Korona / KŚ /

szczyt m.n.p.m.

Łysica

612

Łysa Góra

594

Szczytniak

554

Góra Jeleniowska

533

Bukowa Góra

484

Klonówka

473

Kiełki

452

Radostowa

451

Drogosiowa

447

Sieniawska Góra

444

Włochy

427

Kamień Michniowski

423

Sosnowica

413

Telegraf

408

Góra Zamkowa

360

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

15

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
3 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Krzysztof Browarek łódzkie
6 Marlena Jarczewska wielkopolskie
7 Władysław Suława dolnośląskie
8 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
9 Mirosław Maciąg  świetokrzyskie
10 Mirosław Surmacz śląskie
11 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
12 Dariusz Błaut śląskie
13 Anna Franik śląskie
14 Sławomir Manikowski opolskie
15 Stanisław Gębski pomorskie
16 Waldemar Pituła lubuskie
17 Piotr Waczyński łódzkie
18 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
19 Władysława Jamroży małopolskie
20 Henryk Jamroży małopolskie
21 Łukasz Walczak lubelskie
22 Jolanta Suława dolnosląskie
23 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
24 Jakub Suława dolnosląskie
25 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
26 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
27 Teresa Konefał mazowieckie
28 Stanisław Konefał mazowieckie
29 Aneta Konefał mazowieckie
30 Włodzimierz Konefał mazowieckie
31 Oliwia Konefał mazowieckie
32 Paweł Konefał mazowieckie
33 Agnieszka Nwokocha Norwegia
34 Chigozie Nwokocha Norwegia
35 Daria Nwokocha Norwegia
36 Bartosz Nwokocha Norwegia
37 Emil Nwokocha Norwegia
38 Piotr Lewandowski lubuskie
39 Paweł Byczkowski świętokrzyskie
40 Krzysztof Byczkowski świętokrzyskie
41 Żaneta Byczkowska świętokrzyskie
42 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
43 Stanisław Jachym małopolskie
44 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
45 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
46 Michał Osmelak zachodniopomorskie
47 Marta Osmelak zachodniopomorskie
48 Tomasz Musioł śląskie
49 Maksymilian Chmielewski śląskie
50 Edyta Rusak - Płaszczymąka śląskie
51 Janiysz Płaszczymąka śląskie
52 Filip Bogobowicz mazowieckie
53 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
54 Karol  Kociński kujawsko pomorskie
55 Marek Kucharski mazowieckie
56 Piotr Bogobowicz mazowieckie
57 Marek Mtysek świętokrzyskie
58 Aleksander Matysek  świętokrzyskie
59 Tymon Matysek świętokrzyskie
60 Edyta Mikoś  małopolskie
61 Jolanta Hetmańczyk śląskie
62 Tomasz Sokoła śląskie
63 Maciej Kieś śląskie
64 Piotr Maćkowski małopolskie
65 Sandra Maćkowska małopolskie
66 Paweł Gogłuska mazowieckie
67 Róża Duda śląskie
68 Zbigniew Duda śląskie
69    
70    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnośląskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
3 Stanisław Jachym  małopolskie
4 Marlena Jarczewska wielkopolskie
5 Władysław Suława dolnośląskie
6 Krzysztof Kulhawiec świętokrzyskie
7 Mirosław Maciąg  świętokrzyskie
8 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
9 Sławomir Manikowski opolskie
10 Stanisław Gębski pomorskie
11 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
12 Łukasz Walczak lubelskie
13 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
14 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
15 Teresa Konefał mazowieckie
16 Stanisław Konefał mazowieckie
17 Aneta Konefał mazowieckie
18 Włodzimierz Konefał mazowieckie
19 Oliwia Konefał mazowieckie
20 Paweł Konefał mazowieckie
21 Agnieszka Nwokocha  Norwegia
22 Chigozie Nwokocha Norwegia
23 Daria Nwokocha Norwegia
24 Bartosz Nwokocha Norwegia
25 Emil Nwokocha Norwegia
26 Paweł Byczkowski świętokrzyskie
27 Krzysztof Byczkowski świętokrzyskie
28 Żaneta Byczkowska świętokrzyskie
29 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
30 Stanisław Jachym małopolskie
31 Tomasz Musioł śląskie
32 Krzysztof Browarek łódzkie
33 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
34 Karol Kociński kujawsko pomorskie
35 Marek Kucharski mazowieckie
36 Maciej Kieś śląskie
37 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
38    
39    
40    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Władysław Suława dolnośląskie
4 Krzysztof Kulchawiec świętokrzyskie
5 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
6 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
7 Sławomir Manikowski opolskie
8 Stanisław Gębski pomorskie
9 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
10 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
11 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
12 Jan Suchecki dolnośląskie
13 Teresa Konefał mazowieckie
14 Stanisław Konefał mazowieckie
15 Aneta Konefał mazowieckie
16 Włodzimierz Konefał mazowieckie
17 Oliwia Konefał mazowieckie
18 Paweł Konefał mazowieckie
19 Agnieszka Nwokocha Norwegia
20 Chigozie Nwokocha Norwegia
21 Daria Nwokocha Norwegia
22 Bartosz Nwokocha Norwegia
23 Emil Nwokocha Norwegia
24 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
25 Karol Kociński kujawsko pomorskie
26 Marek Kucharski mazowieckie
27    
28    
29    
30    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
2 Mirosław Maciąg świętokrzyskie
3 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
5 Stanisław Gębski pomorskie
6 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
7 Małgorzata Wojtowicz dolnośląskie
8 Leszek Wojtowicz dolnosląskie
9 Teresa Konefał mazowieckie
10 Stanisław Konefał mazowieckie
11 Aneta Konefał mazowieckie
12 Włodzimierz Konefał mazowieckie
13 Oliwia Konefał mazowieckie
14 Paweł Konefał mazowieckie
15 Agnieszka Nwokocha Norwegia
16 Chigozie Nwokocha Norwegia
17 Daria Nwokocha Norwegia
18 Bartosz Nwokocha Norwegia
19 Emil Nwokocha Norwegia
20 Sławomir Manikowski opolskie
21 Wioletta Signerska kujawsko pomorskie
22 Karol Kociński kujawsko pomorskie
23 Jan Suchecki dolnośląskie
24 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
25    

Galeria Zdjęć


Popularna KS po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KS po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna KS po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota KS po zdobyciu minimum 15 szczytów z listy

Mapa

ODZNAKĘ KORONA ŚWIĘTOKRZYSKA ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

www.compass.krakow.pl

http://www.compass.home.pl/klient/!Sklep/Zoomify/GSwietokrz_17.html

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1BKtHCh9EdZN7-BnDo5Txhy-nJN1zR5Ge&usp=sharing

OPISY TRAS:

Łysica

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/korona-swietokrzyska-lysice-ze-swietej-katarzyny/
Łysa Góra

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/korona-swietokrzyska-kzkg-rp-lysa-gore-jeleniowska-gore-szczytniak-czesc-ii/ 
Szczytniak

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/korona-swietokrzyska-kzkg-rp-lysa-gore-jeleniowska-gore-szczytniak-czesc-ii/


Góra Jeleniowska

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/korona-swietokrzyska-kzkg-rp-lysa-gore-jeleniowska-gore-szczytniak-czesc-ii/
Bukowa Góra
Klonówka
Kiełki
Radostowa
Drogosiowa
Sieniawska Góra
Włochy
Kamień Michniowski
Sosnowica
Telegraf
Góra Zamkowa

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Łysica 612 50.8912034 20.8971549 50°53'28'' N 20°53'50'' E
Łysa Góra 594 50.860278 21.046944 50°51'37'' N 21°2'49'' E
Szczytniak 554 50.8257289 21.1600113 50°49'33'' N 21°9'36'' E
Góra Jeleniowska 533 50.8268819 21.111158 50°49'37'' N 21°6'40'' E
Bukowa Góra 484 50.9557230 20.8350560 50°57'21'' N 20°50'6'' E
Klonówka 473 50.9097710 20.7495250 50°54'35'' N 20°44'58'' E
Kiełki 452 50.7687640 20.99144 50°46'8'' N 20°59'29'' E
Radostowa 451 50.8983230 20.8024410 50°53'54'' N 20°48'9'' E
Drogosiowa 447 50.8281140 20.9957310 50°49'41'' N 20°59'45'' E
Sieniawska Góra 444 50.9748570 20.4437540 50°58'29'' N 20°26'38'' E
Włochy 427 50.7715340 20.90930 50°46'18'' N 20°54'33'' E
Kamień Michniowski 423 50.9981207 20.8726504 50°59'53'' N 20°52'22'' E
Sosnowica 413 50.9492070 20.65670 50°56'57'' N 20°39'24'' E
Telegraf 408 50.8380620 20.6428380 50°50'17'' N 20°38'34'' E
Góra Zamkowa 360 50.7970660 20.4617790 50°47'49'' N 20°27'42'' E