Korona / ZKBS /

szczyt m.n.p.m.

Radziejowa

1266

Złomisty Wierch

1224

Mała Radziejowa

1207

Wielka Przehyba

1191

Wielki Rogacz

1182

Przehyba

1175

Skałka

1163

Mały Rogacz

1162

Czeremcha

1124

Jaworzyna Krynicka

1114

Wierch nad Kamieniem

1084

Runek

1082

Hala Łabowska

1061

Pusta Wielka

1061

Hala Pisana

1044

Wietrzne Dziury

1038

Jaworzyna Kokuszczańska

966

Makowica

948

Kraczonik

936

Bereśnik

843

 

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

5

10

20

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
2 Jolanta Suława dolnośląskie
3 Władysław Suława dolnośląskie
4 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
5 Stanisław Jachym małopolskie
6 Marlena Jarczewska  wielkopolskie
7 Jan Suchecki dolnośląskie
8 Mirosław Surmacz śląskie
9 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
10 Marek Drapa śląskie
11 Anna Franik śląskie
12 Sławomir Manikowski opolskie
13 Stanisław Gębski pomorskie
14 Tomasz Lewicki pomorskie
15 Szczerbowski Zbigniew śląskie
16 Piotr Waczyński łódzkie
17 Władysława Jamroży małopolskie
18 Henryk Jamroży małopolskie
19 Łukasz Walczak lubelskie
20 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
21 Jakub Suława dolnośląskie
22 Joanna Cichoń śląskie
23 Teresa Konefał mazowieckie
24 Stanisław Konefał mazowieckie
25 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
26 Stanisław Jachym małopolskie
27 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
28 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
29 Michał Osmelak zachodniopomorskie
30 Marta Osmelak zachodniopomorskie
31 Małgorzata Turska małopolskie
32 Tadeusz Turski małopolskie
33 Janusz Chmielewski śląskie
34 Filip Bogobowicz mazowieckie
35 Krzysztof Browarek łódzkie
36 Pawlak Bogusawa podkarpackie
37 Pawlak Bogusław podkarpackie
38 Ireneusz Warchoł podkarpackie
39 Marlena Chmielewska małopolskie
40 Jakub Foltyn śląskie
41 Piotr Bogobowicz mazowieckie
42 Marek Matysek  świętokrzyskie
43 Aleksander Matysek świętokrzyskie
44 Tymon Matysek świętokrzyskie
45 Edyta Mikoś  małopolskie
46 Michał Stanowski śląskie
47    
48    
49    
50    

 

BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
2 Władysław Suława dolnośląskie
3 Paweła Śliwiński kujawsko pomorskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Marlena Jarczewska  wielkopolskie
6 Jan Suchecki dolnośląskie
7 Mirosław Czapliński warmińsko mazurskie
8 Marek Drapa śląskie
9 Anna Franik  śląskie
10 Sławomir Manikowski opolskie
11 Stanisław Gębski pomorskie
12 Szczerbowski Zbigniew śląskie
13 Joanna Cichoń  śląskie
14 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
15 Stanisław Jachym małopolskie
16 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
17 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
18 Michał Osmelak zachodniopomorskie
19 Marta Osmelak zachodniopomorskie
20 Małgorzata Turska małopolskie
21 Tadeusz Turski małopolskie
22 Janusz Chmielewski śląskie
23 Pawlak Bogusława podkarpackie
24 Pawlak Bogusław podkarpackie
25 Ireneusz Warchoł podkarpackie
26 Marlena Chmielewska małopolskie
27 Jakun Foltyn śląskie
28 Piotr Bogobowicz mazowieckie
29 Władysława Jamroży małopolskie
30 Henryk Jamroży małopolskie
31    
32    
33    
34    
35    

 

SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Władysław Suława dolnośląskie
2 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
3 Stanisław Jachym małopolskie
4 Marlena Jarczewska wielkopolskie
5 Jan Suchecki dolnośląskie
6 Sławomir Manikowski opolskie
7 Stanisław Gębski pomorskie
8 Szczerbowski Zbigniew śląskie
9 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
10 Stanisław Jachym  małopolskie
11 Małgorzata Turska małopolskie
12 Tadeusz Turski małopolskie
13 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
14 Piotr Bogobowicz  mazowieckie
15 Władysława Jamroży małopolskie
16 Henryk Jamroży małopolskie
17    
18    
19    
20    

 

ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Paweł Śliwiński kujawsko pomorskie
2 Stanisław Jachym małopolskie
3 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
4 Stanisław Jachym małopolskie
5 Małgorzata Turska małopolskie
6 Tadeusz Turski małopolskie
7 Jan Suchecki dolnośląskie
8    
9    
10    

Galeria Zdjęć


Popularna ZKBS po zdobyciu 1 szczytu z listy


Brązowa ZKBS po zdobyciu 5 szczytów z listy


Srebrna ZKBS po zdobyciu 10 szczytów z listy


Złota ZKBS po zdobyciu 20 szczytów z listy

Mapa

ODZNAKĘ ZDOBYWCY KORONY BESKIDU SĄDECKIEGO ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

www.compass.krakow.pl

http://www.compass.home.pl/klient/!Sklep/Zoomify/BesSadecki_17.html

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1Rz0eUDWyu8m1ivtw9etVmmxL3KQRpgfg&usp=sharing

OPISY TRAS:

Radziejowa
Złomisty Wierch
Mała Radziejowa
Wielka Przehyba
Wielki Rogacz
Przehyba
Skałka
Mały Rogacz
Czeremcha
Jaworzyna Krynicka
Wierch nad Kamieniem
Runek
Hala Łabowska
Pusta Wielka
Hala Pisana
Wietrzne Dziury
Jaworzyna Kokuszczańska
Makowica
Kraczonik
Bereśnik

Blog Pod Szczytem: http://podszczytem.pl/korona-beskidu-sadeckiego-tylmanowej-szczawnicy-beresnik/

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Radziejowa 1266 49.449444 20.604444 49°26'58'' N 20°36'16'' E
Złomisty Wierch 1224 49.4600279 20.5776418 49°27'36'' N 20°34'40'' E
Mała Radziejowa 1207 49.4523321 20.5954617 49°27'8'' N 20°35'44'' E
Wielka Przehyba 1191 49.4671112 20.5716717 49°28'2'' N 20°34'18'' E
Wielki Rogacz 1182 49.4394705 20.6108937 49°26'22'' N 20°36'39'' E
Przehyba 1175 49.4655551 20.5600858 49°27'56'' N 20°33'36'' E
Skałka 1163 49.4728057 20.5392929 49°28'22'' N 20°32'21'' E
Mały Rogacz 1162 49.4358036 20.6092603 49°26'9'' N 20°36'33'' E
Czeremcha 1124 49.4601391 20.5345812 49°27'37'' N 20°32'4'' E
Jaworzyna Krynicka 1114 49.4177765 20.8955858 49°25'4'' N 20°53'44'' E
Wierch nad Kamieniem 1084 49.4850566 20.7943182 49°29'6'' N 20°47'40'' E
Runek 1082 49.4411098 20.8737528 49°26'28'' N 20°52'26'' E
Hala Łabowska 1061 49.4740048 20.8058475 49°28'26'' N 20°48'21'' E
Pusta Wielka 1061 49.4057789 20.8261058 49°24'21'' N 20°49'34'' E
Hala Pisana 1044 49.4794981 20.7617403 49°28'46'' N 20°45'42'' E
Wietrzne Dziury 1038 49.4791221 20.5884021 49°28'45'' N 20°35'18'' E
Jaworzyna Kokuszczańska 966 49.4875558 20.7435428 49°29'15'' N 20°44'37'' E
Makowica 948 49.496278 20.713278 49°29'47'' N 20°42'48'' E
Kraczonik 936 49.3150542 20.9393032 49°18'54'' N 20°56'21'' E
Bereśnik 843 49.4410546 20.4897294 49°26'28'' N 20°29'23'' E