Korona / KMŚL /

szczyt m.n.p.m.

Ślęża

718

Radunia

573

Szczytna

466

Wieżyca

415

Gozdnica

316

UWAGA

Radunia została zamknięta dla ruchu turystycznego. Zadowalamy się przejściem w pobliżu. Zaliczenie szczytu uzyskujemy poprzez dojście do znaku zakazu.

popularna

brązowa

srebrna

złota

1

-

-

5

Lista Zdobywców

 

POPULARNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Wiktoria Biega dolnośląskie
3 Mirosław Surmacz śląskie
4 Marlena Jarczewska wielkopolskie
5 Krzysztof Stańczyk mazowieckie
6 Stanisław Jachym małopolskie
7 Teresa Konefał  mazowieckie
8 Stanisław Konefał mazowieckie
9 Aneta Konefał mazowieckie
10 Włodzimierz Konefał mazowieckie
11 Oliwia Konefał mazowieckie
12 Paweł Konefał mazowieckie
13 Agnieszka Nwokocha Norwegia
14 Chigozie Nwokocha Norwegia
15 Daria Nwokocha Norwegia
16 Bartosz Nwokocha Norwegia
17 Emil Nwokocha Norwegia
18 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
19 Regina Ostrowska dolnośląskie
20 Stanisław Gębski pomorskie
21 Elżbieta Uranek śląskie
22 Sebastian Uranek śląskie
23 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
24 Tomasz Warachim dolnośląskie
25 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
26 Agata Kurkiewicz wielkopolskie
27 Sławomir Manikowski opolskie
28 Krzysztof Browarek łódzkie
29 Damian Zabielski dolnośląskie
30 Władysław Suława dolnośląskie
31 Jacek Samor dolnośląskie
32 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
33 Krzysztof Kotula śląskie
34 Mirosław Czapliński warmińko mazurskie
35 Zdzisław Orlik dolnośląskie
36 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
37 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
38 Anna Franik śląskie
39 Waldemar Pituła lubuskie
40 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
41 Andrzej Godszling wielkopolskie
42 Karol Świdrak dolnośląskie
43 Łukasz Walczak lubelskie
44 Wiktoria Kaszyca dolnośląskie
45 Marcel Matuszczak opolskie
46 Paweł Przybylak wielkopolskie
47 Joanna Cichoń śląskie
48 Daniel Piwowarczyk dolnośląskie
49 Piotr Lewandowski lubuskie
50 Cezary Pietrzyk mazowieckie
51 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
52 Agnieszka Osmelak zachodniopomorskie
53 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
54 Michał Osmelak zachodniopomorskie
55 Marta Osmelak zachodniopomorskie
56 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
57 Janusz Chmielewski śląskie
58 Edyta Rusak - Płaszczymąka śląskie
59 Janusz Płaszczymąka śląskie
60 Anna Bukowska małopolskie
61 Stanisław Jachym małopolskie
62 Magdalena Bober zachodniopomorskie
63 Bartosz Bułatowicz zachodniopomorskie
64 Patrycja Jetka śląskie
65 Artur Śmieja śląskie
66 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
67 Jolanta Hetmańczyk śląskie
68 Tomasz Sokoła śląskie
69 Andrzej Karpała śląskie
70 Daniel Pranica lubuskie
71 Noemi Kroplewska lubuskie
72 Natalia Kobiałka lubuskie
73 Kinga Kania małopolskie
74 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
75 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
76 Marek Warsz śląskie
77 Szymon Warsz śląskie
78 Jacek Ramus opolskie
79 Róża Duda śląskie
80 Zbigniew Duda sląskie
81    
82    
83    
84    
85    
 

 


ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Jan Suchecki dolnośląskie
2 Wiktoria Biega dolnośląskie
3 Stanisław Jachym  małopolskie
4 Leszek Wojtowicz dolnośląskie
5 Regina Ostrowska dolnośląskie
6 Krzysztof Śnieżek dolnośląskie
7 Tomasz Warachim dolnośląskie
8 Pawe Śliwiński kujawsko pomorskie
9 Władysław Suława dolnośląskie
10 Jacek Samor dolnośląskie
11 Krzysztof Kulhawiec podlaskie
12 Zdzisław Orlik dolnośląskie
13 Wioletta Signerska kujawsko-pomorskie
14 Karol Kociński kujawsko-pomorskie
15 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
16 Andrzej Gotszling wielkopolskie
17 Daniel Piwowarczyk  dolnośląskie
18 Teresa Konefał mazowieckie
19 Stanisław Konefał mazowieckie
20 Aneta Konefał mazowieckie
21 Włodzimierz Konefał mazowieckie
22 Oliwia Konefał mazowieckie
23 Paweł Konefał mazowieckie
24 Agnieszka Nwokocha Norwegia
25 Chigozie Nwokocha Norwegia
26 Daria Nwokocha Norwegia
27 Bartosz Nwokocha Norwegia
28 Emil Nwokocha Norwegia
29 Cezary Pietrzyk mazowieckie
30 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
31 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
32 Marcel Matuszczak opolskie
33 Anna Bukowska Bogcza małopolskie
34 Stanisław Jachym małoplskie
35 Magdalena Bober zachodniopomorskie
36 Bartosz Bułatowicz zachodniopomorskie
37 Patrycja Jetka śląskie
38 Artur Śmieja śląskie
39 Justyna Borysewicz zachodniopomorskie
40 Karol Świdrak dolnośląskie
41 Daniel Pranica lubuskie
42 Noemi Kroplewska lubuskie
43 Natalia Kobiałka lubuskie
44 Mariusz Horosiewicz wielkopolskie
45 Aleksandra Kaźmierczak wielkopolskie
46 Marek Warsz śląskie
47 Szymon Warsz śląskie
48 Jacek Ramus opolskie
49 Piotr Lewandowski  lubuskie
50 Róża Duda śląskie
51 Zbigniew Duda śląskie
52    
53    
54    
55    

Galeria Zdjęć


Tel.: 727 977 177
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.wodoodporni.com.pl
https://www.facebook.com/wodoodporni.wro/


Popularna KMŚL po zdobyciu 1 szczytu z listy


Złota KMŚL po zdobyciu 5 szczytów z listy

Mapa

KORONĘ MASYWU ŚLĘŻY ZDOBYWAMY Z MAPAMI:

POSZUKUJEMY PRODUCENTÓW MAP CHĘTNYCH DO WPÓŁPRACY BARTEROWEJ

LOKALIZACJA SZCZYTÓW NA MAPIE GOOGLE:

https://drive.google.com/open?id=1R2KKoLqpduGFQRuZlgIvBgFJ2mi4Oi_o&usp=sharing

OPISY TRAS:

Ślęża
Radunia
Szczytna
Wieżyca
Gozdnica

DANE GEOGRAFICZNE SZCZYTÓW:

Szczyt Wysokość [m n.p.m.] Szerokość geogr. (1) Długość geogr. (1) Szerokość geogr. (2) Długość geogr. (2)
Ślęża 718 50.8648104 16.7081818 50°51'53'' N 16°42'29'' E
Radunia 573 50.837369 16.710386 50°50'15'' N 16°42'37'' E
Szczytna 466 50.818778 16.631611 50°49'8'' N 16°37'54'' E
Wieżyca 415 50.886362 16.7290761 50°53'11'' N 16°43'45'' E
Gozdnica 316 50.8944505 16.7264543 50°53'40'' N 16°43'35'' E