Korona / KMŚN /


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP i grupie facebook Ludzie Gór
KZKG RP: www.visionwear.pl/pl/123-kzkg-rp
Grupa LG: www.visionwear.pl/pl/124-ludzie-gor

szczyt m.n.p.m.

Śnieżnik

1425

Mały Śnieżnik

1337

Goworek

1320

Średniak

1210

Czarna Góra

1205

Żmijowiec

1153

Trójmorski Wierch

1145

Jaworowa Kopa

1138

Porębek

898

Igliczna

845

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

5

10

Lista Zdobywców

POPULARNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Marlena Jarczewska  wielkopolskie
3 Mirosław Surmacz śląskie
4 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
5 Stanisław Jachym  małopolskie
6 Teresa Konefał mazowieckie
7 Stanisław Konefał mazowieckie
8 Regina Ostrowska  dolnośląskie
9 Stanisław Gębski pomorskie
10 Elżbieta Uranek śląskie
11 Sebastian Uranek śląskie
12 Tomasz Warachim dolnośląskie
13 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
14 Sławomir Manikowski opolskie
15 Daria Strączyńska  małopolskie
16 Paweł Ząbczyński małopolskie
17 Władysław Suława dolnośląskie
18 Jacek Samor dolnośląskie
19 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
20 Zdzisław Orlik śląskie
21 Henryk Berczyński dolnośląskie
22 Anna Franik śląskie
23 Szymon Pierzyna śląskie
24 Tomasz Lewicki pomorskie
25 Waldemar Pituła lubuskie
26 Kamila Bathis wielkopolskie
27 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
28 Łukasz Walczak lubelskie
29 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
30 Jakub Suława dolnośląskie
31 Marcel Matuszczak opolskie
32 Paweł Przybylak wielkopolskie
33 Adam Cichoń śląskie
34 Piotr Lewandowski lubuskie
35 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
36 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
37 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
38 Michał Osmelak zachodniopomorskie
39 Marta Osmelak zachodniopomorskie
40 Bogusław Baron śląskie
41 Janusz Chmielewski śląskie
42 Filip Bogobowicz mazowieckie
43 Mateusz Dębiński dolnośląskie
44 Mirosław Dębiński dolnośląskie
45 Marlena Chmielewska małopolskie
46 Jakub Foltyn śląskie
47 Piotr Bogobowicz mazowieckie
48 Katarzyna Myśliwiec śląskie
49 Mariusz Myśliwiec śląskie
50 Tomasz Musioł śląskie
51 Tomasz Zaucha małopolskie
52 Anna Zaucha małopolskie
53 Maciej Zaucha małopolskie
54 Karolina Zaucha małopolskie
55 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
56 Stanisław Jachym małopolskie
57 Henryk Gliwka śląskie
58 Grzegorz Dudek śląskie
59 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
60 Paweł Gogłuska mazowieckie
61 Kinga Kania małopolskie
62 Róża Duda śląskie
63 Zbigniew Duda śląskie
64 Mirosław Pietruszka mazowieckie
65 Bartosz Buchaniec śląskie
66 Anna Szczupakowska podkarpackie
67 Bogusław Kaczkowski mazowieckie
68 Aneta Konefał mazowieckie
69 Włodzimierz Konefał mazowieckie
70 Oliwia Konefał mazowieckie
71 Paweł Konefał mazowieckie
72 Agnieszka Nwokocha Norwegia
73 Chigozie Nwokocha Norwegia
74 Daria Nwokocha Norwegia
75 Bartosz Nwokocha Norwegia
76 Emil Nwokocha Norwegia
77 Konrad Kwiecień dolnoślaskie
78 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
79 Marian Rzekiecki dolnośląskie
80 Marek Ciesieluk lubelskie
81 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
82 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
83 Jakub Spiżak zachodniopomorskie
84 Robert Szwabowicz dolnośląskie
85 Justyna Spodar dolnośląskie
86 Grzegorz Frachnowski wielkopolskie
87 Andrzej Kuśnierz śląskie
88 Mirosława Niemiec śląskie
89 Łukasz Niemiec śląskie
90 Michał Stanowski śląskie
91 Marcin Napierała  wielkopolskie
92 Michał Smoczyk  lubuskie
93 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
94 Grzegorz Czubaj małopolskie
95 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
96 Kornelia Milanowska śląskie
97 Adam Milanowski śląskie
98 Edyta Milanowska śląskie
99 Piotr Milanowski śląskie
100 Ewa Polańska mazowieckie
101 Andrzej Karpała śląskie
102 Wiesława Nieznańska Karpała śląskie
103    
104    
105    

 

SREBRNA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Marlena Jarczewska wielkopolskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Regina Ostrowska  dolnośląskie
5 Stanisław Gębski pomorskie
6 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
7 Sławomir Manikowski opolskie
8 Daria Strączyńska małopolskie
9 Paweł Ząbczyński małopolskie
10 Damian Zabielski dolnośląskie
11 Władysław Suława dolnośląskie
12 Jacek Samor dolnosląskie
13 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
14 Henryk Berczyński dolnośląskie
15 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
16 Bogusław Baron śląskie
17 Marlena Chmielewska małopolskie
18 Jakub Foltyn śląskie
19 Piotr Bogobowicz  mazowieckie
20 Tomasz Musioł  śląskie
21 Marcel Matuszczak opolskie
22 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
23 Stanisław Jachym małopolskie
24 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
25 Bogusław Kaczkowski mzowieckie
26 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
27 Marian Rzekiecki dolnośląskie
28 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
29 Mirosław Dębiński dolnośląskie
30 Grzegorz Frachnowski wielkopolskie
31 Marcin Napierała wielkopolskie
32 Michał Smoczyk lubuskie
33 Grzegorz Czubaj małopolskie
34 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
35 Kornelia Milanowska śląskie
36 Adam Milanowski śląskie
37 Edyta Milanowska śląskie
38 Piotr Milanowski śląskie
39 Ewa Polańska mazowieckie
40    

 

ZŁOTA
Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Marlena Jarczewska wielkopolskie
3 Stanisław Jachym  małopolskie
4 Regina Ostrowska  dolnośląskie
5 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
6 Daria Śtrączyńska małopolskie
7 Paweł Ząbczyński małopolskie
8 Władysław Suława dolnośląskie
9 Jacek Samor dolnośląskie
10 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
11 Sławomir Manikowski opolskie
12 Bogusław Baron śląskie
13 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
14 Stanisław Jachym małopolskie
15 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
16 Marian Rzekiecki dolnośląskie
17 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
18 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
19 Grzegorz Frachnowski wielkopolskie
20    

Galeria Zdjęć


Sklep w którym znajdziesz wszystko co potrzebne w turystyce górskiej.
Tel: 32 307 54 76
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.trekmondo.pl
https://web.facebook.com/trekmondo/


Popularna KMŚN po zdobyciu 1 szczytu z listy


Srebrna KMŚN po zdobyciu 5 szczytów z listy


Złota KMŚN po zdobyciu 10 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ MASYWU ŚNIEŻNIKA ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

 

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1GonURs_y34d1J3R8Pz64gHu8dwdEKmzb&usp=sharing

OPISY TRAS

Śnieżnik

Mały Śnieżnik

Goworek

Średniak

Czarna Góra

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/04/masyw-snieznika-gory-zlote.html

Żmijowiec

Blog Podróże Pana Szpakahttps://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/04/masyw-snieznika-gory-zlote.html

Trójmorski Wierch

Jaworowa Kopa

Porębek

Igliczna

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2018/04/masyw-snieznika-gory-zlote.html

 

 

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Śnieżnik 1425 50.2074709 16.8475094 50°12'27'' N 16°50'51'' E
Mały Śnieżnik 1337 50.1922802 16.8144011 50°11'32'' N 16°48'52'' E
Goworek 1320 50.1889595 16.8100682 50°11'20'' N 16°48'36'' E
Średniak 1210 50.2125 16.821389 50°12'45'' N 16°49'17'' E
Czarna Góra 1205 50.251864 16.804889 50°15'7'' N 16°48'18'' E
Żmijowiec 1153 50.231389 16.827222 50°13'53'' N 16°49'38'' E
Trójmorski Wierch 1145 50.157503 16.790833 50°9'27'' N 16°47'27'' E
Jaworowa Kopa 1138 50.246667 16.803611 50°14'48'' N 16°48'13'' E
Porębek 898 50.2316121 16.8656642 50°13'54'' N 16°51'56'' E
Igliczna 845 50.2440167 16.7494783 50°14'38'' N 16°44'58'' E