Odznaka Duża

DO ODZNAK DUŻYCH  WCHODZĄ SZCZYTY Z LIST KNSKP i KNSSP

DUŻA - DKNSGP

BRĄZOWA

SREBRNA

ZŁOTA

30

55

80

 

Lista Zdobywców

 
DUŻA KNSGP - BRĄZOWA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym małopolskie
1 Jan Suchecki dolnośląskie
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Sławomir Manikowski opolskie
5 Robert Jędzrejczyk dolnośląskie
6 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
7 Stanisław Jachym małopolskie
8 Tomasz Olejnik podkarpackie
9 Leszek Osmelak zachodniopomorskie
10 Agnieszka Osmelak  zachodniopomorskie
11 Mirosłąw Bawolski dolnosląskie
12 Róża Duda śląskie
13 Zbigniew Duda śląskie
14 Jarosław Sobota dolnośląskie
15 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
16 Bogusław Kaczkowski mazowieckie
17 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
18 Marian Rzekiecki dolnośląskie
19 Barbara Mucha śląskie
20 Roman Mucha śląskie
21 Kazimierz Janota śląskie
22 Andrzej Kuśnierz  śląskie
23 Mirosława Niemiec  śląskie
24 Łukasz Niemiec śląskie
25 Andrzej Połomski małopolskie
26 Grzegorz Czubaj małopolskie
27 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
28 Ewa Polańska mazowieckie
29 Piotr Waczyński łódzkie
30 Tomasz  Warachim dolnośląskie
31 Michał Osmelak zachodniopomorskie
32 Wojciech Spiżak zachodniopomorskie
33 Jakub Spizak zachodniopomorskie
34 Filip Niemiec śląskie
35 Krzysztof Morawski mazowieckie
36 Stefan Rymon Lipiński pomorskie
37 Kulhawiec Krzysztof podlaskie
38 Paweł Gogłuska mazowieckie
39 Henryka Kiełkowska łódzkie
40 Mirosław Kiełkowski łódzkie
41 Ireneusz Warchoł podkarpackie
42 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
43 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
44 Ryszard Radke zachodniopomorskie
45 Kazimierz Merta śląskie
46 Agata Banaszkiewicz wielkopolskie
47 Mirosław Surmacz śląskie
48 Mirosław Dębiński dolnośląskie
49 Przemysław Podgórniak śląskie
50 Rafał Tomecki mazowieckie
51 Janusz Chmielewski  śląskie
52 Jan Liber małopolskie
53 Lech Mierzwiński dolnośląskie
54 Daniel Jędrzejewski pomorskie
55 Kazimierz Engler pomorskie
56 Sebastian Rompel małopolskie
57 Aldona Rompel małopolskie
58 Wojciech Klich podkarpackie
59 Daria Nowak śląskie
60 Mateusz Baran śląskie
61 Stanisław Sałata dolnośląskie
62 Piotr Lewandowski lubuskie
63 Kajetan Rzeziński warmińsko-mazurskie
64 Barbara Mecha śląskie
65 Marian Mecha śląskie
66 Agnieszka Wożniak małopolskie
67 Michał Meyer pomorskie
68 Sylwia Giżycka dolnośląskie
69 Marek Kucharski mazowieckie
70 Aleksandra Tomecka mazowieckie
71 Robert Janik dolnośląskie
72 Michał Kurek śląskie
73 Leszek Czarnota śląskie
74 Sławomir Długołęcki świętokrzyskie
75 Agnieszka Długołęcka świętokrzyskie
76 Krzysztof Pachołków dolnośląskie
77 Marek Długołęcki małopolskie
78 Antoni Kubik śląskie
79 Aleksander Czech śląskie
80 Joanna Czech śląskie
81 Piotr Fejkiel małopolskie
82 Mirosław Michalik śląskie
83 Stanisław Schneider śląskie
84 Maria Bochenek dolnośląskie
85 Maciej Nogieć małopolskie
86 Sebastian Mucha śląskie
87 Tomasz Deptuła lubelskie
88 Waldemar Jaworski śląskie
89 Przemysław Stolarczyk małopolskie
90 Bartłomiej Kaniecki śląskie
91 Maciej Kuncio mazowieckie
92 Rafał Jędrzejak wielkopolskie
93 Marian Penar podkarpackie
94 Danuta Penar podkarpackie
95    
 

 

DUŻA KNSGP - SREBRNA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachyn małopolskie
1 Jan Suchecki dolnosląskie
1 Paweł Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Sławomir Manikowski opolskie
5 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
6 Stanisław Jachym małopolskie
7 Mirosław Bawolski dolnośląskie
8 Róża Duda śląskie
9 Zbigniew Duda śląskie
10 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
11 Zbigniew Kowalczyk dolnośląskie
12 Andrzej Kuśnierz śląskie
13 Łukasz Niemiec śląskie
14 Mirosława Niemiec śląskie
15 Krzysztof Morawski mazowieckie
16 Kulhawiec Krzysztof podlaskie
17 Henryka Kiełkowska łódzkie
18 Mirosław Kiełkowski łódzkie
19 Tomasz Olejnik podkarpackie
20 Roman Majewicz kujawsko-pomorskie
21 Jolanta Majewicz kujawsko-pomorskie
22 Rafał Tomecki mazowieckie
23 Jan Liber małopolskie
24 Kazimierz Janota śląskie
25 Roman Mucha śląskie
26 Barbara Mucha śląskie
27 Filip Niemiec śląskie
28 Kazimierz Engler pomorskie
29 Barbara Mecha śląskie
30 Marian Mecha śląskie
31 Agnieszka Woźniak małopolskie
32 Lech Mierzwiński dolnośląskie
33 Magdalena Cedro-Czubaj małopolskie
34 Grzegorz Czubaj małopolskie
35 Antoni Kubik śląskie
36 Mirosław Michalik śląskie
37 Maciej Nogieć małopolskie
38 Tomasz Deptuła lubelskie
39 Waldemar Jaworski śląskie
40    
 

 

DUŻA KNSGP - ZŁOTA

 

Numer Odznaki Imię i Nazwisko Województwo
1 Stanisław Jachym  małopolskie
1 Jan Suchecki dolnośląskie
1 Paweł  Śliwiński kujawsko-pomorskie
4 Mirosław Bawolski dolnosląskie
5 Janusz Sadkiewicz dolnośląskie
6 Anna Bukowska Bogacz małopolskie
7 Stanisław Jachym małopolskie
8 Mirosława Niemiec śląskie
9 Łukasz Niemiec śląskie
10 Antoni Kubik śląskie
11 Tomasz Deptuła lubelskie
12    
13    
14    
15    

 

 

Galeria Zdjęć


Brązowa po zdobyciu 30 szczytów z list nawybitniejszych


Srebrna po zdobyciu 55 szczytów z list najwybitniejszych


Złota po zdobyciu wszystkich 80 szczytów z list najwybitniejszych

Mapa

LOKALIZACJA SZCZYTÓW