Korona / KG /


Zajmujemy się profesjonalną impregnacją technicznej odzieży outdoorowej
z membraną gore-tex, butów miejskich, trekkingowych oraz górskich.
Tel.: 727 977 177

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.wodoodporni.com.pl
https://www.facebook.com/wodoodporni.wro/

szczyt m.n.p.m.

Turbacz

1310

Jaworzyna Kamienicka

1288

Kiczora

1282

Kudłoń

1274

Czoło Turbacza

1258

Gorc Troszacki

1235

Gorc

1228

Lubań

1225

Przysłop

1187

Obidowiec

1106

Bukowina Waksmundzka

1103

Turbaczyk

1078

Suchy Groń

1043

Bukowina Obidowska

1039

Runek

1005

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

15

Lista Zdobywców


Sklep internetowy z odzieżą sportową
Producent i Dystrybutor odzieży dedykowanej klubowi KZKG RP i grupie facebook Ludzie Gór
KZKG RP: www.visionwear.pl/pl/123-kzkg-rp
Grupa LG: www.visionwear.pl/pl/124-ludzie-gor

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
2 Krzysztof Kotula śląskie
3 Jolanta Suława dolnośląskie
4 Władysław Suława dolnośląskie
5 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
6 Stanisław Jachym małopolskie
7 Marlena Jarczewska wielkopolskie
8 Jan Suchecki dolnośląskie
9 Mirosław Surmacz śląskie
10 Marek Drapa śląskie
11 Sławomir Manikowski opolskie
12 Stanisław Gębski pomorskie
13 Zbigniew Szczerbowski śląskie
14 Piotr Waczyński łódzkie
15 Krzysztof Grygierczyk śląskie
16 Łukasz Walczak lubelskie
17 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
18 Jakub Suława dolnośląskie
19 Adam Cichoń śląskie
20 Teresa Konefał  mazowieckie
21 Stanisław Konefał mazowieckie
22 Piotr Lewandowski lubuskie
23 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
24 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
25 Michał Osmelak zachodniopomorskie
26 Marta Osmelak zachodniopomorskie
27 Edyta Mikoś małopolskie
28 Wojciech Mikoś małopolskie
29 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
30 Stanisław Jachym małopolskie
31 Ireneusz Warchoł podkarpackie
32 Marek Reichel śląskie
33 Piotr Bogobowicz mazowieckie
34 Marek Matysek świętokrzyskie
35 Aleksander Matysek świętokrzyskie
36 Tymon Matysek świetokrzyskie
37 Tomasz Zaucha małopolskie
38 Anna Zaucha małopolskie
39 Maciej Zaucha małopolskie
40 Karolina Zaucha małopolskie
41 Wojciech Trześniewski kujawsko-pomorskie
42 Andrezej Karpała śląskie
43 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
44 Henryk Gliwka śląskie
45 Paweł Gogłuska mazowieckie
46 Kinga Kania małopolskie
47 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
48 Marek Warsz śląskie
49 Szymon Warsz śląskie
50 Róża Duda śląskie
51 Zbigniew Duda śląskie
52 Krzysztof Różalski podkarpackie
53 Wiktoria Różalska podkarpackie
54 Kalina Bathis wielkopolskie
55 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
56 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
57 Michał Kiecka śląskie
58 Wojciech Kiecka śląskie
59 Grzegorz Zajączkowski dolnośląskie
60 Marian Rzekiecki dolnośląskie
61 Grzegorz Maliszewski podlaskie
62 Adam Stankiewicz pomorskie
63 Kazimierz Janota śląskie
64 Michał Stanowski śląskie
65 Janusz Sikorski małopolskie
66 Joanna Smyrak śląskie
67 Andrzej Kuśnierz śląskie
68 Mirosława Niemiec śląskie
69 Łukasz Niemiec śląskie
70 Andrzej Połomski małopolskie
71 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
72 Krystyna Dąbrowska łódzkie
73 Marek Żaglewski kujawsko-pomorskie
74 Grzegorz Czubaj małopolskie
75 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
76 Kornelia Milanowska śląskie
77 Adam Milanowski śląskie
78 Edyta milanowska śląskie
79 Piotr Milanowski śląskie
80 Ewa Pytlarz-Ozga śląskie
81 Ewa Polańska mazowieckie
82    
83    
84    
85    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Władysław Suława  dolnośląskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Marlena Jarczewska wielkopolskie
5 Jan Suchecki  dolnośląskie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Stanisław Gębski pomorskie
8 Zbigniew Szczerbowski śląskie
9 Piotr Waczyński łódzkie
10 Krzysztof Grygierczyk śląskie
11 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
12 Ireneusz Warchoł podkarpackie
13 Edyta Mikoś małopolskie
14 Stanisław Jachym małopolskie
15 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
16 Wojciech Trześniewski kujawsko-pomorskie
17 Henryk Gliwka śląskie
18 Kinga Kania małopolskie
19 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
20 Marek Warsz śląskie
21 Szymon Warsz śląskie
22 Róża Duda śląskie
23 Zbigniew Duda śląskie
24 Tymon Matysek świętokrzyskie
25 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
26 Paweł Gogłuska mazowieckie
27 Adam Stankiewicz pomorskie
28 Joanna Smyrak śląskie
29 Andrzej Połomski małopolskie
30 Grzegorz Czubaj małopolskie
31 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
32 Ewa Pytlarz-Ozga śląskie
33 Piotr Bogobowicz mazowieckie
34 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
35 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
36 Michał Osmelak zachodniopomorskie
37    
38    
39    
40    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Władysław Suława dolnośląskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
3 Stanisław Jachym  małopolskie
4 Marlena Jarczewska wielkopolskie
5 Stanisław Gębski pomorskie
6 Krzysztof Grygierczyk śląskie
7 Jan Suchecki dolnośląskie
8 Stanisław Jachym małopolskie
9 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
10 Henryk Gliwka śląskie
11 Kinga Kania małopolskie
12 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
13 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
14 Andrzej Połomski małopolskie
15 Tymon Matysek świętokrzyskie
16 Piotr Bogobowicz mazowieckie
17    
18    
19    
20    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Jan Suchecki dolnośląskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
6 Krzysztof Wojewodzic małopolskie
7 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
8 Andrzej Połomski małopolskie
9    
10    

Galeria Zdjęć


Popularna KG po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KG po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna KG po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota KG po zdobyciu 15 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ GORCÓW ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

wit.piwniczna.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1MDf5veTCDWT1VXKz5ZiBOJUY9wX5LrJI&usp=sharing

OPISY TRAS

Turbacz

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/korona-gorcow-obidowiec-turbacz-obidowej/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/nasza-pierwsza-wizyta-w-gorcach/

Blog Świat Martity: http://swiatmartity.pl/turbacz/

Blog Podróże Pana Szpaka: https://www.podrozepanaszpaka.pl/2019/03/turbacz-gorce-25-28-kgp.html

Jaworzyna Kamienicka

Kiczora

Kudłoń

 

Czoło Turbacza

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/nasza-pierwsza-wizyta-w-gorcach/

Blog Świat Martity: http://swiatmartity.pl/turbacz/

Gorc

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/korona-gorcow-gorc-1228-m-n-p-m-ochotnicy-dolnej-wycieczka-ptt-tarnow/

Gorc Troszecki

Lubań

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/gorce-na-runek-i-luban-z-przeleczy-knurowskiej/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/luban-1225-m-n-p-m/

Przysłop

Obidowiec

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/korona-gorcow-obidowiec-turbacz-obidowej/

Blog W Cieniu Gór: http://wcieniugor.pl/nasza-pierwsza-wizyta-w-gorcach/

Blog Świat Martity: http://swiatmartity.pl/turbacz/

Bukowina Waksmundzka

Turbaczyk

Suchy Groń

Blog Świat Martity: http://swiatmartity.pl/turbacz/

Bukowina Obidowska

Runek

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/gorce-na-runek-i-luban-z-przeleczy-knurowskiej/

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Turbacz 1310 49.5429718 20.1114273 49°32'35'' N 20°6'41'' E
Jaworzyna Kamienicka 1288 49.5480798 20.1575913 49°32'53'' N 20°9'27'' E
Kiczora 1282 49.5403908 20.1499619 49°32'25'' N 20°8'60'' E
Kudłoń 1274 49.5724722 20.1768536 49°34'21'' N 20°10'37'' E
Czoło Turbacza 1258 49.5522502 20.1153787 49°33'8'' N 20°6'55'' E
Gorc Troszacki 1235 49.5734447 20.1896819 49°34'24'' N 20°11'23'' E
Gorc 1228 49.5649722 20.2530429 49°33'54'' N 20°15'11'' E
Lubań 1225 49.4892215 20.3391437 49°29'21'' N 20°20'21'' E
Przysłop 1187 49.5506386 20.2044114 49°33'2'' N 20°12'16'' E
Obidowiec 1106 49.5601113 20.0683657 49°33'36'' N 20°4'6'' E
Bukowina Waksmundzka 1103 49.5250547 20.1051391 49°31'30'' N 20°6'19'' E
Turbaczyk 1078 49.5809182 20.1146035 49°34'51'' N 20°6'53'' E
Suchy Groń 1043 49.5664998 20.1013787 49°33'59'' N 20°6'5'' E
Bukowina Obidowska 1039 49.536306 20.0348004 49°32'11'' N 20°2'5'' E
Runek 1005 49.4967227 20.2640148 49°29'48'' N 20°15'50'' E