewska małopolskie
21 Jakub Foltyn śląskie
22 Edyta Rusak Płaszczymąka śląskie
23 Janusz Płaszczymąka śląskie
24 Jacek Ramus opolskie
25 Katarzyna Rozstrygin zacodniopomorskie
26 Maciej Rozstrygin zachodniopomorskie
27 Katarzyna Myśliwiec śląskie
28 Mariusz Myśliwiec śląskie
29 Mirosław Surmacz śląskie
30 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
31 Stanisław Jachym małopolskie
32 Dariusz Dawidziak wielkopolska
33 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
34 Marian Rzekiecki dolnośląskie
35 Ewelina Piksa opolskie
36 Mariusz Piksa opolskie
37 Marek Ciesieluk lubelskie
38 Antoni Kubik śląskie
39 Michał Smoczyk lubuskie
40  Rafał Panasiuk opolskie
41 Jakub Panasiuk opolskie
42 Kornelia Milanowska śląskie
43 Adam Milanowski śląskie
44 Edyta Milanowska śląskie
45 Piotr Milanowski śląskie
46 Jolanta Hetmańczyk śląskie
47 Tomasz Sokoła śląskie
48 Paweł Gogłuska mazowieckie
49 Tomasz Warachim dolnośląskie
50    

 


ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Stanisław Jachym  małopolskie
3 Władysław Suława dolnośląskie
4 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
5 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
6 Sebastian Mitelski śląskie
7 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
8 Tomasz Olejnik podkarpackie
9 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
10 Sławomir Manikowski opolskie
11 Tomasz Musioł  śląskie
12 Jacek Samor dolnośląskie
13 Jacek Ramus opolskie
14 Katarzyna Rozstrygin zachodnioomorskie
15 Maciej Rozstrygin zachodniopomorskie
16 Mirosław Surmacz śląskie
17 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
18 Stanisław Jachym małopolskie
19 Zbigniew Kowalczyk dolnosląskie
20 Marian Rzekiecki dolnośląskie
21 Antoni Kubik śląskie
22 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
23 Ewelina Piksa opolskie
24 Mariusz Piksa opolskie
25 Michał Smoczyk lubuskie
26 Rafał Panasiuk opolskie
27 Jakub Panasiuk opolskie
28 Jolanta Hetmańczyk śląskie
29 Tomasz Sokoła śląskie
30    

Galeria Zdjęć


Popularna KGOP po zdobyciu 1 szczytu z listy


Srebrna KGOP po zdobyciu 5 szczytów z listy


Złota KGOP po zdobyciu minimum 10 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ GÓR OPAWSKICH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

POSZUKUJEMY PRODUCENTÓW MAP CHĘTNYCH DO WPÓŁPRACY BARTEROWEJ

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1LOzrDka0VH6LOHBThmZ4Yu23dJ6ShzjG&usp=sharing

OPISY TRAS

Biskupia Kopa

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/05/glowny-szlak-sudecki-gory-opawskie.html

Srebrna Kopa

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/05/glowny-szlak-sudecki-gory-opawskie.html

Zamkowa Góra

Blog Podróże Pana Szpaka : https://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/05/glowny-szlak-sudecki-gory-opawskie.html

Średnia Kopa

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/05/glowny-szlak-sudecki-gory-opawskie.html

Szyndzielowa Kopa

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/05/glowny-szlak-sudecki-gory-opawskie.html

Przednia Kopa

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/05/glowny-szlak-sudecki-gory-opawskie.html

Długota

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/05/glowny-szlak-sudecki-gory-opawskie.html

Olszak

Krzyżówka

Okopowa

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Biskupia Kopa 890 50.2566719 17.4288225 50°15'24'' N 17°25'44'' E
Srebrna Kopa 785 50.2567542 17.4549150 50°15'24'' N 17°27'18'' E
Zamkowa Góra 571 50.2743112 17.4584341 50°16'28'' N 17°27'30'' E
Średnia Kopa 543 50.2942196 17.3577547 50°17'39'' N 17°21'28'' E
Szyndzielowa Kopa 533 50.2787543 17.4602794 50°16'44'' N 17°27'37'' E
Przednia Kopa 467 50.3010183 17.3657370 50°18'4'' N 17°21'57'' E
Długota 457 50.2795496 17.5276136 50°16'46'' N 17°31'39'' E
Olszak 453 50.2915876 17.4573612 50°17'30'' N 17°27'27'' E
Krzyżówka 427 50.2904908 17.434187 50°17'26'' N 17°26'3'' E
Okopowa 388 50.29326 17.5534058 50°17'36'' N 17°33'12'' E