Korona / KP /

szczyt m.n.p.m.

Wysoka

1050

Smerekowa

1015

Okrąglica /Trzy Korony/

982

Wierchliczka

964

Watrisko

960

Borsuczyny

939

Durbaszka

934

Wysoki Wierch

899

Żar

883

Sokolica

747

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

5

10

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Paweł Sliwiński kujawsko-pomorskie
3 Stanisław Gębski pomorskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 MIrosław Surmacz śląskie
6 Teresa Konefał mazowieckie
7 Stanisław Konefał mazowieckie
8 Daria Strączyńska małopolskie
9 Paweł Ząbczyński małopolskie
10 Klaudia Kotula śląskie
11 Krzysztof Kotula śląskie
12 Marlena Jarczewska wielkopolskie
13 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
14 Jolanta Suława dolnośląskie
15 Władysław Suława dolnośląskie
16 Elżbieta Uranek śląskie
17 Sebastian Uranek śląskie
18 Tomasz Warachim dolnośląskie
19 Sławomir Manikowski opolskie
20 Patrycja Jaworowska  śląskie
21 Maciej Baranowski  podkarpackie
22 Paweł Rączka podkarpackie
23 Krzysztof Browarek łódzkie
24 Mariusz Buczek małopolskie
25 Mirosław Czapliński  warmińsko mazurskie
26 Katarzyna Tymińska podkarpackie
27 Marek Drapa śląskie
28 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
29 Andrzej Zawacki mazowieckie
30 Dariusz Błaut śląskie
31 Aleksandra Maćkowska małopolskie
32 Kalina Bathis wielkopolskie
33 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
34 Piotr Waczyński łódzkie
35 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
36 Beata Chechelska małopolskie
37 Władysława Jamroży małopolskie
38 Henryk Jamroży małopolskie
39 Łukasz Walczak lubelskie
40 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
41 Jakub Suława dolnośląskie
42 Paweł Przybylak wielkopolskie
43 Dorota Cichoń śląskie
44 Dariusz Cichoń śląskie
45 Joanna Cichoń śląskie
46 Adam Cichoń śląskie
47 Waldemar Pituła lubuskie
48 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
49 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
50 Tomasz Olejnik podkarpackie
51 Aleksander Bieńkowski małopolskie
52 Piotr Lewandowski lubuskie
53 Patrycja Jetka śląskie
54 Artur Śmieja śląskie
55 Marcin Gibiec śląskie
56 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
57 Stanisław Jachym małopolskie
58 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
59 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
60 Michał Osmelak zachodniopomorskie
61 Marta Osmelak zachodniopomorskie
62 Małgorzata Turska małopolskie
63 Tadeusz Turski małopolskie
64 Tomasz Musioł śląskie
65 Janusz Chmielewski śląskie
66 Maksymilian Chmielewski śląskie
67 Edyta Rusak - Płaszczymąka śląskie
68 Janusz Płaszczymąka śląskie
69 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
70 Karol Kociński kujawsko pomorskie
71 Mateusz Dębiński dolnośląskie
72 Mirosław Dębiński dolnośląskie
73 Edyta Mikoś  małopolskie
74 Marek Kucharski mazowieckie
75 Ireneusz Warchoł podkarpackie
76 Marlena Chmielewska małopolskie
77 Jakub Foltyn śląskie
78 Piotr Bogobowicz mazowieckie
79 Adam Szczupakowski podkarpackie
80 Małgorzata Szczupakowska podkarpackie
81 Filip Bogobowicz mazowieckie
82 Żaneta Byczkowska łódzkie
83 Adrian Byczkowski łódzkie
84 KrzysztofByczkowski łódzkie
85 Paweł Byczkowski łódzkie
86 Marek Szmidt śląskie
87 Tomasz Zaucha małopolskie
88 Anna Zaucha małopolskie
89 Maciej Zaucha małopolskie
90 Karolina Zaucha małopolskie
91 Tomasz Zaucha małopolskie
92 Anna Zaucha małopolskie
93 Maciej Zaucha małopolskie
94 Karolina Zaucha małopolska
95 Dariusz Gałgański kujawsko-pomorskie
96 Kamil Łukawski świętokrzyskie
97 Rafał Krzyżanowski śląskie
98 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
99 Krystyna Dobrowolska łódzkie
100 Kinga Kania małopolskie
101 Róża Duda śląskie
102 Zbigniew Duda śląskie
103    
104    
105    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jana Suchecki dolnośląskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
3 Stanisław Gębski pomorskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Mirosław Surmacz śląskie
6 Daria Strączyńska małopolskie
7 Paweł Ząbczyński małopolskie
8 Marlena Jarczewska wielkopolskie
9 Władysław Suława dolnośląskie
10 Tomasz Warachim dolnośląskie
11 Sławomir Manikowski opolskie
12 Paweł Rączka podkarpackie
13 Krzysztof Browarek łódzkie
14 KatarzynaTymińska podkarpackie
15 Marek Drapa śląskie
16 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
17 Aleksandra Maćkowska małopolskie
18 Kalina Bathis wielkopolskie
19 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
20 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
21 Dorota Cichoń śląskie
22 Dariusz Cichoń śląskie
23 Joanna Cichoń śląskie
24 Adam Cichoń śląskie
25 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
26 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
27 Tomasz Olejnik podkarpackie
28 Marcin Gibiec śląskie
29 Jolanta Suława dolnośląskie
30 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
31 Stanisław Jachym małopolskie
32 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
33 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
34 Michał Osmelak zachodniopomorskie
35 Marta Osmelak zachodniopomorskie
36 Małgorzata Turska małopolskie
37 Tadeusz Turski małopolskie
38 Maksymilian Chmielewski śląskie
39 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
40 Karol Kociński kujawsko pomorskie
41 Edyta Mikoś małopolskie
42 Marlena Chmielewska małopolskie
43 Jakub Foltyn śląskie
44 Marek Kucharski mazowieckie
45 Filip Bogobowicz mazowieckie
46 Piotr Bogobowicz mazowieckie
47 Edyta Rusak Płaszczymąka śląkie
48 Janusz Płaszczymąka śląskie
49 Marek Szmidt śląskie
50 Piotr Waczyński łódzkie
51 Dariusz Gałgański kujawsko-pomorskie
52 Władysłąwa Jamroży małopolskie
53 Henryk Jamroży małopolskie
54 Kamil Łukawski ,świętokrzyskie
55 Rafał Krzyżanowski śląskie
56 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
57 Krystyna Dobrowolska łódzkie
58 Róża Duda śląskie
59 Zbigniew Duda śląskie
60    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
3 Stanisław Jachym  małopolskie
4 Paweł Rączka  podkarpackie
5 Katarzyna Tymińska podkarpackie
6 Kalina Bathis wielkopolskie
7 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
8 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
9 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
10 Tomasz Olejnik podkarpackie
11 Władysław Suława dolnośląskie
12 Małgorzata Turska małopolskie
13 Tadeusz Turski małopolskie
14 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
15 Stanisław Jachym małopolskie
16 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
17 Karol Kociński kujawsko pomorskie
18 Aleksandra Maćkowska małopolskie
19 Piotr Bogobowicz mazowieckie
20 Kamil Łukawski świętokrzyskie
21 Rafał Krzyżanowski śląskie
22 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
23 Krystyna Dobrowolska łódzkie
24    
25    

Galeria Zdjęć


Popularna KP po zdobyciu 1 szczytu z listy


Srebrna KP po zdobyciu 5 szczytów z listy


Złota KP po zdobyciu 10 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ PIENIN ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

www.compass.krakow.pl

http://www.compass.home.pl/klient/!Sklep/Zoomify/Pieniny_17.html

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1lvyWwHW-QcueStq0uYr-ZptTAS3UEe_8&usp=sharing

OPISY TRAS:

Wysoka

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/korona-pienin-wedrowka-najwyzszy-szczyt-pienin-wysoka-6-pozostalych-szczytow/
Smerekowa

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/korona-pienin-wedrowka-najwyzszy-szczyt-pienin-wysoka-6-pozostalych-szczytow/
Okrąglica/Trzy Korony

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/korona-pienin-witamy-jesien-na-trzec/
Wierchliczka

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/korona-pienin-wedrowka-najwyzszy-szczyt-pienin-wysoka-6-pozostalych-szczytow/
Watrisko

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/korona-pienin-wedrowka-najwyzszy-szczyt-pienin-wysoka-6-pozostalych-szczytow/
Borsuczyny

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/korona-pienin-wedrowka-najwyzszy-szczyt-pienin-wysoka-6-pozostalych-szczytow/
Durbaszka

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/korona-pienin-wedrowka-najwyzszy-szczyt-pienin-wysoka-6-pozostalych-szczytow/
Wysoki Wierch

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/korona-pienin-wedrowka-najwyzszy-szczyt-pienin-wysoka-6-pozostalych-szczytow/
Żar
Sokolica

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/korona-pienin-witamy-jesien-na-trzec/

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Wysoka 1050 49.380278 20.555556 49°22'49'' N 20°33'20'' E
Smerekowa 1015 49.3751352 20.5769972 49°22'30'' N 20°34'37'' E
Okrąglica /Trzy Korony/ 982 49.4146715 20.4151541 49°24'53'' N 20°24'55'' E
Wierchliczka 964 49.3833919 20.5922649 49°23'0'' N 20°35'32'' E
Watrisko 960 49.384444 20.5799488 49°23'4'' N 20°34'48'' E
Borsuczyny 939 49.3854449 20.5464748 49°23'8'' N 20°32'47'' E
Durbaszka 934 49.3868889 20.5361007 49°23'13'' N 20°32'10'' E
Wysoki Wierch 899 49.3932771 20.5138256 49°23'36'' N 20°30'50'' E
Żar 883 49.4181097 20.2293787 49°25'5'' N 20°13'46'' E
Sokolica 747 49.4185888 20.4404496 49°25'7'' N 20°26'26'' E