Korona / KGSO /

szczyt m.n.p.m.

Wielka Sowa

1015

Mała Sowa

972

Kalenica

964

Słoneczna

960

Kozia Równia

930

Rymarz

913

Popielak

856

Malinowa

839

Wroniec

835

Szeroka

827

Włodarz

811

Gołębia

810

Młyńsko

777

Jedlińska Kopa

725

Osówka

716

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

15

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Marlena Jarczewska wielkopolskie
2 Mirosław Surmacz śląskie
3 Jan Suchecki dolnośląskie
4 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
5 Stanisław Jachym małopolskie
6 Mirosław Bawolski dolnośląskie
7 Piotr Lewandowski lubuskie
8 Patrycja Jaworowska śląskie
9 Maciej Baranowski śląskie
10 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
11 Stanisław Gębski pomorskie
12 Teresa Konefał mazowieckie
13 Stanisław Konefał mazowieckie
14 Aneta Konefał mazowieckie
15 Włodzimierz Konefał mazowieckie
16  Oliwia Konefał mazowieckie
17 Paweł Konefał mazowieckie
18 Agnieszka Nwokocha Norwegia
19 Chigozie  Nwokocha Norwegia
20 Daria Nwokocha Norwegia
21 Bartosz Nwokocha Norwegia
22 Emil Nwokocha Norwegia
23 Jolanta Suława  dolnośląskie
24 Władysław Suława dolnośląskie
25 Regina Ostrowska dolnośląskie
26 Tomasz Warachim dolnośląskie
27 Andrzej Gotszling wielkopolskie
28 Sławomir Manikowski opolskie
29 Krzysztof Browarek łódzkie
30 Marcel Matuszczak opolskie
31 Jacek Samor  dolnośląskie
32 Krzysztof Kotula śląskie
33 MIrosław Czapliński warmińsko mazurskie
34 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
35 Henryk Berczyński dolnośląskie
36 Anna Franik śląskie
37 Kalina Bathis  wielkopolskie
38 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
39 Dorota Cichoń sląskie
40 Dariusz Cichoń  śląskie
41 Joanna Cichoń śląskie
42 Adam Cichoń śląskie
43 Łukasz Walczak lubelskie
44 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
45 Jakub Suława dolnośląskie
46 Paweł Przybylak wielkopolskie
47 Karol Świdrak dolnośląskie
48 Waldemar Pituła lubuskie
49 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
50 Joanna Szczyrzyca śląskie
51 Damian Zabielski dolnośląskie
52 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
53 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
54 Edyta Rusak- Płaszczymąka śląskie
55 Janusz Płaszczymąka śląskie
56 Filip Bogobowicz mazowieckie
57 Przemysław Surma opolskie
58 Lena Surma opolskie
59 Justyna Socha opolskie
60 Sebastian Skrzypczyński lubuskie
61 Żaneta Byczkowska łódzkie
62 Adrian Byczkowski łódzkie
63 Krzysztof Byczkowski łódzkie
64 Paweł Byczkowski łódzkie
65 Piotr Bogobowicz mazowieckie
66 Katarzyna Myśliwiec śląskie
67 Mariusz Myśliwiec śląskie
68 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
69 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
70 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
71 Marta Osmelak zachodniopomorskie
72 Michał Osmelak zachodniopomorskie
73 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
74 Stanisław Jachym małopolskie
75 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
76 Karol Kociński kujwsko-pomorskie
77 Róża Duda śląskie
78 Zbigniew Duda śląskie
79 Kornelia Adamek wielkopolskie
80 Ernest Adamek  wielkopolskie
81    
82    
83    
84    
85    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Marlena Jarczewska wielkopolskie
2 Jan Suchecki dolnośląskie
3 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Mirosław Bawolski dolnośląskie
6 Patrycja Jaworowska śląskie
7 Maciej Baranowski  śląskie
8 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
9 Stanisław Gębski pomorskie
10 Teresa Konefał mazowieckie
11 Stanisław Konefał mazowieckie
12 Aneta Konefał mazowieckie
13 Włodzimierz Konefał mazowieckie
14 Oliwia Konefał mazowieckie
15 Paweł Konefał mazowieckie
16 Agnieszka Nwokocha Norwegia
17 Chigozie Nwokocha Norwegia
18 Daria Nwokocha Norwegia
19 Bartosz Nwokocha Norwegia
20 Emil Nwokocha Norwegia
21 Władysław Suława dolnośląskie
22 Regina Ostrowska dolnośląskie
23 Jacek Samor dolnośląskie
24 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
25 Henryk Berczyński dolnośląskie
26 Kalina Bathis wielkopolskie
27 Sonia Strzelewicz wielkopolskie
28 Dorota Cichoń śląskie
29 Dariusz Cichoń śląskie
30 Joanna Cichoń śląskie
31 Adam Cichoń śląskie
32 Wiktoria Kaszyca dolnosląskie
33 Jakub Suława dolnosląskie
34 Sławomir Manikowski opolskie
35 Waldemar Pituła lubuskie
36 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
37 Joanna Szczyrzyca śląskie
38 Jolanta Suława dolnośląskie
39 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
40 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
41 Filip Bogobowicz mazowieckie
42 Piotr Bogobowicz mazowieckie
43 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
44 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
45 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
46 Marta Osmelak zachodniopomorskie
47 Michał Osmelak zachodniopomorskie
48 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
49 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
50 Róża Duda śląskie
51 Zbigniew Duda śląskie
52 Kornelia Adamek wielkopolskie
53 Ernest Adamek wielkopolskie
54    
55    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki  dolnosląskie
2 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Mirosław Bawolski dolnośląskie
5 Patrycja Jaworowska śląskie
6 Maciej Baranowski śląskie
7 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
8 Teresa Konefał mazowieckie
9 Stanisław Konefał mazowieckie
10 Aneta Konefał mazowieckie
11 Włodzimierz Konefał mazowieckie
12 Oliwia Konefał mazowieckie
13 Paweł Konefał mazowieckie
14 Agnieszka Nwokocha Norwegia
15 Chigozie Nwokocha Norwegia
16 Daria Nwokocha  Norwegia
17 Bartosz Nwokocha Norwegia
18 Emil Nwokocha  Norwegia
19 Władysław Suława dolnośląskie
20 Regina Ostrowska dolnośląskie
21 Jacek Samor dolnosląskie
22 Arkadiusz Woźniak podkarpackie
23 Henryk Berczyński dolnośląskie
24 Sławomir Manikowski opolskie
25 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
26 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
27 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
28 Filip Bogobowicz mazowieckie
29 Piotr Bogobowicz mazowieckie
30 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
31 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
32 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
33 Marta Osmelak zachodniopomorskie
34 Michał Osmelak zachodniopomorskie
35 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
36 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
37 Kornelia Adamek wielkopolskie
38 Ernest Adamek wielkopolskie
39    
40    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Patrycja Jaworowska śląskie
2 Maciej Baranowki  śląskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Jan Suchecki  dolnośląskie
5 Władysław Suława dolnośląskie
6 Regina Ostrowska dolnośląskie
7 Jacek Samor dolnosląskie
8 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
9 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
10 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
11 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
12 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
13 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
14 Jarol Kociński kujawsko-pomorskie
15    

Galeria Zdjęć


Popularna KGSO po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa KGSO po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna KGSO po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota KGSO po zdobyciu 15 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ GÓR SOWICH ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

www.compass.krakow.pl

http://www.compass.home.pl/klient/!Sklep/Zoomify/GorySowie_16.html

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=14V3i34iIm2-hBcTGGSyxAgFPS7a4PwdX&usp=sharing

OPISY TRAS:

Wielka Sowa
Mała Sowa
Kalenica
Słoneczna
Kozia Równia
Rymarz
Popielak
Malinowa
Wroniec
Szeroka
Włodarz
Gołębia
Młyńsko
Jedlińska Kopa
Osówka

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Wielka Sowa 1015 50.680158 16.485497 50°40'49'' N 16°29'8'' E
Mała Sowa 972 50.6821605 16.4659217 50°40'56'' N 16°27'57'' E
Kalenica 964 50.642778 16.546389 50°38'34'' N 16°32'47'' E
Słoneczna 960 50.6483817 16.5431077 50°38'54'' N 16°32'35'' E
Kozia Równia 930 50.663689 16.50995 50°39'49'' N 16°30'36'' E
Rymarz 913 50.6504521 16.5332706 50°39'2'' N 16°31'60'' E
Popielak 856 50.6331991 16.5592773 50°37'60'' N 16°33'33'' E
Malinowa 839 50.5965955 16.6012728 50°35'48'' N 16°36'5'' E
Wroniec 835 50.6919535 16.4811833 50°41'31'' N 16°28'52'' E
Szeroka 827 50.6123626 16.5981781 50°36'45'' N 16°35'53'' E
Włodarz 811 50.695556 16.409778 50°41'44'' N 16°24'35'' E
Gołębia 810 50.5900494 16.6056638 50°35'24'' N 16°36'20'' E
Młyńsko 777 50.685014 16.502483 50°41'6'' N 16°30'9'' E
Jedlińska Kopa 725 50.7023204 16.3937526 50°42'8'' N 16°23'38'' E
Osówka 716 50.6776255 16.420154 50°40'39'' N 16°25'13'' E